О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1328
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2003 года N 796 "Об утверждении Перечня республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований" следующее дополнение:
в Перечне республиканских инвестиционных проектов для финансирования разработки и проведения экспертиз технико-экономических обоснований за счет средств республиканской бюджетной программы 035 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов", утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство юстиции Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 20-1, следующего содержания:
"20-1    Строительство здания Министерства юстиции
Республики Казахстан в новом деловом центре
города Астаны                                13,36".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2003 жылғы 11 тамыздағы N 796 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1328 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 тамыздағы N 796 қаулысына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 035 "Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және оның сараптамасы" республикалық бюджеттiк бағдарламасының қаражаты есебiнен техникалық-экономикалық негiздемелердi әзiрлеу мен олардың сараптамаларын жүргiзудi қаржыландыру үшiн республикалық инвестициялық жобалардың тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 20-1-жолмен толықтырылсын:
"20-1  Астана қаласының жаңа iскерлiк орталығында
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң
ғимаратын салу                              13,36".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі