О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 и от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1347
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2002 года N 1379 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2003 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 4 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 031 "Государственная поддержка одаренных детей":
графу 2 подпрограммы 034 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
графу 2 подпрограммы 035 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная с углубленным изучением казахского языка и литературы средняя школа-интернат для одаренных детей";
в программе 202 "Приобретение основных средств для республиканских школ-интернатов":
графу 2 подпрограммы 034 изложить в следующей редакции:
"Приобретение основных средств для Республиканской специализированной физико-математической средней школы-интерната имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
графу 2 подпрограммы 035 изложить в следующей редакции:
"Приобретение основных средств для Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интерната для одаренных детей":
в программе 322 "Строительство, капитальный ремонт и реконструкция зданий республиканских школ-интернатов":
графу 2 подпрограммы 036 изложить в следующей редакции:
"Капитальный ремонт зданий Республиканской специализированной физико-математической средней школы-интерната имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
графу 2 подпрограммы 037 изложить в следующей редакции:
"Разработка проектно-сметной документации на строительство спортивного комплекса Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интерната для одаренных детей";
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год":
в приложении 356  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 және 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1347 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "2003 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 желтоқсандағы N 1379 қаулысына :
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлімде:
4 "Білім беру" деген функционалдық топта:
225 "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі" деген әкімші бойынша:
031 "Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау" бағдарламасында:
034-кіші бағдарламаның 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат";
035-кіші бағдарламаның 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернат";
202 "Республикалық мектеп-интернаттар үшін негізгі құралдар сатып алу" бағдарламасында:
034-кіші бағдарламаның 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат үшін негізгі құралдар сатып алу";
035-кіші бағдарламаның 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернат үшін негізгі құралдар сатып алу";
322 "Республикалық мектеп-интернаттардың ғимараттарын салу, күрделі жөндеу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
036-кіші бағдарламаның 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернаттың ғимараттарын күрделі жөндеу";
037-кіші бағдарламаның 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернаттың спорт кешенін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу";
2) "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына :
көрсетілген қаулыға 356-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:

в подпрограммах 034 и 035 графы 4 и 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
"Республиканская специализированная с углубленным изучением казахского языка и литературы средняя школа-интернат для одаренных детей";
в приложении 391 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 033 графу 5 дополнить словами ",плита электрическая - 2 штуки, шкаф морозильный - 1 штука, хлеборезка - 1 штука, печь хлебопекарная - 1 штука.";
в подпрограмме 034:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Приобретение основных средств для Республиканской специализированной физико-математической средней школы-интерната имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
в подпрограмме 035:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Приобретение основных средств для Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интерната для одаренных детей";
в графе 5:
после слова "хлеборезка" дополнить словами ", тестомесильная машина - 1 штука, электрический пароварочный котел - 1 штука";
после слов "мебели для 5 классов" дополнить словами ", усилитель - 1 штука.";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная с углубленным изучением казахского языка и литературы средняя школа-интернат для одаренных детей";
в приложении 400 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 036:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Капитальный ремонт зданий республиканской специализированной физико-математической средней школы-интерната имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Проведение ремонтно-строительных работ зданий Республиканской специализированной физико-математической средней школы-интерната имени О. Жаутыкова для одаренных детей в соответствии с проектно-сметной документацией";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени О. Жаутыкова для одаренных детей";
в подпрограмме 037:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Разработка проектно-сметной документации на строительство спортивного комплекса Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интерната для одаренных детей";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"Разработка проектно-сметной документации на строительство спортивного комплекса Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интерната для одаренных детей, проведение государственной экспертизы";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканская специализированная с углубленным изучением казахского языка и литературы средняя школа-интернат для одаренных детей";
в пункте 7 слова "Республиканской физико-математической школы-интерната им.
О. Жаутыкова и разработка проектно-сметной документации на строительство спортивного комплекса Республиканской школы-интернат с углубленным изучением казахского языка и литературы, прошедшей государственную экспертизу" заменить словами "Республиканской специализированной физико-математической средней школы-интерната имени О. Жаутыкова и разработка проектно-сметной документации на строительство спортивного комплекса Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интерната для одаренных детей, прошедшей государственную экспертизу";
в приложении 402 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

034 және 035-кіші бағдарламалардың 4 және 7-бағандары мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат";
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернат";
көрсетілген қаулыға 391-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
033-кіші бағдарламадағы 5-баған "2 дана" деген сөздерден кейін ",электр плитасы - 2 дана, мұздатқыш шкаф - 1 дана, нан кескіш - 1 дана, нан пісіретін пеш - 1 дана." деген сөздермен толықтырылсын;
034-кіші бағдарламада:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат үшін негізгі құралдар сатып алу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат";
035-кіші бағдарламада:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернат үшін негізгі құралдар сатып алу";
5-бағанда:
"нан кескіш" деген сөздерден кейін ", нан илейтін машина - 1 дана, бумен пісіретін электр қазандығы - 1 дана" деген сөздермен толықтырылсын;
"5-сыныпқа арналған жиһаздар" деген сөздерден кейін ", күшейткіш - 1 дана." деген сөздермен толықтырылсын;
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернат";
көрсетілетін қаулыға 400-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
036-кіші бағдарламада:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернаттың ғимараттарын күрделі жөндеу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернаттың ғимараттарына жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес жөндеу-құрылысы жұмыстарын жүргізу";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"О.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат";
037-кіші бағдарламада:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернаттың спорт кешенін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернаттың спорт кешенін салуға арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, мемлекеттік сараптама жасау";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернат";
7-тармақтағы "О.Жәутіков атындағы Республикалық физика-математикалық мектеп-интернатының ғимараттарының техникалық жағдайын жақсарту және қазақ тілі мен әдебиетін тереңдетіп оқытатын Республикалық мектеп-интернатының спорт кешендері құрылыс жөнінде мемлекеттік сараптамасы өткізілген жобалау-смета құжаттамасын дайындау" деген сөздер "Ө.Жәутіков атындағы дарынды балаларға арналған республикалық мамандандырылған физика-математикалық орта мектеп-интернат ғимараттарының техникалық жағдайын жақсарту және дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын республикалық мамандандырылған орта мектеп-интернаттың спорт кешендерін салуға арналған, мемлекеттік сараптаудан өткен жобалау-сметалық құжаттаманы дайындау" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 402-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"1. Стоимость: 3592300 тенге (три миллиарда пятьсот девяносто два миллиона триста тысяч тенге).";
в приложении 410 к указанному постановлению:
в пункте 5 после слова "Разработка" дополнить словами "и издание пробного тиража";
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 после слова "Разработка" дополнить словами "и издание пробного тиража";
в пункте 7 слова "разработаны учебники и учебно-методические комплексы" заменить словами "разработан и издан пробный тираж учебников и учебно-методических комплексов".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"1. Құны: 3592300 теңге (үш миллиард бес жүз тоқсан екі миллион үш жүз мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 410-қосымшада:
5-тармақтағы "әзірлеу" деген сөзден кейін "және сынау таралымын басып шығару" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағандағы "әзірлеу" деген сөзден кейін "және сынау таралымын басып шығару" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтағы "оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендер әзірленеді" деген сөздер "оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің сынау таралымы әзірленеді және басып шығарылады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі