О назначении компетентного органа Республики Казахстан по применению Европейского соглашения, касающегося работы экипажей транспортных средств, производящих международные автомобильные перевозки
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1326
В целях обеспечения практического взаимодействия с компетентными органами стран-участников Европейского соглашения , касающегося работы экипажей транспортных средств, производящих международные автомобильные перевозки, (ЕСТР) от 1 июля 1970 года и организации применения в Республике Казахстан его требований, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить компетентным органом Республики Казахстан, ответственным за применение Европейского соглашения, касающегося работы экипажей транспортных средств, производящих международные автомобильные перевозки, (ЕСТР) от 1 июля 1970 года и координацию действий центральных исполнительных и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам организации работы экипажей автотранспортных средств, осуществляющих международные автомобильные перевозки, Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, кроме вопроса, предусмотренного пунктом f) статьи 1 указанного Соглашения.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Генерального секретаря Организации Объединенных Наций о принятом решении.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С. М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүргiзетiн көлiк құралдары экипаждарының жұмысына қатысты Еуропалық келiсiмдi қолдану жөнiндегi Қазақстан Республикасының құзыреттi органын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіментінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1326 қаулысы
Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүргiзетін көлiк құралдары экипаждарының жұмысына қатысты 1970 жылғы 1 шiлдедегi Еуропалық келiсiмге (ECTP) қатысушы елдердiң құзыреттi органдарымен практикалық өзара iс-қимылды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасында оның талаптарын қолдануды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүргізетін көлiк құралдары экипаждарының жұмысына қатысты 1970 жылғы 1 шілдедегi Еуропалық келiсiмдi (ECTP) қолдануға және орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) көрсетiлген Келiсiмнiң 1-бабының f) тармағында көзделген мәселеден басқа, халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыратын автокөлiк құралдары экипаждарының жұмысын ұйымдастыру мәселелерi жөнiндегi iс-қимылдарын үйлестiруге жауапты Қазақстан Республикасының құзыреттi органы болып Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Бас хатшысын қабылданған шешiм туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi