О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 150ап
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения и дополнение:
1) в приложении 594 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпрограмме 032:
слова "палатки 10 местные 2 штуки" заменить словами "палатки 10 местные 3 штуки";
слова "гопкалиптовый осушитель для компрессора 1 единица" исключить;
2) в приложении 595 к указанному постановлению:
графу 7 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить словами "Государственное учреждение "Казселезащита".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 150ап қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429  қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға  594-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны жүзеге асырудың іс-шаралар жоспары" 6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
032-кіші бағдарламада:
"10 орындық 2 шатырды" деген сөздер "10 орындық 3 дана шатыр" деген сөздермен ауыстырылсын;
"1 бірлік компрессор үшін гопкалипті кептіргіш" деген сөздер алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға 595-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 7-бағаны "Қазселденқорғау" мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі