О Бекжанове Ж.Л.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года N 1295
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Бекжанова Жамбула Лесбековича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ж.Л. Бекжанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 желтоқсандағы N 1295 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Жамбыл Лесбекұлы Бекжанов Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі