Об утверждении Плана статистических работ на 2004 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 2004 года N 1. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года N 37
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2010 N 37.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственной статистике" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2004 год.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 5 января 2004 года N 1
План статистических работ
на 2004 год
1. Статистика национального счетоводства
1.1. Проведение статистических наблюдений
1.2. Другие статистические работы
--------------------------------------------------------------------------
N ! Наименование !Периодич-!Статистичес-!Сводные!Виды  !Форма   !Сроки
пп!статистических!ность    !кие формы   !данные !груп- !завер-  !заверше-
!    работ     !         !            !(01-по !пиро- !шения   !ния
!              !         !            !респуб-!вок   !        !(дата,
!              !         !            !лике;  !(по   !        !день
!              !         !            !02-по  !клас- !        !после
!              !         !            !облас- !сифи- !        !отчетного
!              !         !            !тям;03-!като- !        !периода;
!              !         !            !по рай-!рам,  !        !при
!              !         !            !онам)  !дру-  !        !совпа-
!              !         !            !первая !гое)  !        !дении
!              !         !            !строка-!      !        !сроков с
!              !         !            !на рес-!      !        !празд-
!              !         !            !публи- !      !        !ничными и
!              !         !            !канском!      !        !выходными
!              !         !            !уровне,!      !        !днями
!              !         !            !вторая !      !        !срок
!              !         !            !строка-!      !        !переходит
!              !         !            !на ре- !      !        !на
!              !         !            !гио-   !      !        !ближайший
!              !         !            !нальном!      !        !рабочий
!              !         !            !уровне !      !        !день)
--------------------------------------------------------------------------
1 !      2       !    3    !      4     !   5   !   6  !    7   !   8
--------------------------------------------------------------------------

Cтатистикалық жұмыстардың 2004 жылға арналған жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қаңтардағы N 1 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 37 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.01.29 № 37 Қаулысымен.
"Мемлекеттiк статистика туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Статистикалық жұмыстардың 2004 жылға арналған жоспары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 5 қаңтардағы
N 1 қаулысымен
бекітілген
Статистикалық жұмыстардың
2004 жылға арналған жоспары
1. Ұлттық есеп жүргiзу статистикасы
1.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
1.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7  |  8
___________________________________________________________________

1  Валовой        кварталь-       -         01    ОКЭД  экспресс- 12 мая
внутренний     ная                                   информа-  13 ав-
продукт за                                           ция       густа
2004 год в                                                     12 ноября
текущих и
постоянных
ценах по
оперативным
данным
2  Валовой
внутренний
продукт за
2004 год в
текущих и
постоянных
ценах по
отчетным
данным:
а) произ-      кварталь-       -         01    ОКЭД  экспресс- 30 июня
водственным    ная                                   информа-  30 сен-
методом                                              ция       тября
29 де-
кабря
б) методом     кварталь-       -         01   по    экспресс- 9 июля
конечного      ная                            сек-  информа-  8 октября
использования                                 торам ция       29 де-
эко-            кабря
номики
3  Валовой
внутренний
продукт за
2003 год в
текущих и
постоянных
ценах по
оперативным
данным
а) произ-      годовая         -         01   ОКЭД  экспресс- 12 фев-
водственным                              01-  КАТО  информа-  раля
методом                                  02         ция       20 фев-
б) методом                                                    раля
конечного      годовая         -         01  по
использования                                секто- экспресс- 9 апреля
рам    информа-
эконо- ция
мики
4  Валовой внут-
ренний продукт
за 2003 год в
текущих и
постоянных ценах
по отчетным
данным:
а) производс-  годовая         -         01   ОКЭД  экспресс- 24 сен-
твенным                                       КФС   информа-  тября
методом                                             ция       22 ок-
тября
01-02 ОКЭД  статбюл-  22
КАТО  летень    ноября
б) методом     годовая         -         01   по    экспресс- 22 ок-
дохода                                        сек-  информа-  тября
торам ция
эконо-
мики
в) методом     годовая         -         01   по    экспресс- 8
конечного ис-                                 сек-  информа-  ноября
пользования                                   торам ция
эконо-
мики
5  Национальные   годовая         -         01   ОКЭД  статбюл-  22
счета внут-                                   по    летень    декабря
ренней эко-                                   сек-
номики за                                     торам
2001 год                                      эко-
(окончательный                                номи-
расчет), за                                   ки
2002 год
(уточненный
расчет), за
2003 год (по
отчетным данным)
6  Национальное   годовая         -         01   по    экспресс- 26
богатство                                     сек-  инфор-    ноября
Республики                                    торам мация
Казахстан                                     эко-
номи-
ки
7  Межотраслевой  годовая         -         01   ОКЭД  статбюл-  27
баланс произ-                                       летень    декабря
водства и ис-
пользования
продукции
(работ, услуг)
за 2003 год по
краткой схеме
8  Таблица        годовая         -         01   ОКЭД  статбюл-  30
"Ресурсы -                                    КПВД  летень    июля
Использование"
в ценах
покупателей
за 2001 год
--------------------------------------------------------------------------

1  Жедел деректер   тоқсан.   -       01   ЭҚЖС    экспресс- 12
бойынша ағымда.   дық                           ақпарат  мамыр
ғы және тоқсан.                                           13
дық тұрақты                                              тамыз
бағалардағы                                               12
2004 жылғы                                               қараша
жалпы iшкi өнiм
2  Есеп деректерi
бойынша ағым.
дағы және тұрақ.
ты бағалардағы
2003 жылғы жалпы
iшкi өнім:
а) өндiрiстiк    тоқсан.   -       01   ЭҚЖС    экспресс- 30
әдiспен           дық                           ақпарат  маусым
30
қыркүйек
29 жел.
тоқсан
б) түпкiлiктi    тоқсан.   -       01  эконо.  экспресс- 9 шілде
пайдалану         дық                  мика     ақпарат  8 қазан
әдiсiмен                               сектор.           29 жел.
лары              тоқсан
бойынша
3  Жедел деректер
бойынша ағымда.
ғы және тұрақты
бағалардағы
2002 жылғы жалпы
iшкi өнiм
а) өндiрiстiк    жылдық    -       01   ЭҚЖС,  экспресс- 12 ақпан
әдiспен                           01-02 ӘАОС   ақпарат   20 ақпан
б) түпкiлiктi    жылдық    -       01   эконо. экспресс- 9 сәуір
пайдалану                               мика   ақпарат
әдiсiмен                                сектор.
лары
бойын.
ша
4  Есеп деректерi
бойынша ағым.
дағы және
тұрақты баға.
лардағы 2003
жылғы жалпы
iшкi өнiм
а) өндiрiстiк    жылдық    -       01   ЭҚЖС    экспресс- 24 қыр.
әдiспен                                 МНС     ақпарат   күйек
01-02 ЭҚЖС,            22 қазан
ӘАОС    статбюл.  22 қа.
летень    раша
б) табыс         жылдық    -       01   эконо. экспресс- 22 қазан
әдiсiмен                                мика    ақпарат
сектор.
лары
бойынша
в) түпкiлiктi    жылдық    -       01   эконо. экспресс- 8 қараша
пайдалану                               мика    ақпарат
әдiсiмен                                сектор.
лары
бойынша
ЭҚЖС    статбюл. 22 жел.
летень   тоқсан
5  Iшкi экономика.  жылдық    -       01   эконо.
ның 2001 жылғы                          мика
(түпкiлiктi                             сектор.
есеп), 2002                             лары
жылғы (нақты.                           бойын.
ланған есеп)                            ша
және 2003 жылғы
(есеп деректерi
бойынша) ұлттық
шоттары
6  Қазақстан        жылдық    -       01   эконо.  экспресс-   26
Республикасының                         мика    ақпарат   қараша
ұлттық байлығы                          сектор.
лары
бойынша
7  2003 жылғы өнiм  жылдық    -       01   ЭҚЖС    статбюл.  27 жел.
(жұмыстар,                                      летень    тоқсан
қызмет көрсету)
өндiру мен
пайдаланудың
қысқа тәсiм
бойынша сала.
аралық балансы
8  2001 жылғы       жылдық    -       01   ЭҚЖС,  статбюл.  30 шілде
сатып алушылар                          ЭҚТӨС  летень
бағаларындағы
"Ресурстар -
Пайдалану"
кестесi
___________________________________________________________________

2. Статистика финансов предприятий и организаций
2.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1. О производ-    Месячная  ф.1-ПФ(мес)   на 15 день на 25 день на 30 день
ственно-       кварталь- ф.1-ПФ(кварт) на 25 день 16 февраля 12 марта
финансовой     ная                                17 мая     10 июня
деятельности                                      16 августа 10 сентября
предприятий                                       15 ноября  9 декабря
(организаций)
2  О наличии и    годовая   ф.1-ПФ(год)   5 апреля   26 апреля  6 мая
движении       кварталь- ф.1-ЦБ(кварт) на 21 день 5 февраля  12 февраля
ценных бумаг   ная                                5 мая      12 мая
5 августа  12 августа
5 ноября   10 ноября
3  Об эмиссии,    годовая   ф.1-ЦБ(год)   29 марта   12 апреля  22 апреля
обращении и    кварталь- ф.1-ЦБ(гос)   на 21 день 5 февраля  12 февраля
погашении      ная       (кварт)                  5 мая      12 мая
государствен-                                     5 августа  12 августа
ных ценных                                        5 ноября   11 ноября
бумаг          годовая   ф.1-ЦБ (гос)  29 марта   12 апреля  19 апреля
(год)

2. Кәсiпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
2.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон  |Өңiрлiк   |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.|басқарма. |есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  |кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Кәсiпорынның     айлық     1-ӨҚ     15-күнi  25-күні   30-күні
(ұйымның) өндi.  тоқсан.  (айлық)   25-күні  16 ақпан  12 наурыз
рiстiк-қаржы      дық     нысаны             17 мамыр  10 маусым
қызметi туралы             1-ӨҚ              16 тамыз  10 қыр.
(тоқсан.              15      күйек
дық)              қараша    9 жел.
нысаны                       тоқсан
2  Бағалы қағаз.    жылдық   1-ӨҚ     5 сәуір  26 сәуір  6 мамыр
дардың қолда     тоқсан. (жылдық)  21 күні  5 ақпан   12 ақпан
бары және         дық    нысаны             5 мамыр   12 мамыр
қозғалысы                 1-БҚ              5 тамыз   12 тамыз
туралы                 (тоқсандық)          5 қараша  10 қараша
нысаны
3  Мемлекеттiк      жылдық   1-БҚ    29 наурыз  12 сәуір  22 сәуір
бағалы қағаз.    тоқсан. (жылдық)  21-күні   5 ақпан   12 ақпан
дар эмиссиясы,    дық    нысаны              5 мамыр   12 мамыр
айналысы және             1-БҚ               5 тамыз   12 тамыз
өтеуi туралы           (мемлекеттік)         5 қараша  11 қараша
(тоқсандық)
нысаны
жылдық   1-БҚ    29 наурыз  12 сәуір  19 сәуір
(мемле.
кеттiк)
(жылдық)
нысаны

4  Основные       кварталь- ф.2-МП(кварт) на 25 день 12 февраля 10 марта
показатели     ная                                10 мая     7 июня
деятельности                                      10 августа 8 сентября
малых                                             10 ноября  10 декабря
предприятий
5  Об использо-   годовая   ф.2-МП(год)   31 марта   30 апреля  4 июня
вании продук-  годовая   ф.N 1-СНС     14 мая     25 августа 24 сентября
ции (товаров,
услуг) и дви-
жении
товарно-
материальных
запасов
предприятий
6  О наличии и    годовая   ф.№N 11       15 апреля  2 июня    9 июля
движении
основных
средств и
нематериальных
активов
предприятий
7  Об использо-   годовая   ф.N 1-СНС(МП) 31 марта   25 июня   22 июля
вании товаров
и услуг и
наличии
товарно-
материальных
запасов
малого
предприятия
8  Основные       годовая   Приложение    15 апреля  15 июня  12 июля
средства,                к ф. N№11
используемые
в предприни-
мательской
деятельности
9  Основные       годовая   Анкета 1-ИП    2 июня     24 июня  19 июля
показатели
деятельности
индивидуальных
предпринимателей
------------------------------------------------------------------------
2.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------

4  Шағын кәсіп.     тоқсан.  2-ШК      25-күнi  12 ақпан  10 наурыз
орындар қызметi.  дық    (тоқсан.            10 мамыр  7 маусым
нiң негiзгi               дық)               10 тамыз  8 қыркүйек
көрсеткiштерi            нысаны              10 қараша  10 жел.
тоқсан
жылдық   2-ШК     31 наурыз 30 сәуір  4 маусым
(жылдық)
нысаны
5  Өнiмдердi        жылдық  N1 - ҰШЖ  14 мамыр  25 тамыз  24 қыркүй.
(тауарларды,             нысаны                         ек
қызметтердi)
пайдалану және
кәсiпорынның
тауарлы-мате.
риалдық қорла.
рының қозға.
лысы туралы
6  Кәсiпорынның     жылдық    N11-     15 сәуір 2 маусым   9 шілде
негiзгi құрал-            нысан
жабдықтары мен
бейматериалдық
активтерінің
қолда бары және
қозғалысы
туралы
7  Тауарлар мен     жылдық   N1 - ҰЕС 31 наурыз 25 маусым   22 шілде
қызметтердi                (ШК)
пайдалану және             нысаны
шағын кәсіпорын.
ның тауарлы-
материалдық
қорларының қолда
бары туралы
8  Кәсiпкерлiк      жылдық    N11-    15 сәуір  15 маусым   12 шілде
қызметте пайда.           нысанға
ланылатын негiз.          қосымша
гi құрал-
жабдықтар
9  Жеке кәсіпкер.   жылдық   1-ЖК-    2 маусым  24 маусым  19 шілде
лер қызметiнiң           сауална.
негiзгi көрсет.           масы
кіштерi
___________________________________________________________________
2.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Основные пока-  месячная ф.1-ПФ(мес)  01-02  КАТО,     стат- На 36 день
затели произ-                                ОКЭД,     бюл-
водственно-                           02-03  КРП, КФС, ле-
финансовой                                   КОПФ,     тень
деятельности                                 КСЭ
предприятий
(организаций)
2  Основные пока-  квар-    ф.1-ПФ(кварт)01-02  КАТО,     стат- 17 марта
затели произ-   тальная               02-03  ОКЭД,     бюл-  16 июня
водственно-                                  КРП, КФС, ле-   15 сентября
финансовой                                   КОПФ,     тень  14 декабря
деятельности                                 КСЭ,
предприятий                                  сельская
(организаций)                                местность
годовая  ф.1-ПФ(год)                    -"-  28 мая
3  Состояние       квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 17 марта
взаимных рас-   тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  16 июня
четов пред-                                  КРП,      ле-   15сентября
приятий                                      КФС,      тень  14 декабря
(организаций)                                КОПФ,КСЭ,
сельская
местность
годовая  ф.1-ПФ(год)                    -"-  28 мая
4  Состав средств  квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 17 марта
предприятий     тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  16 июня
(организаций)                                КРП,      ле-   15 сентября
и источники их                               КФС,      тень  14 декабря
образования                                  КОПФ,КСЭ,
сельская
местность
годовая  ф.1-ПФ(год)                    -"-  28 мая
5  Основные финан- квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 23 марта
совые показате- тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  21 июня
ли предприятий-                              КРП,      ле-   20 сентября
монополистов*                                КФС,      тень  20 декабря
КОПФ
годовая  ф.1-ПФ(год)                    -"-  3 июня
6  Состояние       квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 23 марта
взаимных рас-   тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  21 июня
четов пред-                                  КРП,      ле-   20 сентября
приятий-                                     КФС,      тень  20 декабря
монополистов*                                КОПФ
годовая  ф.1-ПФ(год)                    -"-  3 июня

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7  |  8
___________________________________________________________________
1  Кәсiпорынның     айлық    1-ӨҚ    01-02  ӘАОС,   стат.   36-күні
(ұйымның) өндi.          (айлық)  02-03  ЭҚЖС,   бюлле.
рiстiк-қаржы             нысаны          КМС,    тень
қызметiнiң                               MHC,
негiзгi көрсет.                          ШҰҚНС,
кiштерi                                  ЭСС
2  Кәсiпорынның     тоқсан.  1-ӨҚ    01-02  ӘАОС,   стат.    17
(ұйымның) өндi.   дық    (тоқсан. 02-03  ЭҚЖС,   бюлле.  наурыз
рiстiк-қаржы              дық)           КМС,    тень     16
қызметiнiң               нысаны          МНС,            маусым
негiзгi көрсет.                          ШҰҚНС,          15 қыр.
кiштерi                                  ЭСС,            күйек
ауылдық          14 жел.
жер            тоқсан
жылдық    1-ӨҚ                    -//-  28 мамыр
(жылдық)
нысаны
3  Кәсiпорынның     тоқсан.   1-ӨҚ   01-02 ӘАОС,   стат.    17
(ұйымның) өзара   дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,   бюлле.  наурыз
есеп айырысу               дық)         КМС,    тень     16
жағдайы                   нысаны        МНС,            маусым
ШҰҚНС,          15 қыр.
ЭСС,            күйек
ауылдық         14 жел.
жер             тоқсан
жылдық    1-ӨҚ                  -//-   28 мамыр
(жылдық)
нысаны
4  Кәсiпорын        тоқсан.   1-ӨҚ   01-02 ӘАОС,   стат.   17 наурыз
(ұйым) қаража.    дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,   бюлле.  16 маусым
тының құрамы               дық)         КМС,    тень    15 қыр.
және олардың              нысаны        MHC,            күйек
пайда болу                              ШҰҚНС,          14 жел.
көздерi                                 ЭCC,            тоқсан
ауылдық
жер
жылдық   1-ӨҚ                   -//-   28 мамыр
(жылдық)
нысаны
5  Монополист-      тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.    23
кәсiпорындардың   дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле.  наурыз
негiзгi қаржы.            дық)          КМС,     тень     21
лық көрсеткiш.            нысаны        МНС,             маусым
терi*                                   ШҰҚНС            20 қыр.
күйек
20 жел.
тоқсан
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    3 маусым
(жылдық)
нысаны
6  Монополист-      тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  23 наурыз
кәсiпорындар.     дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 21 маусым
дың өзара есеп            дық)          КМС,     тень   20 қыр.
айырысу жағдайы*         нысаны         МНС,            күйек
ШҰҚНС           20 жел.
тоқсан
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    3 маусым
(жылдық)
нысаны

7  Основные пока-  квар-    ф.1-ПФ(кварт)01-02  КАТО,     стат- 25 марта
затели произ-   тальная                 02   ОКЭД,     бюл-  25 июня
водственно-                                  КРП, КФС, ле-   23 сентября
финансовой                                   КОПФ      тень  23 декабря
деятельности
предприятий
(организаций),
переданных в
доверительное
управление*
годовая  ф.1-ПФ(год)                    -"-  7 июня
8  Мониторинг      квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     раз-  17 марта
крупнейших      тальная  (кварт)             ОКЭД,     дел-  16 июня
предприятий                                  ОКПО,     стат- 15 сентября
промышленности*                              КФС       бюл-  14 декабря
(см.раздел 4.2                                         ле-
пункт 9б)                                              теня
9  Выпуск, разме-  квар-    ф.1-ЦБ(гос)  01-02  КАТО,     стат- 20 февраля
щение и обра-   тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  20 мая
щение ценных                                 КРП,      ле-   20 августа
бумаг                                        КОПФ      тень  22 ноября
ф.1-ЦБ,
ф.1-ЦБ(гос)
(год)
годовая                                 -"-  3 мая
10 Перечень        полуго-  ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 28 мая
убыточных       довая                 02-03  ОКПО,     бюл-  13 сентября
предприятий                                  ОКЭД,     ле-
КФС,      тень
КОПФ
11 Сводные основ-  годовая  ф.1-ПФ (год) 01-02  КАТО,     стат- 28 июня
ные показатели           2-МП (год)   02-03  ОКЭД,     бюл-
производственно-                             КРП,      ле-
финансовой                                   КФС,      тень
деятельности                                 КОПФ,
предприятий                                  КСЭ
(организаций)
12 Основные пока-  квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,    стат- 21 июня
затели произ-   тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,    бюл-  20 сентября
водственно-                                  КФС      ле-   20 декабря
финансовой                                            тень
деятельности
предприятий
(организаций)
с частной
формой соб-
ственности
годовая  ф.1-ПФ (год)                   -"-  9  июня
13 Состояние вза-  квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 21 июня
имных расчетов  тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  20 сентября
предприятий                                  КФС       ле-   20 декабря
с частной                                              тень
формой соб-
ственности
годовая  ф.1-ПФ (год)                   -"-  9  июня
14 Состав средств  квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 21 июня

7  Сенiмгерлiк      тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  25 наурыз
басқаруға берiл.  дық    (тоқсан.   02  ЭҚЖС,    бюлле. 25 маусым
ген кәсiпорын.             дық)         КМС,     тень   20 қыр.
ның (ұйымның)            нысаны         МНС,            күйек
өндiрiстiк-қаржы                        ШҰҚНС           23 жел.
қызметiнiң                                              тоқсан
негiзгi
көрсеткiштерi*
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    7 маусым
(жылдық)
нысаны
8  Өнеркәсiптiң     тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  17 наурыз
аса iрi кәсiп.    дық    (тоқсан.       ЭҚЖС,    бюлле. 16 маусым
орындарының                дық)         ҚҰЖС,    тень   15 қыр.
мониторингi*             нысаны         МНС      бөлімі күйек
(4.2-бөлiм 96-                                          14 жел.
пункттi қара)                                           тоқсан
9  Бағалы қағаздар  тоқсан.  1-БҚ,   01-02 ӘАОС,    стат.  20 ақпан
шығару, орналас.  дық     1-БҚ    02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 20 мамыр
тыру және                (мемле.        КМС,     тень   20 тамыз
айналысы                   кет)         ШҰҚНС           22 қараша
(тоқсан.
дық)
нысаны
жылдық   1-БҚ,                  -//-    3 мамыр
1-БҚ
(мемле.
кеттік)
(жылдық)
нысаны
10 Залалды кәсiп.   жарты    1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  28 мамыр
орындар тiзбесi  жылдық  нысаны   02-03 ҚҰЖС,    бюлле. 13 қыр
ЭҚЖС,    тень    күйек
МНС,
ШҰҚНС
11 Кәсiпорынның     жылдық   1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  28 маусым
(ұйымның)                (жылдық) 02-03 ҚҰЖС,    бюлле.
өндiрiстiк-                2-ШК         ЭҚЖС,    тень
қаржы қызметi.           (жылдық)       КМС,
нiң негізгі               нысаны        МНС,
көрсеткiштерi                           ШҰҚНС,
ЭСС
12 Меншiктiң жеке   тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  21 маусым
нысаны бар        дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 20 қыр.
кәсiпорынның               дық)         МНС      тень   күйек
(ұйымның) өндi.           нысаны                        20 жел.
рiстiк-қаржы                                            тоқсан
қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    9 маусым
(жылдық)
нысаны
13 Меншiктiң жеке   тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  21 маусым
нысаны бар        дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 20 қыр.
кәсiпорынның               дық)         МНС      тень   күйек
өзара есеп                нысаны                        20 жел.
айырысу жағдайы                                         тоқсан
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    9 маусым
(жылдық)
нысаны
14 Меншiктiң жеке   тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  21 маусым

предприятий     тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  20 сентября
(организаций)                                КФС       ле-   20 декабря
с частной                                              тень
формой соб-
ственности
годовая  ф.1-ПФ (год)                   -"-  9  июня
15 Основные фи-    квар-    ф.1-ПФ       01-02  КАТО,     стат- 21 июня
нансовые по-    тальная  (кварт)      02-03  ОКЭД,     бюл-  20 сентября
казатели                                     КФС       ле-   20 декабря
деятельности                                           тень
предприятий-
банкротов
годовая  ф.1-ПФ (год)                   -"-  9  июня
16 Валовая добав-  квар-    ф.1-ПФ       01     КАТО,     рас-  21 июня
ленная стои-    тальная  (кварт)             ОКЭД      чет  20 сентября
мость и проме-                                              20 декабря
жуточное
потребление
средних и
крупных пред-
приятий
(организаций)
годовая  ф.1-ПФ (год)                   -"-  9  июня
17 Основные пока-  квар-    ф.2-МП(кварт)01-02  КАТО,     стат- 12 марта
затели дея-     тальная               02-03  ОКЭД,     бюл-  11 июня
тельности                                    КФС, КРП, ле-   10 сентября
малых                                        КОПФ,     тень  13 декабря
предприятий                                  КСЭ,
сельская
местность
годовая  ф.2-МП (год)                   -"-  7  июня
18 Основные пока-  квар-    ф.2-МП(кварт)01-02  КАТО,     стат- 17 июня
затели дея-     тальная                 02   ОКЭД,     бюл-  17 сентября
тельности                                    КРП,      ле-   21 декабря
малых                                        КОПФ      тень
предприятий
с частной
формой соб-
ственности
годовая  ф.2-МП (год)        КАТО,ОКЭД,  -"- 11  июня
КРП,КОПФ,по
видам основ-
ных средств
19 Отчет об ис-    годовая  ф N 1-СНС     01-02 КАТО,     стат- 27 сентября
пользовании              (год)               ОКЭД,     бюл-
продукции                                    КФС,      ле-
(товаров,                                    КОПФ,     тень
услуг) и                                     КСЭ,
движении                                     НПВЭД
товарно-
материальных
запасов
предприятий
20 Наличие в дви-  годовая  ф N 11(год)   01-02 КАТО,     стат- 12 июля
жении основных                         02-03 ОКЭД,     бюл-
средств и                                    КФС,КРП,  ле-
нематериальных                               КОПФ,     тень
активов                                      КСЭ,
предприятий                                  по видам
(без малых                                   активов,
коммерческих                                 сельская
предприятий)                                 местность

нысаны бар        дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 20 қыр.
кәсiпорын                  дық)         МНС      тень   күйек
(ұйым) қаража.           нысаны                         20 жел.
тының құрамы                                            тоқсан
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    9 маусым
(жылдық)
нысаны
15 Банкрот-кәсiп.   тоқсан.  1-ӨҚ    01-02 ӘАОС,    стат.  21 маусым
орындар қызметi.  дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 20 қыр.
нiң негiзгi                дық)         МНС      тень   күйек
қаржылық                 нысаны                         20 жел.
көрсеткiштерi                                           тоқсан
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    9 маусым
(жылдық)
нысаны
16 Жалпы қосылған   тоқсан.  1-ӨҚ      01  ӘАОС,           21 маусым
құн және орташа   дық    (тоқсан.       ЭҚЖС            20 қыр.
және iрi                   дық)                         күйек
кәсiпорындардың          нысаны                         20 жел.
(ұйымдардың)                                            тоқсан
аралық тұтынуы
жылдық   1-ӨҚ                   -//-    9 маусым
(жылдық)
нысаны
17 Шағын кәсiпорын. тоқсан.  2-ШК    01-02 ӘАОС,    стат.  12 наурыз
дар қызметiнiң    дық    (тоқсан. 02-03 ЭҚЖС,    бюлле. 11 маусым
негiзгi                    дық)         МНС,     тень   10 қыр.
көрсеткiштерi            нысаны         КМС,            күйек
ШҰҚНС,          13 жел.
ЭСС,            тоқсан
ауылдық
жер
жылдық   2-ШК                   -//-    7 маусым
(жылдық)
нысаны
18 Меншiктiң жеке   тоқсан.  2-ШК    01-02 ӘАОС,    стат.  17 маусым
нысаны бар        дық    (тоқсан.   02  ЭҚЖС,    бюлле. 17 қыр.
шағын кәсiпорын.           дық)         КМС,     тень   күйек
дар қызметiнiң           нысаны         ШҰҚНС           21 жел.
негiзгi                                                 тоқсан
көрсеткiштерi
жылдық   2-ШК          ӘАОС,   -//-    11 маусым
(жылдық)       ЭҚЖС,
нысаны        КМС,
ШҰҚНС,
негізгі
құрал-
жабдық
түрлері
19 Кәсiпорынның     жылдық   N1-ҰШЖ  01-02 ӘАОС,   стат.   27 қыр.
өнiмдердi                (жылдық)       ЭҚЖС    бюлле.  күйек
(тауарларды,             нысаны         МНС,    тень
қызметтердi)                            ШҰҚНС,
пайдалануы және                         ЭСС,
тауарлы-мате.                           ЭҚТӨС
риалдық қорлары.
ның қозғалысы
туралы
20 Кәсiпорындардың  жылдық    N11    01-02 ӘАОС,   стат.   12 шілде
(шағын коммер.           (жылдық) 02-03 ЭҚЖС,   бюлле.
циялық кәсiп.            нысаны         МНС,    тень
орындарсыз)                             КМС,
негiзгi құрал-                          ШҰҚНС,
жабдықтары мен                          ЭСС,
бейматериалдық                          актив
активтерiнiң                            түрлерi
қолда бары мен                          бойынша,
қозғалысы                               ауылдық
жер

21 Сводный отчет   годовая  ф N 11 (год)  01-02 КАТО,     стат- 26 июля
о наличии и              ф N 2-МП(год)  02   ОКЭД,     бюл-
движении                 раздел 6            КФС,      ле-
основных                                     КРП,      тень
средств и                                    КОПФ,
нематериальных                               КСЭ, по
активов крупных,                             видам
средних и                                    активов,
малых                                        сельская
предприятий                                  местность
22 Баланс          годовая  ф N 11(год)   01    КАТО,     стат- 16 августа
основных                 ф N 2-МП(год)       ОКЭД,     бюл-
средств (фондов)         раздел 6,           КФС,      ле-
данные              по видам  тень
отраслевых          основных
департаментов       средств
23 Отчет об        годовая  ф.N 1-СНС(МП) 01-02 КАТО,     стат- 26 июля
использовании            (год)               ОКЭД,     бюл-
товаров и                                    КФС,      ле-
услуг и наличии                              НПВЭД     тень
товарно-
материальных
запасов малых
предприятий
24 Основные        годовая  Приложение    01-02 КАТО,     стат- 15 июля
средства,                к ф.№N 11       02  ОКЭД,     бюл-
используемые в                               КФС,      ле-
предпринима-                                 КРП,      тень
тельской                                     КОПФ,
деятельности                                 виды
основных
средств
25 Сводный отчет   годовая  ф.1-СНС(год)    01 КАТО,      таб-  22 октября
об использо-             N 1-СНС(МП)        ОКЭД       лицы
вании продукции          (год)
(товаров услуг)
и движении
товарно-матери-
альных запасов
26 Валовая         квар-    ф.2-МП(кварт)   01 КАТО,     расчет 17 июня
добавленная     тальная                     ОКЭД             17 сентября
стоимость и                                                  21 декабря
промежуточное
потребление
малых
предприятий
(организаций)
годовая  ф.2-МП(год)                         11 июня
27 Основные        годовая  Анкета 1-ИП  01-02 КАТО,     стат-  21 июля
показатели                            02-03 ОКЭД      бюл-
деятельности                                          ле-
индивидуальных                                        тень
предпринимателей
28 Ведение и       в                     01    КАТО,     база
актуализация    текущем                     ОКЭД,     данных
баз данных      порядке                     КФС,КРП,
КОПФ,КСЭ,
по видам
активов
--------------------------------------------------------------------------
* - для служебного пользования

21 Iрi, орташа      жылдық    N11    01-02 ӘАОС,   стат.   26 шілде
және шағын               (жылдық)  02   ЭҚЖС,   бюлле.
кәсiпорындардың           нысаны        МНС,    тень
негiзгi құрал.            N2-ШК         КМС,
дар-жабдықтары.          (жылдық)       ШҰҚНС,
ның қолда бары            нысаны        ЭСС,
және қозғалысы           6-бөлім        актив
туралы жиынтық                          түрлері
есеп                                    бойынша,
ауылдық
жер
22 Негізгi құрал-   жылдық    N11     01   ӘАОС,   стат.   16 тамыз
жабдықтар                (жылдық)       ЭҚЖС,   бюлле.
(қорлар)                  нысаны        МНС,    тень
балансы                    N2-ШК        негізгі
(жылдық)       құрал-
нысаны        жабдық
6-бөлiм,       түрлері
салалық
департа.
менттер.
дiң
дерек.
терi
23 Тауарлар мен     жылдық  N1-ҰШЖ   01-02 ӘАОС,   стат.   26 шілде
қызметтердi               (ШК)          ЭҚЖС,   бюлле.
пайдалану және           (жылдық)       МНС,    тень
шағын кәсiп.              нысаны        ЭҚТӨН
орындардың
тауарлы-мате.
риалдық қор.
ларының қолда
бары туралы
есеп
24 Кәсiпкерлiк      жылдық    N11-   01-02 ӘАОС,   стат.   15 шілде
қызметте пайда.          нысанға   02   ЭҚЖС,   бюлле.
ланылатын не.            қосымша        МНС,    тень
гiзгi құралдар                          КМС,
ШҰҚНС,
негізгі
құрал-
жабдық
түрлері
25 Өнiмдердi        жылдық   1-ҰШЖ    01   ӘАОС,   талдау   22 қазан
(тауарларды,             (жылдық)       ЭҚЖС    баянда.
қызметтердi)              N1-ҰШЖ                масы
пайдалану және             (ШК)
тауарлы-мате.            (жылдық)
риалдық қорлар.           нысаны
дың қозғалысы
туралы жиынтық
есеп
26 Жалпы қосылған   тоқсан.  2-ШК     01   ӘАОС,   есеп    17 маусым
құн және шағын    дық    (тоқсан.       ЭҚЖС             17 қыр.
кәсiпорындардың            дық)                          күйек
(ұйымдардың)              нысаны                         21 жел.
аралық тұтынуы                                           тоқсан
жылдық   2-ШК                          11 маусым
(жылдық)
нысаны
27 Жеке кәсiпкер.   жылдық   1-ЖК    01-02 ӘАОС,   стат.   21 шілде
лер қызметiнiң            сауал.  02-03 ЭҚЖС    бюлле.
негiзгi көрсет.           намасы                тень
кiштерi
28 Деректер база.   ағым.              01  ӘАОС,  деректер
сын жүргiзу      дағы                   ЭҚЖС,  базасы
және жаңғырту    тәртiп.                МНС,
те                    КМС,
ШҰҚНС,
ЭСС,
актив
түрлері
бойынша
___________________________________________________________________
* - қызмет бабында пайдалану үшiн

3. Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
3.1. Проведение статистических наблюдений <*>
Сноска. Подраздел 3.1. дополнен строкой 24 - постановлением Правительства РК от 13 ноября 2004 г. N 1191 .
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп|статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  О состоянии    месячная ф.24-cх(мес), на 2 день  на 5 день  на 6 день
животноводства          приложение
во всех                 к ф.2МП
категориях              24-сх(мес)
хозяйств
- крупные и
средние
предприятия
- малые
предприятия
2  О достовер-    полу-    ф.6-ж(фермер) 15 января  16 февраля 15 марта
ности первич-  годовая                15 июля    16 августа 15 сентября
ного учета
численности
скота в книгах
учета крес-
тьянских хозяйств
3  О достовер-    полу-    ф.7-ж         15 января  16 февраля 15 марта
ности первич-  годовая  (население)   15 июля    16 августа 15 сентября
ного учета
численности
скота в
похозяйствен-
ных книгах
(по хозяйствам
населения)
4  О деятель-     годовая
ности сель-
хозпредприя-
тий за 2003 год
- крупные и             ф.1-сх(год)   1 марта    16 апреля  1 июня
средние
предприятия
- малые                 ф.1-сх(малые)            30 апреля  16 июня
предприятия           (год)
5  О рыбоводстве, годовая                10 февраля 25 февраля 8 марта
улове рыбы и
других море-
продуктов
- крупные и             ф.1-рыба(год)
средние
предприятия
- малые                 ф.1-рыба
предприятия           (малые)(год)
6  О заготовке    годовая                10 февраля 10 марта  7 апреля
леса (объем
работ и услуг)
и проведении
лесокультурных
и лесохозяй-
ственных работ
- крупные и             ф.1-лес(год)
средние
предприятия
- малые                 ф.1-лес
предприятия           (малые)(год)
7  Об охотничьих  годовая                25 февраля 9 апреля  23 апреля
хозяйствах
- крупные и            ф.2-охота(год)
средние
предприятия
- малые                ф.2-охота
предприятия          (малые)(год)
8  Основные       годовая                15 марта   4 мая     16 июня
показатели
предприятий
(организаций),
оказывающих
сельскохо-
зяйственные
услуги
-  крупные и            ф.8-сх(услуги)
средние              (год)
предприятия
-  малые                ф.8-сх(услуги)
предприятия          (малые)

3. Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
3.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Ескерту. 3-1-бөлімге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.11.13. N  1191 қаулысымен.
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Шаруашылықтар.   айлық    24-аш     2-күнi   5-күні    6-күні
дың барлық               (айлық)
санаттарындағы           нысаны,
мал шаруашылы.            2ШК
ғының жағдайы            24-аш
туралы                   (айлық)
- iрi және               нысанына
орташа кәсiп.            қосымша
орындар
- шағын кәсiп.
орындар
2  Шаруа қожалық.   жарты    6-мш    15 қаңтар  16 ақпан   15 наурыз
тары кiтаптарын. жылдық  (фермер) 15 шілде   16 тамыз   15 қыр.
дағы мал саны.           нысаны                         күйек
ның бастапқы
есебiнiң дұрыс.
тығы туралы
3  Әрбiр шаруашы.   жарты     7-мш   15 қаңтар  16 ақпан   15 наурыз
лыққа арналған   жылдық  (халық)  15 шілде   16 тамыз   15 қыр.
кiтаптардағы              нысаны                        күйек
(халық шаруашы.
лықтары бойын.
ша) мал санының
бастапқы есебi.
нiң дұрыстығы
туралы
4  2003 жылғы ауыл  жылдық   1-аш     1 наурыз  16 сәуір  1 маусым
шаруашылық               (жылдық)            30 сәуір  16 маусым
кәсiпорындары.            нысаны
ның қызметi               1-аш
туралы                   (шағын)
- iрi және орташа        (жылдық)
кәсiпорындар              нысаны
- шағын кәсiп.
орындар
5 Балық өсiру,      жылдық   1-балық  10 ақпан  25 ақпан  8 наурыз
балық аулау және          (жылдық)
басқа да теңiз             нысаны
өнiмдерi туралы            1-балық
- iрi және орташа         (шағын)
кәсiпорындар              (жылдық)
- шағын кәсiп.             нысаны
орындар
6 Ағаш дайындау     жылдық   1-орман   10 ақпан 10 наурыз 7 сәуір
(жұмыстар мен              (жылдық)
қызметтер көлемi)           нысаны
және ағаш өсiру
мен орман шаруа.
шылық жұмыстарын
жүргiзу туралы
- iрi және орташа          1-орман
кәсiпорындар               (шағын)
- шағын кәсiп.             (жылдық)
орындар                     нысаны
7 Аңшылық шаруа.    жылдық   2-аңшылық  25 ақпан  9 сәуір  25 сәуір
шылығы туралы              (жылдық)
- iрi және орташа           нысаны
кәсiпорындар               2-аңшылық
- шағын кәсiп.             (жылдық)
орындар                     нысаны
8 Ауыл шаруашы.     жылдық     8-аш     15 наурыз 4 мамыр  16 маусым
лығы қызметтерiн          (қызметтер)
көрсететiн                 (жылдық)
кәсiпорындардың             нысаны
(ұйымдардың)                 8-аш
негiзгi көрсет.           (қызметтер)
кiштерi                    (шағын)
- iрi және орташа           нысаны
кәсiпорындар
- шағын кәсiп.
орындар

9  О расходе     годовая   ф.10-сх(год)  1 марта    17 марта  26 марта
кормов
10 Наличие       годовая   ф.10-мех(год) 15 марта   15 апреля 10 мая
сельскохо-
зяйственной
техники и
энергети-
ческих
мощностей
11 О наличии     годовая   ф.49-сх(год)  10 февраля  9 апреля  3 мая
построек и
сооружений
в сельско-
хозяйст-
венных
предприятиях
12 Об итогах     1 раз в   ф.4-сх(год)   не позднее
сева под      год (по                 5 дней
урожай        заверше-                после
2004 года:    нию                     завершения
предвари-     сева)                   сева        28 июня   9 июля
тельные
данные
окончательные                                     14 июля   26 июля
данные
13 Отчет о       месячная  ф.2-сх        на 4 день   на 8 день на 11 день
наличии и               (зерно)
движении                (мес)
зерна у
участников
зернового
рынка
14 О достовер-   1 раз в   ф.6-р         15 июля    16 августа 15 сентября
ности         год на    (фермер)
первичного    1 июля    (год)
учета
посевных
площадей
в книгах
учета
крестьянских
(фермерских)
хозяйствах
15 О досто-      1 раз в   ф.7-р         15 июля    16 августа 15 сентября
верности      год на    (население)
первичного    1 июля    (год)
учета
посевных
площадей в
похозяй-
ственных
книгах
(по хозяй-
ствам
населения)
16 О сборе       1 раз в   ф.29-сх(год)  2 ноября
урожая
сельхоз-
культур со
всех
категорий
земель
(на 1 ноября)
за 2004 год
- предварительные                                 16 декабря 22 декабря
данные
- окончательные                                   2 декабря  23 февраля
данные                                          2005 года  2005 года
17 Итоги учета   едино-    ф.5-сх        на 5-й      30 июня    12 июля
сортовых      временная               день после
посевов                               окончания
сельскохо-                            сева
зяйственных                           яровых
культур                               культур
18 О деятель-    1 раз в   Анкета А-001  15 января   16 февраля 14 мая
ности         год
крестьянских
(фермерских)
хозяйств
19 Опрос         1 раз в   Анкета А-002  15 января   10 февраля 16 апреля
владельцев    год
скота и
птицы в
городской
местности
20 Валовой       1 раз в   Анкета А-005  сентябрь-   северные   22 декабря
сбор          год                     октябрь     регионы
сельхоз-                                          20 октября,
продукции                                         южные -
в кресть-                                         10 ноября
янских
(фермерских)
хозяйствах
21 Валовой      1 раз в   Анкета А-006  сентябрь-   северные   22 декабря
сбор         год                     октябрь     регионы
сельхоз-                                         20 октября,
продукции                                        южные -
на землях                                        10 ноября
хозяйств
населения

9  Жемшөп шығыстары жылдық   10-аш     1 наурыз 17 наурыз  26 наурыз
туралы                   (жылдық)
нысаны
10 Ауыл шаруашылық  жылдық   10-мех   15 наурыз 15 сәуір  10 мамыр
техникалары мен          (жылдық)
энергетикалық             нысаны
қуаттардың
қолда бары
11 Ауыл шаруашылы.  жылдық   49-аш    10 ақпан   9 сәуір   3 мамыр
ғы кәсiпорында.          (жылдық)
рының құрылыс.            нысаны
тары мен
ғимараттарының
қолда бары
туралы
12 2004 жылы        жылына   4-аш     егіс      28 маусым  9 шілде
себiлген егiн.   1 рет   (жылдық)  аяқтал.   14 шілде   26 шілде
нiң қорытынды.   (егін   нысаны    ғаннан
лары туралы:    аяқтал.            кейінгі
алдын ала       ғаннан            5 күннен
деректер        кейін)             кешік.
соңғы деректер                     тірмей
13 Астық рыногына   айлық    2-аш      4-күні     8-күні    11-күні
қатысушылардағы          (астық)
астықтың қолда           (айлық)
бары және                нысаны
қозғалысы
туралы есеп
14 Шаруа (фермер)   жылына   6-ж      15 шілде   16 тамыз 15 қыркүй.
қожалықтарының   1 рет   (фермер)                         ек
есеп кiтапта.   1 шілде. (жылдық)
рындағы егiс      де      нысаны
алқабы бастапқы
есебiнiң дұрыс.
тығы туралы
15 Әрбiр шаруашы.   жылына    7-ж     15 шілде  16 тамыз  15 қыркүй.
лыққа арналған    1 рет   (халық)                         ек
кiтаптардағы     1 шілде. (жылдық)
(халық шаруашы.    де     нысаны
лықтары бойынша)
егiс алқабы
бастапқы есебiнiң
дұрыстығы туралы
16 2004 жылғы (1    жылына   29-аш     2 қараша
қарашада) жердiң  1 рет  (жылдық)
барлық санатта.          нысаны
рынан жиналған
ауыл шаруашылық
өнiмдерi туралы                              16 жел.   22 желтоқ.
алдын ала                                    тоқсан    сан 2005
деректер                                      2005      жылдың
соңғы деректер                               жылдың    23 ақпаны
2 ақпаны
17 Ауыл шаруашылық   бір    5-аш      жаздық   30 маусым  12 шілде
дақылдарының     жолғы  нысаны     дақыл.
сортты тұқымда.                    дарды
рын себу есебi.                    себуді
нiң қорытынды.                     аяқтал.
лары                               ғаннан
кейінгі
5-күні
18 Шаруа (фермер)   жылына  А-001    1 қаңтар   16 ақпан   14 мамыр
қожалықтарының   1 рет   -сауал.
қызметi туралы           намасы
19 Қалалық жердегi  жылына  А-002    15 қаңтар   10 ақпан   16 сәуір
мал мен құс      1 рет   -сауал.
иелерiнiң                намасы
пiкiрiн бiлу
20 Ауыл шаруашылық  жылына  А-005    қыркүйек- солтүстік  22 желтоқ.
өнiмдерiн шаруа  1 рет   -сауал.   қазан    өңірлер    сан
(фермер) қожа.           намасы             20 қазан,
лықтарында                                  оңтүстік
жалпы жинау                                 өңірлер
-10 қараша
21 Ауыл шаруашылық  жылына  А-006    қыркүйек- солтүстік  22 желтоқ.
өнiмдерiн халық  1 рет   -сауал.   қазан    өңірлер    сан
шаруашылықтары           намасы             20 қазан,
жерлерiнде                                  оңтүстік
жалпы жинау                                 өңірлер
-10 қараша

1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  О состоянии    месячная  ф.24-сх(мес), 01-02-03 КАТО,  стат- на 10 день
животноводства           прил.к ф.2МП. 02-03    КОПФ,  бюл-
во всех                  24-сх расчет           КФС,   ле-
категориях               по крестьян-           КРП    тень
хозяйств                 ским хозяй-
а)о состоянии            ствам, рас-
животноводства           чет по
в сельхоз-               хозяйствам
предприятиях             населения
б) расчет
производства
продуктов
животноводства
по крестьян-
ским
хозяйствам
в) расчет
производства
продуктов
животноводства
по хозяйствам
населения
2  О достовер-    полуго-  ф.6-ж          01-02   КАТО инфор-   15 марта
ности          довая    (фермер)       02-03        мация    15сентября
первичного
учета
численности
скота в
книгах учета
крестьянских
хозяйств
3  О достовер-    полуго-  ф.7-ж          01-02   КАТО инфор-   15 марта
ности          довая    (население)    02-03        мация    15сентября
первичного
учета
численности
скота в
похозяйствен-
ных книгах
(по хозяйствам
населения)
4  Производство   годовая  ф.24-сх(год)  01-02-03 КАТО бюлле-   5 мая
продукции               приложение к  02-03         тень
животновод-             ф.2МП.24-сх
ства во всех            ф.6, 7 дан-
категориях              ные обследо-
хозяйств                ваний крес-
(окончательные          тьянских и
данные)                 домашних
хозяйств
5  О деятель-     годовая  ф.1-сх(год)  01-02-03 КАТО
ности
сельхоз-
предприятий
за 2003 год
а) производ-            ф.1-сх       02-03          бюлле-   16 июня
ство и               (малые)                     тень
реализация
продукции
сельского
хозяйства
б) затраты на                                       бюлле-   30 июня
производство                                     тень
и финансово-
хозяйственная
деятельность
6  О рыбоводстве,  годовая  ф.1-рыба    01-02    КАТО, бюлле-   12 марта
улове рыбы и             (год)       02-03    КОПФ, тень
других море-             ф.1-рыба             КФС,
продуктов                (малые)              ОКЭД,
(год)                КРП
7  О заготовке     годовая  ф.1-лес     01-02    КАТО, бюлле-   12 апреля
леса (объем              (год)         02     КОПФ, тень
работ и услуг)           ф.1-лес              КФС,
и проведении             (малые)              КРП
лесокультурных           (год)
и лесохозяй-
ственных работ

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |  8
___________________________________________________________________
1  Шаруашылықтар.   айлық    24-аш   01-02- ӘАОС,   стат.   10-күні
дың барлық               (айлық)   03    ШҰҚНС,  бюлле.
санаттарындағы           нысаны,  02-03  МНС     тень
мал шаруашылы.            2ШК,
ғының жағдайы             24-аш
туралы                   нысанына
а) ауыл шаруа.           қосымша
шылық кәсiп.              шаруа
орындарындағы             қожа.
мал шаруашылы.           лықтары
ғының жағдайы            бойынша
туралы                    есеп,
б) мал шаруашы.           халық
лығы өнiмдерiн          шаруашы.
өндiрудiң шаруа         лықтары
қожалықтары             бойынша
бойынша есебi            есеп
в) мал шаруашы.
лығы өнiмдерiн
өндiрудiң халық
шаруашылықтары
бойынша есебi
2  Шаруа қожалық.   жарты   6-мш     01-02  ӘАОС   ақпарат 15 наурыз
тары кiтапта.    жылдық (фермер)  02-03                  15 қыр.
рындағы мал             нысаны                           күйек
санының бастапқы
есебiнiң
дұрыстығы туралы
3  Әрбiр шаруашы.   жарты    7-мш    01-02  ӘАОС   ақпарат 15 наурыз
лыққа арналған   жылдық  (халық)  02-03                  15 қыр.
кiтаптардағы             нысаны                          күйек
(халық шаруашы.
лықтары бойынша)
мал санының
бастапқы есебi.
нiң дұрыстығы
туралы
4  Мал шаруашылығы  жылдық  24-аш    01-02  ӘАОС  бюлле.     5 мамыр
өнiмдерiн               (жылдық)   -03         тень
шаруашылықтар.          нысаны    02-03
дың барлық               2ШК
санаттарында             24-аш
өндiру (соңғы           нысанына
деректер)               қосымша
6, 7-
нысандар,
шаруа
қожалық.
тары мен
үй
шаруашы.
лықтарын
зерттеу
деректері
5  2003 жылғы ауыл  жылдық  1-аш     01-02- ӘАОС
шаруашылық              (жылдық)   03
кәсiпорындарының         нысаны   02-03
қызметi туралы           1-аш
(шағын)
нысаны
а) ауыл шаруа.           1-аш                   бюлле.  16 маусым
шылығы өнiмде.          (шағын)                 тень
рiн өндiру және         нысаны
өткiзу
б) өндiрiс                                      бюлле.  30 маусым
шығындары және                                  тень
қаржы-шаруашы.
лық қызмет
6  Балық өcipу      жылдық 1-балық   01-02  ӘАОС,  бюлле.  12 наурыз
балық аулау             (жылдық)  02-03  ШҰҚНС, тень
және басқа да           нысаны           МНС,
теңiз өнiмдерi          1-балық          ЭҚЖС,
туралы                  (шағын)          КМС
нысаны
7  Ағаш дайындау    жылдық 1-орман   01-02  ӘАОС,  бюлле.  12 сәуір
(жұмыстар мен           (жылдық)   02    ШҰҚНС, тень
қызметтер               нысаны           МНС,
көлемi) және            1-орман          КМС
орман өсiру             (шағын)
мен орман               (жылдық)
шаруашылық              нысаны
жұмыстарын
жүргізу туралы

8  Об охотничьих   годовая  ф.2-охота   01-02    КАТО, бюлле-   30 апреля
хозяйствах               (год)         02     КОПФ, тень
ф.2-охота            КФС,
(малые)              КРП
9  Основные        годовая  ф.8-сх      01-02    КАТО, бюлле-   1 июля
показатели               (услуги)(год)        КОПФ, тень
предприятий              ф.8-сх               КФС,
(организаций),           (услуги)             КРП
оказывающих              (малые)
сельскохозяй-
ственные услуги
10 О расходе       годовая  ф.10-сх     01, 02   КАТО, бюлле-   31 марта
кормов                   (год)                КОПФ, тень
КФС,
КРП
11 Наличие         годовая  ф.10-мех    01-02    КАТО, бюлле-   17 мая
сельскохозяй-            (год)       02-03    КОПФ, тень
ственной                                      КФС,
техники и                                     КРП
энергети-
ческих
мощностей
12 О наличии       годовая  ф.49-сх     01-02    КАТО, бюлле-   10 мая
построек и               (год)       02-03    КОПФ, тень
сооружений                                    КФС,
в сельскохо-                                  КРП
зяйственных
предприятиях
13 О наличии       полу-    Спецпро-    01-02    КАТО экспресс- 27 февраля
сельхоз-        годовая  грамма      02-03         инфор-    30 августа
формирований                                       мация
14 Ведение и                Спецпро-    01-02    КАТО
актуализация             грамма      02-03
сельскохо-
зяйственного
регистра (СХР):
а) сельхоз-                                        СХР 1     20 февраля
предприятий
- о наличии  полу-                                        20 августа
сельхоз-   годовая
предприя-
тий на 1
января,
1 июля
полу-                                        20 февраля
годовая
- о наличии                                               20 августа
скота и
птицы,
на
1 января,
1 июля
годовая                                      20 августа
- о наличии
земли, на
1 июля
б)  крестьян-           Спецпро-    01-02    КАТО
ских                грамма
(фермерских)
хозяйств
- о наличии                       02-03                   27 февраля
крестьян-
ских (фер-
мерских)
хозяйств
на 1       полу-                                 СХР 2  30 августа
января,    годовая
1 июля
- о наличии  полу-                                        27 февраля
скота и    годовая                                      30 августа
птицы, на
1 января,
1 июля
- о наличии  годовая
земли, на
1 июля
- о наличии  годовая                                      30 августа
построек и                                              30 ноября
сельхоз-
техники, на
1 июля
в)  хозяйств            Спецпро-    01-02    КАТО
населения           грамма
- о наличии                       02-03                   27 февраля
хозяйств
населения
в населен-
ных пунк-  полу-                                СХР 3   30 августа
тах на     годовая
1 января,
1 июля
- о наличии  полу-                                        27 февраля
скота и    годовая                                      30 августа
птицы, на
1 января,
1 июля
- о наличии  годовая                                      30 августа
земли, на
1 июля
15 Об итогах сева   1 раз в  ф.4-сх     01-02    КАТО экспресс- 14 июля
под урожай 2003  год (по  (год)                    информация
года:            завер-   данные
предварительные  шению    обсле-
данные           сева)    дований
кресть-
янских
(фермер-
ских)
хозяйств
и хозяйств

8  Аңшылық          жылдық 2-аңшы.  01-02  ӘАОС,  бюлле.   30 сәуір
шаруашылығы              лық      02    ШҰҚНС, тень
туралы                  (жылдық)        МНС,
нысаны          КМС
2-аңшы.
лық
(шағын)
нысаны
9  Ауыл шаруашы.    жылдық  8-аш     01-02 ӘАОС,  бюлле.   1 шілде
лығы қызметте.          (қызмет.        ШҰҚНС, тень
рiн көрсететiн           тер)           МНС,
кәсіпорындардың         (жылдық)        КМС
(ұйымдардың)             нысаны
негізгі                  8-аш
көрсеткiштерi           (қызмет.
тер)
(шағын)
нысаны
10 Жемшөп шығыс.    жылдық  10-аш   01-02  ӘАОС,  бюлле.   31 наурыз
тары туралы             (жылдық)        ШҰҚНС, тень
нысаны         МНС,
КМС
11 Ауыл шаруашылық  жылдық  10-мех   01-02 ӘАОС,  бюлле.  17 мамыр
техникалары мен          (жылдық) 02-03 ШҰҚНС, тень
энергетикалық            нысаны         МНС,
қуаттардың                              КМС
қолда бары
12 Ауыл шаруашылы.  жылдық   49-аш   01-02 ӘАОС,  бюлле.  10 мамыр
ғы кәсiпорында.         (жылдық)  02-03 ШҰҚНС, тень
рының құрылыс.           нысаны         МНС,
тары мен ғима.                          КМС
раттарының
қолда бары
туралы
13 Ауыл шаруашылық   жарты арнаулы   01-02 ӘАОС экспресс  27 ақпан
құрамаларының    жылдық бағдар.   02-03      ақпарат   30 тамыз
қолда бары               лама
туралы
14 Ауыл шаруашы.           Арнаулы   01-02 ӘАОС
лығы тiркелiмiн         бағдар.   02-03
(АШТ) жүргiзу           лама
және жаңғырту:
а) ауыл шаруашы.                             АШТ-1    20 ақпан
лық кәсiпорында.
рын
- 1 қаңтардағы,  жарты                                20 тамыз
1 шiлдедегi      жылдық
ауыл шаруашылық
кәсiпорындары.
ның қолда бары
туралы
жарты
жылдық                                20 ақпан
- 1 қаңтардағы,                                        20 тамыз
1 шiлдедегi мал
мен құстың
қолда бары
туралы
- 1 шiлдедегi    жылдық                               20 тамыз
жердiң қолда
бары туралы
б) шаруа         жарты   Арнаулы  01-02 ӘАОС          27 ақпан
(фермер) қожа.   жылдық  бағдар.  02-03               30 тамыз
лықтарын                 лама
- 1 қаңтардағы,  жарты                        АШТ 2   27 ақпан
1 шiлдедегi      жылдық
шаруа (фермер)
қожалықтарының
қолда бары
туралы
- 1 қаңтардағы,                                       30 тамыз
1 шiлдедегi мал
мен құстың қолда
бары туралы
- 1 шiлдедегi    жылдық                               30 тамыз
жердiң қолда
бары туралы
- 1 шiлдедегi    жылдық                               30 қараша
құрылыстар мен
ауыл шаруашылық
техникаларының
қолда бары
туралы
в) халық шаруа.  жарты   Арнаулы  01-02 ӘАОС
шылықтарын       жылдық  бағдар.  02-03                27 ақпан
лама
- 1 қаңтардағы,  жарты                        АШТ 3    30 тамыз
1 шiлдедегi     жылдық                                 27 ақпан
халық шаруашы.                                         30 тамыз
лықтарының елдi
мекендердегi
қолда бары
туралы
- 1 қаңтардағы,  жылдық                                30 тамыз
1 шiлдедегi
мал мен құстың
қолда бары
туралы
- 1 шiлдедегi
жердiң қолда
бары туралы
15 2003 жылы        жылына   4-аш    01-02 ӘАОС   экспресс  14 шілде
себiлген егiн.   1 рет   (жылдық)              ақпарат
нiң қорытынды.   (егiн    нысаны               бюлле.
лары туралы:     аяқтал.  шаруа                тень
ғаннан   қожа.
кейiн)   лықта.

окончательные             населения  01-02    КАТО бюллетень 1 августа
данные
16 Отчет о наличии  месяч-   ф.2-сх     01-02    КАТО бюллетень на 14 день
и движении       ная      (зерно)    02-03
зерна у                   (год)
участников
зернового рынка
17 О достоверности  1 раз    ф.6-Р      01-02    КАТО информа- 15 сентября
первичного       в год    (год)      02-03         ция
учета посевных   на 1
площадей в       июля
книгах учета
крестьянских
(фермерских)
хозяйств
18 О достоверности 1 раз    ф.7-Р      01-02    КАТО информа- 15 сентября
первичного      в год    (год)      02-03         ция
учета посевных  на 1
площадей в      июля
похозяйственных
книгах (по
хозяйствам
населения)
19 О сборе урожая           сводные
сельхозкультур           разрабо-
со всех                  точные
категорий                таблицы к
земель                   ф.29-сх,
(на 1 ноября)            6-р и
за 2004 год              7-р,
а) предвари-    1 раз    данные     01-02-03  КАТО бюлле-    27 декабря
тельные      в год    обследо-     02-03        тень
данные                ваний
б) оконча-               кресть-                   бюлле-    3 марта
тельные               янских                    тень      2005 года
данные                (фермерских)
и хозяйств
населения
20 Валовая                  сводные
продукция                разрабо-
сельского                точные
хозяйства                таблицы и
за 2003 год              данные об                 экспресс-
а) предва-      годовая  объеме      01       КАТО информа-  30 января
рительные             производ-                 ция
данные                ства,
б) оконча-      годовая  годовые     01-02         бюлле-    1 июля
тельные               отчеты                    тень
данные                сельхоз-
предприятий
21 Балансы         годовая  сводные     01       КАТО бюлле-    27 августа
продуктов                разрабо-                  тень
растение-                точные
водства и                таблицы и
животно-                 данные об
водства в                объеме
натуральном              производства,
выражении                годовые
за 2003 год              отчеты
сельхоз-
предприятий
22 Итоги учета     едино-              01-02     КАТО бюлле-    26 июля
сортовых        времен-  ф.5-сх     02-03          тень
посевов         ная
сельскохо-
зяйственных
культур
23 О деятель-      1 раз    анкета     01-02     КАТО бюлле-    21 мая
ности           в год    А-001                     тень
крестьян-
ских
(фермерских)
хозяйств
24 Опрос           1 раз    анкета     01-02     КАТО расчет    21 апреля
владельцев      в год    А-002                     показа-
скота и                                            телей
птицы в                                            для
городской                                          стат-
местности                                          бюллетеня
по ф.24-сх
25 Валовой сбор    1 раз    анкета     01-02     КАТО расчет    27 декабря
сельхозпро-     в год    А-005                     показа-
дукции в                                           телей
крестьянских                                       для
(фермерских)                                       стат-
хозяйствах                                         бюлле-
теней
26 Валовой сбор    1 раз    анкета     01-02     КАТО по        27 декабря
сельхозпро-     в год    А-006                     ф.N 4-сх
дукции на                                          и 29-сх-
землях хозяйств
населения
27 Состояние       полу-    анкета     01-02    КАТО  расчет    27 февраля
животноводства  годовая  А-008                     показа-   31 августа
в хозяйствах                                       телей
населения                                          для стат-
бюллетеня
по ф.24-сх
28 Обследование    едино-   анкета А-1 01-02    КАТО  расчет    27 декабря
урожайности     времен-  (урожай-                  показа-
зерновых        но       ность)                    телей
культур                                            для стат-
бюллетеней
по ф.29-сх-
29 Мониторинг      квар-    данные     01-02-03 КАТО, раздел в  25 февраля

алдын ала                  рын,   01-02 ӘАОС             1 тамыз
деректер                  халық
шаруашы.
соңғы деректер           лықтарын
зерттеу
дерек.
тері
16 Астық рыногына   айлық     2-аш    01-02 ӘАОС   бюлле.    14-күні
қатысушыларда.           (астық)   02-03        тень
ғы астықтың              (жылдық)
қолда бары және           нысаны
қозғалысы
туралы есеп
17 Шаруа (фермер)   жылына   6-ж     01-02  ӘАОС  ақпарат   15 қыр.
қожалықтарының    1 рет  (жылдық) 02-03                  күйек
есеп кiтапта.    1 шіл.  нысаны
рындағы егiс     деде
алқабы бастапқы
есебiнiң дұрыс.
тығы туралы
18 Әрбiр шаруашы.   жылына  7-ж      01-02  ӘАОС  ақпарат  15 қыр.
лыққа арналған   1 рет  (жылдық)  02-03                 күйек
кiтаптардағы     1 шіл. нысаны
(халық шаруашы.  деде
лықтары бойын.
ша) егiс
алқабы бастапқы
есебiнiң дұрыс.
тығы туралы
19 2004 жылғы       жылына  29-аш    01-02- ӘАОС   бюлле.   27 жел.
(1 қарашада)     1 рет  нысанына    03          тень     тоқсан
жердiң барлық           жиынтық   02-03
санаттарынан             әзірле.                бюлле.   3 наурыз
жиналған ауыл            мелік                  тень     2005 ж.
шаруашылық өнiм.        кестелер,
дерi туралы             6-ж және
а) алдын ала              7-ж,
деректер                 шаруа
(фермер)
қожалық.
тарын,
халық
шаруашы.
лықтарын
зерттеу
деректерi
20 2003 жылғы ауыл         жиынтық
шаруашылығының          әзірле.
жалпы өнiмi             мелік
а) алдын ала     жылдық кестелер   01   ӘАОС экспресс   30 қаңтар
деректер                және                 ақпарат
б) соңғы         жылдық өндіріс   01-02      бюлле.     1 шілде
деректер                көлемі               тень
туралы
деректер,
ауыл
шаруашы.
лық
кәсіп.
орындары.
ның
жылдық
есептері
21 2003 жылғы       жылдық жиынтық   01    ӘАОС   бюлле.   27 тамыз
заттай көрiнi.          әзірле.                тень
сiндегi өсiмдiк         мелік
шаруашылығы мен         кестелер
мал шаруашылығы         және
өнiмдерiнiң             өндіріс
балансы                 көлемі
туралы
деректер,
ауыл
шаруа.
шылық
кәсіп.
орындары
ның
жылдық
есепте.
рі
22 Ауыл шаруашылық  бiржол. 5-аш     01-02                  26 шілде
дақылдарының       ғы   нысаны    02-03 ӘАОС   бюлле.
сортты тұқым.                                  тень
дарын себу
есебiнiң
қорытындылары
23 Шаруа (фермер)   жылына  А-001    01-02 ӘАОС   бюлле.    21 мамыр
қожалықтарының   1 рет   -сауал.               тень
қызметi туралы          намасы
24 Қалалық жердегi  жылына  А-002    01-02 ӘАОС   24-аш    21 сәуір
мал мен құс             -сауал.                нысаны
иелерiнiң пiкi.         намасы                 бойынша
рiн бiлу                                       стат.
бюлле.
тень.
деpгe
арналған
көрсет.
кiштер
есебi
25 Ауыл шаруашылық  жылына  А-008    01-02 ӘАОС   4-ші     27 жел.
өнiмдерiн шаруа   1 рет  -сауал.               және     тоқсан
(фермер) қожа.           намасы                29-аш
лықтарында                                     нысаны
жалпы жинау                                    бойынша
стат.
бюлле.
26 Ауыл шаруашылық жылына  А-008    01-02 ӘАОС    тень.    27 жел.
өнiмдерiн халық  1 рет  -сауал.                деpгe    тоқсан
шаруашылықтары          намасы                 арналған
жерлерiнде                                     көрсет.
жалпы жинау                                    кiштер
есебi
27 Халық шаруашы.   жарты   А-008   01-02 ӘАОС    24-аш    27 ақпан
лықтарындағы     жылдық  -сауал.               нысаны   31 тамыз
мал шаруашылы.           намасы                бойынша
ғының жағдайы                                  стат.
бюлле.
тень.
деpгe
арналған
көрсет.
кiштер
есебi
28 Дәндi дақылдар.  бiржол.  А-1     01-02  ӘАОС  29-аш    31 жел.
дың өнiмдiлiгiн    ғы    (өнiм.                нысаны   тоқсан
зерттеу                  дiлiк)                стат.
нысаны                бюлле.
тень.
деpгe
арналған
көрсет.
кiштер
есебi
29 Ауыл (село)      тоқсан. Агенттiк 01-02- ӘАОС,  статс.  25 ақпан
дамуының мони.   дық     департа.   03   ШҰҚНС, жинақ   25 мамыр

развития        тальная  департа-   02-03    КОПФ, статсбор- 25 мая
аула (села)              ментов              КФС,  ник       25 августа
Агентства           КРП             25 ноября
---------------------------------------------------------------------------
4. Статистика промышленного производства
4.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  О производстве  месячная ф.1-П(сроч.-  1 числа   на 3 рабо-  на 10 день
и отгрузке               мес)                    чий день
продукции
(товаров,
услуг)
а) по крупным   годовая  ф.1-П(год)    1 марта   26 апреля   21 июля
и средним
предприятиям
б) по малым     квар-    ф.1-П(малые)  25 числа  на 45 день  5 марта
предприя-    тальная  (кварт)                             4 июня
тиям                                                      3 сентября
6 декабря
годовая  ф.1-П(малые)  1 марта   26 апреля   21 июля
(год)
3  О производстве  месячная ф.1-алк       10 числа  на 12 день  на 20 день
и отгрузке               (пром)(мес)
этилового
спирта и
алкогольной
продукции по
крупным,
средним и
малым
предприятиям
4  О производстве  квар-    ф.1-П         10 числа  на 30 день  16 февраля
продукции       тальная  (подсоб)                            17 мая
(товаров,                (кварт)                             16 августа
услуг) по                                                    15 ноября

торингi                  ментте.  02-03  МНС,   бөлімі  25 тамыз
рiнiң           КМС            25 қараша
дерек.
терi
___________________________________________________________________
4. Өнеркәсiп өндiрiсiнiң статистикасы
4.1. Статистикалық байқаулар жүргiз у
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Өнiм (тауар,     айлық     1-Ө      1-күні   3-жұмыс   10-күні
қызмет) өндiру            (жедел-             күні
және жөнелту              айлық)
туралы                    нысаны
а) iрi және
орташа кәсiп.
орындар бойынша
жылдық    1-Ө     1 наурыз  26 сәуір  21 шілде
(жылдық)
нысаны
а) шағын кәсiп.  тоқсан.    1-Ө     25-күні   45-күні  5 наурыз
орындар бойынша   дық     (шағын)                      4 маусым
(тоқсан.                     3 қыркүйек
дық)                       6 желтоқ.
нысаны                        сан
жылдық   ф.1-Ө     1-наурыз  26 сәуір 21 шілде
(шағын)
(жылдық)
3  Этил спиртiн     айлық     1-алк    10-күні   12-күні   20-күні
және алкогольдi           (өнерк.)
өнiмдердi өндi.           (айлық)
ру және жөнелту            нысаны
туралы
iрi, орташа
және шағын
кәсiпорындар
бойынша
4  Өнiм (тауар,     тоқсан.   1-Ө      10-күні   30-күні   16 ақпан
қызмет) өндiру    дық    (қосалқы)                      17 мамыр
туралы                   (тоқсан.                       16 тамыз
iрi, орташа                дық)                         15 қараша
және шағын                нысаны
кәсiпорындар
бойынша

крупным,        годовая  ф.1-П         14 февраля 26 апреля  21 июля
средним и                (подсоб)(год)
малым
предприятиям
5  О производстве  годовая  ф.1-ПРОМ(год) 1 марта    12 мая     25 июня
продукции
(товаров,
услуг) с
разбивкой
по месяцам
по крупным
и средним
предприятиям
6  Баланс          годовая  БМ(год)       31 января  30 апреля  30 мая
производ-
ственных
мощностей
по крупным,
средним и
малым
предприятиям
7  О производстве, годовая  ф.24-энерге-  3 марта    16 июня    30 июля
распределении            тика(год)
и потреблении
электрической
энергии,
составе
энергетического
оборудования
по крупным,
средним и
малым
предприятиям
8  О работе        годовая  ф.1-водопро-  21 января  15 апреля  15 мая
водопровода              вод(год)
(отдельной
водопроводной
сети)
по крупным,
средним и
малым
предприятиям
9  Технико-        годовая  ф.6-ТП(год)   11 февраля  26 мая    23 июня
экономические
показатели
работы тепло-
электростанции,
гидроэлектро-
станции и
котельной.
Баланс топлива
по крупным,
средним и
малым
предприятиям
10 О работе        годовая  ф.1-ГАЗ(год)  30 января  15 марта   15 апреля
предприятий,
отпускавших
природный и
сжиженный газ
по крупным,
средним и
малым
предприятиям
11 Об отпуске и   годовая   ф.1-ТЕП(год)  26 января  17 мая     14 июня
производстве
тепловой
энергии по
крупным,
средним и
малым
предприятиям
12 О работе       1 раз в   Анкета ЭИ-001  по сос-   июль       30 сентября
предприятий,   год                      тоянию
(организаций),                          на 1 июля
имеющих
автономные
энергоисточники
по крупным,
средним и малым
предприятиям**
13 О деятельности  2 раза   Анкета ИП-001  по сос-   февраль;  30 апреля
индивидуальных  в год                   тоянию    август    29 октября
предпринима-                            на 1
телей, зани-                            января;
мающихся                                на 1 июля
производством
промышленной
продукции**
-------------------------------------------------------------------------
4.2. Другие статистические работы
--------------------------------------------------------------------------
N ! Наименование !Периодич-!Статистичес-!Сводные!Виды  !Форма   !Сроки
пп!статистических!ность    !кие формы   !данные !груп- !завер-  !заверше-
!  работ       !         !            !(01-по !пиро- !шения   !ния
!              !         !            !респуб-!вок   !        !(дата,
!              !         !            !лике;  !(по   !        !день
!              !         !            !02-по  !клас- !        !после
!              !         !            !облас- !сифи- !        !отчетного
!              !         !            !тям;03-!като- !        !периода;
!              !         !            !по рай-!рам,  !        !при
!              !         !            !онам)  !дру-  !        !совпа-
!              !         !            !первая !гое)  !        !дении
!              !         !            !строка-!      !        !сроков с
!              !         !            !на рес-!      !        !празд-
!              !         !            !публи- !      !        !ничными и
!              !         !            !канском!      !        !выходными
!              !         !            !уровне,!      !        !днями
!              !         !            !вторая !      !        !срок
!              !         !            !строка-!      !        !переходит
!              !         !            !на ре- !      !        !на
!              !         !            !гио-   !      !        !ближайший
!              !         !            !нальном!      !        !рабочий
!              !         !            !уровне !      !        !день)
--------------------------------------------------------------------------

жылдық     1-Ө     14 ақпан  26 сәуір  21 шілде
(қосалқы)
(жылдық)
нысаны
5  Өнiмдi (тауар,   жылдық    1-ӨНЕРК  1 наурыз  12 мамыр  25 маусым
қызметтi)                 (жылдық)
айларға бөлiп              нысаны
өндiру туралы
iрi, орташа
және шағын
кәсiпорындар
бойынша
6  Өндiрiстiк       жылдық     ҚБ     31 қаңтар   30 сәуір 30 мамыр
қуаттар балансы          (жылдық)
ірі, орташа және          нысаны
шағын кәсіп.
орындар бойынша
7  Электр энергия.  жылдық   24-энер.  3 наурыз  16 маусым 30 шілде
сын өндiру,               гетика
бөлу және                 (жылдық)
тұтыну, энерге.           нысаны
тикалық жабдық.
тардың құрамы
туралы
iрi, орташа
және шағын
кәсiпорындар
бойынша
8  Су құбырының     жылдық   1-су    21 қаңтар  15 сәуір  15 мамыр
(жеке су құбыры          құбыры
желiсiнiң)              (жылдық)
жұмысы туралы            нысаны
iрi, орташа
және шағын
кәсiпорындар
бойынша
9  Жылу электр      жылдық   6-ОБ    11 ақпан   26 мамыр  23 маусым
стансалары,              (жылдық)
гидроэлектр               нысаны
стансалары және
қазандықтар
жұмысының
техникалық-
экономикалық
көрсеткiштерi
Отын балансы
iрi, орташа
және шағын
кәсiпорындар
бойынша
10 Табиғи және      жылдық   1-ГАЗ   30 қаңтар  15 наурыз  15 сәуір
сұйытылған газ           (жылдық)
жiберген кәсiп.          нысаны
орындар жұмысы
туралы
iрi, орташа
және шағын
кәсіпорындар
бойынша
11 Жылу энергия.    жылдық   1-Жылу  26 қаңтар  17 мамыр  14 маусым
сын жiберу және          (жылдық)
өндiру туралы
iрi, орташа
және шағын
кәсiпорындар
бойынша
12 Дербес энергия   жылына   ЭК-001  1 шілде.   шілде   30 қыркүйек
көздерi бар      1 рет    -сауал.  дегі
кәсiпорындардың           намасы  жағдай
(ұйымдардың)                      бойынша
жұмысы туралы
iрi, орташа
және шағын
кәсіпорындар
бойынша**
13 Өнеркәсiп өнім.  жылына  ЖК-001   1 қаңтар.  ақпан;   30 сәуір
дерiн өндiрумен  2 рет   - сауал. дағы       тамыз    29 қазан
айналысатын              намасы   жағдай
жеке кәсіпкер.                    бойынша;
лер қызметi                       1 шілдеде
туралы**
___________________________________________________________________
4.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 !      2       !    3    !      4     !   5   !   6  !    7   !   8
--------------------------------------------------------------------------
1  Основные       месячная  ф.1-П сроч.  01-02   КАТО,   стат-  на 10 день
показатели               -мес;        02-03   ОКЭД,   бюлле-
работы                   ф.1-П(малые)         КРП,    тень
промышлен-               кварт;               СКПП
ности                    ф.1-П
(подсоб)кварт;
расчеты:
по ф.1-П(год);
по ф.1-П
(малые)год;
ф.1 ПРОМ(год),
ф.1-П подсоб.
(год);
един.обсл.
крестьянских
(фермерских)
хозяйств и
индивидуальных
предпринимателей
2  Производство    месячная      -"-       02    КАТО,  стат-  на 10 день
важнейших                              02-03  СКПП   бюлле-
видов                                                тень
промышленной
продукции по
областям РК
3  Итоги работы    месячная      -"-      01-02  КАТО,  анали-  на 8 день
промышленности                                ОКЭД,  тичес-
РК                                            СКПП   кий
мате-
риал
4  Производство    квар-    ф.1-П сроч.   01     СКПП   разра-  12 января
важнейших       тальная  -мес.                       боточ-  12 апреля
видов про-                                           ные     12 июля
мышленной                                            таблицы 11 октября
продукции по
предприятиям*
5  Производство    месячная  ф.1-П        01-02  КАТО   стат-   на 15 день
потребитель-              сроч.-мес.   02-03         бюлле-
ских товаров                                         тень
в РК
6  Отгрузка и      месячная   ф.1-П       01-02  КАТО,  стат-   на 11 день
остатки                    срочн.-мес. 02-03  ОКЭД,  бюлле-
продукции на                                  СКПП   тень
предприятиях
промышлен-
ности РК
7  Производство    месячная   ф.1-алк     01-02  КАТО,  стат-   на 20 день
и отгрузка                 (пром)(мес) 02-03  СКПП   бюлле-
этилового                                            тень
спирта и
алкогольной
продукции
в РК
8  Производство    квар-      ф.1-алк     01     СКПП,  стат-   22 января
и отгрузка      тальная    (пром)(мес)        по     бюлле-  22 апреля
этилового                                     пред-  тень    22 июля
спирта и                                      прия-          22 октября
алкогольной                                   тиям
продукции по
предприятиям*
9  Мониторинг
крупнейших
предприятий РК*
а) по показа-   квар-     ф.1-П сроч.  01     КАТО,  стат-   26 января
телям        тальная   -мес.               ОКЭД,  бюлле-  26 апреля
промышлен-             ф.1-Т               СКПП,  тень    26 июля
ного про-              (кварт)             по спис-       26 октября
изводства              ф.1-инвест          ку
(кварт)             пред-
ф.1-ПФ              приятий
(кварт)
б) по показа-   квар-                                   -"-  23 марта
телям фи-    тальная                                      21 июня
нансовой,                                                 20 сентября
инвести-                                                  20 декабря
ционной
деятель-
ности и
труду

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |  8
___________________________________________________________________
1  Өнеркәсiп жұмы.  айлық    1-Ө     01-02- ӘАОС,   Стат.   10-күні
сының негiзгi            жедел-   02-03  ЭҚЖС,   бюлле.
көрсеткiштерi            айлық           КМС,    тень
нысаны;         ӨӨСС
1-Ө
(шағын)
тоқсандық
нысаны;
1-Ө
(қосалқы)
тоқсандық
нысаны;
1-Ө
(жылдық)
нысаны;
1-Ө
(шағын)
жылдық
нысаны
бойынша
есептер;
1 ӨНЕРК
(жылдық)
нысаны,
1-Ө
қосалқы
(жылдық)
нысаны;
шаруа
(фермер)
қожалық.
тарын және
жеке
кәсiпкер.
лердi
бiржолғы
зерттеу
2  Өнеркәсiп        айлық    -//-      02   ӘАОС,   Стат.   10-күні
өнiмдерiнiң                        02-03 ӨӨСС    бюлле.
маңызды түрле.                                   тень
рiн ҚР облыста.
ры бойынша
өндiру
3  ҚР өнеркәсiбi    айлық    -//-    01-02 ӘАОС,    талдау  8-күні
жұмысының                               ЭҚЖС,   материа.
қорытындылары                           ӨӨСС     лы
4  Өнеркәсiп өнім.  тоқсан.  1-Ө      01   ӨӨСС    әзірле. 12 қаңтар
дерiнiң маңызды   дық    жедел-                 мелік   12 сәуір
түрлерiн кәсiп.          айлық                 кестелер 12 шілде
орындар бойынша          нысаны                         11 қазан
өндiру*
5  Тұтыну тауарла.  айлық    1-Ө     01-02  ӘАОС  стат.    15-күні
рын ҚР-да                жедел-   02-03        бюлле.
өндiру                   айлық                 тень
нысаны
6  ҚР өнеркәсiп     айлық    1-Ө     01-02  ӘАОС  стат.    11-күні
орындарындағы            жедел-   02-03  ЭҚЖС, бюлле.
өнiмдердi                айлық           ӨӨСС  тень
жөнелту және             нысаны
олардың қалдық.
тары
7  Этил спиртiн     айлық    1-алк   01-02 ӘАОС,  стат.    20-күні
және алкогольдi          (өнерк)  02-03 ӨӨСС   бюлле.
өнiмдердi ҚР-да          (айлық)               тень
өндiру және               нысаны
жөнелту
8  Этил спиртiн     тоқсан.  1-алк     01  ӨӨСС   стат.    20 қаңтар
және алкогольдi   дық    (өнерк)        кәсіп. бюлле.   22 сәуір
өнiмдердi кәсiп.         (айлық)        орын.  тень     22 шілде
орындар бойынша                         дар             22 қазан
өндiру және                            бойынша
жөнелту*
9  ҚР аса iрi
кәсiпорындары.
ның монито.
рингi*
а) өнеркәсiп     тоқсан.  1-Ө      01   ӘАОС,   стат.   26 қаңтар
өндiрiсiнiң       дық    жедел-         ЭҚЖС,   бюлле.  26 сәуір
көрсеткiштерi            айлық          ӨӨСС,   тень    26 шілде
бойынша                  нысаны         кәсіп.          26 қазан
1-Е           орындар
(тоқсан.        тізімі
дық)          бойынша
нысаны
б) қаржы,        тоқсан. 1-инвест                -//-   23 наурыз
инвестициялық     дық   (тоқсан.                        21 маусым
қызмет және              нысаны                         20 қыр.
еңбек көрсет.                                           күйек
кiштерi                  1-М                            20 жел.
бойынша                 (тоқсан.                        тоқсан
дық)
нысаны

10  Основные      квар-      ф.1-П       01-02   КАТО,  стат-   20 января
показатели    тальная    сроч.-мес   02-03   ОКЭД,  бюлле-  20 апреля
работы                                       КРП,   тень    20 июля
промышленных                                 КФС            20 октября
предприятий
по формам
собствен-
ности РК
11  Вторичные     квар-      ф.1-П       01-02   КАТО,  расчет  19 января
(неосновные)  тальная    сроч.-мес   02-03   ОКЭД           19 апреля
виды дея-                                                   19 июля
тельности                                                   18 октября
12  Основные      квар-      ф.1-П       01-02   КАТО,  расчет  5 марта
показатели    тальная    (малые)     02-03   ОКЭД,          4 июня
работы                   (кварт)             КФС,           3 сентября
малых                                        КРП,           6 декабря
предприятий                                  СКПП,
в промышлен-                                 КОПФ
ности (с
численностью
до 50 чел)
13  Военно-       квар-      ф.1-П       01-02   КАТО,   стат-  26 января
промышленная  тальная    сроч.мес            по      бюлле- 26 апреля
продукция РК*                                пред-   тень   26 июля
прия-          26 октября
тиям,
произво-
дящим
военно-
промыш-
ленную
продук-
цию
14  Основные      квар-      ф.1-П       01-02   КАТО,  расчет 27 января
показатели    тальная    (подсоб)    02-03   ОКЭД,         27 апреля
работы                   (кварт)             КФС,          27 июля
промышленных             и расчеты           КРП,          27 октября
предприятий,             по ф.1-П            СКПП
находящихся              (подсоб)
на балансе               (год)
непромышленных
предприятий
15  Мониторинг    квар-      ф.1-П       01-02   КАТО,  рас-   26 января
предприятий   тальная    сроч.-мес   02-03   ОКЭД,  четы,  26 апреля
агропромыш-              ф.1-П               СКПП   раз-   26 июля
ленного                  (малые)                    рабо-  26 октября
комплекса                (кварт)                    точ-
ф.1-П(под-                 ные
собная)                    таб-
(кварт)                    лицы
досчеты
16  Основные      годовая    ф.1-П(год)  01-02   КАТО,  стат-  30 июля
показатели               1-П(малые)  02-03   ОКЭД,  бюлле-
работы                   (год)               КФС,   тень
промышленности           ф.1-П(под-          КРП
РК                       соб)(год)           СКПП
ф.1-ПРОМ(год);
един.обсл.
крестьянских
(фермерских)
хозяйств и
индивидуальных
предпринимателей
17  Основные      годовая    ф.1-ПРОМ    01-02   КАТО,  рас-  21 июля
показатели               (год)       02-03   ОКЭД,  чет
работы                   ф.1-П(год)          КФС,
промышленных             1-П(малые)          КРП,
предприятий              (год)               СКПП
за 2003 г.               ф.1-П(подсоб)
(с разбивкой             (год)един.
по месяцам)              обсл.крестьян-
ских (фермер-
ских) хозяйств
и индивидуальных
предпринимателей

10 Меншiк нысан.    тоқсан.  1-Ө     01-02 ӘАОС,   стат.   20 қаңтар
дары бойынша      дық    жедел-   02-03 ЭҚЖС,   бюлле.  20 сәуір
ҚР өнеркәсiп             айлық          КМС,    тень    20 шілде
орындары жұмысы.         нысаны         МНС             20 қазан
ның негiзгi
көрсеткiштерi
11 Қызметтiң        тоқсан.  1-Ө     01-02 ӘАОС,   есеп    19 қаңтар
қосалқы (негiз.   дық    жедел-   02-03 ЭҚЖС            19 сәуір
гi емес)                 айлық                          19 шілде
түрлерi                  нысаны                         18 қазан
12 Өнеркәсiптегi    тоқсан.  1-Ө     01-02 ӘАОС,   есеп    5 наурыз
шағын кәсiп.      дық   (шағын)   02-03 ЭҚЖС,           4 маусым
орындар (саны          (тоқсандық)      МНС,            3 қыр.
50 адамға дейiн)         нысаны         КМС,            күйек
жұмысының негiз.                        ӨӨСС,           6 желтоқ.
гi көрсеткiштерi                        ШҰҚНС           сан
13 ҚР әскери-өнер.  тоқсан.  1-Ө     01-02 ӘАОС,   стат.   26 қаңтар
кәсiп өнiмдерi*   дық    жедел-         әскери  бюлле.  26 сәуір
айлық          өнер.   тень    26 шілде
нысаны         кәсіп           26 қазан
өнiм.
дердi
өнді.
ретін
кәсiп.
орындар
бойынша
14 Өнеркәсiптiк     тоқсан.  1-Ө      01-02 ӘАОС,   есеп   27 қаңтар
емес кәсiп.        дық  (қосалқы)  02-03 ЭҚЖС,          27 сәуір
орындар баланс.          (тоқсан.        МНС,           27 шілде
ындағы өнер.               дық)          КМС,           27 қазан
кәсiпорындары             нысаны         ӨӨСС
жұмысының                және 1-Ө
негiзгi                  (қосалқы)
көрсеткiштерi            (жылдық)
нысаны
бойынша
есептер
15 Аграрлық-өнер.   тоқсан.  1-Ө      01-02 ӘАОС, есептер, 26 қаңтар
кәсiп кешенi       дық   жедел-    02-03 ЭҚЖС, әзір.    26 сәуір
кәсiпорындарының         айлық           ӨӨСС  лемелік  26 шілде
мониторингi              нысаны                кесте.   26 қазан
1-Ө                   лер
(шағын)
(тоқсан.
дық)
нысаны
1-Ө
(қосалқы)
(тоқсан.
дық)
нысаны
қосымша
есептерi
16 ҚР өнеркәсiбi    жылдық    1-Ө     01-02 ӘАОС,   стат.  30 шілде
жұмысының негiз.         (жылдық)  02-03 ЭҚЖС,   бюлле.
гi көрсеткiштерi          нысаны         МНС,    тень
1-Ө           КМС,
(шағын)         ӨӨСС
(жылдық)
нысаны
1-Ө
(қосалқы)
(жылдық)
нысаны
1-ӨНЕРК
(жылдық)
нысаны;
шаруа
(фермер)
қожалық.
тарын
және
жеке
кәсiп.
керлердi
бiржолғы
зерттеу
17 2003 жылғы өнер. жылдық   1-ӨНЕРК 01-02  ӘАОС,  есеп    21 шілде
кәсiпорындары            (жылдық) 02-03  ЭҚЖС,
жұмысының негiз.         нысаны          МНС,
гi көрсеткiштерi          1-Ө            КМС,
(айларға                 (жылдық)        ӨӨСС
бөлгендегi)               нысаны
1-Ө
(шағын)
(жылдық)
нысаны
1-Ө
(қосалқы)
(жылдық)
нысаны,
шаруа
(фермер)
қожалық.
тарын
және
жеке
кәсiп.
керлердi
бiржолғы
зерттеу

18  Основные      годовая    1-П(малые)  01-02   КАТО, рас-  21 июля
показатели               (год)       02-03   ОКЭД, чет
работы малых                                 КФС,
предприятий в                                КРП,
промышленности                               СКПП,
(с численностью                              КОПФ
до 50 чел)
19  Средние       годовая    1-П(год)    01-02   КАТО, рас-  15 июня
оптовые                  1-П(малые)  02-03   СКПП  чет
цены                     (год)
продукции
промышленности**
20  Баланс        годовая    БМ(год)     01-02   КАТО, стат-  30 мая
производ-                            02-03   СКПП  бюлле-
ственных                                           тень
мощностей
21  Электро-      годовая    ф.24-энер-  01-02   КАТО, стат-  30 июля
баланс                   гетика(год)         ОКЭД, бюлле-
Республики                                         тень
Казахстан.
Состав
энергетического
оборудования
22  О работе      годовая    ф.1-водо-   01-02   КАТО  стат-  15 мая
водопроводных            провод(год) 02-03         бюлле-
сооружений                                         тень
23  Технико-      годовая    ф.6-ТП      01-02   КАТО  стат-  23 июня
экономические                        02-03         бюлле-
показатели                                         тень
работы тепло-
электростанции,
гидростанции и
котельной.
Баланс топлива
24  О работе      годовая    ф.1-ГАЗ     01-02   КАТО  стат-  15 апреля
предприятий,             (газ)       02-03         бюлле-
отпускавших                                        тень
природный и
сжиженный газ
25  О произ-      годовая    ф.1-ТЕП     01-02   КАТО  стат-  14 июня
водстве                  (газ)       02-03         бюлле-
и отпуске                                          тень
тепловой
энергии
26  Среднегодовые    за      ф.1-П       01-02   КАТО, расчет 26 января
оптовые цены   январь-   сроч.мес;           СКПП
промышленной   декабрь   ф.1-П
продукции по             (малые)
оперативным              (кварт)
данным**
27  О работе         1       Анкета      01-02   КАТО  расчет 30 сентября
предприятий,    раз      ЭИ-001
(организаций),   в
имеющих         год
автономные
энергоис-
точники**
28  О деятель-      2 раза   Анкета      01-02   КАТО  расчет 30 апреля
ности инди-     в год    ИП-001      02-03                29 октября
видуальных
предприни-
мателей,
занимающихся
производством
промышленной
продукции**
--------------------------------------------------------------------------
*  - для служебного пользования
** - для расчета индекса физического объема

18 Өнеркәсiптегi    жылдық   1-Ө     01-02  ӘАОС,  есеп    21 шілде
шағын кәсiпорын.         (шағын)  02-03  ЭҚЖС,
дар (саны 50             (жылдық)        МНС,
адамға дейiн)             нысаны         КМС,
жұмысының негiз.                         ӨӨСС,
гi көрсеткiштерi                         ШҰҚНС
19 Өнеркәсiп өнiм.  жылдық   1-Ө     01-02  ӘАОС,  есеп    15 маусым
дерiнiң орташа           (жылдық) 02-03  ӨӨСС
көтерме                  нысаны
бағалары**                1-Ө
(шағын)
(жылдық)
нысаны
20 Өндiрiстiк       жылдық    ҚБ     01-02  ӘАОС, стат.   30 мамыр
қуаттар балансы          (жылдық) 02-03  ӨӨСС  бюлле.
нысаны                тень
21 Қазақстан        жылдық  24-энер. 01-02  ӘАОС, стат.   30 шілде
Республикасының          гетика          ЭҚЖС  бюлле.
электр балансы.          (жылдық)              тень
Энергетикалық            нысаны
жабдықтардың
құрамы
22 Су құбыры        жылдық   1-су    01-02 ӘАОС   стат.  15 мамыр
ғимараттарының           құбыры   02-03        бюлле.
жұмыс туралы             (жылдық)              тень
нысаны
23 Жылу электр      жылдық   6-Ж     01-02 ӘАОС   стат.  23 маусым
стансалары,              нысаны   02-03        бюлле.
гидроэлектр                                    тень
стансалары және
қазандықтар
жұмысының техни.
калық-экономика.
лық көрсеткiш.
терi
Отын балансы
24 Табиғи және      жылдық  1-ГАЗ   01-02  ӘАОС  статбюл. 15 сәуір
сұйытылған газ           (газ)   02-03        летень
жiберген кәсіп.          нысаны
орындар жұмысы
туралы
25 Жылу энергиясын  жылдық  1-Жылу  01-02  ӘАОС  статбюл. 14 маусым
жiберу және              (газ)   02-03        летень
өндiру туралы            нысаны
26 Өнеркәсiп өнiм.  қаңтар-  1-Ө     01-02 ӘАОС,   есеп   26 қаңтар
дерiнiң жедел    желтоқ.  жедел         ӨӨСС
деректер бойынша сандағы  айлық
орташа жылдық             нысаны;
көтерме                    1-Ө
бағалары**               (шағын)
(тоқсан.
дық)
нысаны
27 Дербес энергия   жылына  ЭК-001   01-02 ӘАОС   есеп    30 қыркүй.
көздерi бар      1 рет   -сауал.                         ек
кәсiпорындардың          намасы
(ұйымдардың)
жұмысы туралы**
28 Өнеркәсiп        жылына  ЖК-001   01-02  ӘАОС  есеп   30 сәуір,
өнiмдерiн өндi.  2 рет   сауал.   02-03               29 қазан
румен айналыса.          намасы
тын жеке кәсiп.
керлер қызметi
туралы**
___________________________________________________________________
* - қызмет бабында пайдалану үшiн
** - нақты көлемнiң индексiн есептеу үшiн

5. Статистика инвестиций и строительства
5.1. Проведение статистических наблюдений
--------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после от-
|              |        |            |риода)     |Агентство|четного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
--------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
--------------------------------------------------------------------------
1  Об инвестициях  месячная  ф.1 инвест   на 2 день  на 5 день  на 7 день
в основной                (сроч-мес)
капитал
2  О вводе в       месячная  ф.1-ИЖС      на 2 день  на 5 день  на 7 день
действие инди-            (сроч-мес)
видуальных
жилых домов и
других объектов
годовая   ф.1-ИЖС(год) 1 февраля  25 марта   12 мая
3  О строительстве
и вводе в
действие
объектов:
а) преду-       месячная  ф.2-КС       на 2 день  на 5 день  на 7 день
смотренных             (стройка)
к вводу, в             (сроч-мес)
текущем
году и в
после-
дующие
годы
б) финанси-     квар-        -"-           -"-    на 7 день  на 10 день
руемых за    тальная
счет ино-
странных
инвестиций*
в) сведения о   годовая    ф.2-КС      1 февраля  25 марта   3 июня
строитель-              (стройка)
стве и                  (год)
вводе в
действие
объектов
4  Сведения о
строительстве
и вводе в
действие
объектов,
включенных в
перечень:
а) респуб-      квар-      ф.1-ПРИП    на 7 день  на 10 день 18 января
ликанских    тальная    (кварт,                           16 апреля
инвести-                полугод)                          16 июля
ционных                                                   18 октября;
проектов
Республики
Казахстан*

5. Инвестиция және құрылыс статистикасы
5.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Негiзгi капи.    айлық    1-инвест  2-күні   5-күні    7-күні
талға жұмсалған           (жедел-
инвестициялар             айлық)
туралы                    нысаны
2  Жеке тұрғын      айлық    1-ЖТҚ     2-күні   5-күні    7-күні
үйлердi және             (жедел-
басқа объектi.           айлық)
лердi iске               нысаны
қосу туралы
жылдық   1-ЖТҚ    1 ақпан  25 наурыз  12 мамыр
(жылдық)
нысаны
3  Объектiлер
құрылысы және
iске қосу
туралы:
а) ағымдағы      айлық   2-КҚ     2-күні    5-күні    7-күні
жылы және               (құры.
кейiнгi жылдары          лыc)
iске қосуға             (жедел-
көзделгендер             айлық)
нысаны
б) шетелдiк      тоқсан.  -//-     -//-     7-күні    10-күні
инвестициялар      дық
есебiнен
қаржыландыры.
латындар*
жылдық  2-КҚ      1 ақпан  25 наурыз  3 маусым
в) объектiлер           (құрылыс)
құрылысы және            (жылдық)
iске қосу                нысаны
туралы мәлi.
меттер
4  Мына тiзбеге
қосылған объек.
тiлер құрылысы
және iске қосу
туралы мәлімет.
тер:                                                   18 қаңтар
а) Қазақстан     тоқсан.  1-РИЖТ   7-күні    10-күні   16 сәуір
Республикасының   дық     (тоқсан.                     16 шілде
республикалық               дық,                       18 қазан;
инвестициялық             жарты.
жобалары*                 жылдық)
нысаны

б) местных      полу-        -"-       на 10 день 20 января  28 января
инвести-     годовая                           20 июля    28 июля
ционных
проектов
в Республике
Казахстан*
5  О объемах
работ,
выполненных
строительными
организациями:
а) по крупным   месячная   ф.1-КС       на 4 день  на 6 день  на 9 день
и средним               (сроч-мес)
строитель-   годовая    ф.1-КС(год)  31 марта   15 апреля  13 мая
ным органи-
зациям
б) по малым     квар-      ф.1-КС       на 10 день на 13 день 13 января
строитель-   тальная    (малые)                            14 апреля
ным орга-               (кварт)                            13 июля
низациям     годовая    ф.1-КС       31 марта   15 апреля  14 октября
(с числен-              (малые),                           13 мая
ностью                  (год)
до 50 чел.)
6  Об инвестициях  квар-      ф.1-инвест  на 25 день на 40 день на 68 день
тальная    (кварт)
годовая    ф.1-инвест  15 апреля  30 апреля  17 июня
(год)
7  Об освоении     годовая    2-КС(год)   15 марта    7 апреля   7 июня
инвестиций в
строительство
и вводе в
действие
основных
средств
8  Об инвестициях  годовая    18-КС(год)  5 февраля  11 марта   1 апреля
на охрану
окружающей
среды и
рациональное
использование
природных
ресурсов
9  О наличии и     годовая    12-строи-   20 января  11 февраля  12 марта
использовании              тельство
строительных               (год)
машин,
числящихся на
балансе
отчитывающихся
организаций
10 О разрешениях   2 раза     Анкета      февраль    3 февраля  26 февраля
на строитель-   в год      F-001       август     4 августа  24 августа
ство
11 О проведенных   2 раза     Анкета      январь     20 января  18 февраля
подрядных       в год      F-002       июль       21 июля    18 августа
тендерах на
строительство
12 О незавер-      годовая    Анкета      март       18 марта   16 апреля
шенном                     F-005
строительстве
13 О вводе и       полу-      Бланк      20 февраля 20 марта   15 апреля
выбытии         годовая    обследо-   1 августа  1 сентября 4 октября
жилых домов                вания
5.2. Другие статистические работы
--------------------------------------------------------------------------
N ! Наименование !Периодич-!Статистичес-!Сводные!Виды  !Форма   !Сроки
пп!статистических!ность    !кие формы   !данные !груп- !завер-  !заверше-
!  работ       !         !            !(01-по !пиро- !шения   !ния
!              !         !            !респуб-!вок   !        !(дата,
!              !         !            !лике;  !(по   !        !день
!              !         !            !02-по  !клас- !        !после
!              !         !            !облас- !сифи- !        !отчетного
!              !         !            !тям;03-!като- !        !периода;
!              !         !            !по рай-!рам,  !        !при
!              !         !            !онам)  !дру-  !        !совпа-
!              !         !            !первая !гое)  !        !дении
!              !         !            !строка-!      !        !сроков с
!              !         !            !на рес-!      !        !празд-
!              !         !            !публи- !      !        !ничными и
!              !         !            !канском!      !        !выходными
!              !         !            !уровне,!      !        !днями
!              !         !            !вторая !      !        !срок
!              !         !            !строка-!      !        !переходит
!              !         !            !на ре- !      !        !на
!              !         !            !гио-   !      !        !ближайший
!              !         !            !нальном!      !        !рабочий
!              !         !            !уровне !      !        !день)
--------------------------------------------------------------------------

б) Қазақстан     жарты.    -//-    10-күні   20 қаңтар 28 қаңтар
Республикасының  жылдық                      20 шілде  28 шілде
жергiліктi
инвестициялық
жобалары*
5  Құрылыс ұйым.
дары орындаған
жұмыстар көлемi
туралы:
а) iрi және      айлық    1-КҚ     4-күні    6-күні    9-күні
орташа құрылыс           (жедел-
ұйымдары бойынша         айлық)
31 наурыз  15 сәуір  13 мамыр
жылдық   1-КҚ
(жылдық)
нысаны
б) шағын құрылыс тоқсан.  1-КҚ    10-күні    13-күні   13 қаңтар
ұйымдары бойынша  дық    (шағын)                       14 сәуір
(саны 50                 (тоқсан.                      13 шілде
адамға дейiн)              дық)                        14 қазан;
нысаны
жылдық   1-КҚ    31 наурыз  15 сәуір  13 мамыр
(шағын)
(тоқсан.
дық)
нысаны
1-КҚ
(шағын),
(жылдық)
нысаны
6  Инвестициялар    тоқсан. 1-инвест  25-күні    40-күні   68-күні
туралы            дық    (тоқсан.
дық)
нысаны
жылдық  1-инвест  15 сәуір   30 сәуір  17 маусым
(жылдық)
нысаны
7  Құрылысқа салын. жылдық   2-КҚ     15 наурыз   7 сәуір   7 маусым
ған инвестиция.          (жылдық)
ларды игеру               нысаны
және негiзгi
құралдарды
iске қосу
туралы
8  Қоршаған ортаны  жылдық   18-КҚ     5 ақпан  11 наурыз  1 сәуір
қорғауға жұмсал.         (жылдық)
ған инвестиция.
лар және табиғи
ресурстарды
ұтымды пайда.
лану туралы
9  Есеп беретiн     жылдық 12-құрылыс 20 қаңтар  11 ақпан  12 наурыз
ұйымдар балан.           (жылдық)
сында есептеле.
тiн құрылыс
машиналарының
қолда бары және
пайдаланылуы
туралы
10 Құрылыс салуға   жылына   F-001    ақпан      3 ақпан   26 ақпан
берілген         1 рет   -сауал.   тамыз      4 тамыз   24 тамыз
рұқсаттар туралы         намасы
11 Құрылыс салуға   жылына   F-002    қаңтар    20 қаңтар  18 ақпан
жүргiзiлген      2 рет   -сауал.   шілде     21 шілде   18 тамыз
мердiгерлiк              намасы
тендерлер
туралы
12 Аяқталмаған      жылдық  F-005    наурыз     18 наурыз   16 сәуір
құрылыс туралы           -сауал.
намасы
13 Тұрғын үйлердi   жарты   Зерттеу  20 ақпан   20 наурыз   15 сәуір
iске қосу және   жылдық  бланкісі 1 тамыз    1 қыркүйек  4 қазан
істен шығару
туралы
___________________________________________________________________
5.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 !      2       !    3    !      4     !   5   !   6  !    7   !   8
--------------------------------------------------------------------------
1  Сведения об    месячная  ф.1 инвест    01-02  ОКЭД,  стат-   на 12 день
инвестициях              (сроч)        02-03  КФС,   бюлле-
в основной               1-ИЖС(сроч)          КРП,   тень
капитал                                       КОПФ,
КАТО
2  Сведения о     месячная  ф.2-КС        01-02  по пе- стат-   на 11 день
строительстве            (стройка)     02-03  речню  бюлле-
и вводе в                (сроч),              мощ-   тень
действие                 1-ИЖС(сроч)          ностей
объектов:                                     и объ-
ектов
годовая   ф.2-КС         -"-            -"-   15 июня
(стройка)
(год),
1-ИЖС(год)
3  О строитель-   квар-     ф.2-КС        01-02  стат-  стат-   13 января
стве объектов, тальная   (стройка)            бюлле- бюлле-  13 апреля
финансируемых            (сроч-мес)           тень   тень    13 июля
за счет                                                      13 октября
иностранных
инвестиций*
4  О вводе в      годовая   ф.2-КС        01-02   -"-   стат-   9 июня
действие                 (стройка)                   бюлле-
мощностей                (год),                      тень
1-ИЖС(год)
5  Сведения о     квар-     ф.1-ПРИП      01-02   по    стат-   20 января
строительстве  тальная   (кварт)              списку бюлле-  20 апреля
и вводе в                                     объек- тень    20 июля
действие                                       тов           20 октября
объектов,
включенных
в Перечень
республикан-
ских инвес-
тиционных
проектов
Республики
Казахстан*
6  Сведения о     полу-    ф.1-ПРИП       01-02   по    стат-   31 января
реализации     годовая  (кварт)               списку бюлле-  30 июля
местных                                       объек- тень
инвести-                                       тов
ционных
проектов в
Республике
Казахстан*
7  Мониторинг     квар-    ф.1-инвест     01-02  ОКЭД,  раз-   17 марта
крупных        тальная  (кварт)               КФС,   дел    16 июня
предприятий                                   КРП,   стат-  17 сентября
промышленности*                               КОПФ,  бюлле- 17 декабря
(см. раздел                                   КАТО   теня
4.2 п. 9б)
8  Мониторинг     квар-    ф.1 инвест     01-02  ОКЭД,  рас-   24 февраля
развития       тальная  (сроч-мес),    02-03  КФС,   четы,  26 мая
аула (села)*            ф.2-КС(стройка),      КРП,   раз-   24 августа
(сроч-мес)            КОПФ,  рабо-  24 ноября
КАТО   точные
таблицы

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |  8
___________________________________________________________________
1  Негiзгi капитал. айлық  1 инвест  01-02  ЭҚЖС,   стат.   12-күні
ға жұмсалған             1-ЖТҚ    02-03  МНС,    бюлле.
инвестициялар            (жедел)         КМС,    тень
туралы мәлi.             нысаны          ШҰҚНС,
меттер                                   ӘАОС
2  Объектiлер       айлық   2-КҚ     01-02  қуаттар стат.   11-күні
құрылысы және           (құрылыс) 02-03   мен    бюлле.
iске қосу               (жедел),         объек.  тень
туралы                   1-ЖТҚ           тілер
мәлiметтер:             (жедел)          тізбесі
нысаны          бойынша
жылдық   2-КҚ      -//-          -//-  12 маусым
(құрылыс)
(жылдық),
1-ЖТҚ
(жылдық)
нысаны
3  Шетелдiк         тоқсан.  2-КҚ     01-02  стат.  стат.  13 қаңтар
инвестициялар     дық    (құрылыс)        бюлле. бюлле. 13 сәуір
есебiнен қаржы.          (жедел-          тень   тень   13 шілде
ландырылатын              айлық)                        13 қазан
объектiлер                нысаны
құрылысы
туралы*
4  Қуаттарды iске   жылдық   2-КҚ     01-02  -//-   стат.  9 маусым
қосу туралы              (құрылыс)               бюлле.
(жылдық),               тень
1-ЖТҚ
(жылдық)
нысаны
5  Қазақстан        тоқсан.  1-РИЖТ   01-02  объек. стат.  20 қаңтар
Республикасының   дық    (тоқсан.         тілер  бюлле. 20 сәуір
Республикалық              дық)           тізімі тень   20 шілде
инвестициялық            нысаны           бойын.        20 қазан
жобалары тiзбе.                           ша
сiне қосылған
объектiлер
құрылысы және
iске қосу
туралы мәлiмет.
тер*
6  Жергiлiктi       жарты   1-РИЖТ   01-02  объек.  стат.  31 қаңтар
инвестициялық    жылдық  (тоқсан.        тілер   бюлле. 30 шілде
жобаларды                  дық)          тізімі  тень
Қазақстан                 нысаны         бойынша
Республикасында
iске асыру тура.
лы мәлiметтер*
7  Өнеркәсiптiң     тоқсан. 1-инвест  01-02 ЭҚЖС,  бюлле. 16 наурыз
iрi кәсiпорында.  дық    (тоқсан.        МНС,   тень   14 маусым
ры мониторингi*            дық)          КМС,   бөлімі 13 қыр.
(4.2-бөлiм,               нысаны         ШҰҚНС,        күйек
9б-пункттi                               ӘАОС          14 жел.
қара)                                                  тоқсан
8  Ауыл (село)      тоқсан. 1 инвест  01-02 ЭҚЖС,  есеп.  24 ақпан
дамуының          дық    (жедел-   02-03 МНС,   тер,   26 мамыр
мониторингі*             айлық)          КМС,   әзір.  24 тамыз
нысаны,         ШҰҚНС, леме   24 қараша
2 КҚ            ӘАОС   кесте.
(құрылыс),             лер
(жедел-
айлық)
нысаны

9  О выполнении   месячная ф.1-КС(сроч)   01-02  КРП,   стат-  на 14 день
подрядных                              02-03  КФС,   бюлле-
строительных                                  КАТО,  тень
работ                                         КПВЭД
квар-    ф.1-КС(малые)   -"-            -"-  16 апреля
тальная  (кварт),                            16 июля
ф.1-КС(сроч)                        18 октября
годовая  ф.1-КС(год),    -"-            -"-  17 января
ф.1-КС(малые)                       2005 г
годовая                             17 мая
10 Основные       квар-    1-КС(сроч-мес) 01-02  КРП,   стат-  24 февраля
показатели     тальная                        КФС,   бюлле- 26 мая
деятельности                                  КАТО,  тень   24 августа
крупных и                                     КПВЭД         24 ноября
средних
строительных
организаций*
11 Сведения об    квар-    ф.1-инвест     01-02  ОКЭД,  стат-  14 марта
инвестициях    тальная  (кварт),       02-03  КФС,   бюлле- 14 июня
ф.2-МП(кварт)         КРП,   тень   14 сентября
КОПФ,         14 декабря
КАТО
ф.1-инвест(год)
годовая  ф.2-МП(год)     -"-           -"-   25 июня
12 Сведения об    квар-    ф.1-инвест     01-02  ОКЭД,  стат-  17 марта
инвестициях    тальная  (кварт)               КФС,   бюлле- 17 июня
предприятий -           ф.2-МП(кварт)         КРП,   тень   17 сентября
недропользо-                                  КОПФ,         17 декабря
вателей                                       КАТО
минерального            ф.1-инвест(год)
сырья          годовая  ф.2-МП(год)     -"-           -"-   27 июня
13 Сведения об    квар-    ф.1-инвест     01-02  ОКЭД,  стат-  21 марта
инвестициях    тальная  (кварт)               КФС,   бюлле- 21 июня
предприятий и           ф.2-МП(кварт)         КРП,   тень   21 сентября
организаций,                                  КОПФ,         21 декабря
заключивших                                   КАТО
контракты с
уполно-        годовая  ф.1-инвест(год) -"-    -"-    -"-   29 июня
моченным                ф.2-МП(год)
государ-
ственным
органом по
инвестициям
в приоритетных
секторах
экономики
14 Сведения об    годовая  2-КС(год),     01-02  КФС,   стат-  15 июня
освоении                1-ИЖС(год),    02-03  ОКЭД,  бюлле-
инвестиций в            2-МП(год)             КОПФ,  тень
строительство                                 КРП,
и ввод в                                      КАТО
действие
основных
средств
15 Инвестиции     годовая  18-КС(год)     01-02  КФС,   стат-  9 апреля
на охрану                              02-03  КРП,   бюлле-
окружающей                                    КОПФ,  тень
среды и                                       ОКЭД,
рациональное                                  КАТО
использование
природных
ресурсов

9  Орындалған       айлық    1-КҚ    01-02  КМС,   стат.  14-күні
мердiгерлiк              (жедел)  02-03  МНС,   бюлле.
құрылыс жұмыс.           нысаны,         ӘАОС,  тень
тары туралы                              ЭҚТӨС
тоқсан.  1-КҚ    -//-           -//-  16 сәуір
дық    (жедел)                       16 шілде
нысаны,                       18 қазан
1-КҚ                          2005 ж.
(шағын)                       17 қаңтар
(тоқсан.
дық)
нысаны
10 Iрi және         тоқсан.  1-КҚ    01-02  КMC,  стат.   24 ақпан
орташа құрылыс     дық   (жедел-         МНС,  бюлле.  26 мамыр
ұйымдары қызме.          айлық)          ӘАОС, тень    24 тамыз
тінің негiзгi                            ЭҚТӨС         24 қараша
көрсеткiштерi
11 Инвестициялар    тоқсан. 1-инвест 01-02  ЭҚЖС,  стат.  14 наурыз
туралы мәлiмет.   дық    (тоқсан. 02-03  МНС,   бюлле. 14 маусым
тер                        дық)          КМС,   тень   14 қыркүй.
нысаны,         ШҰҚНС            ек
2-ШК                         14 желтоқ.
(тоқсан.                         сан
дық)
нысаны
жылдық  1-инвест -//-          -//-   25 маусым
(жылдық)
нысаны,
2-ШК
(жылдық)
нысаны
12 Жер қойнауын     тоқсан. 1-инвест  01-02 ЭҚЖС,  стат.  17 наурыз
пайдаланушы -     дық    (тоқсан.        МНС,   бюлле. 17 маусым
кәсiпорындардың            дық)          КМС,   тень  17 қыркүйек
минералды шикi.          нысаны          ШҰҚНС,        17 желтоқ.
затқа жұмсаған             2-ШК          ӘАОС             сан
инвестициялары           (тоқсан.
туралы мәлiмет.           дық)
тер                      нысаны
жылдық  1-инвест  -//-         -//-   27 маусым
(жылдық)
нысаны
2-ШК
(жылдық)
нысаны
13 Экономиканың     тоқсан. 1-инвест  01-02 ЭҚЖС,  стат.  21 наурыз
басым сектор.     дық    (тоқсан.        МНС,   бюлле. 21 маусым
ларындағы инвес.           дық)          КМС,   тень  21 қыркүйек
тициялар бойынша         нысаны          ШҰҚНС,        21 желтоқ.
уәкiлеттi мемле.           2-ШК          ӘАОС             сан
кеттiк органмен          (тоқсан.
өзара шарт                дық)
жасасқан кәсiп.          нысаны
орындар мен
ұйымдардың
инвестициялары
туралы мәлiмет.
тер
жылдық  1-инвест  -//-         -//-   29 маусым
(жылдық)
нысаны
2-ШК
(жылдық)
нысаны
14 Құрылысқа салын. жылдық   2-КҚ     01-02 МНС,   стат.  15 маусым
ған инвестиция.          (жылдық)  02-03 ЭҚЖС,  бюлле.
ларды игеру               1-ЖТҚ          ШҰҚНС, тень
және негiзгi             (жылдық)        КМС,
құралдарды iске                          ӘАОС
қосу туралы
мәлiметтер
15 Қоршаған ортаны  жылдық   18-КҚ    01-02 МНС,   стат.  9 сәуір
қорғауға жұмсал.         (жылдық)  02-03 КМС,   бюлле.
ған инвестиция.                          ШҰҚНС, тень
лар және табиғи                          ЭҚЖС,
ресурстарды                              ӘАОС
ұтымды пайда.
лану

16 Сведения о    годовая  12-строитель-   01-02  КФС,   стат-  18 марта
наличии и              ство (год)      02-03  КРП,   бюлле-
использо-                                     КОПФ,  тень
вании                                         ОКЭД,
строительных                                  КАТО
машин,
числящихся
на балансе
отчиты-
вающихся
организаций
17 Результаты    2 раза   Анкета F-001    01-02  КФС,   стат-  3 марта
обследования  в год                           КРП,   бюлле- 3 сентября
разрешений                                    КОПФ,  тень
на строитель-                                 ОКЭД,
ство                                          КАТО
18 Результаты    2 раза   Анкета F-002    01-02  КФС,   стат-  25 февраля
обследования  в год                           КРП,   бюлле- 25 августа
участников                                    КОПФ,  тень
подрядных                                     ОКЭД,
тендеров на                                   КАТО
строительство
19 Сведения о   годовая   Анкета F-005    01-02  КФС,   стат-  23 апреля
состоянии                                     КРП,   бюлле-
незавершенного                                КОПФ,  тень
строительства                                 ОКЭД,
КАТО
20 Обследование  полу-    Бланк обсле-    01-02  харак-  ре-   20 апреля
введенных и   годовая  дования                терис-  гистр 11 октября
выбывших                                      тики
домов                                         домов
--------------------------------------------------------------------------
* - для служебного пользования
6. Статистика услуг
6.1. Проведение статистических наблюдений
--------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после от-
|              |        |            |риода)     |Агентство|четного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
--------------------------------------------------------------------------

16 Есеп беретiн     жылдық 12-құрылыс 01-02 МНС,   стат.  18 наурыз
ұйымдар балан.           (жылдық)  02-03 КМС,   бюлле.
сында есептеле.                          ШҰҚНС, тень
тiн құрылыс                              ЭҚЖС,
машиналарының                            ӘАОС
қолда бары және
пайдаланылуы
туралы
17 Құрылыс салуға   жылына  F-001    01-02  МНС,   стат.   3 наурыз
берiлген рұқсат. 2 рет   -сауал.         КМС,   бюлле. 3 қыркүйек
тарды зерттеу            намасы          ШҰҚНС, тень
қорытындылары                            ЭҚЖС,
ӘАОС
18 Құрылыс салуға   жылына  F-002    01-02  МНС,   стат.   25 ақпан
арналған мердi.  2 рет   -сауал.         КМС,   бюлле.  25 тамыз
герлiк тендер.           намасы          ШҰҚНС, тень
лерге қатысушы.                          ЭҚЖС,
ларды зерттеу                            ӘАОС
қорытындылары
19 Аяқталмаған      жылдық  F-005    01-02  МНС,   стат.   23 сәуір
құрылыс жағдайы          -сауал.         КМС,   бюлле.
туралы мәлiмет.          намасы          ШҰҚНС, тень
тер                                      ЭҚЖС,
ӘАОС
20 Iске қосылған    жарты.  Зерттеу 01-02  үйлер.  дерек.  20 сәуір
және iстен шы.   жылдық  бланкiсi        дің    тер     11 қазан
ғарылған үйлер.                         сипат.  базасы
ді зерттеу                              тама.
лары
___________________________________________________________________
* - қызмет бабында пайдалану үшін
6. Қызмет көрсету статистикасы
6.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________

1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
--------------------------------------------------------------------------
1  О запасах       месячная  ф.4 топливо  1 числа    на 5 день  на 9 день
топлива         в период  (запасы)
отопи-    (мес)
тельного
сезона
(январь-
апрель;
октябрь-
декабрь)
2  О запасах       месячная  ф.5-ГСМ     до 3 числа  на 7 день  на 11 день
горюче-         (март-    (запасы)
смазочных       октябрь)  (мес)
материалов
3  Об объемах      квар-     ф.2-услуги  до 10 числа 20 февраля 25 марта
оказанных       тальная   (кварт)
услуг
а) по                     приложение  до 25 числа  20 мая    14 июня
средним                к ф.2-МП
и крупным
предприятиям
б) по малым               2-услуги                20 августа 14сентября
предприятиям                                   19 ноября  13 декабря
годовая   ф.2-услуги  до 30 марта 10 мая     17 июня
(год)
приложение
к ф.2-МП
2-услуги
4  О туристской    квар-                 до 25 числа 16 февраля 10 марта
деятельности    тальная
а) по средним             ф.1-ТЭ                  17 мая     7 июня
и крупным
предприятиям
б) по малым               приложение              16 августа 6 сентября
предприятиям           к ф.2-МП                16 ноября  7 декабря
1-ТЭ
5  О работе        годовая   ф.1-водо-   до 10       12 марта   26 марта
канализации               отвод(год)  февраля
(отдельной
канализацион-
ной сети)
6  Об объеме       годовая   ф.2-услуги  до 30 марта 7 мая      31 мая
оказанных                 (управле-
услуг                     ние)(год)
учреждениями
государст-
венного
управления
7  О работе        годовая   ф.1-запо-   до 25       13 февраля 10 марта
природных                 ведник(год) января
заповедников,
государственных
национальных
природных
парков
8  О работе        годовая   ф.1-зоо-    до 10       4 февраля  27 февраля
зоопарков                 парк (год)  января
9  О деятельности  годовая   ф.1-театр   до 10       4 февраля  2 марта
театров                   (год)       января
10 О работе луна-  годовая   ф.1-парки   до 10       4 февраля  2 марта
парков и                  (год)       января
парков отдыха
11 О деятельности  годовая   ф.1-музеи   до 10       4 февраля  2 марта
музеев                    (год)       января

1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Отын қоры        айлық    4 отын    1-күні   5-күні    9-күні
туралы           от жаға. (қорлар)
тын    (айлық)
мезгiл    нысаны
кезе.
ңiнде
(қаңтар-
сәуiр;
қазан-
желтоқ.
сан)
2  Жанар-жағар      айлық     5-ЖЖМ    3-күні   7-күні    11-күні
материалдары.    (наурыз  (қорлар)
ның қоры         -қазан)  (айлық)
туралы                    нысаны
3  Көрсетiлген      тоқсан.  2-қыз.    10-күні  20 ақпан  25 наурыз
қызметтер         дық     меттер    25-күні  20 мамыр  14 маусым
көлемi туралы            (тоқсан.            20 тамыз  14 қыркүй.
а) орташа және             дық)              19 қараша   ек
iрi кәсiпорын.            нысаны                       13 желтоқ.
дар бойынша                2-ШК                          сан
б) шағын                  2-қыз.
кәсiпорындар              меттер
бойынша                  нысанына
қосымша
жылдық   2-қыз.  30 наурыз. 10 мамыр  17 маусым
меттер   ға дейін
(жылдық)
нысаны
2-ШК
2-қыз.
меттер
нысанына
қосымша
4  Туристiк         тоқсан.  1-ОЭ    25 күнге  16 ақпан    10 наурыз
қызмет туралы     дық     нысаны   дейін    17 мамыр    7 маусым
а) орташа және             2-ШК             16 тамыз    6 қыркүй.
iрi кәсiпорын.            1-ОЭ                           ек
дар бойынша              нысанына           16 қараша   7 желтоқ.
б) шағын кәсiп.           қосымша                        сан
орындар бойынша
1-сутарт.
қыш
5                           (жылдық)
Кәрiз жұмысы     жылдық   нысаны  10 ақпанға 12 наурыз  26 наурыз
туралы (жеке                        дейін
кәрiз желiсi)
6  Мемлекеттiк      жылдық 2-қызмет.  30 наурыз. 7 мамыр   31 мамыр
басқару мекеме.           тер      ға дейін
лерiнiң көрсет.         (басқару)
кен қызметтерi.         (жылдық)
нiң көлемi
туралы
7  Табиғат қорықта. жылдық  1-қорық.  25 қаңтар. 13 ақпан  10 наурыз
рының, мемлекет.           тар     ға дейін
тiк ұлттық               (жылдық)
табиғат парктерi.         нысаны
нiң жұмысы
туралы
8  Хайуанаттар      жылдық   1-хайуа. 10 қаңтар.  4 ақпан   27 ақпан
парктерiнiң               наттар   ға дейін
жұмысы туралы              паркi
(жылдық)
нысаны
9  Театрлар қызметi жылдық  1-театр   10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
туралы                   (жылдық)  ға дейiн
нысаны
10 Луна-парктердiң  жылдық  1-парк.   10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
және демалыс              тер      ға дейiн
парктерiнiң              (жылдық)
жұмысы туралы            нысаны
1-мұра.
жайлар
11 Мұражайлар       жылдық  (жылдық) 10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
қызметi туралы           нысаны   ға дейін

