О передаче трансформаторных подстанций из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2003 года N 1255
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима города Астаны о передаче из республиканской собственности трансформаторной подстанции 1081 объекта "Государственная дача "Чубары" Президента Республики Казахстан" и трансформаторной подстанции объекта "Жилой комплекс на 195 квартир", находящихся на балансе Управления делами Президента Республики Казахстан, в коммунальную собственность города Астаны.
2. Управлению делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче трансформаторных подстанций.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Трансформаторлық шағын станцияларды республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 10 желтоқсандағы N 1255 қаулысы
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Президентi Іс басқармасының теңгерiмiндегi "Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шұбар" мемлекеттiк саяжайы" объектiсiнiң 1081 трансформаторлық шағын станциясы мен "195 пәтерлiк тұрғын үй кешенi" объектiсiнiң трансформаторлық шағын станциясын республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы Астана қаласы әкiмiнiң ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Астана қаласының әкiмдiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен трансформаторлық шағын станцияларды қабылдау-беру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы