О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 150ан
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения:
1) в приложении 300 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
графу 5 подпрограммы 031 изложить в следующей редакции:
"Годовая техническая поддержка серверного оборудования казначейской системы, сопровождение и текущая доработка информационной интегрированной системы Казначейства, сопровождение автоматизированной системы "БАСК-М";
абзац второй графы 5 подпрограммы 032 изложить в следующей редакции:
"Предоставление услуг, выполняемых на закупаемых серверах для запуска пилотных проектов ИС НДС, ИСИД, ЭФНО, ИНИС-2, в том числе: инсталляция СУБД и приложений, конвертация данных, перенос данных с сервера центрального уровня на сервер районного уровня, обучение 30 человек по двум курсам";
2) в приложении 302 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
абзац первый графы 5 подпрограммы 030 изложить в следующей редакции:
"Приобретение средств вычислительной техники (1024 штуки), серверов (22 штуки), сетевого оборудования (70 штук), принтеров (40 штук), сканеров (32 штуки), дисковой стойки для информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан, сопутствующих товаров и услуг, системных программных продуктов";
в абзаце семнадцатом графы 5 подпрограммы 031 цифры "300" заменить цифрами "522".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 150ан қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 300-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
031-кіші бағдарламаның 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазынашылық жүйесінің серверлік жабдықтарын жылдық техникалық қолдау, Қазынашылықтың біріктірілген ақпараттық жүйесін сүйемелдеу және ағымдағы жетілдіру, "БАСК-М" автоматтандырылған жүйесін сүйемелдеу";
032-кіші бағдарламаның 5-бағанының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚҚС АЖ, ККАЖ, СЕЭН, БСАЖ-2 пилоттық жобаларын іске қосу үшін сатып алынатын серверлерде орындалатын қызметтер көрсетуді беру, оның ішінде: ДБЖ мен қосымшаларды орнату, деректерді айырбастау, орталық деңгейдегі серверден деректерді аудандық деңгейдегі серверге ауыстыру, 30 адамды екі курс бойынша оқыту";
2) көрсетілген қаулыға 302-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
030-кіші бағдарламаның 5-бағанының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Есептеу техникасы құралдарын (1024 дана), серверлер (22 дана), желілік жабдықтар (70 дана), принтерлер (40 дана), сканерлер (32 дана), Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелері үшін дискілік баған, ілеспе тауарлар мен қызметтер көрсету, жүйелік бағдарламалық өнімдер сатып алу";
031-кіші бағдарламаның 5-бағанының он жетінші абзацындағы "300" деген сандар "522" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі