О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2003 года N 1210
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.06.2011 № 742;
2) в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2003 года N 117 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан  на 2003 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2003 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 46-1, 46-2, исключить;
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.03.2006 N 222.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 қарашадағы N 1210 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.06.30 № 742 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 3 ақпандағы N 117 қаулысына:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2003 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрлерi 46-1, 46-2-жолдар алынып тасталсын;
3) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.31 N 222 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.03.31 N 222, 2011.06.30 № 742 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі