О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2003 года N 150a
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 147 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе 5:
слова "Приобретение для Балхашского регионального учреждения по охране биоресурсов" заменить словами "Приобретение для Балхаш-Алакольского бассейнового управления по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства";
слова "водного транспорта 10-12 единиц" заменить словами "водного транспорта 5-6 единиц";
слова "подвесных моторов - 12 единиц" заменить словами "подвесных моторов - 6 единиц";
дополнить абзацами следующего содержания:
"Приобретение для Зайсан-Иртышского бассейнового управления по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства:
- водного транспорта - 5-6 единиц;
- подвесных моторов - 6 единиц";
слова "Северо-Каспийского регионального учреждения по охране биоресурсов" заменить словами "Урало-Каспийского межобластного бассейнового управления по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства";
2) в приложении 186 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6:
в графе 5 слова "Содержание Балхашского регионального учреждения по охране биоресурсов со штатной численностью 175 человек и Северо-Каспийского регионального учреждения по охране биоресурсов" заменить словами "Содержание Балхаш-Алакольского бассейнового управления по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства со штатной численностью 98 человек, Зайсан-Иртышского бассейнового управления по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства со штатной численностью 77 человек и Урало-Каспийского межобластного бассейнового управления по охране рыбных ресурсов и регулированию рыболовства".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 14 наурыздағы N 150а қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2003 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 желтоқсандағы N 1429 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға 147-қосымшада :
6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанда:
"Балқаш биоресурстарды қорғау жөніндегi аймақтық мекемесi үшiн" деген сөздер "Балқаш-Алакөл балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөніндегі бассейндiк басқармасы үшiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Су көлiгiнің 10-12 бiрлiгiн" деген сөздер "cу көлiгінің 5-6 бiрлiгiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Аспалы моторлар-12 бiрлiгiн" деген сөздер "аспалы моторлардың-6 бiрлiгін" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Зайсан-Ертiс балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасы үшiн мыналарды сатып алу:
су көлiгінің - 5-6 бiрлiгiн;
аспалы моторлардың - 6 бiрлiгін";
"Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий аймақтық мекемесi" деген сөздер "Орал-Каспий облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық, аулауды реттеу жөнiндегі бассейндiк басқармасының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 186-қосымшада:
6-тармақтың кестесінде:
5-бағандағы "Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Балқаш аймақтық мекемесiн 175 адам штат санымен және Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий аймақтық мекемесiн ұстау" деген сөздер "Балқаш-Алакөл балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқарманы 98 адам штат санымен, Зайсан-Ертiс балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқарманы 77 адам штат санымен және Орал-Каспий облысаралық балық ресурстарын қорғау және балық аулауды реттеу жөнiндегi бассейндiк басқарманы ұстау" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі