О государственных закупках товаров, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1208
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить собственников жилых помещений (квартир), находящихся на территории города Астаны, или их доверенных лиц, представительство которых оформлено в установленном гражданским законодательством порядке, поставщиками жилых помещений (квартир), закупка которых имеет важное стратегическое значение для передислокации Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям из города Алматы в город Астану за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2003 год.
2. Агентству Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям:
1) обеспечить соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, выделенных для закупки жилых помещений (квартир), а также выполнение пунктов 3, 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
2) в установленном законодательством порядке принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1208 қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Астана қаласының аумағындағы тұрғын үй-жайлар (пәтерлер) иелерi немесе өкiлдiгi азаматтық заңнамада белгiленген тәртiппен ресiмделген олардың заңды өкiлдерi 2003 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен Алматы қаласынан Астана қаласына Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегi агенттігін көшiру үшiн оларды сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) берушілер болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi:
1) тұрғын үй-жайлар (пәтерлер) сатып алу үшiн бөлiнген қаражатты оңтайлы әрi тиiмдi жұмсау қағидатының сақталуын, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабы 3, 4-тармақтарының орындалуын қамтамасыз етсiн;
2) заңнамада белгiленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі