О повышении размеров пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий с 1 января 2004 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1337
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 20 июня 1997 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. С 1 января 2004 года произвести повышение пенсионных выплат из Государственного центра по выплате пенсий, назначенных до 1 января 2004 года всем получателям пенсионных выплат, в том числе получателям пенсионных выплат за выслугу лет военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы на среднегодовой индекс потребительских цен на 2004 год - 5,4 процента от размера получаемых пенсионных выплат.
2. Установить, что повышенные размеры месячных пенсионных выплат за выслугу лет военнослужащим, сотрудникам органов внутренних дел и Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, органов финансовой полиции и государственной противопожарной службы, которым присвоены специальные звания, и на которых распространяется порядок, установленный законодательством Республики Казахстан для сотрудников органов внутренних дел, не должны превышать 75-кратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2004 жылғы 1 қаңтардан бастап Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерiн арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 29 желтоқсандағы N 1337 қаулысы
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 20 маусымдағы Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк орталықтан төленетiн зейнетақы төлемдерiн 2004 жылғы 1 қаңтарға дейiн тағайындалған зейнетақы төлемдерiнiң барлық алушыларына, оның iшiнде қызмет өткерген жылдары үшiн зейнетақы төлемдерiн алушы әскери қызметшiлерге, iшкi iстер органдарының және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, қаржы полициясы мен мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының қызметкерлерiне 2004 жылға арналған тұтыну бағаларының орташа жылдық индексiне - алатын зейнетақы төлемдерi мөлшерiнiң 5,4 пайызына арттырылсын.
2. Қызмет өткерген жылдары үшiн әскери қызметшiлердiң, iшкi iстер органдарының және Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Қылмыстық-атқару жүйесi комитетiнiң, қаржы полициясы мен мемлекеттiк өртке қарсы қызмет органдарының арнаулы атақтар берiлген және Қазақстан Республикасының заңнамасында iшкi iстер органдарының қызметкерлерi үшiн белгiленген тәртiп қолданылатын қызметкерлерiнiң арттырылған айлық зейнетақы төлемдерiнiң мөлшерi тиiстi қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгiленген 75 еселенген айлық есептiк көрсеткiштен аспауы тиiс деп белгіленсін.
3. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан  бастап  күшiне енедi және жариялануы тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі