Об утверждении Заключения по дополнению к Плану запусков космических аппаратов в рамках федеральных космических программ России, программ международного сотрудничества и коммерческих программ с космодрома "Байконур" на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года N 1261
В соответствии с Соглашением между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о порядке представления и получения заключения (согласования) по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" от 18 ноября 1999 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемое Заключение по дополнению к Плану запусков космических аппаратов в рамках федеральных космических программ России, программ международного сотрудничества и коммерческих программ с космодрома "Байконур" на 2003 год (далее - Заключение).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить Заключение Российской стороне по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2003 года N 1261
Заключение по дополнению к Плану запусков
космических аппаратов в рамках федеральных космических
программ России, программ международного сотрудничества
и коммерческих программ с космодрома "Байконур" на 2003 год
Рассмотрев дополнительную информацию, представленную нотой Министерства иностранных дел Российской Федерации от 19 августа 2003 года, Правительство Республики Казахстан согласовывает запуск космического аппарата "АМОС-2" ракетой-носителем "Союз-ФГ" в IV квартале 2003 года вместо запуска космического аппарата "РЕСУРС-ДК" ракетой-носителем "Союз", предусмотренного Планом запусков космических аппаратов в рамках федеральных космических программ России, программ международного сотрудничества и коммерческих программ с космодрома "Байконур" на 2003 год.

Ресейдiң федералдық ғарыштық бағдарламалары, халықаралық ынтымақтастық бағдарламалары және коммерциялық бағдарламалар шеңберiнде "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың 2003 жылға арналған жоспарына толықтыру бойынша қорытындыны бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы N 1261 қаулысы
1999 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Yкiметi мен Ресей Федерациясының Үкiметi арасындағы "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынақтық ұшыру жоспарлары бойынша қорытынды (келiсу) ұсыну мен алудың тәртiбi туралы келісімге сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Ресейдiң федералдық ғарыштық бағдарламалары, халықаралық ынтымақтастық бағдарламалары және коммерциялық бағдарламалар шеңберiнде "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың 2003 жылға арналған жоспарына толықтыру бойынша қорытынды (бұдан әрi - Қорытынды) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қорытындыны Peceй тарабына дипломатиялық арналар арқылы жiберсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 13 желтоқсандағы
N 1261 қаулысымен
бекiтiлген
Ресейдiң федералдық ғарыштық бағдарламалары, халықаралық ынтымақтастық бағдарламалары және коммерциялық бағдарламалар шеңберiнде "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың 2003 жылға арналған жоспарына толықтыру бойынша
қорытынды
Ресей Федерациясы Сыртқы iстер министрлiгiнiң 2003 жылғы 19 тамыздағы нотасында ұсынылған қосымша ақпаратты қарап, Қазақстан Республикасының Үкiметi Ресейдiң федералдық ғарыштық бағдарламалары, халықаралық ынтымақтастық бағдарламалары және коммерциялық бағдарламалар шеңберiнде "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың 2003 жылға арналған жоспарымен көзделген "Союз" зымыран тасығышымен "РЕСУРС-ДК" ғарыш аппаратын ұшырудың орнына "Союз-ФГ" зымыран тасығышымен "АМОС-2" ғарыш аппаратын 2003 жылдың IV тоқсанында ұшыруды келiседi.