Об утверждении Заключения по плану испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2003 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2003 года N 1226
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое Заключение по плану испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2003 года (далее - Заключение).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить Заключение Российской стороне по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 декабря 2003 года N 1226
Заключение
по плану испытательных пусков ракет
с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2003 года
Учитывая предложение Межправительственной комиссии по сотрудничеству между Республикой Казахстан и Российской Федерацией от 20 марта 2003 года, а также информацию о том, что проект межправительственного Соглашения о рекультивации земельных участков в местах расположения ликвидируемых шахтных пусковых установок межконтинентальных баллистических ракет на испытательном полигоне Ленинск и в месте запуска космических объектов Ленинск-1 комплекса "Байконур" согласован экспертами сторон и Российская сторона подтвердила готовность финансирования и выполнения необходимых работ по уничтожению шахтных пусковых установок межконтинентальных баллистических ракет и последующей рекультивации земельных участков, Правительство Республики Казахстан согласовывает план испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2003 года.

"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық ұшырудың 2003 жылдың екінші жарты жылдығына арналған жоспары бойынша қорытындыны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 желтоқсандағы N 1226 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық ұшырудың 2003 жылдың екінші жарты жылдығына арналған жоспары бойынша қорытынды (бұдан әрі - Қорытынды) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Қорытынды Ресей тарапына дипломатиялық арналар бойынша жіберсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 2 желтоқсандағы
N 1226 қаулысымен
бекітілген
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық ұшырудың 2003 жылдың екінші жарты жылдығына арналған жоспары бойынша қорытынды
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы ынтымақтастық жөніндегі үкіметаралық комиссияның 2003 жылғы 20 наурыздағы ұсынысын, сондай-ақ Ленинск сынақ полигонындағы және Байқоңыр кешеніндегі Ленинск-1 ғарыш объектілерін ұшыру орнындағы жойылатын құрлықаралық баллистикалық зымырандардың шахталық ұшыру қондырғыларының орналасқан орындарындағы жер учаскілерін қалпына келтіру туралы үкіметаралық келісімнің жобасы тараптардың сарапшыларымен келісілгені және Ресей тарапы құрлықаралық баллистикалық зымырандардың шахталық ұшыру қондырғыларын жою және жер учаскілерін кейіннен қалпына келтіру жөніндегі қажетті жұмыстарды қаржыландыруға және орындауға дайындығын растағаны туралы ақпаратты ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкіметі "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынақтық ұшырудың 2003 жылдың екінші жарты жылдығына арналған жоспарын келіседі.