12 О работе        годовая   ф.1-клубы   до 10       4 февраля  2 марта
учреждений                (год)       января
культуры
клубного типа
13 О деятельности  годовая   ф.1-библио-  до 10      4 февраля  2 марта
библиотек                 тека(год)    января
14 О деятельности  годовая   ф.1-кино     до 10      4 февраля  2 марта
организаций,              (год)        января
осуществляющей
кинопоказ
15 О концертной    годовая   ф.1-кон-     до 10      4 февраля  2 марта
деятельности              центр(год)   января
16 Топливно-       годовая   ф.1-ТЭБ      до 25      14 мая     9 августа
энергетический            (год)        марта
баланс
17 Обследование    квар-     Анкета       до 25     16 февраля  10 марта
индивидуальных  тальная   Н-010        числа     17 мая      7 июня
предпринимателей,                                16 августа  6 сентября
занимающихся                                     16 ноября   7 декабря
туристской
деятельностью
18 Выборочное      1 раз в   Анкета       до 30     15 октября   22 ноября
обследование    год       G-012        сентября
посетителей
парков, музеев,
театров,
зоопарков и
прочих мест
отдыха
19 Выборочное      1 раз в   Анкета       до 30     15 октября   22 ноября
обследование    год       G-014        сентября
посетителей
в гостиницах
20 Выборочное      1 раз в   Анкета       до 30     15 октября   22 ноября
обследование    год       G-015        сентября
въезжающих и
выезжающих
посетителей
21 Обследование    годовая,  Анкета      до 30 марта 10 мая      17 июня
индивидуальных            К-020
предприни-      полу-                 до 25 июля  10 августа 14 сентября
мателей,        годовая
занимающихся
оказанием услуг
22 Об обследовании годовая,  Анкета      до 15 января 30 марта  28 мая
деятельности              G-03
АЗС и ГАЗС,     полу-                 до 15 июля   30 сен-   28 ноября
принадлежащих   годовая                            тября
юридическим и
физическим
лицам
23 Обследование    1 раз     ф.1-инно-   20 апреля    21 июня   20 июля
инновационной   в год     вация
деятельности
предприятия
6.2. Другие статистические работы
--------------------------------------------------------------------------
N ! Наименование !Периодич-!Статистичес-!Сводные!Виды  !Форма   !Сроки
пп!статистических!ность    !кие формы   !данные !груп- !завер-  !заверше-
!   работ      !         !            !(01-по !пиро- !шения   !ния
!              !         !            !респуб-!вок   !        !(дата,
!              !         !            !лике;  !(по   !        !день
!              !         !            !02-по  !клас- !        !после
!              !         !            !облас- !сифи- !        !отчетного
!              !         !            !тям;03-!като- !        !периода;
!              !         !            !по рай-!рам,  !        !при
!              !         !            !онам)  !дру-  !        !совпа-
!              !         !            !первая !гое)  !        !дении
!              !         !            !строка-!      !        !сроков с
!              !         !            !на рес-!      !        !празд-
!              !         !            !публи- !      !        !ничными и
!              !         !            !канском!      !        !выходными
!              !         !            !уровне,!      !        !днями
!              !         !            !вторая !      !        !срок
!              !         !            !строка-!      !        !переходит
!              !         !            !на ре- !      !        !на
!              !         !            !гио-   !      !        !ближайший
!              !         !            !нальном!      !        !рабочий
!              !         !            !уровне !      !        !день)
--------------------------------------------------------------------------

12 Клуб типiндегi   жылдық  1-клуб.  10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
мәдениет меке.            тар     ға дейін
мелерiнiң                (жылдық)
жұмысы                    нысаны
1-кiтап.
хана
(жылдық)
13 Кiтапханалар     жылдық  нысаны   10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
қызметi туралы                    ға дейін
1-кино
(жылдық) 10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
14 Кино көрсетудi   жылдық  нысаны   ға дейін
жүзеге асыратын
ұйымдардың
қызметi туралы
1-концерт
(жылдық)
15 Концерттiк       жылдық  нысаны   10 қаңтар.  4 ақпан   2 наурыз
қызмет туралы                      ға дейін
1-ОЭБ
(жылдық)
16 Отын-энергети.   жылдық  нысаны   25 наурыз.  14 мамыр   9 тамыз
калық баланс                      ға дейін
17 Туристiк қызмет. тоқсан. Н-010     25-күнгe  16 ақпан  10 наурыз
пен айналысатын   дық    -сауал.    дейін    17 мамыр  7 маусым
жеке кәсiпкер.           намасы              16 тамыз  6 қыркүй.
лердi зерттеу                                            ек
16 қараша  7 желтоқ.
сан
18 Парктерге, мұра. жылына  G-012   30 қыркүй.  15 қазан   22 қараша
жайларға, театр. 1 рет   -сауал.   екке
ларға, хайуанат.         намасы    дейін
тар парктерiне
және басқа да
демалыс орында.
рына барушыларды
iрiктеп зерттеу
19 Қонақ үйлердегi  жылына  G-014   30 қыркүй.  15 қазан   22 қараша
адамдарды iрiк.  1 рет   -сауал.  екке
теп зерттеу              намасы  дейін
20 Келушi және      жылына  G-015   30 қыркүй.  15 қазан   22 қараша
кетушi адамдар.  1 рет   -сауал.  екке
ды iрiктеп               намасы  дейін
зерттеу
21 Қызмет көрсету.  жылдық, К-020   30 наурыз.  10 мамыр   17 маусым
мен айналысатын  жарты   -сауал. ға дейін
жеке кәсiпкер.   жылдық  намасы  25 шілде.   10 тамыз  14 қыркүй.
дердi зерттеу                    ге дейін                 ек
22 Заңды және жеке  жылдық,  G-03   15 қаңтар.  30 наурыз  28 мамыр
тұлғаларға       жарты   -сауал. ға дейін    30 қыркүй. 29 қараша
тиесілі АҚС пен  жылдық  намасы  15 шілде.     ек
ГАҚС қызметiн                    ге дейін
зерттеу туралы
23 Кәсiпорынның     жылына  1-инно.  20 сәуір   21 маусым  20 шілде
инновациялық     1 рет   вация
қызметiн зерттеу         нысаны
___________________________________________________________________
6.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 !      2       !    3    !      4     !   5   !   6  !    7   !   8
--------------------------------------------------------------------------
1  О запасах      месячная  ф.4-топливо  01-02   КАТО,  стат-   на 10 день
угля и         в период  (запасы)     02-03   ОКЭД,  бюлле-
топочного      отопи-    (мес)                КПВЭД  тень
мазута в       питель-
Республике     ного
Казахстан      сезона
(январь-
апрель;
октябрь-
декабрь)
2  О запасах      месячная  ф.5-ГСМ     01-02   КАТО,   стат-   на 12 день
горюче-        (март-    (запасы)    02-03   ОКЭД,   бюлле-
смазочных      октябрь)  (мес)               КПВЭД   тень
материалов
в Республике
Казахстан
3  Мониторинг     квар-     ф.2-услуги  01-02   КАТО,   база    5 апреля
предприятий    тальная   (кварт)             ОКЭД,   данных  21 июня
сектора                  ф.1-ПФ,             КПВЭД          21 сентября
услуг                    ф.1-ТВ                              22 декабря
4  Об объемах     квар-     ф.2-услуги  01-02   КАТО,  стат-    29 марта
оказанных      тальная   (кварт)     02-03   КФС,   бюлле-   16 июня
услуг в                                      КРП,   тень    16 сентября
Республике                                   ОКЭД,           15 декабря
Казахстан                                    КПВЭД,
а) по                    приложение          КОПФ
средним               к ф.2-МП
и крупным
предпри-
ятиям
б) по малым              2-услуги
предпри-
ятиям
годовая   ф.2-услуги  01-02   -"-    -"-      18 июня
(год) при-  02-03
ложение к
ф.2-МП
2-услуги
5  Развитие       квар-     ф.1-ТЭ      01-02   КАТО,  стат-    12 марта
туризма,       тальная   (кварт)     02-03   КФС,   бюлле-   9 июня
доход от                 приложение          КРП    тень     8 сентября
организации              к ф.2-МП,                           9 декабря
туризма и                ф.1-ТЭ
гостиничного
хозяйства в
Республике
Казахстан
а) по
средним
и крупным
предприятиям
б) по малым
предприятиям
6  О работе       годовая   ф.1-водо-  01-02   КАТО,  стат-    29 марта
канализа-                отвод      02-03   КФС,   бюлле-
ционных сетей            (год)              КРП,   тень
в Республике                                ОКЭД,
Казахстан                                   КПВЭД
7  Об объеме      годовая   ф.2-услуги 01-02   КАТО,  стат-    2 июня
услуг                    (управ-    02-03   КФС,   бюлле-
учреждений               ление)(год)        КРП,   тень
государ-                                    ОКЭД,
ственного                                   КПВЭД
управления
Республики
Казахстан

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |  8
___________________________________________________________________
1  Қазақстан        айлық   4-отын   01-02  ӘАОС,   стат.   10-күні
Республикасын.  от жаға. (қорлар) 02-03  ЭҚЖС,   бюлле.
дағы көмiр        тын    (айлық)         ЭҚТӨС   тень
және жанатын    мезгiл   нысаны
мазут қоры       кезе.
туралы           ңiнде
(қаңтар-
сәуiр;
қазан-
желтоқ.
сан)
2  Қазақстан        айлық    5-ЖММ   01-02  ӘАОС,   стат.   12-күні
Республикасында. (наурыз (қорлар) 02-03  ЭҚЖС,   бюлле.
ғы жанар-жағар   -қазан) (айлық)         ЭҚТӨС   тень
материалдарының          нысаны
қоры туралы
3  Қызмет көрсету   тоқсан.  2-қыз.  01-02  ӘАОС,  дерек.  5 сәуір
секторы кәсіп.    дық    меттер          ЭҚЖС,   тер    21 маусым
орындарының              (тоқсан.        ЭҚТӨС  базасы  21 қыр.
мониторингi               дық)                          күйек
1-ПФ,                          22 жел.
Ф.1-ТВ                         тоқсан
4  Қазақстан        тоқсан. 2-қыз.   01-02  ӘАОС,  стат.   29 наурыз
Республикасында    дық   меттер   02-03  МНС,   бюлле.  16 маусым
көрсетiлген             (тоқсан.         КМС,   тень    16 қыр.
қызметтердiң              дық)           ЭҚЖС,          күйек
көлемi туралы           нысаны           ЭҚТӨС,         15 жел.
а) орташа және           2-ШК            ШҰҚНС          тоқсан
iрi кәсiпорын.           2-қыз.
дар бойынша              меттер
б) шағын кәсiп.         нысанына
орындар бойынша         қосымша
жылдық  2-қызмет. 01-02  -//-   -//-   18 маусым
тер     02-03
(жылдық)
нысаны
2-ШК
2-қызмет.
тер
нысаны
5  Қазақстан        тоқсан.  1-ОЭ    01-02  ӘАОС,  стат.  12 наурыз
Республикасын.    дық    (жылдық) 02-03  МНС,   бюлле. 9 маусым
дағы туризмнiң            2-ШК           КМС    тень   8 қыркүй.
дамуы, туризм            нысанына                       ек
және қонақ               қосымша,                      9 желтоқ.
үй шаруашылығын           1-ОЭ                          сан
ұйымдастырудан            нысаны
түскен табыс
а) орташа және
iрi кәсiпорын.
дар бойынша
б) шағын кәсiп.
орындар бойынша
6  Қазақстан        жылдық  1-сутарт. 01-02 ӘАОС,  стат.  29 наурыз
Республикасын.             қыш     02-03 МНС,   бюлле.
дағы кәрiз               (жылдық)        КМС,   тень
желiлерiнiң               нысаны         ЭҚЖС,
жұмысы туралы                            ЭҚТӨС
7  Қазақстан        жылдық  2-қызмет. 01-02 ӘАОС,  стат.    2 маусым
Республикасының            тер     02-03 МНС,   бюлле.
мемлекеттiк              (басқару)       КМС,   тень
басқару мекеме.          (жылдық)        ЭҚЖС,
лерiнiң көрсет.                          ЭҚТӨС
кен қызметтерi.
нiң көлемi
туралы

8  О деятель-     годовая   ф.1-запо-  01-02   КАТО,  стат-    12 марта
ности                    ведник     02-03   КФС,   бюлле-
природных                                   КРП,   тень
заповедников,                               ОКЭД,
государ-                                    КПВЭД
ственных
национальных
природных
парков в
Республике
Казахстан
9  О деятель-     годовая   ф.1-зоо-  01-02   КАТО,  стат-    1 марта
ности                    парк              ОКЭД,  бюлле-
зоопарков                                  КПВЭД  тень
в Республике
Казахстан
10 О деятель-     годовая   ф.1-театр 01-02   КАТО,  стат-    4 марта
ности                              02-03   ОКЭД,  бюлле-
театров в                                  КПВЭД  тень
Республике
Казахстан
11 О работе       годовая   ф.1-парки 01-02   КАТО,  стат-    4 марта
луна-парков                        02-03   ОКЭД,  бюлле-
и парков                                   КПВЭД  тень
отдыха в
Республике
Казахстан
12 О деятель-     годовая   ф.1-музеи 01-02   КАТО,  стат-    4 марта
ности                              02-03   ОКЭД,  бюлле-
музеев в                                   КПВЭД  тень
Республике
Казахстан
13 О деятель-     годовая   ф.1-клубы 01-02   КАТО,  стат-    4 марта
ности                              02-03   ОКЭД,  бюлле-
учреждений                                 КПВЭД  тень
культуры
клубного
типа в
Республике
Казахстан
14 О деятель-     годовая   ф.1-биб-  01-02   КАТО,  стат-    4 марта
ности                    лиотеки   02-03   ОКЭД,  бюлле-
библиотек                                  КПВЭД  тень
в Республике
Казахстан
15 О деятель-     годовая   ф.1-кино  01-02   КАТО,  стат-    4 марта
ности                              02-03   ОКЭД,  бюлле-
организаций,                               КПВЭД  тень
осуществля-
ющей кинопоказ
в Республике
Казахстан
16 О концертной   годовая   ф.1-кон-  01-02   КАТО,  стат-    4 марта
деятельности             церт(год) 02-03   ОКЭД,  бюлле-
в Республике                               КПВЭД  тень
Казахстан
17 Топливно-      годовая   ф.1-ТЭБ   01-02   КАТО,  стат-    10 августа
энергетический                     02-03   ОКЭД,  бюлле-
баланс                                     КПВЭД  тень
Республики
Казахстан
18 Итоги          квар-     Анкета    01-02   КАТО,  раздел  12 марта
обследования   тальная   Н-010     02-03   ОКЭД   бюлле-   9 июня
индивидуальных                                    теня     8 сентября
предприни-                                                 9 декабря
мателей,
занимающихся
туристской
деятельностью
(см. раздел
6.2, п. 5)
19 Итоги          1 раз в   анкеты    01-02   КАТО,  стат-    24 ноября
выборочного    год       G-012,    02-03          бюлле-
обследования             G-014,                   тень
въезжающих и             G-015,
выезжающих
посетителей,
посетителей
в гостиницах
и местах отдыха
20 Итоги обсле-   полу-     анкета    01-02   КАТО,  раздел   18 июня
дования        годовая   Н-020     02-03   ОКЭД   бюлле-   16 сентября
индивидуальных                                    теня
предприни-
мателей,
занимающихся
оказанием услуг
(см. раздел
6.2, п. 4)
21 О деятель-     полу-     анкета    01-02   КАТО,  стат-    30 мая
ности авто-    годовая   G-03      02-03   КПВЭД, бюлле-   30 ноября
заправочных и                              КФС,   тень
газозаправочных                            КРП,
станций в                                  ОКЭД
Республике
Казахстан
22 Об инноваци-   1 раз в   ф.1-инно- 01-02   КАТО,  стат-    27 июля
онной          год       вация     02-03   КПВЭД, бюлле-
деятельности                               КФС,   тень
предприятий в                              КРП,
Республике                                 ОКЭД
Казахстан

8  Қазақстан        жылдық  1-қорық.  01-02 ӘАОС,  стат.  12 наурыз
Республикасын.             тар     02-03 МНС,   бюлле.
дағы табиғат             нысаны          КМС,   тень
қорықтарының,                            ЭҚЖС,
мемлекеттiк                              ЭҚТӨС
ұлттық табиғат
парктерiнiң
қызметi туралы
9  Қазақстан        жылдық  1-хайуа. 01-02  ӘАОС,  стат.  1 наурыз
Республикасын.            наттар         ЭҚЖС,  бюлле.
дағы хайуанаттар          паркі          ЭҚТӨС  тень
парктерінің              нысаны
қызметi туралы
10 Қазақстан        жылдық  1-театр  01-02  ӘАОС,  стат.  4 наурыз
Республикасын.           нысаны   02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы театрлар                            ЭҚТӨС  тень
қызметi туралы
11 Қазақстан        жылдық  1-парк.  01-02  ӘАОС,  стат. 4 наурыз
Республикасын.            тер     02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы луна-               нысаны          ЭҚТӨС  тень
парктердiң,
демалыс парк.
терiнiң жұмысы
туралы
12 Қазақстан        жылдық  1-мұра.  01-02  ӘАОС,  стат.  4 наурыз
Республикасын.           жайлар   02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы мұражайлар          нысаны          ЭҚТӨС  тень
қызметi туралы
13 Қазақстан        жылдық  1-клуб.  01-02  ӘАОС,  стат.  4 наурыз
Республикасын.            тар     02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы клуб                нысаны          ЭҚТӨС  тень
типiндегi мәде.
ниет мекемелерi.
нiң қызметi
туралы
14 Қазақстан        жылдық 1-кітап.  01-02  ӘАОС,  стат.  4 наурыз
Республикасын.          ханалар   02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы кiтапха.           нысаны           ЭҚТӨС  тень
налар қызметi
туралы
15 Қазақстан        жылдық 1-кино    01-02  ӘАОС,  стат.  4 наурыз
Республикасын.          нысаны    02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы кино                                ЭҚТӨС  тень
көрсетудi жүзе.
ге асыратын
ұйымдардың
қызметi туралы
16 Қазақстан        жылдық 1-концерт 01-02  ӘАОС,  стат.  4 наурыз
Республикасын.           (жылдық) 02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
дағы концерттiк          нысаны          ЭҚТӨС  тень
қызмет туралы
17 Қазақстан        жылдық  1-ОЭБ    01-02  ӘАОС,  стат.  10 тамыз
Республикасының          нысаны   02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
отын-энергетика.                         ЭҚТӨС  тень
лық балансы
18 Туристiк қызмет. тоқсан. Н-010    01-02  ӘАОС,  бюлле.  12 наурыз
пен айналысатын   дық    -сауал.  02-03  ЭҚЖС,  тень    9 маусым
жеке кәсiпкер.           намасы                 бөлімі  8 қыркүй.
лердi зерттеу                                            ек
қорытындылары                                         9 желтоқсан
(6.2-бөлiм,
5-пункттi қара)
19 Келушi және      жылына  G-012,-  01-02  ӘАОС  стат.   24 қараша
кетушi адамдар.  1 рет   G-014,   02-03        бюлле.
ды, қонақ үйлер.         G-015-                тень
дегi және                сауал.
демалыс орында.          нама.
рындағы адамдар.         лары
ды iрiктеп
зерттеу қоры.
тындылары
20 Қызмет көрсету.  жарты   К-020-   01-02  ӘАОС, бюлле.  18 маусым
мен айналысатын  жылдық  сауал.   02-03  ЭҚЖС  тень    16 қыр.
жеке кәсiпкер.           намасы                бөлімі   күйек
лердi зерттеу
қорытындылары
(6.2-бөлiм,
4-пункттi
қара)
21 Қазақстан        жарты   G-03-    01-02  ӘАОС,  стат.  30 мамыр
Республикасын.   жылдық  сауал.   02-03  ЭҚТӨС, бюлле. 30 қараша
дағы автомобиль.         намасы          МНС,   тень
ге май құю                               КМС,
және газ құю                             ЭҚЖС
стансаларының
қызметi туралы
22 Қазақстан        жылына  1-инно.  01-02  ӘАОС,  стат.  27 шілде
Республикасын.   1 рет   вация    02-03  ЭҚТӨС, бюлле.
дағы кәсiпорын.          нысаны          МНС,   тень
дардың иннова.                           КМС,
циялық қызметi                           ЭҚЖС
туралы
___________________________________________________________________

7. Статистика торговли
7.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|    работ     |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  О реализации              ф.1-торгов-  на 3 день  на 5 день  на 10 день
товаров, услуг            ля(мес),
а) по средним   месячная  приложение
и крупным              к ф.2-МП
предприятиям
б) по малым               1-торговля
предприятиям
2  О структуре
реализации
товаров
предприятиями
розничной
торговли
а) по           квар-     ф.1-розница  до 15     12 февраля  15 марта
средним и    тальная   (кварт)      числа     21 мая      21 июня
крупным                                       13 августа 14 сентября
предприятиям                                  15 ноября   14 декабря
годовая   ф.1-розница  до 31     30 апреля   28 мая
(год)        марта
б) по малым     квар-     приложение   до 25     12 февраля  15 марта
предприятиям тальная   к ф.2-МП     числа     21 мая      21 июня
(кварт)                13 августа  14сентября
1-розница              15 ноября   14 декабря
(г.Алматы-20 февраля
28 мая
20 августа
22 ноября)
приложение
годовая   к ф.2-МП     до 31     30 апреля   28 мая
(год)        марта
1-розница

7. Сауда статистикасы
7.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Тауарларды,      айлық    1-сауда   3-күні   5-күні     10-күні
қызметтердi               (айлық)
өткiзу туралы             нысаны,
а) орташа және             2-ШК
iрi кәсiпорын.            1-сауда
дар бойынша                нысаны
б) шағын
кәсiпорындар
бойынша
2  Бөлшек сауда     тоқсан. 1-бөлшек   15 күнге 12 ақпан  15 наурыз
кәсiпорындары.    дық     сауда      дейін   21 мамыр  21 маусым
ның тауарларды           (тоқсан.            13 тамыз  14 қыркүй.
өткiзу құрылымы            дық)                          ек
туралы                    нысаны             15 қараша  14 жел.
а) орташа және                                          тоқсан
iрi кәсiпорын.
дар бойынша
жылдық  1-бөлшек  31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
сауда    ға дейін
(жылдық)
нысаны
б) шағын кәсіп.  тоқсан.  2-ШК     25-күнге  12 ақпан  15 наурыз
орындар бойынша   дық    (тоқсан.   дейін    21 мамыр  21 маусым
дық)               13 тамыз  14 қыркүй.
1-бөлшек                        ек
сауда              15 қараша 14 жел.
нысанына                      тоқсан
қосымша            (Алматы
қаласы
- 20
ақпан
28 мамыр
20 тамыз
22 қараша)
жылдық    2-ШК   31 наурыз.  30 сәуір  28 мамыр
(жылдық) ға дейін
1-бөлшек
сауда
нысанына
қосымша

3  О структуре     квар-     ф.1-опт      до 15     12 февраля  15 марта
реализации      тальная   (кварт)      числа     21 мая      21 июня
товаров                                          13 августа  14сентября
предприятиями                                    15 ноября   14 декабря
оптовой торговли
а) по
средним и
крупным
предприятиям
годовая   ф.1-опт(год) до 31     30 апреля   28 мая
марта
б) по малым     квар-     приложение   до 25     12 февраля  15 марта
предприятиям тальная   к ф.2-МП     числа     21 мая      21 июня
(кварт)                13 августа  14сентября
1-опт                  15 ноября   14 декабря
(г.Алматы-20 февраля
28 мая
20 августа
22 ноября)
годовая   приложение   до 31     30 апреля   28 мая
к ф.2-МП     марта
(год)
1-ОПТ
4  Об оптовой      квар-     ф.1-посред-  до 15     12 февраля  15 марта
торговле        тальная   ники(кварт)  числа     21 мая      21 июня
через агентство                                  13 августа  14сентября
(за возна-                                       15 ноября   14 декабря
граждение или
на договорной
основе)
а) по
средним
и крупным
предприятиям
годовая   ф.1-посред-  до 31     30 апреля   28 мая
ники (год)   марта
б) по малым     квар-     приложение   до 25     12 февраля  15 марта
предприятиям тальная   к ф.2-МП     числа     21 мая      21 июня
(кварт)                13 августа  14сентября
1-посредники           15 ноября   14 декабря
(г.Алматы-20 февраля
28 мая
20 августа
22 ноября)
приложение
годовая   к ф.2-МП     до 31     30 апреля   28 мая
(год)        марта
1-посредники
5  О структуре     квар-     ф.1-ресто-   до 15     12 февраля  15 марта
реализации      тальная   раны(кварт)  числа     21 мая      21 июня
услуг                                            13 августа  14сентября
ресторанами,                                     15 ноября   14 декабря
барами,
столовыми,
поставке
готовой пищи
а) по
средним и
крупным
предприятиям
годовая   ф.1-ресто-   до 31     30 апреля   28 мая
раны(год)    марта
б) по
малым
предприятиям
квар-     приложение   до 25     12 февраля  15 марта
тальная   к ф.2-МП     числа     21 мая      21 июня

3  Көтерме сауда    тоқсан. 1-көтерме 15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
кәсiпорындары.    дық      сауда   дейін     21 мамыр  21 маусым
ның тауарларды           (тоқсан.            13 тамыз  14 қыркүй.
өткiзу құрылымы            дық)                          ек
туралы                    нысаны             15 қараша 14 жел.
а) орташа және                                         тоқсан
iрi кәсiпорын.
дар бойынша
жылдық  1-көтерме 31 наурыз. 30 сәуір  28 мамыр
сауда   ға дейін
(жылдық)
нысаны
б) шағын кәсiп.  тоқсан.   2-ШК    25-күнге  12 ақпан  15 наурыз
орындар бойынша    дық   (тоқсан.   дейін    21 мамыр  21 маусым
дық)              13 тамыз  14 қыркүй.
1-көтерме                         ек
сауда             15 қараша 14 жел.
нысанына            (Алматы   тоқсан
қосымша            қаласы
- 20
ақпан
28 мамыр
20 тамыз
22 қараша)
жылдық   2-ШК    31 наурыз.
(жылдық)  ға дейін
1-көтерме            30 сәуір   28 мамыр
сауда
нысанына
қосымша
4  Агенттер арқылы  тоқсан. 1-делдал. 15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
(сыйақыға немесе   дық     дар      дейін    21 мамыр  21 маусым
шарт негiзiнде)          (тоқсан.            13 тамыз  14 қыркүй.
көтерме сауда              дық)                          ек
туралы                   нысаны              15 қараша 14 жел.
а) орташа және                                         тоқсан
iрi кәсіпорындар
бойынша
жылдық  1-дел.   31 наурыз.
далдар   ға дейін
(жылдық)            30 сәуір   28 мамыр
нысаны
б) шағын кәсiп.  тоқсан.  2-ШК    15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
орындар бойынша   дық    (тоқсан.  дейін    21 мамыр  21 маусым
дық)             13 тамыз  14 қыркүй.
1-дел.                        ек
далдар             15 қараша 14 жел.
нысанына            (Алматы   тоқсан
қосымша            қаласы
- 20
ақпан
28 мамыр
20 тамыз
22 қараша)
жылдық  2-ШК     31 наурыз.
(жылдық)  ға дейiн
1-дел.              30 сәуір   28 мамыр
далдар
нысанына
қосымша
5  Мейрамханалар.   тоқсан  1-мейрам. 15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
дың, барлардың,          ханалар    дейін    21 мамыр  21 маусым
асханалардың             (тоқсан.            13 тамыз  14 қыркүй.
және дайын                 дық)                           ек
тағамдарды               нысаны              15 қараша 14 жел.
жеткізу бойынша                                         тоқсан
көрсетiлетiн
қызметтердi
өткiзу құрылымы
туралы
а) орташа және
iрi кәсiпорын.
дар бойынша
жылдық  1-мейрам. 31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
ханалар   ға дейін
(жылдық)
нысаны
б) шағын кәсіп.  тоқсан.   2-ШК    25-күнге  12 ақпан  15 наурыз
орындар бойынша   дық    (тоқсан.   дейін    21 мамыр  21 маусым

(кварт)                13 августа  14сентября
1-рестораны            15 ноября   14 декабря
(г.Алматы-20февраля
28 мая
20 августа
22 ноября)
приложение
годовая   к ф.2-МП     до 31     30 апреля   28 мая
(год)        марта
1-рестораны
6  О продаже и     квар-     ф.1-авто     до 15     12 февраля  15 марта
ремонте                   (кварт)      числа     21 мая      21 июня
автомобилей,                                     13 августа  14сентября
мотоциклов                                       15 ноября   14 декабря
а) по средним
и крупным
предприятиям
годовая   к ф.1-авто   до 31     30 апреля
(год)        марта                 28 мая
б) по малым     квар-     приложение   до 25     12 февраля  15 марта
предприятиям тальная   к ф.2-МП     числа     21 мая      21 июня
(кварт)                13 августа  14сентября
1-авто                 15 ноября   14 декабря
(г.Алматы-20февраля
28 мая
20 августа
22 ноября)
годовая   приложение   до 31     30 апреля   28 мая
к ф.2-МП     марта
(год)
1-авто
7  О реализации    квар-     ф.1-ремонт   до 15     12 февраля  15 марта
услуг пред-     тальная   (кварт)      числа     21 мая      21 июня
приятиями по                                     13 августа  14сентября
ремонту бытовых                                  15 ноября   14 декабря
изделий и
предметов
личного
пользования
а) по средним
и крупным
предприятиям
годовая   ф.1-ремонт   до 31     30 апреля   28 мая
(год)        марта
б) по малым     квар-     приложение   до 25     12 февраля  15 марта
предприятиям тальная   к ф.2-МП     числа     21 мая      21 июня
1-ремонт               13 августа  14сентября
15 ноября   14 декабря
(г.Алматы-20 февраля
28 мая
20 августа
22 ноября)
годовая   -"-          до 31     30 апреля   28 мая
марта
8  О деятельности  полу-     ф.1-ВЭС      25 марта  5 апреля    7 мая
предприятий с   годовая   (полугод)          (г.Алматы-8 апреля)
участием                               30 день   16 августа  6 сентября
иностранного                                 (г.Алматы-19 августа)
капитала
9  О деятельности  полу-     ф.1-биржа    до 10     16 января   23 января
товарной биржи  годовая   (полугод)    числа     16 июля     23 июля
10 Показатели      годовая   грузовые       -       на 9 день   2 февраля
внешней                   таможенные  25 февраля 1 марта -   12 апреля-
торговли                  декларации             (допол-     (допол-
ненный)     ненный)

дық)              13 тамыз  14 қыркүй.
1-мейрам.                       ек
ханалар             15 қараша 14 жел.
нысаны                        тоқсан
(Алматы
қаласы
- 20
ақпан
28 мамыр
20 тамыз
22 қараша)
жылдық  2-ШК     31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
(жылдық)  ға дейін
1-мейрам.
ханалар
нысаны
6  Автомобильдерді, тоқсан.  1-авто  15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
мотоциклдердi     дық    (тоқсан.  дейін    21 мамыр  21 маусым
сату және жөндеу           дық)             13 тамыз  14 қыркүй.
туралы                   нысаны                          ек
а) орташа және                              15 қараша 14 жел.
iрi кәсiпорын.                                        тоқсан
дар бойынша
жылдық   1-авто  31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
(жылдық) ға дейін
нысаны
б) шағын кәсiп.  тоқсан.   2-ШК    15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
орындар бойынша   дық    (тоқсан.   дейін    21 мамыр  21 маусым
дық)              13 тамыз  14 қыркүй.
1-авто                           ек
нысанына            15 қараша 14 жел.
қосымша                       тоқсан
(Алматы
қаласы
- 20
ақпан
28 мамыр
20 тамыз
22 қараша)
жылдық  2-ШК     31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
(жылдық)  ға дейін
1-авто
нысанына
қосымша
7  Тұрмыстық және
жеке пайдалана.
тын заттарды
жөндеу бойынша
кәсiпорындар
көрсеткен
қызметтердi
өткiзу туралы
а)орташа және    тоқсан. 1-жөндеу  15-күнге  12 ақпан  15 наурыз
iрi кәсiпорын.    дық    (тоқсан.   дейін    21 мамыр  21 маусым
дар бойынша               дық)               13 тамыз  14 қыркүй.
нысаны                           ек
15 қараша 14 жел.
тоқсан
б) шағын кәсiп.  жылдық  1-жөндеу  31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
орындар бойынша          (жылдық)  ға дейін
нысаны
тоқсан.  2-ШК     25-күнге  12 ақпан  15 наурыз
дық    жөндеу     дейін    21 мамыр  21 маусым
қосымша             13 тамыз  14 қыркүй.
ек
15 қараша 14 жел.
тоқсан
(Алматы
қаласы
- 20
ақпан
28 мамыр
20 тамыз
22 қараша)
жылдық  -//-    31 наурыз. 30 сәуір   28 мамыр
ға дейін
8  Шетел капиталы   жарты    1-СЭБ  25 наурыз   1 сәуір   28 сәуір
қатысқан кәсiп.  жылдық  (жарты              (Алматы
орынның қызметi          жылдық)             қаласы
туралы                   нысаны             - 6 сәуір)
30-күні     12 тамыз  6 қыркүйек
(Алматы
қаласы
- 16
тамыз)
9  Тауар биржасы.   жарты   1-биржа 10-күнге   16 қаңтар  23 қаңтар
ның қызметi      жылдық  (жарты   дейін     16 шілде   23 шілде
туралы                   жылдық)
нысаны
кеден.
10 Сыртқы сауда             дік жүк    -        9-күні     2 ақпан
көрсеткiштерi    жылдық  деклара. 25 ақпан   1 наурыз   12 сәуір-
циялар              (толықты.  (толықты.
рылған)     рылған)

1  Объем рознично- месячная ф.1-торговля  01-02  КАТО,  стат-   на 12 день
го, оптового             (мес),        02-03  КФС,   бюлле-
товарооборота,           анкета G-001,        КРП,   тень
услуг ресто-             приложение к         ОКЭД,
ранов, услуг             ф.2-МП               КОПФ
по техничес-             1-торговля
кому обслу-
живанию и
ремонту авто-
мобилей,
предметов
личного
пользования
и бытовых
товаров по
Республике
Казахстан
2  Средневзве-   месячная  отчет            01     -   стат-   на 6 день
шенные                  Нацбанка                    бюлле-
курсы валют             Республики                  тень
квар-     Казахстан                    -"-    6 января
тальная                                       6 апреля
6 июля
6 октября
3  Ресурсы и     месячная  ф.1-розница,   01-02  ОКЭД, стат-   на 50 день
использо-               приложение к          КПВЭД бюлле-
вание                   ф.2-МП 1-                   тень
отдельных     квар-     розница,                    расчет  18 февраля
видов         тальная   ф.1-опт,                            19 мая
продукции               приложение                          18 августа
(товаров)               к ф.2-МП 1-опт,                     19 ноября
и сырья                 ф.1-П, ф.24-сх,
грузовые тамо-
годовая   женные декла-                 -"-   15 марта
рации
4  Объем и       квар-     ф.1-розница,   01-02  КАТО, стат-   22 марта
структура     тальная   анкета G-001,  02-03  КФС,  бюлле-  28 июня
розничного              приложение к          КРП,  тень    21 сентября
товарообо-              ф.2-МП                ОКЭД          21 декабря
рота по                 1-розница             КОПФ,
Республике                                    КПВЭД
Казахстан     годовая                                 -"-   7 июня
5  Объем и       квар-     ф.1-опт,       01-02  КАТО, стат-   22 марта
структура     тальная   ф.1-посред-    02-03  КФС,  бюлле-  28 июня
оптового                ники                  КРП,  тень    21 сентября
товарообо-              приложение к          ОКЭД,         21 декабря
рота по                 ф.2-МП 1-опт,         КОПФ,
Республике              приложение            КПВЭД
Казахстан               к ф.2-МП -
годовая   посредники                    -"-   7 июня
6  Объем и       квар      ф.1-рестораны, 01-02  КАТО, стат-   22 марта
структура     тальная   ф.1-авто,ф.1-  02-03  КФС,  бюлле-  28 июня
услуг рес-              ремонт, прил.         КРП,  тень    21 сентября
торанов,                к ф.2-МП 1-           ОКЭД,         21 декабря
услуг по                рестораны,            КОПФ,
техническому            прил. к ф.1-МП        КПВЭД
обслуживанию  годовая   1-авто, прил.                 -"-    7 июня
и ремонту               к ф.2-МП 1-
автомобилей,            ремонт
предметов
личного
пользования
и бытовых
товаров по
Республике
Казахстан

1  Бөлшек көтерме   айлық   1-сауда  01-02  ӘАОС,   стат.   12-күні
сауда тауар              (айлық)  02-03  МНС,    бюлле.
айналымының,             нысаны,         КМС,    тень
мейрамханалар            G-001-          ЭҚЖС,
қызметiнiң,              сауал.          ШҰҚНС
автомобиль.              намасы,
дердi, жеке               2-ШК
пайдаланатын             1-сауда
заттарды және            нысанына
тұрмыстық                қосымша
тауарларды
техникалық
қызмет көрсету
және жөндеу
бойынша қызмет.
тердiң көлемi
2  Валюталардың     айлық   Қазақстан  01     -     стат.   6-күні
орташа салмақ.           Респуб.                 бюлле.  6 қаңтар
талған бағам.            ликасы                  тень    6 сәуір
дары                     Ұлттық                          6 шілде
тоқсан.  Банкінің                есеп    6 қазан
дық     есебі
3  Ресурстар және  айлық    1-бөлшек   01-02  ЭҚЖС, стат.   50-күні
өнiм (тауар)             сауда             ЭҚТӨС бюлле.
мен шикiзаттың           нысаны,                 тень
жекелеген түр.           2-ШК
лерiн пайдалану          1-бөлшек
тоқсан. сауда                   есеп   18 ақпан
дық    нысанына                       19 мамыр
қосымша,                       18 тамыз
1-көтерме                      19 қараша
сауда
нысаны,
2-ШК
1-көтерме
сауда
жылдық  нысанына                -//-  15 наурыз
қосымша,
1-Ө
нысаны,
24-аш
нысаны,
кедендік
жүк
деклара.
циялар
4  Қазақстан        тоқсан. 1-бөлшек  01-02 ӘАОС,  стат.  22 наурыз
Республикасы      дық     сауда    02-03 МНС,   бюлле. 28 маусым
бойынша бөлшек           нысаны,         КМС,   тень   21 қыркүй.
сауда тауар              G-001-          ЭҚЖС,            ек
айналымының              сауал.          ШҰҚНС,        21 жел.
көлемi мен               намасы,         ЭҚТӨС          тоқсан
құрылымы                  2-ШК
1-бөлшек
сауда
жылдық  нысанына                -//-  7 маусым
қосымша
5  Қазақстан        тоқсан. 1-көтерме 01-02 ӘАОС,  стат.  22 наурыз
Республикасы       дық    сауда    02-03 МНС,   бюлле. 28 маусым
бойынша көтерме           нысаны,        КМС,   тень   21 қыркүй.
сауда тауар              1-делдал.       ЭҚЖС,            ек
айналымының                дар           ШҰҚНС,        21 жел.
көлемi мен                нысаны,        ЭҚТӨС          тоқсан
құрылымы                  2-ШК
1-көтерме
сауда
нысаны,
жылдық   2-ШК                   -//- 7 маусым
1-делдал.
дар
нысанына
қосымша
6  Қазақстан        тоқсан. 1-мейрам. 01-02 ӘАОС,  стат.  22 наурыз
Республикасы      дық    ханалар   02-03 МНС,   бюлле. 28 маусым
бойынша мейрам.          нысаны,         КМС,   тень   21 қыр.
ханалар қызметi.         1-авто          ЭҚЖС,         күйек
нің, автомобиль.         нысаны,         ШҰҚНС,        21 жел.
дердi, жеке             1-жөндеу         ЭҚТӨС         тоқсан
пайдаланатын             нысаны,
заттарды және             2-ШК
тұрмыстық тауар.        1-мейрам.
ларды техника.          ханалар
лық қызмет       жылдық нысанына                -//-   7 маусым
көрсету және            қосымша,
жөндеу бойынша           2-ШК
қызметтердiң            1-авто
көлемi мен              нысанына
құрылымы                қосымша,
2-ШК
1-жөндеу
нысанына
қосымша

7  Мониторинг     квар-    ф.1-розница,   01-02 КАТО,  стат-  6 января
предприятий    тальная  ф.1-опт, ф.1-        ОКЭД,  бюлле- 6 апреля
торговли*               посредники,          КПВЭД  тень   12 июля
ф.1-авто,                          5 октября
ф.1-ПФ, ф.1-Т
8  О деятель-     полу-    ф.1-биржа      01-02 КАТО,  стат-  28 января
ности          годовая                   02  КФС,   бюлле- 28 июля
товарных                                     КПВЭД  тень
бирж в
Республике
Казахстан
9  О деятель-     полу-    ф.1-ВЭС        01-02 КАТО,  стат-  14 мая
ности          годовая                   02  КФС,   бюлле- 8 сентября
предприятий                                  ОКЭД,  тень
с участием                                   по
иностранного                                 группам
капитала                                     товаров,
странам-
партнерам
10 Показатели     годовая  грузовые       01-02 КАТО,  стат-  4 февраля
внешней                 таможенные       02  номен- бюлле- 15 апреля-
торговли                декларации          клатуре тень   (допол-
Республики                                  товаров        ненный)
Казахстан                                   ТНВЭД,
на основе                                   странам
грузовых                                    мира,
таможенных                                  таможен-
деклараций                                  ным режи-
мам, ха-
рактерам
сделки,
видам
транспорта
11 Экспорт       годовая  грузовые        01   КАТО,   экс-   11 февраля
Республикой            таможенные           основ-  пресс- 10 марта-
Казахстан              декларации           ным     инфор- (допол-
отдельных                                   стра-   мация  ненный)
товаров по                                  нам,
основным                                    отдель-
странам -                                   ным то-
торговым                                    варам
партнерам
12 Импорт        годовая  грузовые        01   КАТО,   экс-   11 февраля
Республикой            таможенные           основ-  пресс- 10 марта-
Казахстан              декларации           ным     инфор- (допол-
отдельных                                   стра-   мация  ненный)
товаров по                                  нам,
основным                                    отдель-
странам -                                   ным
торговым                                    товарам
партнерам
13 О гумани-     годовая  грузовые        01   КАТО,   стат-  4 февраля
тарной                 таможенные           стра-   бюлле- 25 февраля -
помощи                 декларации           нам,    тень   (допол-
Республики                                  отдель-        ненный)
Казахстан                                   ным
това-
рам

7  Сауда кәсiпорын. тоқсан. 1-бөлшек  01-02 ӘАОС,  стат.  6 қаңтар
дарының монито.    дық    сауда          ЭҚЖС,  бюлле. 6 сәуір
рингi*                   нысаны,         ЭҚТӨС  тень   12 шілде
1-көтерме                      5 қазан
сауда
нысаны,
1-делдал.
дар
нысаны,
1-авто
нысаны,
1-ӨҚ
нысаны,
1-С
нысаны
8  Қазақстан        жарты   1-биржа  01-02  ӘАОС,  стат.  28 қаңтар
Республикасын.   жылдық  нысаны     02   МНС,   бюлле. 28 шілде
дағы тауар                               ЭҚТӨС  тень
биржаларының
қызметi туралы
9  Шетел капиталы   жарты   1-СЭБ    01-02  ӘАОС,   стат.  30 сәуір
қатысқан кәсiп.  жылдық            02    МНС,    бюлле. 8 қыркүй.
орынның қызметi                          ЭҚЖС,   тень     ек
туралы                                   тауар
топтары
бойынша,
серiк-
елдер
бойынша
10 Қазақстан        жылдық  кедендік 01-02  ӘАОС,          4 ақпан
Республикасы               жүк      02   СЭҚТН          25 сәуір
сыртқы саудасы.          деклара.        тауарлар       (толықты.
ның көрсеткiш.           циялар          номен.         рылған)
терi, кедендiк                           клатурасы
жүк декларация.                          бойынша,
лар негiзiнде                            әлем
елдерi
бойынша,
кедендік
тәртiп.
тер
бойынша
мәмiле
сипаты,
көлiк
түрлері
бойынша
11 Қазақстан        жылдық  кеден.   01    ӘАОС,   экспресс 11 ақпан
Республикасы.             дік           негізгі ақпарат  10 нау.
ның негiзгi               жүк           елдер              рыз
елдер - сауда            декла.         бойынша,         (толық.
серiктерi бойын.         рация.         жекелеген         тырыл.
ша жекелеген             лар            тауар.            ған)
тауарларды                              лар
шетелге шығаруы                         бойынша
12 Қазақстан        жылдық  кеден.   01    ӘАОС,   экспресс 11 ақпан
Республикасының          дік            негізгі ақпарат  10 нау.
негiзгi елдер -          жүк            елдер              рыз
сауда серiктерi          декла.         бойынша,         (толық.
бойынша жекеле.          рация.         жекелеген         тырыл.
ген тауарларды           лар            тауар.            ған)
шетелден әкелуi                          лар
бойынша
13 Қазақстан        жылдық  кеден.   01    ӘАОС,   экспресс 4 ақпан
Республикасының          дік            негізгі ақпарат  25 ақ.
гуманитарлық             жүк            елдер              пан
көмегi туралы            декла.         бойынша,         (толық.
рация.         жекелеген         тырыл.
лар            тауар.            ған)
лар
бойынша

14 О деятель-    годовая  ф.12-торг     01-02  КАТО,   стат-  7 мая
ности                                02-03  КФС,    бюлле-
продоволь-                                  КРП,    тень
ственных,                                   ОКЭД
непродоволь-
ственных и
смешанных
рынков
15 О продаже     годовая  анкета        01-02  КАТО,  стат-  2 июля
этилового              G-002         02-03  КФС,   бюлле-
спирта и                                    КРП,   тень
алкогольной                                 ОКЭД,
продукции                                   КОПФ,
юридическими                                КПВЭД
лицами и
индивиду-
альными
предприни-
мателями по
Республике
Казахстан
16 О розничной   полу-    анкета       01-02  КАТО,  стат-   5 августа
реализации    годовая  G-004        02-03  КФС,   бюлле-  29 октября
фармацев-                                  КРП,   тень
тической                                   ОКЭД,
продукции                                  КОПФ,
юридическими                               КПВЭД
лицами и
индивиду-
альными
предприни-
мателями по
Республике
Казахстан
* - для служебного пользования
8. Статистика транспорта и связи
8.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------

14 Азық-түлiк,      жылдық  12-сауда 01-02  ӘАОС,   стат.  7 мамыр
азық-түлiк емес          нысаны   02-03  МНС,    бюлле.
және аралас                              КМС,    тень
базарлардың                              ЭҚЖС
қызметi туралы
15 Қазақстан        жылдық  G-002    01-02  ӘАОС,   стат.  2 шілде
Республикасы             -сауал.  02-03  МНС,    бюлле.
заңды тұлғалары          намасы          КМС,    тень
мен жеке кәсiп.                          ЭҚЖС,
керлерiнiң этил                          ШҰҚНС,
спиртi мен                               ЭҚТӨС
алкогольдi
өнiмдердi сатуы
туралы
16 Қазақстан        жарты   G-004    01-02  ӘАОС,   стат.  5 тамыз
Республикасы     жылдық  -сауал.  02-03  МНС,    бюлле. 29 қазан
бойынша заңды            намасы          КМС,    тень
тұлғалар мен                             ЭҚЖС,
жеке кәсiпкер.                           ШҰҚНС,
лердiң фармацев.                         ЭҚТӨС
тикалық өнiм.
дердi бөлшек
саудада өткiзуi
туралы
___________________________________________________________________
* - қызмет бабында пайдалану үшiн
8. Көлiк және байланыс статистикасы
8.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________

1  О продукции и   месячная ф.1-тран-    на 2 день   на 4 день  на 10 день
услугах                  спорт(мес)
транспорта               приложение
а) по средним            к ф.2-МП
и крупным             1-транспорт
предприятиям
б) по малым
предприятиям
2  Об услугах,     месячная ф.3-связь    на 20 день  на 30 день на 38 день
почтовой и               (услуги
электрической            почтовой и
связи                    электричес-
а) по средним            кой связи
и крупным             (мес)
предприятиям          приложение
б) по малым              к ф.2-МП
предприятиям          3-связь
(услуги
почтовой
и элект-
рической
связи)
3  О работе        квар-                 на 2 день   6 января  11 января
городского и    тальная                           5 апреля  9 апреля
дорожного                                         5 июля    9 июля
транспорта                                        5 октября 11 октября
а) по средним            ф.1-тр(авто
и крупным             и электро)
предприятиям          (кварт)
б) по малым              приложение
предприятиям          к ф.2-МП
1-тр (авто
и электро)
(кварт)
4  О работе        квар-    ф.1-тр(ЖД)   на 2 день   6 января  11 января
железнодо-      тальная  (кварт)                  5 апреля  9 апреля
рожного                                           5 июля    9 июля
транспорта                                        5 октября 11 октября
5  О работе        квар-                 на 2 день   6 января  11 января
трубопро-       тальная                           5 апреля  9 апреля
водного                                           5 июля    9 июля
транспорта                                        5 октября 11 октября
а) по                    ф.1-тр(тру-
средним               провод)
и крупным             (кварт)
предприятиям          приложение
б) по малым              к ф.2-МП
предприятиям          1-тр(трубо-
провод)
(кварт)
6  О работе        квар-                 на 2 день   6 января  11 января
воздушного      тальная                           5 апреля  9 апреля
транспорта                                        5 июля    9 июля
а) по                    ф.1-тр(авиа)             5 октября 11 октября
средним               (кварт)
и крупным             приложение
предприятиям          к ф.2-МП
б) по малым              1-тр(авиа)
предприятиям          (кварт)
7  О работе        квар-                 на 2 день   6 января  11 января
речного         тальная                           5 апреля  9 апреля
транспорта                                        5 июля    9 июля
а) по                    ф.1-тр(река)             5 октября 11 октября
средним и             (кварт)
крупным               приложение
предприятиям          к ф.2-МП
б) по малым              1-тр(река)
предприятиям

1  Көлiк өнiмi      айлық    1-көлік   2-күні   4-күні     10-күні
және көрсететiн           (айлық)
қызметтерi                нысаны
туралы
а) орташа және            2-ШК      20-күні  30-күні    38-күні
ірі кәсiпорын.            1-көлік
дар бойынша               нысанына
б) шағын кәсiп.           қосымша
орындар бойынша
2  Почта және       айлық    3-байла.
электр байланы.            ныс
сының көрсететiн          (почта
қызметтерi                және
туралы                    электр
а) орташа және            байланы.
iрi кәсіпорындар          сының
бойынша                   көрсе.
б) шағын кәсiп.           тетiн
орындар бойынша           қызмет.
терi)
(айлық)
нысаны
2-ШК
3-байланыс
(почта
және
электр
байланы.
сының
көрсететiн
қызметтерi)
нысанына
қосымша
3  Қала және жол    тоқсан.   1-к      2-күні   6 қаңтар  11 қаңтар
көлiгiнiң жұмы.   дық     (авто              5 сәуір   9 сәуір
сы туралы                  және              5 шілде   9 шілде
а) орташа және            электр)            5 қазан   11 қазан
iрi кәсiпорын.            (айлық)
дар бойынша               нысаны
б) шағын кәсiп.           2-ШК 1-к
орындар бойынша            (авто
және
электр)
(айлық)
нысанына
қосымша
4  Темiр жол        тоқсан.   1-к      2-күні   6 қаңтар  11 қаңтар
көлiгiнiң жұмысы  дық      (ТЖ)              5 сәуір   9 сәуір
туралы                    (тоқсан.           5 шілде   9 шілде
дық)              5 қазан   11 қазан
нысаны
5  Құбыр көлiгiнiң  тоқсан.   1-к      2-күні   6 қаңтар  11 қаңтар
жұмысы туралы     дық     (құбыр)            5 сәуір   9 сәуір
а) орташа және            (тоқсан.           5 шілде   9 шілде
iрi кәсiпорындар           дық)              5 қазан   11 қазан
бойынша                   нысаны
б) шағын кәсiп.           2-ШК 1-к
орындар бойынша           (құбыр)
(тоқсан.
дық)
нысанына
қосымша
6  Әуе көлiгiнiң    тоқсан.  1-к      2-күні    6 қаңтар  11 қаңтар
жұмысы туралы     дық     (авиа)             5 сәуір   9 сәуір
a) орташа және            (тоқсан.           5 шілде   9 шілде
iрi кәсiпорындар            дық)             5 қазан   11 қазан
бойынша                   нысаны
б) шағын кәсiп.           2-ШК 1-к
орындар бойынша           (авиа)
(тоқсан.
дық)
нысанына
қосымша
7  Өзен көлiгiнiң   тоқсан.  1-к      2-күні    6 қаңтар  11 қаңтар
жұмысы туралы     дық     (өзен)             5 сәуір   9 сәуір
а) орташа және            (тоқсан.           5 шілде   9 шілде
iрi кәсiпорындар            дық)             5 қазан   11 қазан
бойынша                   нысаны
б) шағын кәсiп.           2-ШК 1-к
орындар бойынша           (өзен)
(тоқсан.
дық)
нысанына
қосымша

8  О работе        квар-    ф.1-тр      на 2 день    6 января  11 января
морского        тальная  (море)                   5 апреля  9 апреля
транспорта               (кварт)                  5 июля    9 июля
5 октября 11 октября
9  О перевозке     квар-    ф.2-ТР      на 15 день   7 февраля 16 февраля
пассажиров      тальная  (маршрут)                5 мая     18 мая
маршрутными              (кварт)                  4 августа 17 августа
автобусами                                        4 ноября  17 ноября
10 О работе        квар-    ф.65        на 30 день  11 февраля 25 февраля
транспорта      тальная  (кварт)                 12 мая     26 мая
по видам                 (кварт)                 11 августа 26 августа
сообщений                приложение              11 ноября  26 ноября
а) по                    к ф.2-МП
средним               65
и крупным
предприятиям
б) по малым
предприятиям
годовая  ф.65(год)   25 марта    9 апреля   28 апреля
приложение
к ф.2-МП
65
11 О погрузочно-   полу-    ф.31-М      на 10 день  2 февраля  23 февраля
разгрузочных    годовая                          2 августа  25 августа
работах в
морских портах
12 Об автобусных   полу-    ф.1-ТР      на 25 день  16 февраля 2 марта
маршрутах во    годовая  (маршрут)               16 августа 2 сентября
всех видах
сообщения
13 Об услугах      годовая  ф.1-связь   25 марта    5 апреля   3 мая
почтовой связи           (услуги
а) по средним            почтовой
и крупным             связи)(год)
предприятиям          приложение
б) по малым              к ф.2-МП
предприятиям          1-связь
(услуги
почтовой
связи)
14 Об услугах      годовая  ф.2-связь   25 марта   5 апреля   3 мая
электрической            (услуги
связи                    электро-
а) по средним            связи)(год)
и крупным             приложение
предприятиям          к ф.2-МП
б) по малым              2-связь
предприятиям          (услуги
электро-
связи)
15 Об автомобиль-  годовая  ф.41-шос   25 января  25 февраля  23 марта
ных дорогах              (дор)(год)
общего поль-
зовании
16 О наличии       годовая             10 февраля 14 мая      28 июня
и работе
автотранспорта
а) по средним            ф.1-тр
и крупным             (шос)
предприятиям          (год)
б) по малым              приложение
предприятиям          к ф.2-МП
1-тр(шос)
(год)
17 О наличии       годовая  ф.1-тр    10 февраля  14 мая     28 июня
автотранспорта           (шос)-
индивид
(год)

8  Теңiз көлiгiнiң  тоқсан.  1-к      2-күні    6 қаңтар  11 қаңтар
жұмысы туралы     дық     (өзен)             5 сәуір   9 сәуір
(тоқсан.           5 шілде   9 шілде
дық)              5 қазан   11 қазан
нысаны
9  Маршруттық       тоқсан.  2-к      15-күні   7 ақпан   16 ақпан
автобустармен     дық     (маршрут)          5 мамыр   18 мамыр
жолаушылар                (тоқсан.           4 тамыз   17 тамыз
тасымалдау                 дық)              4 қараша  17 қараша
туралы                    нысаны
10 Қатынас түрлерi  тоқсан.  65 (тоқ. 2-күні    11 ақпан   25 ақпан
бойынша көлiк     дық     сандық)            12 мамыр   26 мамыр
жұмысы туралы             (тоқсан.           11 қараша  26 қараша
a) орташа және              дық)
iрi кәсiпорын.            нысаны
дар бойынша               2-ШК 65
б) шағын кәсiп.           нысанына
орындар бойынша           қосымша
жылдық   65 (жыл.  25-күні  9 сәуір    28 сәуір
дық)
нысаны
2-ШК 65
нысанына
қосымша
11 Теңiз порттарын. жарты    31-Ш      10-күні  2 ақпан   23 ақпан
дағы тиеу-түсiру жылдық   нысаны             2 тамыз   25 тамыз
жұмыстары туралы
12 Қатынастың       жарты     1-К      25-күні  16 ақпан  2 наурыз
барлық түрлерiн. жылдық  (маршрут)           16 тамыз  2 қыркүй.
дегi автобус                                             ек
маршруттары
туралы
13 Почта байланысы. жылдық   1-байла.  25-наурыз  5 сәуір 3 мамыр
ның көрсететiн              ныс
қызметтерi                (почта
туралы                    байланы.
а) орташа және             сының
iрi кәсiпорындар           көрсе.
бойынша                    тетiн
б) шағын кәсiп.           қызмет.
орындар бойынша            терi)
нысанына
қосымша
14 Электр байланы.  жылдық   2-байла.  25-наурыз  5 сәуір 3 мамыр
сының көрсете.              ныс
тiн қызметтері            (электр
туралы                    байланы.
а) орташа және            сының
iрi кәсiпорын.            көрсе.
дар бойынша               тетін
б) шағын                  қызмет.
кәсiпорындар               тері)
бойынша                   (жылдық)
2-ШК
2-байла.
ныс
(электр
байланы.
сының
көрсете.
тiн
қызмет.
терi)
нысанына
қосымша
15 Жалпы пайдала.   жылдық   41-шос.   25-қаңтар  25 ақпан 23 наурыз
нудағы автомо.            (жол)
биль жолдары              (жылдық)
туралы                    нысаны
16 Автокөлiктiң     жылдық   1-к      10 ақпан   14 мамыр 28 маусым
қолда бары және          (шос.)
жұмысы туралы            (жылдық)
а) орташа және           нысаны
iрi кәсiпорын.
дар бойынша
б) шағын кәсiпорын.      2-ШК 1-к
(шос.)
(жылдық)
нысанына
қосымша
17 Автокөлiктiң     жылдық   1-к      10 ақпан   14 мамыр 28 маусым
қолда бары               (шос.)-
туралы                    жеке
(жылдық)
нысаны

18 О наличии       годовая  ф.11-     1 марта     15 марта   29 марта
внутренних               внутр.
судоходных               вод.(год)
путей и
работе
водного
транспорта
общего
пользования
19 О деятель-      годовая  ф.ЖД(год) 25 марта   5 апреля   21 апреля
ности
железнодо-
рожного
транспорта
20 О железно-      годовая  ф.1-тр 9 января   26 января  20 февраля
дорожном                 (жел)
транспорте               (год)
необщего
пользования
21 Обследование    квар-    анкета    на 15      5 мая      18 мая
автомобильных   тальная  I-001     день       4 августа  17 августа
перевозок                                     4 ноября   17 ноября
пассажиров
22 Обследование    квар-    анкета    на 40 день 31 мая     28 июня
автомобильных   тальная  I-004                30 августа 28 сентября
перевозок                                     30 ноября  28 декабря
грузов
8.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------

18 Iшкi кеме жолда. жылдық  11-iшкi   1 наурыз  15 наурыз  29 наурыз
рының қолда               сулар
бары және жалпы          (жылдық)
пайдаланудағы             нысаны
су көлiгiнiң
жұмысы туралы
19 Темiр жол көлi.  жылдық   ТЖ       25 наурыз  5 сәуір   21 сәуір
гiнiң қызметi            (жылдық)
туралы                    нысаны
20 Жалпы пайдала.   жылдық   1-к     9 қаңтар   26 қаңтар 20 ақпан
нылмайтын темiр           (тж)
жол көлiгi               (жылдық)
туралы                   нысаны
21 Жолаушыларды     тоқсан.  1-001   15-күні    5 мамыр   18 мамыр
автомобильмен     дық    -сауал.             4 тамыз   17 тамыз
тасымалдауды             намасы              4 қараша  17 қараша
зерттеу
22 Жүктi автомо.    тоқсан. 1-004   40-күні   31 мамыр   28 маусым
бильмен тасымал.   дық   -сауал.           30 тамыз   28 қыркүй.
дауды зерттеу            намасы                         ек
30 қараша  28 жел.
тоқсан
___________________________________________________________________
8.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Основные        месячная ф.1-тран-     01-02  КАТО,   стат-  на 12 день
показатели               спорт(мес)    02-03  КФС,    бюлле-
работы                   приложение           КРП,    тень
транспорта               к ф.2-МП             ОКЭД,
и связи                  1-транспорт,         КПВЭД
Республики               ф.3-связь,
Казахстан                приложение
к ф.2-МП
3-связь;
формы
квартальной
периодичности:
ф.1-тр(авто и
электро),
приложение
к ф.2-МП
1-тр(авто и
электро),
ф.1-тр(ЖД),
ф.1-тр (трубо-
провод),
приложение
к ф.2-МП
1-тр(трубо-
провод),
ф.1-тр(авиа),
приложение
к ф.2-МП
1-тр(авиа),
ф.1-тр(река),
приложение
к ф.2-МП
1-тр(река),
ф.1-тр(море);
ф.31-М(полу-
годовая)
2 Мониторинг     квар-      ф.1-тран-     01-02  КАТО,  база   20 февраля
предприятий    тальная    спорт(мес)           ОКЭД,  данных 20 мая
сектора                   ф.1-ТВ(кварт)        КРП           20 августа
транспорта*                                                  19 ноября
3 О продукции    квар-      ф.65(кварт)   01-02  КАТО,  стат-  27 февраля
и услугах      тальная    приложение    02-03  КФС,   бюлле- 28 мая
транспорта                к ф.2-МП 65;         КРП,   тень   27 августа
Республики                ф.2-ТР               ОКЭД,         29 ноября
Казахстан                 (маршрут)            КПВЭД
(по видам      годовая    ф.65(год),    01-02  КАТО,  стат-  30 апреля
сообщений)                приложение    02-03  КФС,   бюлле-
к ф.2-МП             КРП,   тень
65;                  ОКЭД,
ф.2-ТР               КПВЭД
(маршрут)
4 Автобусные     полу-      ф.1-ТР        01-02  КАТО,  стат-  3 марта
маршруты       годовая    (маршрут)            ОКЭД   бюлле- 3 сентября
по видам                                              тень
сообщений
Республики
Казахстан
5 Подвижной      годовая    ф.1-тр        01-02  КАТО,  стат-  23 февраля
состав и                  (жел)(год)    02-03  КФС,   бюлле-
железнодо-                                     КРП,   тень
рожные                                         ОКЭД
пути
необщего
пользования
в Республике
Казахстан
6 Об автомо-     годовая    ф.41-шос      01-02  КАТО,  стат-  25 марта
бильных                   (дор)(год)    02-03  КФС,   бюлле-
дорогах                                        КРП,   тень
общего                                         ОКЭД,
пользования                                    значе-
в Республике                                   ние
Казахстан                                      дорог

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |  8
___________________________________________________________________
1  Қазақстан        айлық   1-көлік  01-02  ӘАОС,   стат.   12-күні
Республикасы             (айлық)  02-03  МНС,    бюлле.
көлiк және бай.          нысаны          КМС,    тень
ланыс жұмысының          2-ШК
негiзгi                 1-көлiк
көрсеткiштерi           нысанына
қосымша,
3-байланыс
нысаны,
2-ШК
3-байланыс
нысанына
қосымша;
тоқсандық
кезеңдi.
лiктегi
нысандар:
1-к (авто
және
электр)
нысандар,
2-ШК 1-к
(авто және
электр)
нысанына
қосымша,
1-к (ТЖ)
нысаны,
1-к
(құбыр)
нысаны,
2-ШК 1-к
(құбыр)
нысанына
қосымша,
1-к
(авиа)
нысаны,
2-ШК 1-к
(авиа)
нысанына
қосымша,
1-к
(өзен)
нысаны,
2-ШК 1-к
(өзен)
нысанына
қосымша,
1-к
(теңiз)
нысаны;
31-Ш
(жарты.
жылдық)
нысаны
2  Көлiк секторы    тоқсан. 1-көлiк  01-02  ӘАОС, деректер  20 ақпан
кәсiпорындары.     дық   (тоқсан.        ЭҚЖС,  базасы   20 мамыр
ның мониторингi*           дық)          КМС             20 тамыз
нысаны                         19 қараша
1-Қ
(тоқсан.
дық)
нысаны
3  Қазақстан        тоқсан. 65 (тоқ. 01-02  ӘАОС, стат.    27 ақпан
Республикасы      дық    сандық)  02-03  МНС,  бюлле.   28 мамыр
көлiгiнiң                нысаны          КМС,  тень     27 тамыз
өнiмi және               2-ШК 65         ЭҚЖС,          29 қараша
көрсететiн               нысанына        ЭҚТӨС
қызметтерi               қосымша;
туралы (қаты.             2-К
нас түрлерi              (маршрут)
бойынша)                 нысаны
жылдық    65
(жылдық)
нысаны,
2-ШК 65
нысанына
қосымша;
2-К
(маршрут)
нысаны
4  Қазақстан        жарты    1-К     01-02  ӘАОС,  стат.  3 наурыз
Республикасының  жылдық  (маршрут)       ЭҚЖС   бюлле. 3 қыркүйек
қатынас түрлерi           нысаны                тень
бойынша автобус
маршруттары
5  Қазақстан        жылдық   1-к     01-02  ӘАОС,  стат.  23 ақпан
Республикасын.            (тж)    02-03  МНС,   бюлле.
дағы жылжымалы           (жылдық)        КМС,   тень
құрам және жалпы          нысаны         ЭҚЖС
пайдаланылмайтын
темiр жол
жолдары
6  Қазақстан        жылдық  41-шос   01-02  ӘАОС,  стат.  25 наурыз
Республикасында           (жол)   02-03  МНС,   бюлле.
жалпы пайдалану.         (жылдық)        КМС,   тень
дағы автомобиль           нысаны         ЭҚЖС
жолдары туралы                           жол
маңыз.
дылығы

7 О наличии      годовая    ф.11-внутр.   01-02  КАТО,  стат-  31 марта
внутренних                вод(год)             КФС,   бюлле-
судоходных                                     ОКЭД,  тень
путей в                                        КПВЭД
работе
водного
транспорта
общего
пользования
Республики
Казахстан
8 О деятель-     годовая    ф.ЖД(год)     01-02  КАТО,  стат-  23 апреля
ности желез-                                   ОКЭД,  бюлле-
нодорожного                                    КПВЭД  тень
транспорта в
Республике
Казахстан
9 Основные       годовая    ф.1-          01-02  КАТО, стат-  5 мая
показатели                связь         02-03  КФС,  бюлле-
работы                    (год)                КРП,  тень
предприятий               приложение           ОКЭД,
связи                     к ф.2-МП             КПВЭД
Республики                 1-связь
Казахстан                 (год)
ф.2-связь
(год)
приложение
к ф.2-МП
2-связь
10 Автомобиль-   годовая    ф.1-тр        01-02  КАТО,  стат-  30 июня
ный тран-                (шос)(год)    02-03  КФС,   бюлле-
спорт                    приложение           КРП,   тень
Республики               к ф.2-МП             ОКЭД
Казахстан                1-тр
(шос)
ф.1-тр
(шос.) -
индивид
11 Итоги         квар-      анкета        01-02  КАТО,  раз-   20 мая
обследо-      тальная    I-001         02-03  КФС,   дел    19 августа
вания ав-                                     КРП,   бюлле- 19 ноября
томобильных                                   ОКЭД   теня
перевозок
пассажиров
(см. раздел
8.2, п. 3)
12 Итоги         квар-      анкета        01-02  КАТО,  раз-   30 июня
обследования  тальная    I-004         02-03  КФС,   дел    30 сентября
автомобильных                                 КРП,   бюлле- 30 декабря
перевозок                                     ОКЭД   теня
грузов
(см. раздел
8.2, п. 3)
* - для служебного пользования
9. Статистика цен
9.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |престав- |шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------

7  Қазақстан        жылдық   11-ішкі 01-02  ӘАОС,  стат.  31 наурыз
Республикасы              сулар          МНС,   бюлле.
iшкi кеме жолда.         (жылдық)        ЭҚЖС,  тень
рының қолда               нысаны         ЭҚТӨС
бары және жалпы
пайдаланудағы
су көлiгiнiң
жұмысы туралы
8  Қазақстан        жылдық    ТЖ     01-02  ӘАОС,  стат.  23 сәуір
Республикасын.           (жылдық)        ЭҚЖС,  бюлле.
дағы темiр жол            нысаны         ЭҚТӨС  тень
көлiгiнiң
қызметi туралы
9  Қазақстан                1-байла. 01-02  ӘАОС,  стат.  5 мамыр
Республикасы               ныс    02-03  МНС,   бюлле.
байланыс кәсiп.          (жылдық)        КМС,   тень
орындары жұмысы.         нысаны          ЭҚЖС,
ның негiзгi               2-ШК           ЭҚТӨС
көрсеткiштерi            1-байла.
ныс
(жылдық)
нысанына
қосымша
2-байла.
ныс
(жылдық)
нысаны
2-ШК
2-байла.
ныс
нысанына
қосымша
10 Қазақстан        жылдық 1-к (шос)  01-02  КАТО,  стат.  30 маусым
Республикасының          (жылдық)  02-03  МНС,   бюлле.
автомобиль               нысаны           КМС,   тень
көлiгi                  2-ШК 1-к          ЭҚЖС
(шос)
нысанына
қосымша
1-к (шос.)
- жеке
нысаны
11 Жолаушыларды     тоқсан.  1-001    01-02  КАТО, бюлле.  20 мамыр
автомобильмен      дық    -сауал.  02-03  МНС,  тень    19 тамыз
тасымалдауды              намасы          КМС,  бөлімі  19 қараша
зерттеу қорытын.                          ЭҚЖС
дылары
(8.2-бөлiм,
3-пункттi қара)
12 Жүктi автомо.    тоқсан.  1-004   01-02  КАТО, бюлле.  30 маусым
бильмен тасымал.  дық    -сауал.  02-03  МНС,  тень   30 қыркүйек
дауды зерттеу            намасы          КМС,  бөлімі  30 желтоқ.
қорытындылары                            ЭҚЖС            сан
(8.2-бөлiм,
3-пункттi қара)
___________________________________________________________________
*- қызмет бабында пайдалану үшін
9. Баға статистикасы
9.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________

1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1   Регистрация    недель-  тетрадь,     каждый      каждый    каждый
цен по огра-   ная      бланк        вторник     вторник   вторник
ниченному               регистрации
кругу товаров           цен и
и услуг                 тарифов
(мониторинг цен)
2   Регистрация
цен на товары
и услуги для:
а) расчета     месячная тетрадь,     в течение     -         -
индексов             бланк        месяца по
цен на:              регистрации  специаль-
цен и        ному
тарифов      графику
продоволь-       -"-    табл.1-прод.   -"-       27 числа   30 числа
ственные                                         отчетного  отчетного
товары                                           месяца     месяца
непродоволь-     -"-    табл.          -"-       25 числа   30 числа
ственные                1-непрод.                отчетного  отчетного
товары                                           месяца     месяца
платные услуги   -"-    табл.1-услуги  -"-       23 числа   30 числа
после      отчетного
отчетного  месяца
месяца
б) определения  месяч-  тетрадь,     в течение       -         -
среднего     ная     бланк реги-  месяца по
уровня цен:          страции цен  специаль-
и тарифов    ному
графику
продоволь-       -"-    табл.1         -"-       15 числа   20 числа
ственных                                         отчетного  отчетного
товаров                                          месяца     месяца
непродоволь-     -"-    табл.1-н       -"-       23 числа   28 числа
ственных                                         отчетного  отчетного
товаров                                          месяца     месяца
платных услуг    -"-    табл.1-у       -"-       20 числа   25 числа
отчетного  отчетного
месяца     месяца
продуктов        -"-    табл.1-        -"-       30 числа   на 5 день
нефтепере-              нефте-                   отчетного  после
работки                 продукты                 месяца     отчетного
месяца
в) расчета     месячная тетрадь,      в течение
величины             бланк реги-   месяца по
прожиточ-            страции       специаль-
ного                 цен и         ному гра-
минимума             тарифов       фику
областной      -"-   табл.1-обл.     -"-      15 числа  25 числа
уровень                                       отетного  отчетного
месяца    месяца
районный       -"-   табл.1-район    -"-      18 числа  29 числа
отчетного отчетного
месяца    месяца
д) по перечню           тетрадь,      по специ-     -        -
товаров в            бланк реги-   альному
рамках               страции цен   графику
Программы            ПМС
междуна-
родных
сопостав-
лений:
продоволь-   месяч-  табл.1-ПМС-п     -"-     на 5 день  на 26 день
ственные     ная
товары
медикаменты  месяч-  табл.1-ПМС-м     -"-     на 5 день  на 26 день
ная
непродо-     квар-   табл.1-ПМС-н     -"-     7 января   26 января
вольственые  тальная                          7 апреля   26 апреля
товары                                        7 июля     26 июля
7 октября  26 октября
платные      квар-   табл.1-ПМС-у     -"-     7 января   26 января
услуги       тальная                          7 апреля   26 апреля
7 июля     26 июля
7 октября  26 октября
3  Цены в пригра-   месяч-  специализи-    по специ- на 2 день  на 9 день
ничных регионах  ная     рованные       ному гра-
и столицах               таблицы по     фику
государств               отобранному
кругу товаров
4  Обследование     2 раза  бланк, анкета  по специ- 15 июня    25 июня
уровня цен на    в год   обследования   альному   15 декабря 25 декабря
товары отече-                           графику
ственного и
импортного
производства,
опрос населения
об инфляционных
ожиданиях
5  Обследование     2 раза  бланк обсле-  10 февраля 20 февраля 10 марта
цен на рынке     в год   дования       10 августа 20 августа 10 сентября
жилья
6  Цены предприя-   месяч-  ф.1-ЦП(мес)   не позднее 23 числа   на 3 день
тий-производи-   ная                   20 числа   отчетного
телей на про-                          отчетного  месяца
мышленную                              месяца
продукцию и
услуги произ-
водственного
характера
7  Цены на при-     месяч-  ф.2-ЦП(мес)   не позднее 18 числа   26 числа
обретенную       ная                   15 числа   отчетного  отчетного
продукцию                              отчетного  месяца     месяца
производственно-                       месяца
технического
назначения
8  Тарифы на        месяч-  ф.1-тариф     21 числа      -       30 марта
услуги связи     ная     (связь)(мес)  отчетного             30 июня
для юридических                        месяца                30 сентября
лиц                                                          30 декабря
9  Тарифы на        месяч-  ф.1-тариф     15 числа   17 числа   25 числа
перевозку тонны  ная     (га)(мес)     отчетного  отчетного  отчетного
грузов предприя-                       месяца     месяца     месяца
тиями воздушного
транспорта
10 Тарифы на пере-  месяч-  ф.1-тариф     15 числа   17 числа   25 числа
возку тонны      ная     (жел)(мес)    отчетного  отчетного  отчетного
грузов предприя-                       месяца     месяца     месяца
тиями железнодо-
рожного
транспорта
11 Тарифы на пере-  месяч-  ф.1-тариф     15 числа   17 числа   25 числа
возку тонны гру- ная     (автом)(мес)  отчетного  отчетного  отчетного
зов предприя-                          месяца     месяца     месяца
тиями авто-
дорожного
транспорта
12 Тарифы на        месяч-  ф.1-тариф     15 числа   17 числа   25 числа
транспор-        ная     (труб)(мес)   отчетного  отчетного  отчетного
тировку                                месяца     месяца     месяца
грузов
трубопро-
водным
транспортом
13 Тарифы на        месяч-  ф.1-тариф     15 числа   17 числа   25 числа
перевозку        ная     (внутр.вод)   отчетного  отчетного  отчетного
тонные грузов            (мес)         месяца     месяца     месяца
предприятиями
внутреннего
водного
транспорта
14 Цены на при-     месяч-  ф.3-ЦКС(мес)  20 числа   23 числа   на 5 день
обретенные       ная                   отчетного  отчетного
строительные                           месяца     месяца
материалы,
детали и
конструкции
15 Цены на          месяч-  ф.3-ЦХС(мес)  16 числа   25 числа   на 4 день
реализованную    ная                   отчетного  отчетного
по всем каналам                        месяца     месяца
сельскохозяй-
ственную
продукцию
16 Цены на сель-
хозпродукцию,
реализованную
на рынках:
областных        месяч-  тетрадь ре-   по спе-    25 числа   на 7 день
центров          ная     гистрации     циальному  отчетного
графику    месяца
районных         месяч-  тетрадь,      22 числа   25 числа   на 12 день
центров и        ная     бланк реги-   отчетного  отчетного
городов                  страции       месяца     месяца
областного
подчинения
17 Цены на стро-    квар-   ф.3-ЦКС       20 числа   25 февраля  на 8 день
ительные работы  тальная (комп)        второго    25 мая
по компонентам           (кварт)       месяца     25 августа
затрат                                 после      25 ноября
отчетного
квартала
18 Цены на промыш-  годовая ф.2-ЦСХ(год)  10 числа   16 февраля 27 февраля
ленную продук-                         после от-
цию, тарифы и                          четного
расценки на                            периода
услуги, приоб-   полу-   ф.2-ЦСХ       10 числа   16 августа 27 августа
ретенные сель-   годовая               числа
скохозяйствен-                         после
ными формиро-                          отчетного
ваниями                                периода

1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Тауарлар мен      апталық  бағалар  әр сейсен.  әр сей.  әр сей.
қызметтердiң                мен       біде      сенбіде  сенбіде
шектелген шең.             тариф.
берi бойынша               терді
бағаларды тiр.             тіркеу
кеу (бағалар               дәптері,
мониторингi)               блан.
кісі
2  Тауарлар мен
қызметтер баға.
ларын тiркеу:
а) Бағалар          айлық    бағалар   арнаулы
индекстерiнiң              мен      кесте
есептерi үшiн:            тариф.    бойынша
тердi     бір ай
тiркеу     бойы
дәптерi,
бланкiсi
азық-түлiк       айлық    1-азық    арнаулы  есепті   есепті
тауарларына               -түлік     кесте   айдың    айдың
кестесі   бойынша  27-күні  30 күні
бір ай
бойы
азық-түлiк       айлық    1-азық    арнаулы  есепті   есепті
тауарларға                -түлік     кесте   айдың    айдың
кестесі   бойынша  25-күні  30 күні
бір ай
бойы
ақылы            айлық    1-қыз.    арнаулы  23-күні  есепті
қызметтерге               меттер    кесте             айдың
кестесі   бойынша           30 күні
бір ай
бойы
б) бағалардың       айлық    бағалар   арнаулы
орташа деңгей.             мен      кесте
iн анықтау                тариф.    бойынша
үшiн:                     тердi     бір ай
тiркеу     бойы
дәптерi,
бланкiсi
азық-түлiк       айлық     1-а      арнаулы  есепті   есепті
тауарларының              кесте     кесте    айдың    айдың
бойынша  15-күні  20 күні
бір ай
бойы
азық-түлiк емес  айлық     1-а      арнаулы  есепті   есепті
тауарлардың                кесте     кесте    айдың    айдың
бойынша  23-күні  28 күні
бір ай
бойы
ақылы қызмет.    айлық     1-к      арнаулы  есепті   есепті
тердiң                    кесте     кесте    айдың    айдың
бойынша  20-күні  25 күні
бір ай
бойы
мұнайды қайта    айлық    1-мұнай   арнаулы  есепті   5 күні
өңдеу өнiмдерi.           өнімде.   кесте    айдың
нің                         рі      бойынша  30-күні
кестесі   бір ай
бойы
в) күнкөрiстiң ең   айлық    бағалар   арнаулы    -
төмен деңгейiнiң           мен      кесте
шамасын есептеу           тариф.    бойынша
тердi     бір ай
тiркеу     бойы
дәптерi,
бланкiсi
облыстық деңгей  айлық     1-обл.   арнаулы  есепті   есепті
кестесі  кесте    айдың    айдың
бойынша  15-күні  25 күні
бір ай
бойы
аудандық деңгей  айлық     1-аудан  арнаулы  есепті   есепті
кестесі  кесте    айдың    айдың
бойынша  18-күні  29 күні
бір ай
бойы
д) Халықаралық                 ХСБ     арнаулы
салыстырулар             бағаларын   кесте
бағдарламасы               тіркеу   бойынша
шеңберiндегi              дәптері,
тауарлар тiзбесi          бланкісі
бойынша:
азық-түлiк       айлық    1-ХСБ-а   арнаулы   5-күні   26-күні
тауарлары                 кестесі   кесте
бойынша
дәрi-дәрмектер   айлық    1-ХСБ-д   арнаулы   5-күні   26-күні
кестесі   кесте
бойынша
азық-түлiк емес  тоқсан.  1-ХСБ-а   арнаулы  7 қаңтар 26 қаңтар
тауарлары         дық     кестесі   кесте    7 сәуір  26 сәуір
бойынша  7 шілде  26 шілде
7 қазан  26 қазан
ақылы қызметтер  тоқсан.  1-ХСБ-қ   арнаулы  7 қаңтар 26 қаңтар
дық     кестесі   кесте    7 сәуір  26 сәуір
бойынша  7 шілде  26 шілде
7 қазан  26 қазан
3  Шекаралас өңiр.  айлық  тауарлар.  арнаулы   2-күні   9-күні
лердегi және              дың       кесте
мемлекет астана.        iрiктел.   бойынша
ларындағы                 ген
бағалар                 шеңберi
бойынша
мамандан.
дырылған
кестелер
4  Отандық және     жылына зерттеу    арнаулы  15 маусым  25 маусым
импорттық өндi.  2 рет  бланкiсi,  кесте    15 желтоқ. 25 желтоқ.
рiс тауарларына         сауал.     бойынша     сан        сан
бағалар деңгей.         намасы
iн зерттеу және
халықтан инфля.
циялық болжал
туралы пiкip
cұpaу
5  Тұрғын үй рыно.  жылына зерттеу    10 ақпан  20 ақпан  10 наурыз
гындағы баға.    2 рет  бланкiсi,  10 тамыз  20 тамыз 10 қыркүйек
ларды зерттеу
6  Өндiрушi-кәсiп.  айлық    1-КБ     есепті    есепті     3-күні
орындардың               (айлық)   айдың     айдың
өнеркәсiп                нысаны  20-күнінен  23-күні
өнiмдерiне және                    кешіктір.
өндiрiстiк                          мей
сипаттағы қызмет.
терге бағалары
7  Өндiрiстiк-тех.  айлық    1-БК     есепті    есепті    есепті
никалық мақсатта         (айлық)   айдың     айдың     айдың
сатып алынған            нысаны  15-күнінен  18-күні   26-күні
өнімдердiң                         кешіктір.
бағалары                             мей
8  Заңды тұлғаларға айлық   1-тариф    есепті            30 наурыз
арналған байла.         (байланыс)  айдың             30 маусым
ныс қызметтері.          (айлық)    21-күні           30 қыркүйек
нің тарифтерi            нысаны                      30 желтоқсан
9  Әуе көлiгi       айлық   1-тариф    есепті   есепті    есепті
кәсiпорындарының          (га)      айдың    айдың     айдың
тонна жүктi              (айлық)    15-күні  17-күні   25-күні
тасымалдау                нысаны
тарифтерi
10 Темiр жол көлiгi айлық   1-тариф    есепті   есепті    есепті
кәсiпорындарының          (тж)      айдың    айдың     айдың
тонна жүктi              (айлық)    15-күні  17-күні   25-күні
тасымалдау               нысаны
тарифтерi
11 Автожол көлiгi   айлық   1-тариф    есепті   есепті    есепті
кәсiпорындарының         (автом)    айдың    айдың     айдың
тонна жүктi              (айлық)    15-күні  17-күні   25-күні
тасымалдау               нысаны
тарифтерi
12 Құбыр көлiгiмен  айлық   1-тариф    есепті   есепті    есепті
жүк тасымалдау           (құбыр)    айдың    айдың     айдың
тарифтерi                (айлық)    15-күні  17-күні   25-күні
нысаны
13 Ішкi су көлiгi   айлық   1-тариф    есепті   есепті    есепті
кәсiпорындары.          (ішкі су)    айдың    айдың     айдың
ның тонна жүктi          (айлық)    15-күні  17-күні   25-күні
тасымалдау                нысаны
тарифтерi
14 Сатып алынған    айлық   3-КҚБ      есепті   есепті    5-күні
құрылыс матери.          (айлық)    айдың    айдың
алдары, бөлшек.          нысаны     20-күнi  23-күні
терi және
құрылымдардың
бағалары
15 Барлық арналар   айлық    1-АШБ      есепті   есепті    4-күні
бойынша өткiзiл.         (айлық)    айдың    айдың
ген ауыл шаруа.          нысаны     16-күнi  25-күні
шылық өнiмдерi.
нiң бағалары
16 Базарлардан
сарқып алынған
ауыл шаруашылық
өнiмдерiнiң
бағалары:
облыс орталықта. айлық   тіркеу    арнаулы   есепті    7-күні
рының                    дәптері    кесте    айдың
бойынша   25-күні
аудан орталықта. айлық   тіркеу    есепті    есепті    12-күні
рының және               дәптері,  айдың     айдың
облыстық бағыныс.        бланкісі  22-күні   25-күні
тағы қалалардың
17 Шығындар компо.  тоқсан.  3-КҚБ    есепті    25-ақпан
ненттерi бойынша  дық     (комп)   кезеңнен  25 мамыр
құрылыс жұмыста.          (тоқсан. кейінгі   25 тамыз
рының бағалары            дық)     екінші    25 қараша
нысаны     айдың
20-күні
18 Ауыл шаруашылық  жылдық   2-АШБ    есепті    16 ақпан  27 ақпан
құрылымдарының           (жылдық)  кезеңнен
сатып алған               нысаны   кейінгі
өнеркәсiп өнiм.                    10-күні
дерiнiң бағала.  жарты    3-АШБ    есепті    16 ақпан  27 ақпан
ры, қызмет       жылдық   (ж/ж)    кезеңнен
көрсету тариф.            нысаны   кейінгі
терi мен баға.                     10-күні
лары

3  Индекс потре-   месяч-   табл.1-прод,  01-02  КАТО,  стат-     на 4 день
бительских цен  ная      1-непрод,            КИПЦ   бюлле-
1-услуги                    тень
4  Индексы цен     квар-    табл.1-прод,   01    КАТО,  стат-     на 5 день
на отдельные    тальная  1-непрод.            КИПЦ   бюлле-
виды потреби-                                        тень
тельских
товаров
5  Индекс потре-   месяч-   табл.1-прод,  01-02  КАТО,  стат-     на 7 день
бительских      ная      1-непрод,            КИПЦ   бюлле-
цен для групп            1-услуги                    тень
населения с
различным
уровнем сред-
недушевых
денежных
доходов
6  Индекс цен и    месяч-   табл.1-услуги 01-02  КАТО,  стат-    на 5 день
тарифов на      ная                           КИПЦ   бюлле-
платные услуги                                       тень
7  Индекс рознич-  месяч-   табл.1-прод,  01-02  КАТО,  стат-    на 5 день
ных цен         ная      1-непрод,            КИПЦ   бюлле-
1-услуги                    тень
8  Розничные цены  месяч-   табл.1        01-02  КАТО,  стат-    20 числа
на основные     ная                           КИПЦ   бюлле-   отчетного
продоволь-                                           тень     месяца
ственые товары
в городах
Республики
Казахстан
9  Розничные       квар-    табл.1,       02-03  КАТО,  стат-    29 марта
цены на товары  тальная  1н, 1у               КИПЦ   бюлле-   28 июня
и услуги в                                           тень    28сентября
городах и                                                    28 декабря
районных
центрах
10 Розничные       месяч-   табл.1н       01-02  КАТО,  стат-    28 числа
цены на         ная                           КИПЦ   бюлле-   отчетного
основные                                             тень     месяца
непродо-
вольствен-
ные товары
11 Цены на нефть   месяч-   табл.1-       01-02  КАТО,  стат-    на 5 день
и продукты      ная      нефтепродукты        КИПЦ,  бюлле-
нефтепере-               ф.1-ЦП, 2-ЦП,        ОКЭД,  тень
работки                  табл.2(имп),         КПВЭД,
2(эксп.)           ТН ВЭД СНГ
12 Цены и тарифы   месяч-   табл.1у       01-02  КАТО,  стат-    25 числа
на отдельные    ная                           КИПЦ   бюлле-   отчетного
виды платных                                         тень     месяца
услуг
13 Величина про-   месяч-   табл.1-обл.   01-02  КАТО,  стат-    25 числа
житочного       ная                           КИПЦ   бюлле-   отчетного
минимума по                                          тень     месяца
половозрастным
группам
населения
14 Величина        месяч-   табл.1-район  03     КАТО,  стат-    29 числа
прожиточного    ная                           КИПЦ   бюлле-   отчетного
минимума по                                          тень     месяца
городам и
районным
центрам

3  Тұтыну бағала.  айлық    1-азық   01-02  ӘАОС,  статбюл. 4-күні
рының индексi            -түлiк          МЖТС   летень
кестесi,
1-азық-
түлiк
емес,
1-қызмет.
тер
4  Тұтыну тауарла.  тоқсан. 1-азық     01   ӘАОС,  статбюл. 5-күні
рының жекелеген   дық    -түлiк          МЖТС   летень
түрлерiнiң               кестесі,
бағалар индекс.          1-азық
терi                     -түлiк
емес
5  Орташа жан       айлық   1-азық   01-02  ӘАОС,  статбюл. 7-күні
басына шаққан.           -түлiк          МЖТС   летень
дағы ақшалай             кестесi,
табысы түрлi             1-азық
деңгейлi халық           -түлiк
топтары үшiн             емес,
тұтыну бағала.           1-қызмет.
рының индексi              тер
6  Ақылы қызметтер  айлық   1-қызмет. 01-02 ӘАОС,  статбюл. 5-күні
бағалары мен               тер           МЖТС   летень
тарифтерiнiң             кестесі
индексi
7  Бөлшек сауда     айлық   1-азық   01-02  ӘАОС,  статбюл. 5-күні
бағаларының              -түлiк          МЖТС   летень
индексi                  кестесi,
1-азық-
түлiк
емес,
1-қызмет.
тер
8  Қазақстан        айлық   1-кесте  01-02  ӘАОС,  статбюл. есепті
Республикасы                             МЖТС   летень   айдың
қалаларындағы                                            20-күні
негiзгi азық-
түлiк тауарла.
рының бөлшек
сауда бағалары
9  Қалалардағы      тоқсан. 1-кесте,  01-02 ӘАОС, статбюл. 29 наурыз
және аудан        дық    1 ае, 1к        МЖТС   летень  28 маусым
орталықтарын.                                          28 қыркүй.
дағы тауарлар                                           ек
мен қызметтер.                                         28 желтоқ.
дiң бөлшек                                               сан
сауда бағалары
10 Негiзгi емес     айлық    1ае-     01-02 ӘАОС,  статбюл. есепті
азық-түлiк емес          кестесі         МЖТС   летень   айдың
тауарларының                                             28-күні
бөлшек сауда
бағалары
11 Мұнай және       айлық   1-мұнай  01-02 ӘАОС,  статбюл.  5-күні
мұнайды қайта             өнім.         МЖТС   летень
өңдеу өнiмдерi.           дері          ЭҚЖС,
нiң бағалары             кестесі        ЭҚТӨС,
1-КБ,         ТН СЭҚ
2-КБ          ТМД
нысаны,
2(имп.),
2(эксп.)
кестесі
12 Ақылы қызмет.    айлық     1к     01-02 ӘАОС,  статбюл. есепті
тердiң жекеле.           кестесі        МЖТС   летень   айдың
ген түрлерiнiң                                          25-күні
бағалары мен
тарифтерi
13 Халықтың жыныс-  айлық    1-обл.  01-02 ӘАОС,  статбюл. есепті
жас топтары              кестесі        МЖТС   летень   айдың
бойынша күн.                                            25-күні
көрiстiң ең
төменгi деңгейi.
нiң шамасы
14 Аудандар және     айлық  1-аудан   03   ӘАОС,  статбюл. есепті
қалалар бойынша          кестесі        МЖТС   летень   айдың
күнкөрiстiң ең                                         29-күні
төменгi деңгейi.
нiң шамасы

15 Индекс          месяч-   табл.1-прод,  01     КАТО,  экс-     на 5 день
базовой         ная      1-непрод,            КИПЦ   пресс-
инфляции                 1-услуги                    инфор-
мация
16 Расходы на      квар-    табл.1у       01-02  КАТО,  экс-     17 января
оплату          тальная                       КИПЦ   пресс-   16 апреля
жилищно-                                             инфор-   16 июля
коммунальных                                         мация    15 октября
услуг по
типам квартир
17 Соотношение     2 раза   бланк,        01-02  КАТО,  стат-    25 июня
цен на потре-   в год    анкета               КИПЦ   бюлле-   25 декабря
бительском               обсле-                      тень
рынке и                  дования
инфляционные
ожидания
населения
18 Цены на         2 раза   бланк         01-02  КАТО,  стат-    10 марта
рынке жилья     в год    обсле-               по     бюлле-  10сентября
дования              видам  тень
жилья
и мате-
риалов
19 Об инфляции     квар-    табл.1-прод,  01-02  КАТО,  анали-  на 16 день
и ценах на      тальный  1-непрод,       02   КИПЦ   тичес-
потребитель-             1-услуги,                   кий
ском рынке               табл.1,1н,1у                доклад
20 Средние цены             тетрадь,      01-02  КАТО
на отдельные             бланк реги-
виды потреби-            страции цен
тельских                 ПМС
товаров,
медикаментов
и услуг,
инвестиционных
товаров:
продоволь-      квар-    табл.1-ПМС-п  -"-    -"-    стат-   26 января
ственные        тальная                              бюлле-  26 апреля
товары                                               тень    26 июля
26 октября
медикаменты     квар-    табл.1-ПМС-м  -"-    -"-    стат-   26 января
тальная                              бюлле-  26 апреля
тень    26 июля
26 октября
непродо-        квар-    табл.1-ПМС-н  -"-    -"-    стат-   26 января
вольственные    тальная                              бюлле-  26 апреля
товары                                               тень    26 июля
26 октября
платные услуги  квар-    табл.1-ПМС-у  -"-    -"-    стат-   26 января
тальная                              бюлле-  26 апреля
тень    26 июля
26 октября
инвестиционные  квар-    табл.1-ПМС-   -"-    -"-    специа- 25 числа
товары          тальная  инвест                      лизиро- последнего
ванные  месяца
таблицы отчетного
квартала
21 Средние цены    месяч-   специализи-   01-02  по     стат-   на 9 день
на продукты     ная      рованные             столи- бюлле-
питания в                таблицы по           цам,   тень
отдельных                отобранному          обла-
городах                  кругу                стным
республики,              товаров              цент-
государствах,                                 рам,
граничащих                                    горо-
с Казахстаном                                 дам

15 Базалық инфля.    айлық  1-азық     01   ӘАОС,  экспресс 5-күні
цияның индексi           -түлiк          МЖТС   ақпарат
кестесi,
1-азық-
түлiк
емес,
1-қызмет.
тер
16 Пәтерлер типi    тоқсан.   1қ     01-02 ӘАОС,  экспресс 17 қаңтар
бойынша тұрғын    дық     кестесi       МЖТС   ақпарат  16 сәуір
үй-коммуналдық                                          16 шілде
қызметтерге ақы                                         15 қазан
төлеу шығыстары
17 Тұтыну рыногын.  жылына  зерттеу  01-02 ӘАОС,  стат.    25 маусым
дағы бағалардың  2 рет   бланкiсi,      МЖТС   бюлле.   25 жел.
ара салмағы және         сауал.                тень     тоқсан
халықтың инфля.          намасы
циялық болжалы
18 Тұрғын үй рыно.  жылына  зерттеу  01-02 ӘАОС,   стат.  10 наурыз
гындағы бағалар  2 рет   бланкiсi       тұрғын  бюлле.
үй және тень
материал
түрлері
бойынша
19 Тұтыну рыногын.  тоқсан. 1-азық   01-02 ӘАОС,   талдау  16-күні
дағы инфляция     дық    -түлік         МЖТС    баянда.
және бағалар             кестесі,                масы
туралы                   1-азық-
түлiк
емес,
1-қыз.
меттер
1, 1қ,
ақ
кестесi
20 Тұтыну тауарла.            ХСБ    01-02  ӘАОС
рының, дәрi-дәр.         бағала.
мектер мен                рын
қызметтердiң,            тіркеу
инвестициялық            дәптері,
тауарлардың              бланкісі
жекелеген түрле.
рiнiң орташа
бағалары:
азық-түлiк       тоқсан. 1-ХСБ-а   -//-   -//- статбюл. 26 қаңтар
тауарлары         дық     нысаны                летень  26 сәуір
26 шілде
26 қазан
дәрi-дәрмектер   тоқсан. 1-ХСБ-м   -//-   -//- статбюл. 26 қаңтар
дық     нысаны                летень  26 сәуір
26 шілде
26 қазан
азық-түлiк емес  тоқсан. 1-ХСБ-а   -//-   -//- статбюл. 26 қаңтар
тауарлар          дық    е нысаны               летень  26 сәуір
26 шілде
26 қазан
ақылы қызметтер  тоқсан. 1-ХСБ-қ   -//-   -//- статбюл. 26 қаңтар
дық     нысаны                летень  26 сәуір
26 шілде
26 қазан
инвестициялық    тоқсан. 1-ХСБ-   -//-   -//-  маман.   есепті
тауарлар          дық    инвест                данды.   тоқсанның
нысаны                рылған   соңғы
кестелер айының
25-күні
21 Республиканың    айлық  тауарлар. 01-02 астана.  стат.  9-күні
жекелеген қала.          лардың         налар,   бюлле.
ларындағы,              іріктел.        облыс    тень
Қазақстанмен            ген шең.        орталық.
шекараласатын             бері           тары,
мемлекеттердегi         бойынша         қалалар
тамақ өнiмдерi.         мамандан.       бойынша
нiң орташа              дырылған
бағалары                кестелер

22 Индексы потре-  месяч-   специализи-   01       -     экс-   на 28 день
бительских цен  ная      рованные                     пресс-
на товары и              таблицы                      инфор-
услуги в                                              мация
Казахстане и
приграничных
государствах
23 Цены на         квар-    специализи-  01     -        стат-  17 февраля
отдельные       тальная  рованные                     бюлле- 17 мая
виды товаров             таблицы                      тень   17 августа
и индексы                                                    17 ноября
цен в реаль-
ном секторе
экономики
Казахстана
и пригранич-
ных государств
24 Об изменении    месяч-   ф.1-ЦП,     01-02  КАТО,    экс-    на 1 день
цен предприя-   ная      разрабо-           ОКЭД     пресс-
тий-производи-           точные                      инфор-
телей промыш-            таблицы                     мация
ленной
продукции
25 Индекс цен      месяч-   ф.1-ЦП,    01-02   КАТО,    стат-   на 2 день
предприятий-    ная      разрабо-           ОКЭД     бюлле-
производителей           точные                      тень
промышленной             таблицы
продукции
26 Цены пред-      месяч-   ф.1-ЦП,    01      КАТО,    стат-   на 3 день
приятий-        ная      разрабо-           КПВЭД    бюлле-
производителей           точные                      тень
на отдельные             таблицы
виды промыш-
ленной
продукции
27 Цены предприя-  месяч-   ф.1-ЦП,    по      КАТО,    стат-  на 5 день
тий, включен-   ная      разрабо-   пред-   КПВЭД    бюлле-
ных в Государ-           точные     прия-            тень
ственный                 таблицы    тиям
реестр хозяй-
ствующих
субъектов и
Государственный
регистр субъек-
тов естествен-
ной монополии
Республики
Казахстан на
готовую
продукцию*
28 Цены предприя-  месяч-  ф.1-ЦП     по      КАТО,    стат-   27 числа
тий-производи-  ная     (мес)      пред-   КПВЭД    бюлле-  отчетного
телей на                           прия-            тень    месяца
энергоресурсы*                     тиям
29 Индекс средних  месяч-  ф.2-ЦП,    01-02   КАТО,    стат-   27 числа
цен на приоб-   ная     разрабо-           ОКЭД     бюлле-  отчетного
ретенную про-           точные                      тень    месяца
дукцию произ-           таблицы
водственно-
технического
назначения
30 Средние цены    месяч-  ф.2-ЦП,    01      КАТО,    стат-   26 числа
на отдельные    ная     разрабо-           КПВЭД    бюлле-  отчетного
виды продукции          точные                      тень    месяца
производствен-          таблицы
но-техничес-
кого назначе-
ния, приобре-
тенные промыш-
ленными пред-
приятиями

22 Қазақстандағы    айлық  мамандан.   01     -    экспресс  28-күні
және шекаралас          дырылған                ақпарат
мемлекеттердегi         кестелер
тауарлар мен
қызметтердiң
тұтыну бағалары.
ның индекстерi
23 Жекелеген        тоқсан. маманды.   01    -     стат.   17 ақпан
тауарлардың       дық    рылған                 бюлле.  17 мамыр
бағалары және            кестелер               тень    17 тамыз
Қазақстан мен                                           17 қараша
шекаралас мемле.
кеттер экономи.
касының нақты
секторындағы
бағалар индекс.
терi
24 Өнеркәсiп өнiмiн айлық   1-КБ     01-02 ӘАОС, экспресс-  1-күні
өндiрушi-кәсiп.          нысаны,        ЭҚЖС   ақпарат
орындар бағала.          әзiрле.   -
рының өзгеруi            мелiк
туралы                  кестелер
25 Өнеркәсiп өнiмiн айлық   1-КБ     01-02 ӘАОС,   стат.    2-күні
өндiрушi-кәсiп.          нысаны,        ЭҚЖС    бюлле.
орындар бағалары.        әзірле.                тень
ның индексi              мелік
кестелер
26 Өндiрушi-кәсiп.  айлық   1-КБ       01  ӘАОС,   стат.    3-күні
орындардың өнер.         нысаны,        ЭҚТӨС   бюлле.
кәсiп өнiмiнiң           әзірле.                тень
жекелеген түрле.         мелік
рiне бағалары            кестелер
27 Қазақстан        айлық   1-КБ     кәсіп. ӘАОС,   стат.    5-күні
Республикасының          нысаны,  орын.  ЭҚТӨС   бюлле.
шаруашылық жүр.          әзірле.  дар            тень
гiзушi субъектi.         мелік    бойын.
лерінің мемле.           кестелер ша
кеттiк тiзiлi.
мiне және табиғи
монополия субъек.
тiлерiнiң мемле.
кеттiк тiркелi.
мiне қосылған
кәсiпорындардың
дайын тағамда.
рының бағалары*
28 Өндiрушi-кәсiп.  айлық   1-КБ     кәсіп. ӘАОС,   стат.   есепті
орындар энергия          (айлық)  орын.  ЭҚТӨС   бюлле.  айдың
ресурстарының            нысаны   дар            тень    27-күні
бағалары*                         бойынша
29 Өндiрiстiк-тех.  айлық   2-КБ     01-02 ӘАОС,   стат.   есепті
никалық мақсат.         нысаны,         ЭҚЖС    бюлле.  айдың
та сатып алын.          әзірле.                 тень    27 күні
ған өнiмдердiң           мелік
орташа бағала.          кестелер
рының индексi
30 Өнеркәсiп орын.  айлық   2-КБ       01  ӘАОС,   стат.   есепті
дарының өндiрiс.        нысаны,         ЭҚЖС    бюлле.  айдың
тiк-техникалық          әзірле.                 тень    26 күні
мақсатта сатып          мелік
алған өнiмдерi          кестелер
жекелеген түрле.
рiнiң орташа
бағалары

31 Цены произво-   квар-   ф.1-ЦП    01       КПВЭД    стат-  9 января
дителей         тальная (кварт)                     бюлле- 9 апреля
промышленной            ф.2-ЦП                      тень   9 июля
продукции и             (кварт)                            11 октября
цены приобре-
тения отдельных
ее видов
предприятиями
Республики
Казахстан
на внутреннем
рынке
32 Итоги монито-   месяч-  ф.1-ЦП(мес) 01-02  КАТО,    экс-   на 1 день
ринга цен       ная     ф.2-ЦП             ОКЭД,    пресс-
на уголь                ф.1-тариф          КПВЭД,   инфор-
(жел.),            КИПЦ     мация
табл.1н
33 Индекс цен      месяч-  ф.1-таможня,  01   ТН ВЭД   стат-  на 35 день
экспортных      ная     разработоч-        СНГ      бюлле-
поставок                ные таблицы                 тень
продукции
34 Индекс цен      месяч-  ф.1-таможня,  01   ТН ВЭД   стат-  на 35 день
импортных       ная     разработоч-        СНГ      бюлле-
поступлений             ные таблицы                 тень
продукции
35 Индекс          месяч-  ф.1-тариф     01   КПВЭД    стат-  30 марта
тарифов на      ная     (связь)                     бюлле- 30 июня
услуги                                              тень   30 сентября
связи для                                                  30 декабря
юридических
лиц
36 Индекс тари-    месяч-  ф.1-тариф    01-02 КАТО,    стат-  25 числа
фов на пере-    ная     (га)               КПВЭД    бюлле- отчетного
возку грузов            ф.1-тариф                   тень   месяца
всеми видами            (жел)(мес)
транспорта              ф.1-тариф
(автом)
ф.1-тариф
(труб)
ф.1-тариф
(внутр.водн)
37 Об изменениях   месяч-  ф.3-ЦКС(мес) 01-02 КАТО,    экс-   на 4 день
цен в строи-    ная                        Техно-   пресс-
тельстве в РК                              логи-    инфор-
ческие   мация
модели
38 Индекс цен      месяч-  ф.3-ЦКС(мес) 01-02 КАТО,    стат-  на 5 день
в строительстве ная                        Техно-   бюлле-
логи-    тень
ческие
модели
39 Индекс цен      месяч-  ф.3-ЦКС(мес) 01-02 КАТО,    стат-  на 6 день
и средние цены  ная                        СКП      бюлле-
на материалы,                                       тень
детали и кон-
струкции, при-
обретенные
строительными
организациями
40 Средние цены    квар-   ф.3-ЦКС(мес) 01-02 КАТО,    стат-  8 января
на отдельные    тальная                    СКП      бюлле- 8 апреля
виды материа-                                       тень   8 июля
лов, деталей и                                             8 октября
конструкций,
приобретаемых в
строительном
производстве
по регионам

31 Өнеркәсiп өнi.   тоқсан.  1-КБ       01  ЭТӨС   стат.   9 қаңтар
мiн өндiрушi-     дық    (тоқсан.               бюлле.  9 сәуір
кәсiпорындардың            дық)                 тень    9 шілде
бағалары және             нысаны                        11 қазан
Қазақстан                 2-КБ
Республикасы             (тоқсан.
кәсiпорындары.             дық)
ның олардың              нысаны
жекелеген түрле.
рiн iшкi рынокта
сатып алу
бағалары
32 Көмiр бағалары   айлық   1-КБ     01-02 ӘАОС, экспресс-  1-күні
мониторингiнiң          (айлық)    -    ЭҚЖС, ақпарат
қорытындылары            нысаны         ЭҚТӨС,
2-КБ           МЖТС
нысаны
1-тариф
(тж)
нысаны,
1aе
кестесi
33 Өнiмдердiң       айлық  1-кеден   01   ТН СЭҚ  стат.     35-күні
экспорттық жет.          нысаны,         ТМД   бюлле.
кiзілім бағалары.        әзірле.               тень
ның индексi              мелік
кестелер
34 Өнiмдердiң       айлық  1-кеден   01   ТН СЭҚ  стат.     35-күні
импорттық түсiм          нысаны,         ТМД   бюлле.
бағаларының              әзірле.               тень
индексi                  мелік
кестелер
35 Заңды тұлғалар.  тоқсан.  1-тариф    01 ЭҚТӨС   стат.  30 наурыз
ға арналған       дық    (байланыс)             бюлле. 30 маусым
байланыс тариф.           нысаны                тень   30 қыркүй.
терi мен                                                  ек
қызметтерiнiң                                          30 желтоқ.
индексi                                                   сан
36 Көлiктiң барлық  айлық   1-тариф  01-02 ӘАОС,  стат.   есепті
түрлерiмен жүк            (га)          ЭҚТӨС  бюлле.  айдың
тасымалдау               нысаны,               тень    25-күні
тарифтерiнiң             1-тариф
индексi                   (тж)
(айлық)
нысаны,
1-тариф
(автом)
нысаны,
1-тариф
(құбыр)
нысаны,
1-тариф
(iшкi cу)
нысаны
37 ҚР құрылыстағы   айлық   1-тариф  01-02 ӘАОС,  экспресс- 4-күні
бағалардың                (га)          ЭҚТӨС  ақпарат
өзгеруi туралы           нысаны,
1-тариф
(тж)
(айлық)
нысаны,
1-тариф
(автом)
нысаны,
1-тариф
(құбыр)
нысаны,
1-тариф
(iшкi cу)
нысаны
38 Құрылыстағы      айлық   3-КҚБ    01-02 ӘАОС,  стат.   5-күні
бағалардың               (айлық)    -   Техно. бюлле.
индексi                  нысаны         логия. тень
лық
модель.
дер
39 Бағалар индексi  айлық   3-КҚБ    01-02 ӘАОС,  стат.   6-күні
және құрылыс             (айлық)    -   ӨӨСС   бюлле.
ұйымдары сатып           нысаны                тень
алған материал.
дардың бөлшектер
мен құрылымдар.
дың орташа
бағалары
40 Өңiрлер бойынша  тоқсан. 3-КҚБ   01-02 ӘАОС,  стат.  8 қаңтар
құрылыс өндiрi.   дық    (айлық)   -   ӨӨСС   бюлле. 8 сәуір
сiнде сатып              нысаны               тень   8 шілде
алынған матери.                                      8 қазан
алдардың, бөл.
шектердiң және
құрылымдардың
жекелеген түрле.
рiнiң орташа
бағалары

41 Об изменении    месяч-  ф.1-ЦСХ(мес) 01-02 КАТО,    экс-   на 3 день
цен на продук-  ная                        СКП      пресс-
цию сельского                                       инфор-
хозяйства                                           мация
42 Индекс цен на   месяч-  ф.1-ЦСХ(мес) 01-02 КАТО,    стат-  на 4 день
реализованную   ная                        СКП      бюлле-
продукцию                                           тень
сельского
хозяйства
43 Средние цены    месяч-  ф.1-ЦСХ(мес) 01-02 КАТО,    стат-  на 5 день
и индексы цен   ная                        СКП      бюлле-
на основные                                         тень
виды сельско-
хозяйственной
продукции
44 Средние цены    квар-   ф.1-ЦСХ      01-02 КАТО,    стат-  9 января
реализации на   тальная (кварт)            СКП      бюлле- 9 апреля
отдельные виды                                      тень   9 июля
сельскохозяй-                                              8 октября
ственной
продукции по
областям
45 Цены на про-    месяч-  тетрадь      01-02 КАТО,    стат-  на 7 день
дукцию сель-    ная     регистра-          СКП,     бюлле-
ского хозяй-            ции,               КИПЦ     тень
ства, реали-            ф.1-ЦСХ,
зованную по             ф.2-ЦП,
разным каналам          табл.1
46 Цены на про-    месяч-  тетрадь      02-03 КАТО,    стат-  на 12 день
дукцию сель-    ная     регистра-          СКП,     бюлле-
ского хозяй-            ции                КИПЦ     тень
ства, реали-
зованную в
городах и
районах
47 Индексы цен     квар-   ф.3-ЦКС      01-02 КАТО,    стат-  9 марта
на основные     тальная (комп)             СКП      бюлле- 8 июня
виды строи-             (кварт)                     тень   8 сентября
тельных                                                    8 декабря
работ
48 Индексы цен     квар-   ф.3-ЦКС      01-02 КАТО,    стат-  10 марта
по отдельным    тальная (комп)             Техно-   бюлле- 10 июня
типам соору-            (кварт)            логи-    тень   10 сентября
жений жилищ-                               ческие          10 декабря
ного, произ-                               модели
водственного                               соору-
и автодорож-                               жений
ного назначения
49 Индекс цен на   годовая ф.2-ЦСХ(год) 01-02 КАТО,    стат-  27 февраля
промышленную    полу-                      СКП      бюлле- 27 августа
продукцию,      годовая                             тень
приобретаемую
сельхозпред-
приятиями и
оказанные им
услуги
50 Об изменении    квар-                01-02 КАТО,    ана-   на 16 день
цен в реальном  тальная                02  КИПЦ     лити-
секторе                                             чес-
экономики                                           кий
док-
лад

41 ҚР ауыл          айлық   1-АШБ    01-02 ӘАОС,  экспресс- 3-күні
шаруашылығы             (айлық)         ӨӨСС   ақпарат
өнiмдерi бағала.         нысаны
рының өзгеруi
туралы
42 Өткiзiлген ауыл  айлық   1-АШБ    01-02 ӘАОС,  статбюл.  4-күні
шаруашылығы             (айлық)         ӨӨСС   летень
өнiмдерi бағала.         нысаны
рының индексi
43 Ауыл шаруашылы.  айлық   1-АШБ    01-02 ӘАОС,  статбюл.  5-күні
ғы өнiмдерiнiң          (айлық)         ӨӨСС   летень
негiзгi түрле.          нысаны
рiнiң орташа
бағалары және
өткiзу бағала.
рының индексi
44 Ауыл шаруашылы.  айлық   1-АШБ    01-02 ӘАОС,  статбюл.  9 қаңтар
ғы өнiмдерiнiң          (тоқсан.        ӨӨСС   летень    9 сәуір
жекелеген                 дық)                           9 шілде
түрлерiн өткiзу.         нысаны                          8 қазан
дiң орташа
бағалары
45 Түрлi арналар    айлық   тіркеу   01-02 ӘАОС,  статбюл.  7-күні
бойынша өткiзiл.         дәптері,       ӨӨСС,  летень
ген ауыл шаруа.          1-АШБ     -    МЖТС
шылығы өнiмдерi.         (айлық)
нiң бағалары             нысаны,
2-КБ
нысаны,
1-кесте
46 Қалалар мен      айлық   тіркеу   02-03 ӘАОС,  статбюл.  12-күні
аудандарда               дәптері        ӨӨСС,  летень
өткiзiлген ауыл                         МЖТС
шаруашылығы
өнiмдерiнiң
бағалары
47 Құрылыс жұмыс.   тоқсан.  3-КҚБ  01-02 ӘАОС,  статбюл.  9 наурыз
тарының негiзгi   дық    (комп)        ӨӨСС   летень    8 маусым
түрлерiнiң               (тоқсан.                       8 қыркүй.
бағалар                    дық)                           ек
индекстерi                нысаны                        8 жел.
тоқсан
48 Тұрғын үйлiк,    тоқсан.  3-КҚБ  01-02 ӘАОС,  статбюл. 10 наурыз
өндірістік және   дық    (комп)        ғима.  летень   10 маусым
автожолдық               (тоқсан.      рат.            10 қыркүй.
мақсаттағы                 дық)        тардың            ек
ғимараттардың             нысаны       техно.          10 жел.
жекелеген тип.                         логия.          тоқсан
терi бойынша                           лық
бағалар индекс.                        модель.
тері                                   дерi
49 Ауыл шаруашылық  жылдық  3-КҚБ   01-02 ӘАОС,  статбюл.  27 ақпан
кәсiпорындардың  жарты  (жылдық)       ӨӨСС   летень    27 тамыз
сатып алатын     жылдық  нысаны   -
өнеркәсiп өнiм.
дерi мен оларға
көрсетiлген
қызметтер баға.
ларының және
барлық арналар
бойынша өткiзiл.
ген ауыл шаруа.
шылығы өнiмдерi
бағаларының
индексi
50 Экономиканың     тоқсан.          01-02 ӘАОС,   талдау   16-күні
нақты секторын.   дық               0   МЖТС    баян.
дағы бағалардың                                 дамасы
өзгеруi туралы

51 Индекс цен      месяч-  тетрадь,     01-02 КАТО,    стат-  на 12 день
оптовых         ная     бланк ре-          КИПЦ     бюлле-
продаж                  гистрации,                  тень
разрабо-
точная
таблица
* для служебного пользования
10. Статистика труда и занятости населения
10.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  Численность и   месячная  ф.1-Т(мес)  7 числа     на 25     на 38 день
фонд оплаты                           после       день
труда                                 отчетного
месяца
квар-     ф.1-Т       7 числа     26 апреля  10 февраля
тальная   (кварт)     после       25 июля    10 мая
отчетного   25 октября 10 августа
квартала    25 января  10 ноября
2005г.
годовая   ф.1-Т(год)  12 февраля  31 марта   31 мая
2  Численность     годовая   ф.1-Т       31 января   25 марта   24 апреля
работников,               (условия
занятых во                труда)
вредных и
других не-
благоприятных
условиях
труда
3  Распределение   1 раз     ф.1-Т(ЗП)  20 июля  14 августа  15 сентября
численности     в год     (год)
работников по
размерам на-
численной
заработной
платы
4  О размерах      1 раз     форма 2-Т  20 октября  10 ноября 8 декабря
заработной      в год     (ПРОФ)(год)
платы
работников по
отдельным
должностям
и профессиям
5  Выборочное      квар-     Анкета     февраль    26 марта    12 февраля
обследование    тальная   Т-001      май        28 июня     12 мая
населения по                         август     27 сентября 12 августа
вопросам                             ноябрь     27 декабря  12 ноября
занятости и
безработицы
10.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------

51 Көтеpe сату      айлық   тіркеу   01-02 ӘАОС,   стат.    12-күні
бағаларының              дәптері,       МЖТС    бюлле.
индексi*                бланкісі,               тень
әзірле.
мелік
кесте
___________________________________________________________________
* - қызмет бабында пайдалану үшiн
10. Еңбек және халықты еңбекпен қамту статистикасы
10.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Еңбекке ақы      айлық     1-Е      есептi      25-күнi   38-күнi
төлеу саны               (айлық)   кезеңнен
және қоры                 нысаны    кейiнгi
тоқсандық  4-күні
1-Е      есептi   26 сәуiр  10 ақпан
(тоқсандық) кезеңнен  25 шiлде  10 мамыр
нысаны    кейiнгi  25 қазан  10 қараша
7-күнi
2005 жылдың
25 қаңтары
жылдық    1-Е      12 ақпан  31 наурыз  31 мамыр
(жылдық)
нысаны
2  Зиянды және      жылдық  1-E (еңбек 31 қаңтар 25 наурыз  24 сәуір
басқа да қолай.           жағдай.
сыз еңбек жағ.            лары)
дайларында жұмыс          нысаны
iстейтiн қызмет.
керлер саны
3  Есептелген       жылына    1-Е     20 шілде  14 тамыз 15 қыркүйек
жалақы мөлшер.   1 рет     (Жа)
лерi бойынша              (жылдық)
қызметкерлер               нысаны
санын бөлу
4  Қызметкерлердiң  жылына     2-Е    20 қазан  10 қараша  8 желтоқ.
жекелеген лауа.  1 рет    (MAMAHД)                        сан
зымдары мен               (жылдық)
мамандықтары               нысаны
бойынша жалақы
мөлшерлерi
туралы
5  Жұмыспен қамту   тоқсан.   E-001    ақпан   26 наурыз   12 ақпан
және жұмыссыздық  дық     -сауал.   мамыр   28 маусым   12 мамыр
мәселелерi                намасы    тамыз  27 қыркүйек  12 тамыз
бойынша халықты                     қараша 27 желтоқсан 12 қараша
iрiктеп зерттеу
___________________________________________________________________
10.2 Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Численность и   месяч-   ф.1-Т(мес)   01-02   КАТО,   стат-  на 38 день
заработная      ная                   02-03   ОКЭД    бюлле-
плата работ-                                          тень
ников по видам
экономической
деятельности
2  Численность и   квар-    ф.1-Т(кварт) 01-02   КАТО,   стат-  10 февраля
заработная      тальная               02-03   ОКЭД,   бюлле- 10 мая
плата работ-                                  КРП     тень   10 августа
ников по видам                                               10 ноября
экономической
деятельности
3  Численность и   квар-    ф.1-Т(кварт) 01-02   КАТО,   стат-  10 февраля
заработная      тальная               02-03   ОКЭД,   бюлле- 10 мая
плата работ-                                  КРП     тень   10 августа
ников по круп-                                               10 ноября
ным и средним
предприятиям
4  Численность и   квар-    ф.1-Т(кварт) 01-02   КАТО,   стат-  10 февраля
заработная      тальная                       ОКЭД,   бюлле- 10 мая
плата работ-                                  КРП     тень   10 августа
ников по типам                                               10 ноября
предприятий
5  Численность и   квар-    табл.20    01-02-03  КАТО,   стат-  25 февраля
заработная      тальная                       ОКЭД,   бюлле- 25 мая
плата работ-                                  КРП,    тень   25 августа
ников в раз-                                  город,         25 ноября
резе районов                                  село
6  Наличие и дви-  квар-    ф.1-Т(кварт) 01-02   КАТО,   стат-  11 февраля
жение рабочей   тальная  табл.17      02-03   ОКЭД    бюлле- 11 мая
силы по видам                                         тень   11 августа
экономической                                                11 ноября
деятельности
7  Численность     квар-    Материалы    01-02   КАТО    стат-  26 февраля
государствен-   тальная  Мониторинга    -             бюлле- 25 мая
ных служащих                                          тень   25 августа
26 ноября
8  Экономическая   годовая  Анкета Т-001 01-02   КАТО,   стат-  25 июня
характеристика                          -     ОКЭД,   бюлле-
населения в                                   по      тень
трудоспособном                                город-
возрасте                                      ской и
сель-
ской
мест-
ности
9  Основные пока-  годовая  ф.1-Т(год) 01-02-03  КАТО,   стат-  31 мая

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |  8
___________________________________________________________________
1  Экономикалық     айлық     1-Е    01-02  ӘАОС,   стат.   38-күні
қызмет түрлерi            (айлық) 02-03  ЭҚЖС    бюлле.
бойынша қызмет.           нысаны                 тень
керлер саны және
жалақысы
2  Экономикалық     тоқсан.  1-Е    01-02  ӘАОС,   стат.   10 ақпан
қызмет түрлерi    дық   (тоқсан. 02-03  ЭҚЖС    бюлле.  10 мамыр
бойынша қызмет.           дық)          КМС     тень    10 тамыз
керлер саны              нысаны                         10 қараша
және жалақысы
3  Iрi және орташа  тоқсан.  1-Е    01-02  ӘАОС,   стат.   10 ақпан
кәсiпорындар      дық   (тоқсан. 02-03  ЭҚЖС,   бюлле.  10 мамыр
бойынша қызмет.           дық)          КМС     тень    10 тамыз
керлер саны              нысаны                         10 қараша
және жалақысы
4  Кәсiпорын тип.   тоқсан.  1-Е    01-02  ӘАОС,   стат.   10 ақпан
терi бойынша      дық   (тоқсан. 02-03  ЭҚЖС,   бюлле.  10 мамыр
қызметкерлер              дық)          КМС     тень    10 тамыз
саны және                нысаны                         10 қараша
жалақысы
5  Аудандар бөлiнi. тоқсан. 20-кесте 01-02  ӘАОС,  стат.   25 ақпан
сiндегi қызмет.   дық              03    ЭҚЖС   бюлле.  25 мамыр
керлер саны                        -     КМС,   тень    25 тамыз
және жалақысы                            қала,          25 қараша
ауыл
6  Экономикалық     тоқсан.   1-Е    01-02  ӘАОС,  стат.   11 ақпан
қызмет түрлері     дық   (тоқсан  02-03  ЭҚЖС   бюлле.  11 мамыр
бойынша жұмыс              дық)                 тень    11 тамыз
күшiнiң қолда             нысаны                        11 қараша
бары және қозға.         17-кесте
лысы
7  Мемлекеттiк      тоқсан. Монито.  01-02  ӘАОС   стат.   26 ақпан
қызметшiлер саны  дық     ринг                  бюлле.  25 мамыр
матери.                тень    25 тамыз
алдары                         26 қараша
8  Еңбекке қабi.    жылдық   E-001   01-02  ӘАОС,  стат.   25 маусым
леттi жастағы             -сауал.        ЭҚЖС,  бюлле.
халықтың эконо.           намасы         қала   тень
микалық сипат.                            лық
тамасы                                   және
ауыл.
дық жер
бойынша
9  Еңбек бойынша    жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   31 мамыр
негiзгi көрсет.          (жылдық)  -03   ЭҚЖС,  бюлле.

затели по труду                       02-03   ОКЭД,   бюлле-
КРП,    тень
Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
10 Основные пока-  годовая  ф.1-Т(год) 01-02-03  КАТО,   стат-  31 мая
затели по труду                         -     ОКЭД,   бюлле-
по типам пред-                                КРП,    тень
приятий                                       Клас-
сифи-
катор
заня-
тий
11 Основные пока-  годовая  ф.1-Т      01-02     КАТО,   стат-  9 июня
затели по труду          (год),       -       ОКЭД    бюлле-
в промышлен-             табл.                        тень
ности                    С-2Б
12 Численность и   годовая  табл.20  01-02-03    КАТО,   стат-  18 июня
заработная                          02-03     ОКЭД,   бюлле-
плата работни-                                КРП,    тень
ков в разрезе                                 город,
районов                                       село
13 Стоимость       годовая  ф.1-Т      01-02     КАТО,   стат-  4 июня
затрат на                (год),       -       ОКЭД    бюлле-
содержание               табл.12              КРП     тень
рабочей силы
14 Движение рабо-  годовая  ф.1-Т      01-02     КАТО,   стат-  12 июня
чей силы и ис-           (год),     02-03     ОКЭД    бюлле-
пользование              табл.11                      тень
календарного
фонда времени
работников
15 Численность     годовая  ф.1-Т      01-02     КАТО,   стат-  16 июня
работников и             (год),       -       ОКЭД    бюлле-
оплата труда             табл.15,             КФС,    тень
по формам                табл.15              КРП
собственности            (пром)
и видам эконо-
мической дея-
тельности
16 Численность     годовая  ф.1-Т      01-02     КАТО,   стат-  24 апреля
работников,              (условия   02-03     ОКЭД    бюлле-
занятых во               труда)                       тень
вредных и
других
неблаго-
приятных
условиях
труда
17 Распределение   1 раз    ф.1-Т(ЗП)  01-02     КАТО,   стат-  15сентября
численности     в год    (год)      02-03     ОКЭД,   бюлле-
работников по                                 Клас-   тень
размерам на-                                  сифи-
численной                                     катор
заработной                                    заня-
платы                                         тий
18 Заработная      1 раз    форма      01-02     КАТО,   стат-  8 декабря
плата работ-    в год    2-Т(ПРОФ)    -       ОКЭД,   бюлле-
ников по                 (год)                Клас-   тень
отдельным                                     сифи-
должностям                                    катор
и профессиям                                  заня-
тий

кiштер                    нысаны  02-03  КМС,   тень
Жұмыс.
тар
сынып.
тауышы
10  Еңбек бойынша   жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   31 мамыр
кәсiпорын тип.          (жылдық)  -03   ЭҚЖС,  бюлле.
терi бойынша             нысаны    -    КМС,   тень
негiзгi көрсет.                         Жұмыс.
кiштер                                  сынып.
тауышы
11  Өнеркәсiптегi   жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   9 маусым
еңбек бойынша           (жылдық)   -    ЭҚЖС   бюлле.
негiзгi                  нысаны,               тень
көрсеткiштер             С-2Б-
кестесi
20-кесте
12  Аудандар бөлi.  жылдық  20-кесте 01-02  ӘАОС,  стат.   18 маусым
нiсiндегi қыз.                    -03   ЭҚЖС,  бюлле.
меткерлер саны                   02-03  КMC,   тень
және жалақысы                           қала,
ауыл
13  Жұмыс күшiн     жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   4 маусым
ұстауға кеткен          (жылдық)        ЭҚЖС,  бюлле.
шығындар құны            нысаны         КМС    тень
12-кесте
14  Жұмыс күшiнiң   жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   12 маусым
қозғалысы және          (жылдық) 02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
қызметкерлер             нысаны                тень
уақытының              11-кесте
күнтiзбелiк
қорын пайдалану
15 Қызметкерлер     жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   16 маусым
саны және меншiк         (жылдық)  -     ЭҚЖС,  бюлле.
нысандары мен             нысаны,        МНС,   тень
экономикалық             15-кесте,       КМС
қызмет түрлерi           15-кесте
бойынша еңбекке          (өнерк)
ақы төлеу
16 Зиянды және      жылдық   1-E     01-02  ӘАОС,  стат.   24 сәуір
басқа да қолай.          (еңбек   02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
сыз еңбек                жағдай.                тень
жағдайларында             лары)
жұмыс iстейтiн
қызметкерлер
саны
17 Есептелген       жылына  1-E     01-02  ӘАОС,  стат.  15 қыркүйек
жалақы мөлшер.   1 рет   (Жа)    02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
лерi бойынша            (жылдық)        Жұмыс. тень
қызметкерлер            нысаны           тар
санын бөлу                              сынып.
тауышы
18 Қызметкерлердiң  жылына  2-E     01-02  ӘАОС,  стат.  8 желтоқсан
жекелеген лауа.  1 рет  (МАМАНД) 02-03  ЭҚЖС,  бюлле.
зымдары мен             (жылдық)        Жұмыс. тень
мамандықтары             нысаны          тар
бойынша жалақы.                         сынып.
лары                                    тауышы

19 Численность     месяч-   анкета Т-001 01-02   КАТО    стат-  на 7 день
безработных     ная      ф.1-Т(тру-     -             бюлле-
и уровень                устройство)                  тень
безработицы*
20 Рынок труда     квар-   анкета Т-001, 01-02   КАТО    стат-  16 февраля
и социальная    тальная ф.2-Т           -             бюлле- 14 мая
поддержка                                             тень   15 августа
безработных*                                                 15 ноября
21 Основные инди-  квар-    анкета       01-02     КАТО, стат-  12 февраля
каторы рынка    тальная  Т-001          -       ОКЭД, бюлле- 12 мая
труда                                           Клас- тень   12 августа
сифи-        12 ноября
катор
заня-
тий
22 Основные        квар-    анкета     01-02-03    КАТО, стат-  16 марта
индикаторы      тальная  Т-001          -       ОКЭД, бюлле- 16 июня
рынка труда                                     Клас- тень   16сентября
в разрезе                                       сифи-        20 декабря
районов                                         катор
заня-
тий
23 Основные        годовая  анкета       01-02     КАТО, стат-  30 марта
индикаторы               Т-001          -       ОКЭД, бюлле-
рынка труда                                     Клас- тень
сифи-
катор
заня-
тий
24 Основные        годовая  анкета     01-02-03    КАТО, стат-  30 апреля
индикаторы               Т-001          -       ОКЭД, бюлле-
рынка труда                                     Клас- тень
в разрезе                                       сифи-
районов                                         катор
заня-
тий
25 Мониторинг      квар-    ф.1-Т        01-02     КАТО, раз-   27 февраля
крупнейших      тальная  (монито-               ОКЭД, рабо-  31 мая
предприятий              ринг)                  КРП   точные 30 августа
промышлен-               (кварт)                      таб-   30 ноября
ности (форми-                                         лицы
рование пока-
зателей по
труду)
26 Численность     квар-    ф.1-Т(кварт) 01-02     КАТО, раз-   1 марта
и оплата труда  тальная                         ОКЭД, рабо-  31 мая
работников                                      КРП   точные 31 августа
(включая                                              таб-   30 ноября
малые пред-                                           лицы
приятия)
** - отчеты Министерства труда и социальной защиты населения РК
11. Статистика домашних хозяйств и уровня жизни населения
11.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------

19 Жұмыссыздар      айлық   T-001   01-02  ӘАОС    стат.  7-күні
саны және                -сауал.   -            бюлле.
жұмыссыздық              намасы                 тень
деңгейi*                  1-E
(жұмысқа
орналас.
тыру)
нысаны
20 Еңбек рыногы     тоқсан.  E-001   01-02  ӘАОС   стат.  16 ақпан
және жұмыссыз.    дық    нысаны,    -           бюлле. 14 мамыр
дарды әлеумет.           2-нысаны               тень   15 тамыз
тiк қолдау*                                            15 қараша
21 Еңбек рыногы.    тоқсан.  E-001   01-02  ӘАОС   стат.  12 ақпан
ның негiзгi        дық   -сауал.   -     ЭҚЖС,  бюлле. 12 мамыр
индикаторлары            намасы          Жұмыс. тень   12 тамыз
тар          12 қараша
сынып.
тауышы
22 Аудандар бөлi.   тоқсан.  E-001   01-02  ӘАОС   стат.  16 наурыз
нiсiндегi еңбек    дық   -сауал.   03    ЭҚЖС,  бюлле. 16 маусым
рыногының                намасы    -     Жұмыс. тень   16 қыр.
негiзгi                                   тар           күйек
индикаторлары                            сынып.        20 желтоқ.
тауышы         сан
23 Еңбек рыногының  жылдық  E-001   01-02   ӘАОС,  стат.   30 наурыз
негiзгi                  -сауал.   -     ЭҚЖС,  бюлле.
индикаторлары            намасы          Жұмыс. тень
тар
сынып.
тауышы
24 Аудандар бөлiнi. жылдық  Т-001   01-02   ӘАОС,  стат.   30 сәуір
сiндегi еңбек            -сауал.   03    ЭҚЖС,  бюлле.
рыногының                намасы    -     Жұмыс. тень
негiзгi                                  тар
индикаторлары                            сынып.
тауышы
25 Өнеркәсiптiң     тоқсан.  1-E    01-02   ӘАОС   әзір.  27 ақпан
аса iрi кәсiп.    дық    (монито.        ЭҚЖС,  леме.  31 мамыр
орындарының                ринг)         КМС    лік    30 тамыз
мониторингi              (тоқсан.               кесте. 30 қараша
(еңбек бойынша             дық)                 лер
көрсеткiштердi            нысаны
қалыптастыру)
26 Қызметкерлер     тоқсан.  1-E     01-02   ӘАОС,  әзір.  1 наурыз
(шағын кәсiп.     дық    (тоқсан.         ЭҚЖС,  леме.  31 мамыр
орындарды қоса)            дық)           КМС    лік    31 тамыз
саны және                нысаны                  кесте. 30 қараша
еңбекке ақы                                      лер
төлеу
___________________________________________________________________
* - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң есептерi
11. Үй шаруашылықтары және халықтың тұрмыс деңгейі статистикасы
11.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________

1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  Расходы домаш-  квар-    D003        на 15 день  на 42 день 3 марта
них хозяйств    тальная                                     4 июня
на продоволь-                                               3 сентября,
ственные                                                    3 декабря
товары
2  Расходы и       квар-    D004        на 20 день  на 42 день 3 марта
доходы          тальная                                     4 июня
домашних                                                    3 сентября,
хозяйств                                                    3 декабря
3  Социально-      годовая  D006        2 февраля   19 марта   20 апреля
демографичес-
кие характе-
ристики домаш-
них хозяйств
4  Состав          квар-    D008        на 20 день  на 42 день 3 марта
домашнего       тальная                                     4 июня
хозяйства                                                   3 сентября,
3 декабря
годовая  -"-         2 февраля   19 марта   20 апреля
5  Причины и       1 раз    U004        25 августа  20сентября 18 октября
условия         в год
бедности
6  Номинальные     месяч-   Т-оценка    по специ-   на 11 день на 14 день
денежные        ная      (мес)       альному
доходы                               графику
квар-    Т-оценка    -"-         на 13 день 15 января
тальная  (кварт)                 (предвари- 15 апреля
тельные    15 июля
данные)    15 октября
-"-       -"-       -"-         на 86 день 30 марта
(уточненные) 30 июня
30 сентября
30 декабря
11.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------

1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Үй шаруашылық.   тоқсан.   D003     15-күні    42-күнi   3 наурыз
тарының азық-     дық                                    4 маусым
түлiк тауарла.                                          3 қыркүй.
рына кеткен                                                ек
шығыстары                                               3 желтоқ.
сан
2  Үй шаруашылық.   тоқсан.   D004     20-күні    42-күнi   3 наурыз
тарының шығыс.    дық                                    4 маусым
тары мен                                                3 қыркүй.
табыстары                                                  ек
3 желтоқ.
сан
3  Yй шаруашылық.   жылдық    D006    2 ақпан   19 наурыз   20 сәуір
тарының әлеумет.
тiк-демография.
лық сипаттама.
лары
4  Yй шаруашылығы.  тоқсан.   D004     15-күні    42-күнi   3 наурыз
ның құрамы         дық                                   4 маусым
3 қыркүй.
ек
3 желтоқ.
сан
жылдық    -//-     2 ақпан    42-күні  20 сәуір
5  Кедейлiктiң      жылына   U004     25 тамыз  20 қыркүйек 18 қазан
себептерi мен    1 рет
жағдайлары
6  Атаулы ақшалай   айлық    T-баға.   арнаулы    11-күнi  14-күні
табыстар                   лау       кесте
(айлық)    бойынша
тоқсан.  T-баға.    -/-       13-күні  15 қаңтар
дық      лау                 (алдын   15 сәуiр
(тоқсан.                ала    15 шiлде
дық)               деректер) 15 қазан
-/-      -/-       -/-       86-күнi  30 наурыз
нақты.   30 шiлде
ланған   30 қыр.
күйек
30 жел.
тоқсан
___________________________________________________________________
11.2 Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________

1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Основные соци-  годовая  D006         01       КАТО   стат-  22 апреля
ально-демогра-           D008                         бюлле-
фические ха-                                          тень
рактеристики
домашних
хозяйств
I часть
2  Основные соци-  годовая  D006         01-02     КАТО  стат-  30 апреля
ально-демогра-           D008                         бюлле-
фические ха-                                          тень
рактеристики
домашних
хозяйств
II часть
3  Расходы         квар-    D003         01-02    КАТО   стат-  5 марта
и доходы        тальная  D004                         бюлле- 7 июня
домашних                 D008                         тень   6 сентября
хозяйств                                                     6 декабря
I часть                                                -"-
годовая  -"-           -"-     -"-           12 апреля
4  Расходы         квар-    D003           01     КАТО   стат-  12 марта
и доходы        тальная  D004                         бюлле- 11 июня
домашних                 D008                         тень   10 сентября
хозяйств                                                     10 декабря
II часть
годовая  -"-           -"-     -"-     -"-   15 апреля
5  Расходы         квар-    D003         01-02    КАТО   стат-  12 марта
и доходы        тальная  D004                         бюлле- 11 июня
домашних                 D008                         тень   10 сентября
хозяйств                                                     10 декабря
III часть                                              -"-
годовая  -"-           -"-     -"-           15 апреля
6  Потребление     квар-    D003         01-02    КАТО   экс-   5 марта
продуктов       тальная  D004                         пресс  7 июня
питания                  D008                         инфор- 6 сентября
населением                                            мация  6 декабря
-"-
годовая  -"-           -"-     -"-           12 апреля
7  Основные        квар-    D004         01-02    КАТО   стат-  11 марта,
показатели      тальная                               бюлле- 10 июня
дифференциации                                        тень   10сентября
доходов                                                      10 декабря
населения                                              -"-
годовая  -"-           -"-     -"-           16 апреля
8  Распределение   квар-    D004         01       КАТО   стат-  25 марта
доходов, потре- тальная                               бюлле- 24 июня
бительских                                            тень   24сентября
расходов,                                                    24 декабря
потребления
продуктов
питания по
децильным груп-
пам населения

1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7   |   8
___________________________________________________________________
1  Үй шаруашылық.   жылдық   D006     01    ӘАОС    стат.  22 сәуір
тарының негiзгi           D008                   бюлле.
әлеуметтік-демо.                                 тень
графиялық сипат.
тамалары
1-бөлiмi
2  Үй шаруашылық.   жылдық   D006     01-02  ӘАОС    стат.  30 сәуір
тарының негiзгi           D008                   бюлле.
әлеуметтiк-демо.                                 тень
графиялық
сипаттамалары
2-бөлiмi
3  Үй шаруашылық.   тоқсан.  D003   01-02   ӘАОС    стат.  5 наурыз
тарының шығыс.     дық    D004                   бюлле. 7 маусым
тары мен табыс.           D008                   тень   6 қыр.
тары 1-бөлiмi                                            күйек
-//-  6 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-   -//-           12 сәуір
4  Үй шаруашылық.   тоқсан.  D003     01    ӘАОС    стат.  12 наурыз
тарының шығыс.     дық    D004                   бюлле. 11 маусым
тары мен табыс.           D008                   тень   10 қыр.
тары 2-бөлiмi                                            күйек
-//-  10 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-   -//-           15 сәуір
5  Үй шаруашылық.   тоқсан.  D003    01-02  ӘАОС    стат.  12 наурыз
тарының шығыс.     дық    D004                   бюлле. 11 маусым
тары мен табыс.           D008                   тень   10 қыр.
тары 3-бөлiмi                                            күйек
-//-  10 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-   -//-           15 сәуір
6  Халықтың тамақ   тоқсан.  D003    01-02  ӘАОС экспресс-  5 наурыз
өнiмдерiн         дық     D004                 ақпарат   7 маусым
тұтынуы                   D008                           6 қыр.
күйек
-//-   6 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-   -//-            12 сәуір
7  Халық табыста.   тоқсан.  D004   01-02   ӘАОС   стат.   11 наурыз
рын саралаудың    дық                           бюлле.  10 маусым
негiзгi                                         тень    10 қыр.
көрсеткіштері                                            күйек
10 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-   -//-           16 сәуір
8  Табыстарды,      тоқсан.  D004     01    ӘАОС   стат.   25 наурыз
тұтыну шығыс.     дық                           бюлле.  24 маусым
тарын, тамақ                                    тень    24 қыр.
өнiмдерiн тұты.                                         күйек
нуларды халық.                                          20 жел.
тың децильдiк                                           тоқсан
топтары бойынша
бөлу

годовая  -"-          01-02     -"-     -"-  30 апреля
9  Производство    квар-    D004         01-02    КАТО   стат-  10 марта
сельскохозяй-   тальная                               бюлле- 8 июня
ственной про-                                         тень   8 сентября
дукции в                                                     8 декабря
домашних
хозяйствах
годовая  -"-          -"-      -"-     -"-   16 апреля
10 Производство    квар-    D004         01-02    КАТО   стат-  9 марта
товаров и       тальная                               бюлле- 7 июня
услуг в                                               тень   7 сентября
домашних                                                     7 декабря
условиях
годовая  -"-          -"-      -"-     -"-   15 апреля
11 Оценка номи-    месяч-   эксперт-     01-02    КАТО   расчет на 11 день
нальных и       ная      ная
реальных                 оценка
денежных        квар-     -"-       01-02-03   -"-     -"-   30 марта
доходов         тальная                                      30 июня
30сентября
30 декабря
12 Причина и       1 раз    U004       01         КАТО   стат-  20 октября
условия         в год                                 бюлле-
бедности                                              тень
13 Подготовка      годовая  D003,D004  01-02-03   КАТО   база   30 июля
первичных                D006,D008                    данных
баз данных               D010,D011
обследования
домашних
хозяйств для
представления
пользователям**)
14 Актуализация    1 раз       -       01-02      КАТО   база   25 ноября
баз данных по   в год                                 данных
индикаторам
мониторинга
бедности в РК
**) По специальному разрешению
12. Социальная и экологическая статистика
12.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------

жылдық   -//-    01-02  -//-           30 сәуір
9  Ауыл шаруашылы.  тоқсан.  D004    01-02  ӘАОС   стат.   10 наурыз
ғы өнiмдерiн үй   дық                           бюлле.  8 маусым
шаруашылықта.                                   тень    8 қыр.
рында өндiру                                            күйек
8 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-  -//-           16 сәуір
10 Тауарлар мен     тоқсан.  D004     01    ӘАОС   стат.   9 наурыз
қызметтердi үй    дық                           бюлле.  7 маусым
шаруашылықта.                                   тень    7 қыр.
рында өндiру                                            күйек
7 жел.
тоқсан
жылдық   -//-    -//-  -//-            15 сәуір
11 Атаулы және      айлық  сараптық  01-02  ӘАОС   есеп    11-күні
нақты ақшалай           бағалау   02-03
табыстарды
бағалау
30 наурыз
тоқсан.  -//-    01-02  -//-          30 маусым
дық             02-03                30 қыр.
күйек
30 жел.
тоқсан
12 Кедейлiктiң      жылына   U004     01    ӘАОС статбюл.  20 қазан
себептерi мен    1 рет                        летень
жағдайлары
13 Үй шаруашылық.   жылдық   D003,   01-02- ӘАОС деректер  30 шілде
тарын зерттеу             D004,    03          базасы
деректерiнiң              D006,
бастапқы база.            D008,
ларын пайдала.            D010,
нушыларға табыс           D011,
ету үшiн әзiрлеу**
14 ҚР кедейлiк      жылына     -     01-02  ӘАОС деректер  25 қараша
мониторингiнiң   1 рет                        базасы
индикаторлары
бойынша деректер
базаларын
жаңғырту
___________________________________________________________________
**) - арнаулы рұқсат бойынша
12. Әлеуметтiк және экологиялық статистика
12.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________

1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  Об объеме       квар-    ф-услуги    9 января    30 января  27 февраля
услуг, оказан-  тальная  (образов)   9 апреля    30 апреля  28 мая
ных организа-            (кварт)     9 июля      30 июля    27 августа
циями образо-                        11 октября  29 октября 26 ноября
вания
2  Об объеме       квар-    ф-услуги    9 января    30 января  27 февраля
услуг, оказан-  тальная  (здраво-    9 апреля    30 апреля  28 мая
ных организа-            охр)        9 июля      30 июля    27 августа
циями здраво-            (кварт)     11 октября  29 октября 26 ноября
охранения
3  О травматизме   квар-    ф.7-тпз     9 апреля    30 апреля  28 мая
на производ-    тальная  (кварт)     9 июля      30 июля    27 августа
стве и профес-                       11 октября  29 октября 26 ноября
сиональных
заболеваниях
4  Об охране       полу-    ф.2-тп      12 января   12 марта   28 апреля,
атмосферного    годовая  (воздух)    12 июля     20 августа 27 октября
воздуха                  (кварт)
5  О текущих       полу-    ф.4ос       25 февраля  25 марта   28 апреля,
затратах на     годовая              25 августа  24сентября 22 октября
охрану природы,
экологические
платежи и
плата за
природные
ресурсы
6  Об образовании  полу-    ф.3 ток-    12 января   7 апреля  7-13 мая
и удалении      годовая  сичные      12 июля     2 августа 27 августа
токсичных                отходы
отходов
7  О дневных       годовая  ф.ОШ-1      7 сентября  15октября 27 декабря
общеобразова-            (год)
тельных школах
на начало 2004/
2005 учебного
года
8  О финансово-    годовая  Ф.Соцфин    1 апреля    6 мая     28 июня
хозяйственной            (год)
деятельности           (образование)
организаций
образования
9  О финансово-    годовая  Ф.Соцфин    1 апреля    6 мая     28 июня
хозяйственной            (год)
деятельности             (здраво-
организаций              охранение)
здравоохранения
10 О деятельности  годовая  Ф.3-нк(год) 5 октября  28 октября 27 декабря
высших учебных
заведений на
начало 2004/
2005 учебного
года
11 О деятельности  годовая  Ф.2-нк(год) 5 октября  28 октября 27 декабря
колледжей
на начало
2004/2005
учебного года
12 О деятельности  годовая  Ф.1-профтех 11октября  28 октября 27 декабря
учебного заве-           (год)
дения начального
профессиональ-
ного образования
на начало 2004/
2005 учебного
года
13 О постоянной    годовая  Ф.85-к(год) 5 января   23 марта  28 апреля
дошкольной
организации
за 2003 год
14 О научно-       годовая  Ф.1-наука   26 января  26 февраля 23 апреля
технической              (год)
деятельности
предприятий
(организаций)
за 2003 год
15 О деятельности  годовая  Ф.1-нк(год) 5 января   4 февраля  16 марта
аспирантуры и
докторантуры
в 2003 году
16 О деятельности  годовая  Ф.1-здрав  25 февраля  10 марта   14 апреля
учреждений               (год)
здравоохранения
в 2003 году
17 О травматизме   годовая  Ф.7-тпз    26 января   26 февраля 5 мая
на производстве          (год)
и профессиональ-
ных заболеваниях
в 2003 году

1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Бiлiм беру       тоқсан. Қызметтер  9 қаңтар  30 қаңтар  27 ақпан
ұйымдарының       дық     (бiлiм    9 сәуiр   30 сәуір   28 мамыр
көрсеткен                  бepу)    9 шiлде   30 шілде   27 тамыз
қызметтерiнiң            (тоқсан.   11 қазан  29 қазан  26 қараша
көлемi туралы              дық)
нысаны
2  Денсаулық        тоқсан. Қызметтер  9 қаңтар  30 қаңтар  27 ақпан
сақтау ұйымда.    дық    (денсау.   9 сәуiр   30 сәуір   28 мамыр
рының көрсеткен           лық       9 шiлде   30 шілде   27 тамыз
қызметтерiнiң            сақтау)    11 қазан  29 қазан  26 қараша
көлемi туралы            (тоқсан.
дық)
нысаны
3  Өндiрiстегi      тоқсан.  7-жка    9 сәуiр    30 сәуір  28 мамыр
жарақат және      дық    (тоқсан.  9 шiлде    30 шілде  27 тамыз
кәсiптiк ауру.             дық)    11 қазан   29 қазан  26 қараша
лар туралы               нысаны
4  Атмосфералық     жарты  2-тп (aуa) 12 қаңтар  12 наурыз  28 сәуір
ауаны қорғау     жылдық  (тоқсан.  12 шiлде   20 тамыз   27 қазан
туралы                     дық)
нысаны
5  Табиғат қорғау.  жарты    4қо      25 ақпан   25 наурыз  28 сәуір
ға жұмсалған     жылдық  нысаны    25 тамыз  24 қыркүйек 22 қазан
ағымдағы шығын.
дар, экологиялық
төлемдер мен
табиғи ресурстар
үшiн төлем
туралы
6  Улы қалдықтардың жарты   3 улы    12 қаңтар  7 сәуір  7-13 мамыр
пайда болуы      жылдық  қалдық.  12 шілде   2 тамыз   27 тамыз
және жойылуы              тар
туралы                  нысаны
7  2004/2005 оқу    жылдық    ЖБ-1   7 қыркүйек 15 қазан 27желтоқсан
жылдарының басын.        (жылдық)
дағы күндiзгi             нысаны
жалпы бiлiм
беретiн мектеп.
тер туралы
8  Бiлiм беру       жылдық  Әлқаржы   1 сәуір   6 мамыр   28 маусым
ұйымының қаржы-          (жылдық)
шаруашылық               (білім
қызметi туралы           беру)
нысаны
9  Денсаулық сақтау жылдық  Әлқаржы   1 сәуір   6 мамыр   28 маусым
ұйымының қаржы-          (жылдық)
шаруашылық              (денсаулық
қызметi туралы           сақтау)
нысаны
10 2004/2005 оқу    жылдық   3-нк      5 қазан 28 қазан 27 желтоқсан
жылдарының басын.        (жылдық)
дағы жоғары оқу           нысаны
орындарының
қызметi туралы
11 2004/2005 оқу    жылдық   3-нк      5 қазан 28 қазан 27 желтоқсан
жылдарының               (жылдық)
басындағы кол.            нысаны
ледждердiң
қызметi туралы
12 2004/2005 оқу    жылдық  1-кәсіп.   5 қазан 28 қазан 27 желтоқсан
жылдарының                тіктех
басындағы                (жылдық)
бастауыш кәсіп.           нысаны
тік білім бере.
тiн оқу орын.
дарының қызметi
туралы
13 2003 жылғы       жылдық    85-к    5 қаңтар  23 наурыз  28 сәуір
тұрақты мектепке         (жылдық)
дейiнгі ұйымдар           нысаны
туралы
14 2003 кәсiпорын.  жылдық  1-ғылыми  26 қаңтар  26 ақпан  23 сәуір
дардың (ұйымдар.         (жылдық)
дың) ғылыми-              нысаны
техникалық
қызметі туралы
15 2003 жылғы       жылдық    1-нк     5 қаңтар  4 ақпан   16 наурыз
аспирантура мен           (жылдық)
докторантура               нысаны
қызметi туралы
16 2003 жылғы       жылдық  1-денсау.  25 ақпан  10 наурыз  14 сәуір
денсаулық сақтау           лық
мекемелерінің             сақтау
қызметi туралы           (жылдық)
нысаны
17 2003 жылғы       жылдық   7-жка    26 қаңтар  26 ақпан  5 мамыр
өндiрiстегi              (жылдық)
жарақат және              нысаны
кәсiптiк аурулар
туралы
___________________________________________________________________

12.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------
1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  О назначении    месяч-   ф.1-АСП(мес) 01-02   КАТО    Стат-  на 20 день
и выплате       ная                   02-03           бюлле-
адресной                                              тень
социальной      квар-    ф.1-АСП      01-02   -"-     -"-    30 марта
помощи*)        тальная  (кварт)      02-03                  30 июня
30сентября
30 декабря
2  О назначении    квар-    ф.3-жилищ-   01-02   КАТО    Стат-  30 марта
и выплате       тальная  ная помощь                   бюлле- 30 июня
жилищной                 (кварт)                      тень   30сентября
помощи*)                                                     30 декабря
3  О назначении    квар-    ф.2-Мате-    01-02   КАТО    Стат-  30 марта
и выплате       тальная  риальное                     бюлле- 30 июня
материального            обеспече-                    тень   30сентября
обеспечения              ние (кварт)                         30 декабря
на детей-
инвалидов,
воспитывающихся
и обучающихся
на дому*)
4  О назначении    квар-                 01-02   КАТО    Стат-  23 марта
и выплате       тальная  ф.1-собес    02-03           бюлле- 23 июня
пенсий и                 (кварт)                      тень   23сентября
пособий*)                                                    23 декабря

12.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда,
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7  |   8
___________________________________________________________________
1  Атаулы әлеумет.  айлық    1-АӘК   01-02  ӘАОС    стат.  20-күні
тiк көмек                (айлық)  02-03          бюлле.
тағайындау және          нысаны                  тень
төлеу туралы*
30 наурыз
тоқсан.  1-АСП   01-02  -//-    -//-  30 маусым
дық    (тоқсан. 02-03                30 қыр.
дық)                        күйек
нысаны                        30 жел.
тоқсан
2  Тұрғын үйлiк     тоқсан. 3-тұрғын 01-02  ӘАОС   стат.  30 наурыз
көмек тағайын.    дық     үйлiк                 бюлле. 30 маусым
дау және төлеу            көмек                 тень   30 қыр.
туралы*                 (тоқсан.                       күйек
дық)                        30 жел.
нысаны                       тоқсан
3  Yйде тәрбиеле.   тоқсан. 2-Мате.  01-02  ӘАОС   стат.  30 наурыз
нiп, оқып          дық   риалдық                бюлле. 30 маусым
жатқан мүгедек           қамсыз.                тень   30 қыр.
балаларға                данды.                         күйек
материалдық               ру                           30 жел.
қамсыздандыруды          (тоқсан.                      тоқсан
тағайындау және           дық)
төлеу туралы*           нысаны
4  Зейнетақы мен    тоқсан. 1-(тоқ.  01-02  ӘАОС   стат.  23 наурыз
жәрдемақы тағай.  дық    сандық)  02-03         бюлле. 23 маусым
ындау және төлеу         нысаны                 тень   23 қыр.
туралы*                                                күйек
23 жел.
тоқсан

5  Об объеме       квар-    ф.услуги     01-02   КАТО,   Стат-  1 марта
услуг,          тальная  (образова-           КФС,    бюлле- 31 мая
оказанных                ние)(кварт)          КРП,    тень   31 августа
организациями                                 ОКЭД,          30 ноября
образования                                   КПВЭД
6  Об объеме       квар-    ф.услуги     01-02   КАТО,   Стат-  1 марта
услуг,          тальная  (здравоох-           КФС,    бюлле- 31 мая
оказанных                ранение)             КРП,    тень   31 августа
организациями            (кварт)              ОКЭД,          30 ноября
здравоохранения                               КПВЭД
7  О травматизме   квар-    ф.7-тпз      01-02   КАТО,   Стат-  31 мая
на производстве тальная  (кварт)      02-03   КФС,    бюлле- 31 августа
и профессио-                                  ОКЭД    тень   30 ноября
нальных заболе-
ваниях
годовая  ф.7-тпз(год) 01-02   -"-     -"-    6 мая
8  Об экологичес-  полу-    таб.1-       01-02   КАТО    Стат-  18 февраля
ких авариях,    годовая  охрана                       бюлле- 30 июля
приостановлен-           природы                      тень
ных объектах
и нарушениях
природоохран-
ного законо-
дательства
9  Об охране       полу-    ф.2-тп      01-02   КАТО    Стат-  30 апреля
атмосферного    годовая  (воздух)            ОКЭД    бюлле- 29 октября
воздуха                                              тень
10 О текущих       полу-    ф.4ос       01-02   КАТО,   Стат-  30 апреля
затратах на     годовая                      КФС,    бюлле- 26 октября
охрану при-                                  ОКЭД    тень
роды, эколо-
гические
платежи и
плата за
природные
ресурсы
11 Об образова-    полу-    ф.3 токсич- 01-02   КАТО,   Стат-  10-15 мая
нии и удалении  годовая  ные отходы          КФС,    бюлле- 31 августа
токсичных                                    ОКЭД    тень
отходов
12 О численности   полу-    ф.3-соц     01-02   КАТО    Стат-  31 марта,
получателей     годовая              02-03           бюлле- 30 сентября
пенсий и посо-                                       тень
бий и суммах
назначенных
им месячных
пенсий и
пособий*)
13 О распределе-   годовая  ФОШ-1(год)  01-02  КАТО,    Стат-  19 января
нии школ и               ф.Д-7(год)  02-03  СООГУ,   бюлле-
учащихся по                                 КФС      тень
языку обучения
на начало 2003/
2004 учебного
года
14 О преподавании  годовая  ф.ОШ-1(год) 01-02  КАТО,    Стат-  9 февраля
иностранных              ф.Д-8(год)  02-03  СООГУ,   бюлле-
языков и углуб-                             КФС      тень
ленном изучении
различных пред-
метов на начало
2003/2004
учебного года
15 О материальной  годовая  ф.ОШ-1(год) 01-02  КАТО,    Стат-  27 февраля
базе дневных             ф.Д-4(год)  02-03  СООГУ,   бюлле-
общеобразова-                               КФС      тень
тельных школ
на начало
2003/2004
учебного года
16 О дневных       годовая  ф.ОШ-1(год) 01-02  КАТО,    Стат-  30 декабря
общеобразова-            ф.76-рик    02-03  СООГУ,   бюлле-
тельных школах           (год)              КФС      тень
на начало
2004/2005
учебного года

5  Бiлiм беру       тоқсан. Қызмет.  01-02  ӘАОС,  стат.  1 наурыз
ұйымдарының көр.   дық     тер           МНС,   бюлле. 31 мамыр
сеткен қызметте.         (бiлiм          КМС,   тень   31 тамыз
рiнiң көлемi             беру)           ЭҚЖС,         30 қараша
туралы                  (тоқсан.         ЭҚТӨС
дық)
нысаны
6  Денсаулық        тоқсан. Қызмет.  01-02  ӘАОС,  стат.  1 наурыз
сақтау ұйымда.    дық     тер            МНС,   бюлле. 31 мамыр
рының көрсеткен          (бiлiм          КМС,   тень   31 тамыз
қызметтерiнiң            беру)           ЭҚЖС,         30 қараша
көлемi туралы           (тоқсан.         ЭҚТӨС
дық)
нысаны
7  Өндiрiстегi      тоқсан.  7-жка   01-02  ӘАОС,  стат.  31 мамыр
жарақат және       дық   (тоқсан. 02-03  МНС,   бюлле. 31 тамыз
кәсiптiк аурулар          дық)           ЭҚЖС   тень   30 қараша
туралы                   нысаны
жылдық   7-жка   01-02  -//-   -//-   6 мамыр
(жылдық)
нысаны
8  Экологиялық      жарты  1-табиғат 01-02  ӘАОС   стат.  18 ақпан
апаттар, тоқ.    жылдық  қорғау                 бюлле. 30 шілде
татылған объек.          кестесі                тень
тiлер және
табиғат қорғау
заңнамаларының
бұзылуы туралы
9  Атмосфералық     жарты    2-тп    01-02  ӘАОС,  стат.   30 сәуір
ауаны қорғау     жылдық   (ауа)          ЭҚЖС   бюлле.  29 қазан
туралы                   нысаны                 тень    30 сәуір
10 Табиғат қорғау.  жарты    4 ко    01-02  ӘАОС,  стат.   30 сәуір
ға жұмсалған     жылдық  нысаны          МНС,   бюлле.  26 қазан
ағымдағы шығын.                          ЭҚЖС   тень
дар, экология.
лық төлемдер
мен табиғи
ресурстар үшiн
төлем туралы
11 Улы қалдықтар.   жарты   3 улы    01-02 ӘАОС,  стат.  10-15 мамыр
дың пайда болуы  жылдық  қалдық.        МНС,   бюлле.  31 тамыз
және жойылуы              тар           ЭҚЖС   тень
туралы                   нысаны
12 Зейнетақы мен    жарты   3-әлеум. 01-02 ӘАОС   стат.   31 тамыз
жәрдемақы алатын жылдық  нысаны   02-03        бюлле. 30 қыркүйек
адамдар саны                                   тень
және оларға
тағайындалған
айлық зейнетақы
мен жәрдемақы
сомалары туралы*
13 2003/2004 оқу    жылдық   ЖМ-1    01-02 ӘАОС,  стат.   19 қаңтар
жылдарының               (жылдық) 02-03 МБОБЖ, бюлле.
басындағы мек.           нысаны         МНС    тень
тептер мен                Б-7
оқушыларды               (жылдық)
үйрету тiлi               нысаны
бойынша бөлу
14 2003/2004 оқу    жылдық   ЖМ-1    01-02 ӘАОС,  стат.   9 ақпан
жылдарының               (жылдық) 02-03 МБОБЖ, бюлле.
басындағы шетел           нысаны        МНС    тень
тілдерді үйрету            Б-8
және түрлі               (жылдық)
пәндерді терең.           нысаны
детіп оқыту
туралы
15 2003/2004 оқу    жылдық   ЖМ-1    01-02 ӘАОС,  стат.   27 ақпан
жылдарының               (жылдық) 02-03 МБОБЖ, бюлле.
басындағы күн.           нысаны         МНС    тень
дiзгi жалпы                К-4
бiлiм беретiн            (жылдық)
мектептердiң             нысаны
материалдық
базасы туралы
16 2004/2005 оқу    жылдық   ЖМ-1    01-02 ӘАОС,  стат. 30 желтоқсан
жылдарының               (жылдық) 02-03 МБОБЖ, бюлле.
басындағы күн.           нысаны         МНС    тень
дiзгi жалпы              76-рик
бiлiм беретiн            (жылдық)
мектептер                 нысаны
туралы

17 О финансово-    годовая  Ф.Соцфин    01-02  КАТО,    Стат-  30 июня
хозяйственной         (образование)         КФС,     бюлле-
деятельности             (год)              КРП,     тень
организаций                                 ОКЭД,
образования                                 КПВЭД
18 О финансово-    годовая  Ф.Соцфин    01-02  КАТО,    Стат-  30 июня
хозяйственной            (здравоох-         КФС,     бюлле-
деятельности             ранение)           КРП,     тень
организаций              (год)              ОКЭД,
здравоохра-                                 КПВЭД
нения
19 О деятельности  годовая  Ф.3-нк(год) 01-02  КАТО,    Стат-  30 декабря
высших учебных                              КФС      бюлле-
заведений на                                         тень
начало 2004/
2005 учебного
года
20 О деятельности  годовая  Ф.2-нк(год) 01-02  КАТО,    Стат-  30 декабря
колледжей на                                КФС      бюлле-
начало 2004/                                         тень
2005 учебного
года
21 О деятельности  годовая  Ф.1-профтех 01-02  КАТО,    Стат-  30 декабря
учебного заве-           (год)              КФС      бюлле-
дения началь-                                        тень
ного профессио-
нального обра-
зования на
2004/2005
учебного года
22 О постоянной    годовая  Ф.85-к(год) 01-02  КАТО,    Стат-  30 апреля
дошкольной                           02-03  КФС      бюлле-
организации                                          тень
за 2003 год
23 О научно-тех-   годовая  Ф.1-наука   01-02  КАТО,    Стат-  26 апреля
нической дея-            (год)              КФС,     бюлле-
тельности                                   ОКЭД     тень
предприятий
(организаций)
за 2003 год
24 О деятельности  годовая  Ф.1-нк(год) 01-02  КАТО     Стат-  18 марта
аспирантуры и                                        бюлле-
докторантуры                                         тень
в 2003 году
25 О деятельности  годовая  ф.1-здрав   01-02  КАТО,    Стат-  16 апреля
учреждений               (год)       02-03  КФС,     бюлле-
здравоохранения                             СООГУ    тень
в 2003 году
26 Итоги пилотного Едино-   Анкета      01-02  КАТО     Стат-  2 февраля
обследования    времен-  обследо-                    бюлле-
выпускников     ная      вания                       тень
школ            Алматин-
ская,
Акмолинская,
Западно-
Казах-
станская,
Павлодар-
ская,
г.Алматы
*) - отчеты Министерства труда и социальной защиты населения РК
13. Демографическая статистика
13.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------

17 Бiлiм беру       жылдық  Әлқаржы  01-02 ӘАОС,  стат.  30 маусым
ұйымының қаржы-          (бiлiм         МНС,   бюлле.
шаруашылық                беру)         КМС,   тень
қызметi туралы           (жылдық)       ЭҚЖС,
нысаны        ЭҚТӨС
18 Денсаулық        жылдық  Әлқаржы  01-02 ӘАОС,  стат.  30 маусым
сақтау ұйымының          (денсау.       МНС,   бюлле.
қаржы-шаруашылық           лық          КМС,   тень
қызметi туралы           сақтау)        ЭҚЖС,
(жылдық)       ЭҚТӨС
нысаны
19 2004/2005 оқу    жылдық   3-нк    01-02 ӘАОС,  стат. 30 желтоқсан
жылдарынан               (жылдық)       МНС    бюлле.
басындағы жоғары         нысаны                тень
оқу орындарының
қызметi туралы
20 2004/2005 оқу    жылдық   2-нк    01-02 ӘАОС,  стат. 30 желтоқсан
жылдарының               (жылдық)       МНС    бюлле.
басындағы                 нысаны               тень
колледждердiң
қызметi туралы
21 2004/2005 оқу    жылдық  1-кәсіп. 01-02 ӘАОС,  стат. 30 желтоқсан
жылдарының               тіктех         МНС    бюлле.
басындағы бас.           (жылдық)
тауыш кәсiптiк           нысаны
бiлiм беретiн
оқу орындарының
қызметi туралы
22 2003 жылғы       жылдық   85-к    01-02 ӘАОС,  стат.   30 сәуір
тұрақты мектепке        (жылдық)  02-03 МНС    бюлле.
дейiнгi ұйымдар          нысаны                тень
туралы
23 2003 жылғы       жылдық  1-ғылым  01-02 ӘАОС,  стат.   26 сәуір
кәсiпорындардың         (жылдық)  02-03 МНС,   бюлле.
(ұйымдардың)             нысаны         ЭҚЖС   тень
ғылыми-техника.
лық қызметi
туралы
24 2003 жылғы       жылдық   1-нк    01-02 ӘАОС,  стат.   18 наурыз
аспирантура мен         (жылдық)               бюлле.
докторантура             нысаны                тень
қызметi туралы
25 2003 жылғы       жылдық  1-денсау. 01-02 ӘАОС,  стат.   16 сәуір
денсаулық сақтау           лық     02-03 МНС,   бюлле.
мекемелерiнiң             сақтау         МБОЖ   тень
қызметi туралы           (жылдық)
нысаны
26 Мектеп бiтiрушi. Біржолғы  Зерттеу 01-02 ӘАОС   стат.  2 ақпан
лердi сынақтық   Алматы,   сауал.               бюлле.
зерттеу          Ақмола,   намасы               тень
қорытындылары    Батыс
Қазақстан,
Павлодар,
Алматы
қаласы
___________________________________________________________________
* - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң есептерi
13. Демографиялық статистика
13.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.| Статисти.|Респон. | Өңiрлiк  |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|  калық   |денттер.| басқарма.|есептер
|  байқаулардың  |      | нысандар |дің бас.| лардың   | дің
|     атауы      |      |          | тапқы  |деректерді|жиынтық
|                |      |          |дерек.  |ҚР Статис.|базасын
|                |      |          |терді   |  тика    | қалып.
|                |      |          |табыс   |жөніндегі |тастыру.
|                |      |          |ету мер.|агенттігі.|  ды
|                |      |          |зімдері |не табыс  |аяқтау
|                |      |          |(күні,  | ету мер. |мерзімі
|                |      |          |айы,    | зімдері  |(күнi,
|                |      |          |жылы,   | (күнi,   | айы,
|                |      |          |есепті  |айы, жылы,| жылы,
|                |      |          |кезеңнен|  есептi  |есепті
|                |      |          |кейінгі | кезеңнен |кезеңнен
|                |      |          |күн)    | кейiнгi  | кейінгі
|                |      |          |        |  күн)    |  күн)
____________________________________________________________________

1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  Сведения о     месяч-   запись акта   до 10 числа  на 25    на 34 день
рождениях      ная      о рождении,   после от-    день
медицинское   четного
свидетель-    периода
ство о рож-   (органы
дении (форма  ЗАГС)
103/у-03)
2  Сведения о     месяч-   запись акта   до 10 числа  на 25    на 34 день
смертях        ная      о смерти,     после от-    день
врачебное     четного
свидетель-    периода
ство о        (органы
смерти        ЗАГС,
(форма 106/   здравоох-
у-03),        ранения)
врачебное
свидетельство
о перинатальной
смерти (форма
106-2/у-03)
3  Сведения о     месяч-   запись акта   до 10 числа  на 25    на 34 день
заключениях    ная      о заключе-    после от-    день
брака                   нии брака     четного
периода
(органы
ЗАГС)
4  Сведения о     месяч-   запись акта   до 10 числа  на 25    на 34 день
расторжениях   ная      о расторже-   после от-    день     после
брака                   нии брака     четного      после    отчетного
периода      отчет-   периода
(органы      ного
ЗАГС)        периода
5  Сведения о     месяч-   индивидуаль-  до 5 числа   на 22    на 34 день
прибытиях      ная      ный адресный  после от-    день     после
листок при-   четного      после    отчетного
бытия (форма  периода      отчет-   периода
14п-и)        (службы      ного
миграци-     периода
онной
полиции)
6  Сведения об    месяч-   индивидуаль-  до 5 числа   на 22    на 34 день
убытиях        ная      ный адресный  после от-    день     после
листок убы-   четного      после    отчетного
тия (форма    периода      отчет-   периода
14у-и)        (службы      ного
миграци-     периода
онной
полиции)
7  Администра-    полу-    форма Б       по мере      19 января 10 февраля
тивно-терри-   годовая                поступления  19 июля   10 августа
ториальные                            совместных
единицы РК                            решений
Акимов и
Маслихатов
областей
8  Администра-    годовая  форма А       по мере      19 января 10 февраля
тивно-терри-                          поступления
ториальные                            совместных
преобразо-                            решений
вания РК                              Акимов и
Маслихатов
областей
9  Отчет о поло-  едино-   форма 1 НС    1 марта      19 марта  31 марта
вом и возра-   временно               (админи-
стном составе                         стративно-
населения                             территори-
(сельских                             альные
населенных                            органы,
пунктов)                              имеющие в
составе
аульные/
сельские
населенные
пункты)
10 Анкета обсле-  едино-   анкета        16 марта     9 апреля  30 апреля
дования        временно W-005         (админи-
сельских                              стративно-
населенных                            территори-
пунктов                               альные
органы,
имеющие в
составе
аульные/
сельские
населенные
пункты)

1 |       2        |   3  |     4    |   5    |    6     |    7
____________________________________________________________________
1  Туу туралы       айлық     туу      есепті     25-күні    34-күні
мәлiметтер               туралы    кезеңнен
актiнi    кейінгі
тiркеу,   10-күнге
туу        дейін
туралы     (АХАТ
медици.   орган.
налық     дары)
куәлiк
(103/у-03
нысаны)
2  Өлiм туралы      айлық    өлiм      есептi    25-күні    34-күні
мәлiметтер               туралы    кезеңнен
актiнi     кейiнгi
тiркеу,    10-күнге
өлiм      дейiн
туралы     (АХАТ,
дәрiгер.  денсаулық
лiк      сақтау
куәлiк     орган.
(106/у-03    дары)
нысаны),
шарананың
шетінеуі
туралы
куәлік
(106/у-03
нысаны)
3  Некелесу туралы  айлық   некелесу   есепті   25-күні    34-күні
мәлiметтер                туралы   кезеңнен
актіні   кейінгі
тіркеу   10-күнге
дейін
(АХАТ
орган.
дары)
4  Некенi бұзу ту.  айлық   некені    есепті     есепті     есепті
ралы мәлiметтер           бұзу    кезеңнен   кезеңнен   кезеңнен
туралы    кейінгі    кейінгі    кейінгі
актіні   10-күнге    22-күні    34-күні
тіркеу    дейін
(АХАТ
орган.
дары)
5  Келу туралы      айлық  келудің    есепті     есепті     есепті
мәлiметтер               жеке     кезеңнен   кезеңнен   кезеңнен
мекен-    кейінгі    кейінгі    кейінгі
жайлық    5-күнге    22-күні    34-күні
парағы    (көші-
(14 к     қон по.
нысаны)   лициясы
қызметі)
6  Кету туралы      айлық  кетудің    есепті     есепті     есепті
мәлiметтер               жеке     кезеңнен   кезеңнен   кезеңнен
мекен-    кейінгі    кейінгі    кейінгі
жайлық    5-күнге    22-күні    34-күні
парағы    (көші-
(14 к     қон по.
нысаны)   лициясы
қызметі)
7  ҚР әкiмшiлiк-    жарты  Б нысаны   Облыс     19 қаңтар   10 ақпан
аумақтық бiрлiк. жылдық           әкімдері   19 мамыр    10 тамыз
терi                                мен
маслихат.
тары
бірлескен
шешім.
дерінің
түсуіне
қарай
8  ҚР әкiмшiлiк-    жылдық А нысаны   Облыс    19 қаңтар   10 ақпан
аумақтық қайта                    әкімдері
құрулары                            мен
маслихат.
тары
бірлескен
шешім.
дерінің
түсуіне
қарай
9  Халықтың (ауыл.  біржолғы  1ХЕ    1 наурыз  19 наурыз   31 наурыз
дық елді мекен.           нысаны  (құрамын.
дердің) жыныстық                  да ауыл.
құрамы мен жас                    дық/село.
шамасы туралы                     лық елді
есеп                              мекендері
бар әкім.
шілік-
аумақтық
органдар)
10 Ауылдық елді    біржолғы W-002    16 наурыз  9 сәуір   30 сәуір
мекендерді               -сауал.  (құрамын.
зерттеу сауална.         намасы    да ауыл.
масы                              дық/село.
лық елді
мекендері
бар әкім.
шілік-
аумақтық
органдар)
___________________________________________________________________

13.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода)
|               |        |            |райо-  |        |     |
|               |        |            |нам)   |        |     |
|               |        |            |первая |        |     |
|               |        |            |строка |        |     |
|               |        |            |- на   |        |     |
|               |        |            |респуб-|        |     |
|               |        |            |ликан- |        |     |
|               |        |            |ском   |        |     |
|               |        |            |уровне,|        |     |
|               |        |            |вторая |        |     |
|               |        |            |строка-|        |     |
|               |        |            |на реги|        |     |
|               |        |            |ональ- |        |     |
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------
1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Естественное    квар-    база         01-02    КАТО,   стат-  10 февраля
движение        тальная  данных ЕДН            по      бюлле- 11 мая
населения (ЕДН)                                нацио-  тень   10 августа
наль-          10 ноября
ностям,
полу и
причинам
смерти
годовая  база         01-02    КАТО,   стат-  17 мая
данных ЕДН            по      бюлле-
нацио-  тень
наль-
ностям,
полу и
причинам
смерти
2  Миграция        квар-    база         01-02    КАТО,   стат-  6 февраля
населения       тальная  данных МН             по      бюлле- 7 мая
(МН)                                           нацио-  тень   9 августа
наль-          8 ноября
ностям,
основным
возрастным
группам,
семейному
положению,
образованию,
специальностям

13.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн)
|                |      |      |дандар  | басқа |     |
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |
|                |      |      |бiрiншi |       |     |
|                |      |      | жол -  |       |     |
|                |      |      |респуб. |       |     |
|                |      |      |ликалық |       |     |
|                |      |      |деңгей. |       |     |
|                |      |      |  де,   |       |     |
|                |      |      |екiншi  |       |     |
|                |      |      |жол     |       |     |
|                |      |      |- өңiр. |       |     |
|                |      |      | лiк    |       |     |
|                |      |      |деңгей. |       |     |
|                |      |      |  де    |       |     |
|                |      |      |        |       |     |
___________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7  |  8
___________________________________________________________________
1  Халықтың табиғи  тоқ.    ХТҚ      01-02  ӘАОС,  статбюл. 10 ақпан
қозғалысы (ХТҚ)  сандық  дерек.          ұлты,  летень   11 мамыр
тер             жынысы          10 тамыз
базасы          және            10 қа.
өлу             раша
себебi
бойын.
ша
жылдық  ХТҚ      01-02  ӘАОС,  статбюл. 17 мамыр
дерек.          ұлты,  летень
тер             жынысы
базасы          және
өлу
себебi
бойын.
ша
2  Халықтың көшi-   тоқ.    ХТҚ      01-02  ӘАОС,  статбюл. 6 ақпан
қоны (ХКҚ)       сандық  дерек.          ұлты,  летень   7 мамыр
тер             жас             9 тамыз
базасы          тобы,           8 қараша
отба.
сылық
жағдайы,
білімі,
Маман.
дығы
бойын.
ша

годовая  база         01-02    КАТО,   стат-  14 мая
данных МН             по      бюлле-
нацио-  тень
наль-
ностям,
основ-
ным воз-
растным
группам,
семей-
ному по-
ложению,
образо-
ванию,
специаль-
ностям
3  Численность     месяч-  базы данных:  01-02    КАТО    экс-   на 35день
населения (ЧН)  ная     ЧН,ЕДН,МН                      пресс-
инфор-
мация
годовая базы данных:  01-02    КАТО    экс-   14 мая
ЧН,ЕДН,МН                      пресс-
инфор-
мация
4  Численность     квар-   базы данных:  01-02-03 КАТО    стат-  13 февраля
населения       тальная ЧН,ЕДН,МН                      бюлле- 14 мая
тень   13 августа
15 ноября
5  Численность     годовая базы данных:  01-02-03 КАТО,   стат-  20 мая
населения               ЧН,ЕДН,МН              по      бюлле-
полу    тень
и от-
дельным
возра-
стным
группам
6  Численность     годовая базы данных:  01-02-03 КАТО,   стат-  28 мая
населения               ЧН,ЕДН,МН              по      бюлле-
от-     тень
дельным
нацио-
наль-
ностям
7  Численность     годовая базы данных:  01-02-03 КАТО    стат-  7 июня
населения               ЧН,ЕДН,МН     (вклю-           бюлле-
чая го-          тень
рода
район-
ного
значе-
ния и
рай-
центры)
8  Средняя         годовая базы данных:  01-02    КАТО,   экс-   27 мая
ожидаемая               ЧН, ЕДН                по      пресс-
продолжи-                                      полу    инфор-
тельности                                              мация
жизни
населения
9  Повозрастные    годовая базы данных:  01-02    КАТО,   экс-   31 мая
и суммарные             ЧН, ЕДН                по      пресс-
коэффициенты                                   пяти-   инфор-
рождаемости                                    летним  мация
возра-
стным
группам
10 Администра-     годовая форма Б(год)  01-02-03 КАТО    стат-  19февраля
тивно-терри-                                           бюлле-
ториальные                                             тень
единицы РК
полу-   форма Б       01-02-03 КАТО    стат-  18августа
годовая                                бюлле-
тень
11 Администра-     годовая форма A(год)  01-02-03 КАТО    таб-   17февраля
тивно-терри-                          (включая         лицы
ториальные                            округа,          для
преобразо-                            населен-         КАТО и
вания РК                              ные пункты)      чис-
лен-
ности
насе-
ления
12 Актуализация    посто-  законода-        -     КАТО    база
классифика-     янно    тельные                        данных
тора КАТО               акты
13 Актуализация    ежеме-  базы             -     КАТО    база     -
базы данных     сячно   данных:                        данных
переписи                ЕДН,МН
населения
(для созда-
ния Регистра
населения):
- идентифи-
кация с
базой
данных
актовых
записей:
родившихся,
умерших,
браков и
разводов;
- идентифи-
кация с
базой
данных
миграции
населения
14 Обследования    посто-     -           -       -      -        -
на полноту и    янно
достоверность
первичных
учетных
документов
естественного
движения,
миграции насе-
ления и их
регистрации в
уполномочен-
ных органах
15 Отчет о поло-   едино-  форма 1 НС      -     КАТО   база   31 марта
вом и возраст-  временно                             данных
ном составе
населения
(сельских
населенных
пунктов)

жылдық  ХТҚ      01-02  ӘАОС,  статбюл. 14 мамыр
дерек.          ұлты,  летень
тер             жас
базасы          тобы,
отба.
сылық
жағдайы,
білімі,
Маман.
дығы
бойын.
ша
3  Халық саны (ХС)  айлық   ХС, ХТҚ, 01-02  ӘАОС   экс.     35-күні
ХКҚ                    пресс-
дерек.                 ақпарат
терiнiң
базасы
жылдық  ХС, ХТҚ, 01-02  ӘАОС   экс.     14 мамыр
ХКҚ                    пресс-
дерек.                 ақпарат
терiнiң
базасы
4  Халық саны       тоқ.    ХС, ХТҚ, 01-02- ӘАОС   статбюл. 13 ақпан
сандық  ХКҚ      03            летень   14 мамыр
дерек.                          13 тамыз
терiнiң                         15 қа.
базасы                          раша
5  Халық саны       жылдық  ХС, ХТҚ, 01-02- ӘАОС,  статбюл. 20 мамыр
ХКҚ      03     жынысы летень
дерек.          және
терiнiң         жеке
базасы          жас
топ.
тары
бо.
йынша
6  Халық саны       жылдық  ХС, ХТҚ, 01-02- ӘАОС,  статбюл. 28 мамыр
ХКҚ      03     жеке   летень
дерек.          ұлттар
терiнiң         бо.
базасы          йынша
7  Халық саны       жылдық  ХС, ХТҚ, 01-02- ӘАОС   статбюл. 7 маусым
ХКҚ      03            летень
дерек.   (аудан
терiнiң  мәнiн.
базасы   дегi
қалалар
мен
аудан
орта.
лықта.
рын
қоса)
8  Халық            жылдық  ХС, ХТҚ  01-02  ӘАОС,  экс.     27 мамыр
өмiрiнiң                 деректе.        жынысы пресс-
орташа                   рiнiң           бо.    ақпарат
болжалды                 базасы          йынша
ұзақтығы
9  Туудың жас       жылдық  ХС, ХТҚ  01-02  ӘАОС,  экс.     31 мамыр
шамасы және              деректе.        бec    пресс-
жиынтық                  рiнiң           жылдық ақпарат
коэффициент.             базасы          жас
терi                                     топ.
тары
бо.
йынша
10 ҚР әкiмшiлiк-    жылдық  Б        01-02- ӘАОС   статбюл. 19 ақпан
аумақтық                 (жылдық) 03            летень
бiрлiктерi               нысаны
жарты   Б        01-02- ӘАОС   статбюл. 18 тамыз
жылдық  нысаны   03            летень
11 ҚР әкiмшiлiк-    жылдық  А        01-02- ӘАОС   ӘАОС     17 ақпан
аумақтық қайта           (жылдық) 03     (ок.   және
құрулары                 нысаны          руг.   халық
терді, санына
елдi   арнал.
мекен. ған
дердi  кесте.
қоса)  лер
12 ӘАОС             үнемі   заңна.    -     ӘАОС   дерек.
сыныптауышын             малық                  тер
жаңғырту                 актiлер                базасы
13 Халық санағының  ай      ХТҚ ХКҚ   -     ӘАОС   дерек.
деректер базасын сайынғы деректе.               тер
жаңғырту                 рiнiң                  базасы
(халық                   базасы
тіркелiмiн құру
үшін):
- туғандар,
өлгендер,
некелер мен
ажырасулар актi.
лерiн тiркеу
деректерiнiң
базасымен
сәйкестендiру;
-халықтың көшi-
қоны деректерi
базасымен
сәйкестендiру
14 Халықтың табиғи  үнемi   -        -      -      -        -
қозғалысы,
көші-қоны
бастапқы есеп
құжаттарының
және оларды
уәкiлеттi
органдарда
тiркеудiң
толықтығы және
дұрыстығын
зерттеу
15 Халықтың         бiр.    ІХЕ      -      ӘАОС   дерек.   31
жыныстық құрамы  жолғы   нысаны                 тер      наурыз
мен жас шамасы                                  базасы
туралы есеп
(ауылдық елдi
мекендердің)

16 Социально-      едино-   базы         01-02   КАТО  анали-  20 октября
демографи-      временно данных                     тичес-
ческая                   переписи                   кие
характерис-              населения                  мате-
тика насе-               и текущего                 риалы
ления РК                 учета на-
(5 лет                   селения
спустя                   (ЧН,ЕДН,
после                    МН)
переписи
населения
1999 года)
17 Итоги обследо-  едино-   анкета    01-02-03   КАТО  стат-  12 мая
вания сельских  временно W-005                      бюлле-
населенных                                          тень
пунктов РК на
основании
индикаторов
социальной и
инженерной
инфраструктуры
14. Конъюнктурные обследования
14.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------
1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  Исследования    месяч-   Анкета      до 25 числа  30 числа  на 2 день
тенденций раз-  ная      П-001       обследуе-    обсле-
вития хозяй-                         мого месяца  дуемого
ственной дея-                                     месяца
тельности
промышленного
предприятия
2  Исследования    квар-    Анкета      до 25 числа  30 марта,  5 января
тенденций раз-  тальная  П-002       последнего   30 июня,   2 апреля
вития хозяй-                         месяца       30 сен-    2 июля
ственной дея-                        квартала     тября и    2 октября
тельности                                         30 декабря
промышленного
предприятия
3  Исследования    квар-    Анкета      до 25 числа  30 марта,  5 января
тенденций раз-  тальная  С-001       третьего     30 июня,   2 апреля
вития хозяй-                         месяца       30 сен-    2 июля
ственной дея-                        обследуемого тября и    2 октября
тельности                            квартала     30 декабря
сельскохозяй-
ственного
предприятия
4  Исследования    месяч-   Анкета      30 числа     на 5 день  на 7 день
тенденций раз-  ная      Т-001       обследуемого
вития хозяй-                         месяца
ственной дея-
тельности
торговых
предприятий
5  Исследования    квар-    Анкета      30 числа     5 января,  7 января
тенденций раз-  тальная  Т-002       последнего   5 апреля,  7 апреля
вития хозяй-                         месяца       5 июля,    7 июля
ственной дея-                        квартала     5 октября  7 октября
тельности
торговых
предприятий
6  Исследования    квар-    Анкета      25 числа     30 марта,  5 января
тенденций раз-  тальная  С-002       последнего   30 июня,   2 апреля
вития хозяй-                         месяца       30 сен-    2 июля
ственной дея-                        квартала     тября и    2 октября
тельности                                         30 декабря
строительной
организации
7  Исследования    квар-    Анкета      25 числа     30 марта,  5 января
тенденций раз-  тальная  ТР-1        последнего   30 июня,   2 апреля
вития хозяй-                         месяца       30 сен-    2 июля
ственной дея-                        текущего     тября и    2 октября
тельности                            квартала     30 декабря
предприятий
транспорта
8  Исследования    квар-    Анкета      25 числа     30 марта,  5 января
тенденций раз-  тальная  СВ-1        последнего   30 июня,   2 апреля
вития хозяй-                         месяца       30 сен-    2 июля
ственной дея-                        текущего     тября и    2 октября
тельности                            квартала     30 декабря
предприятий
связи
9  Исследования    2 раза   Анкета      до 25 числа  30 апреля  2 мая
уровня          в год    П-003       обследуемо-  и 30       2 ноября
конкуренции                          го полуго-   октября
на рынках                            дия
сбыта
10 Исследования    квар-    Анкета      25 числа     30 марта,   5 января
тенденций       тальная  ТУ-001      последнего   30 июня,    2 апреля
развития                             месяца       30 сентября 2 июля
хозяйственной                        текущего     и 30декабря 2 октября
деятельности                         квартала
туристских
организаций
11 Исследования    квар-    Анкета      25 числа     30 марта,   5 января
тенденций       тальная  КУ-001      последнего   30 июня,    2 апреля
развития                             месяца       30 сентября 2 июля
хозяйственной                        текущего     и 30декабря 2 октября
деятельности                         квартала
предприятий,
оказывающих
компьютерные
услуги и
связанные с
ними услуги
12 Исследования    полу-    Анкета      25 числа     30 июнь     5 января
тенденций       годовая  ИН-001      последнего   30 декабрь  2 июля
развития                             месяца
инновационной                        текущего
деятельности                         полугодия
промышленных
предприятий
и строительных
организаций
13 Исследования    полу-    Анкета      25 числа     30 июнь     5 января
тенденций       годовая  ИН-002      последнего   30 декабрь  2 июля
развития                             месяца
инновационной                        текущего
деятельности                         полугодия
научных
организаций

16 ҚР халқының      бір.    халық    01-02  ӘАОС   талдау   20
әлеуметтiк-      жолғы   сана.                  мате.    қазан
демографиялық            ғының                  риалдары
сипаттамасы              және
(1999 жылы               халықты
жүргiзiлген              ағымдағы
халық санағынан          есепке
5 жыл кейiн)             алу
дерек.
терiнiң
базасы
(ХС,ХТҚ,
ХКХ)
17 ҚР ауылдық елдi  бiр.    W-005-   01-02- ӘАОС   стат.    12 мамыр
мекендерiн       жолғы   сауал.   03            бюлле
әлеуметтік және          намасы                 тень
инженерлік
инфрақұрылым
индикаторлары
негiзiнде
зерттеу
қорытындылары
___________________________________________________________________
14. Конъюнктуралық зерттеулер
14.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Респондент. |Өңірлік   |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |   тердің   |басқарма. |есеп.
|  байқаулардың  |      |тика. |бастапқы де.| лардың   |тердің
|     атауы      |      |лық   |ректерді та.|деректер. |жиынтық
|                |      |нысан.|быс ету мер.|   ді ҚР  |базасын
|                |      |дар   |зімдері (кү.|Статистика|қалып.
|                |      |      |ні, айы, жы.|жөніндегі |тастыруды
|                |      |      |лы, есепті  |агентті.  |аяқтау
|                |      |      |  кезеңнен  |гіне табыс|мерзімі
|                |      |      |кейінгі күн)|ету мер.  |(күні,
|                |      |      |            |зімдері   |айы,
|                |      |      |            |(күні,    |жылы,
|                |      |      |            |айы, жылы,|есепті
|                |      |      |            |есепті    |кезеңнен
|                |      |      |            |кезеңнен  |кейінгі
|                |      |      |            |кейінгі   |күн)
|                |      |      |            |   күн)   |
___________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |   4  |       5    |     6    |  7
___________________________________________________________________
1  Өнеркәсiп орын.  айлық   Ө-001-  зерттеле.   зерттеле.  2-күнi
дары шаруашылық          сауал.  тiн         тiн
қызметiнiң даму          намасы  айдың       айдың
үрдiсiн зерттеу                  25-күнiне   30-күні
дейiн
2  Өнеркәсiп орын.  тоқ.    Ө-002-  тоқсанның   30 наурыз, 5 қаңтар
дары шаруашылық  сандық  сауал.  соңғы       30 маусым, 2 сәуiр
қызметiнiң даму          намасы  айының      30 қыркү.  2 шiлде
үрдiсiн зерттеу                  25-күнi     йек және   2 қазан
30 желтоқ.
сан
3  Ауыл шаруашылық  тоқ.   Аш-001- зерттелетiн  30 наурыз, 5 қаңтар
кәсiпорындары    сандық  сауал.  тоқсанның   30 маусым, 2 сәуiр
шаруашылық               намасы  үшiншi      30 қыркү.  2 шiлде
қызметінің даму                  айының      йек және   2 қазан
үрдісiн зерттеу                  25-күнiне   30 желтоқ.
дейiн       сан
4  Сауда кәсiпорын. айлық   Қ-001-  зерттелетiн 5-күнi     7-күні
дары шаруашылық          сауал.  айдың
қызметiнiң даму          намасы  30-күнi
үрдiсiн зерттеу
5  Сауда кәсiпорын. тоқ.    Қ-002-  тоқсанның   5 қаңтар,  7 қаңтар
дары шаруашылық  сандық  сауал.  соңғы       5 сәуiр,   7 сәуiр
қызметiнiң даму          намасы  айының      5 шiлде,   7 шілде
үрдiсiн зерттеу                  30-күнi     5 қазан    7 қазан
6  Құрылыс ұйымдары тоқ.    Қ-002-  тоқсанның   30 наурыз, 5 қаңтар
шаруашылық       сандық  сауал.  соңғы       30 маусым  2 сәуiр
қызметiнiң даму          намасы  айының      30 қыркү.  2 шiлде
үрдiсiн зерттеу                  25-күні     йек және   2 қазан
30 желтоқ.
сан
7  Көлiк кәсiпо.    тоқ.    К-1-    ағымдағы    30 наурыз, 5 қаңтар
рындары шаруа.   сандық  сауал.  тоқсанның   30 маусым, 2 сәуiр
шылық қызметi.           намасы  соңғы       30 қыркү.  2 шiлде
нiң даму                         айының      йек және   2 қазан
үрдiсiн зерттеу                  25-күнi     30 желтоқ.
сан
8  Байланыс         тоқ.    Б-1-    ағымдағы    30 наурыз, 5 қаңтар
кәсiпорындары    сандық  сауал.  тоқсанның   30 маусым, 2 сәуiр
шаруашылық               намасы  соңғы       30 қыркү.  2 шiлде
қызметiнiң                       айының      йек және   2 қазан
даму үрдiсiн                     25-күнi     30 желтоқ.
зерттеу                                      сан
9  Өткiзу рынок.    жылына  Ө-003-  зерттелетiн 30 сәуiр   2 мамыр
тарындағы        2 рет   сауал.  тоқсанның   және       2 қараша
бәсекелестiк             намасы  25-күнi     30 қазан
деңгейiн
зерттеу
10 Туристiк ұйым.   тоқ.    ТҚ-001- ағымдағы    30 наурыз, 5 қаңтар
дардың шаруашы.  сандық  сауал.  тоқсанның   30 маусым, 2 сәуiр
лық қызметiнiң           намасы  соңғы       30 қыркү.  2 шiлде
даму үрдісін                     айының      йек және   2 қазан
зерттеу                          25-күнi     30 желтоқ.
сан
11 Компьютерлiк     тоқ.    КҚ-001- ағымдағы    30 наурыз, 5 қаңтар
қызмет және      сандық  сауал.  тоқсанның   30 маусым  2 сәуiр
онымен                   намасы  соңғы       30 қыркү.  2 шiлде
байланысты                       айының      йек және   2 қазан
қызметтер                        25-күнi     30 желтоқ.
көрсететiн кә.                               сан
сiпорындардың
шаруашылық
қызметiнiң даму
үрдiсiн зерттеу
12 Өнеркәсiп        жарты   ИН-001- ағымдағы    30 маусым  5 қаңтар
орындары мен     жылдық  сауал.  жарты       30 желтоқ. 2 шiлде
құрылыс ұйым.            намасы  жылдықтың   сан
дарының                          соңғы
инновациялық                     айының
қызметiнiң даму                  25-күнi
үрдiсiн зерттеу
13 Ғылыми ұйымдар.  жарты   ИН-001- ағымдағы    30 маусым  5 қаңтар
дың инновация.   жылдық  сауал.  жарты       30 желтоқ. 2 шiлде
лық қызметiнiң           намасы  жылдықтың   сан
даму үрдiсiн                     соңғы
зерттеу                          айының
25-күнi
____________________________________________________________________

14.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------
1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Анализ тенден-   Ежеме-  Данные от-   01-02   ОКЭД    Анали-  Согласно
ций и актуаль-   сячно   раслевых     02-03           тичес-  Плану
ных проблем      или     департамен-                  кие     аналити-
социально-       еже-    тов, регио-                  мате-   ческих
экономического   квар-   нальных уп-                  риалы   работ
развития         тально  равлений
Республики       сог-    статистики,
Казахстан        ласно   министерств
на уровне:       Плану   и агентств
республики;      анали-
регионов;        тичес-
секторов         ких
экономики        работ
2  Анализ и         месяч-  Анкета       01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   ная     П-001                ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                                 КФС     кие
ческого сос-                                          мате-
тояния промыш-                                        риалы
ленных пред-
приятий
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
3  Анализ и         квар-   Анкета       01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная П-002                ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                                 КФС     кие
ческого сос-                                          мате-
тояния промыш-                                        риалы
ленных пред-
приятий
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
4  Анализ и         квар-    Анкета      01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  С-001               ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                                 КФС     кие
ческого сос-                                          мате-
тояния сельско-                                       риалы
хозяйственных
предприятий
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
5  Анализ и         месяч-  Анкета      01-02   КАТО,  Анали-  на 15
прогноз финан-   ная     Т-001               ОКЭД,  тичес-  день
сово-экономи-                                КФС    кие
ческого сос-                                        мате-
тояния пред-                                        риалы
приятий
торговли
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
6  Анализ и         квар-    Анкета     01-02   КАТО,  Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  Т-002              ОКЭД,  тичес-  день
сово-экономи-                                КФС    кие
ческого сос-                                        мате-
тояния пред-                                        риалы
приятий
торговли
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
7  Анализ и         квар-    Анкета      01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  С-002               ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                                 КФС     кие
ческого сос-                                          мате-
тояния строи-                                         риалы
тельных
организаций
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
8  Анализ и         квар-    Анкета      01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  ТР-1                ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                                 КФС     кие
ческого сос-                                          мате-
тояния                                                риалы
предприятий
транспорта
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
9  Анализ и         квар-    Анкета      01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  СВ-1                ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                                 КФС     кие
ческого сос-                                          мате-
тояния                                                риалы
предприятий
связи
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
10 Анализ конкурен- 2 раза   Анкета     01-02   КАТО,   Анали-  на 15
тоспособности    в год    П-003              ОКЭД,   тичес-  день
промышленных                                 КФС     кие
предприятий                                          мате-
Республики                                           риалы
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
11 Анализ и         квар-    Анкета    01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  ТУ-001            ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                               КФС     кие
ческого сос-                                        мате-
тояния                                              риалы
туристских
организаций
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
12 Анализ и         квар-    Анкета    01-02   КАТО,   Анали-  на 15
прогноз финан-   тальная  КУ-001            ОКЭД,   тичес-  день
сово-экономи-                               КФС     кие
ческого сос-                                        мате-
тояния                                              риалы
предприятий,
оказывающих
компьютерные
услуги и
связанные с
ними услуги
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
13 Анализ и         полу-    Анкета    01-02  КАТО,   Анали-  на 15
прогноз инно-    годовая  ИН-001           ОКЭД,   тичес-  день
вационной                                  КФС     кие
деятельности                                       мате-
предприятий                                        риалы
промышленности
и строительных
организаций
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнктур-
ных обследований
14 Анализ и         полу-    Анкета    01-02  КАТО,   Анали-  на 15
прогноз инно-    годовая  ИН-002           ОКЭД,   тичес-  день
вационной                                  КФС     кие
деятельности                                       мате-
научных                                            риалы
организаций
Республики
Казахстан
по результа-
там конъюнк-
турных обсле-
дований

14.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7  |  8
___________________________________________________________________
1  Қазақстан        Талдау  Салалық  01-02  ЭҚЖС   талдау   Талдау
Республикасының  жұмыс.  департа. 02-03         мате.    жұмыс.
әлеуметтiк-      тарының менттер.               риалдары тарының
экономикалық     жоспа.  дiң,                            жоспа.
даму үрдiсiн     рына    статис.                         рына
және өзектi      сәйкес  тиканың                         сәйкес
мәселелерiн      ай      өңiрлiк
төмендегi        сайын   басқар.
деңгейде талдау: немесе  мала.
республика;      тоқсан  рының,
өңірлер;         сайын   министр.
экономика                лiктер
секторлары               мен
агент.
тiктер.
дiң
дерек.
терi
2  Қазақстан        айлық   Ө-001-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы             сауал.          ЭҚЖС,  мате.
өнеркәсiп                намасы          МНС    риалдары
орындарының
қаржы-эконо.
микалық
жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
3  Қазақстан        тоқ.    Ө-002-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
өнеркәсiп                намасы          МНС    риалдары
орындарының
қаржы-эконо.
микалық
жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары бо.
йынша талдау
және болжау
4  Қазақстан        тоқ.    Қ-001-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
ауыл шаруашы.            намасы          МНС    риалдары
лық кәсiпо.
рындарының
қаржы-эконо.
микалық
жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
5  Қазақстан        айлық   Қ-001-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы             сауал.          ЭҚЖС,  мате.
сауда кәсiпо.            намасы          МНС    риалдары
рындарының
қаржы-эконо.
микалық
жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
6  Қазақстан        тоқ.    Қ-002-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
сауда кәсiпо.            намасы          МНС    риалдары
рындарының
қаржы-эконо.
микалық
жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
7  Қазақстан        тоқ.    Қ-002-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
құрылыс                  намасы          МНС    риалдары
ұйымдарының
қаржы-экономи.
калық жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
8  Қазақстан        тоқ.    К-1-     01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
көлiк кәсiпо.            намасы          МНС    риалдары
рындарының
қаржы-эконо.
микалық
жағдайын
конъюнкту.
ралық зерттеу
қорытындылары
бойынша талдау
және болжау
9  Қазақстан        тоқ.    Б-1-     01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
байланыс кәсi.           намасы          МНС    риалдары
порындарының
қаржы-экономи.
калық жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
10 Қазақстан        жылына  Ө-003-   01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     2 рет   сауал.          ЭҚЖС,  мате.
өнеркәсiп орын.          намасы          МНС    риалдары
дарының
бәсекеге жарам.
дылығын
конъюнктуралық
зерттеу
қорытындылары
бойынша талдау
11 Қазақстан        тоқ.    ТҚ-001-  01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
туристiк ұйым.           намасы          МНС    риалдары
дарының қаржы-
экономикалық
жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қоры.
тындылары
бойынша талдау
және болжау
12 Қазақстан Рес.   тоқ.    КҚ-001-  01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
публикасы        сандық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
компьютерлiк             намасы          МНС    риалдары
қызмет және
онымен байла.
нысты қызметтер
көрсететiн
кәсiпорындарының
қаржы-экономи.
калық жағдайын
конъюнктуралық
зерттеу қорытын.
дылары бойынша
талдау және
болжау
13 Қазақстан        жарты   ИН-001-  01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     жылдық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
өнеркәсiп                намасы          МНС    риалдары
орындары мен
құрылыс ұйым.
дарының инно.
вациялық
қызметiн
конъюнктуралық
зерттеу қорытын.
дылары бойынша
талдау және
болжау
14 Қазақстан        жарты   ИН-002-  01-02  ӘАОС,  талдау   15-күні
Республикасы     жылдық  сауал.          ЭҚЖС,  мате.
ғылыми                   намасы          МНС    риалдары
ұйымдарының
инновациялық
қызметiн
конъюнктуралық
зерттеу
қорытындылары
бойынша талдау
және болжау

15 Сравнительный    месяч-   Данные    01     По      Анали-  на 15 день
анализ           ная      Статко-          основ-  тичес-
социально-                митета           ным     кие
экономического            СНГ,             соци-   мате-
развития                  отрас-           ально-  риалы
Казахстана и              левых            эконо-
стран СНГ                 депар-           мичес-
таментов         ким
пока-
зате-
лям
16 Анализ тен-      месяч-   Данные    01     Страны  Анали-  на 15 день
денций и акту-   ная      Евро-            отдель- тичес-
альных проблем            стата            ных     кие
социально-эко-            и дру-           регио-  мате-
номического               гих              нов     риалы
развития от-              статис-          мира
дельных регио-            тичес-
нов и стран               ких ве-
мира                      домств
17 Мониторинг       квар-    Данные    01     Макро-  База    20 февраля
развития         тальная  Статко-          эконо-  данных, 20 мая
экономики                 митета           мичес-  анали-  20 августа
государств-               СНГ              кие     тичес-  20 ноября
участников                                 пока-   кие
Договора о                                 затели  мате-
Таможенном                                         риалы
Союзе (ЕврАзЭС)
18 Конъюнктура      месяч-   Данные    01     По от-  Анали-  на 15 день
мировых          ная      Всемирного       дель-   тичес-
товарных                  банка            ным     кие
рынков                                     видам   мате-
продук- риалы
ции
15. Статистические регистры и статистика предприятий
15.1. Проведение статистических наблюдений
---------------------------------------------------------------------------
N | Наименование |Перио-  |Статистичес-|Сроки пред-|Сроки    |Срок завер-
пп |статистических|дичность|кие формы   |ставления  |представ-|шения фор-
|  наблюдений  |        |            |первичных  |ления    |мирования
|              |        |            |данных рес-|данных   |сводной
|              |        |            |пондентами |региональ|базы первич-
|              |        |            |(дата, день|ными уп- |ных отчетов
|              |        |            |после от-  |равлени- |(дата, день
|              |        |            |четного пе-|ями в    |после отчет-
|              |        |            |риода)     |Агентство|ного
|              |        |            |           |РК по ста|периода)
|              |        |            |           |тистике  |
|              |        |            |           |(дата,   |
|              |        |            |           |день пос-|
|              |        |            |           |ле отчет-|
|              |        |            |           |ного пе- |
|              |        |            |           |риода)   |
---------------------------------------------------------------------------

15 Қазақстанның     айлық   ТМД      01     Не.    талдау    15-күні
және ТМД                 стат.           гiзгi  мате.
елдерiнiң                комите.         әлеу.  риалдары
әлеуметтiк-              тiнiң,          мет.
экономикалық             салалық         тiк-
дамуын салыс.            департа.        эконо.
тырмалы талдау           менттер.        мика.
дiң де.         лық
ректерi         көр.
сет.
кiштер
бо.
йынша
16 Жекелеген өңiр.  айлық   Еуростат 01     Әлем.  талдау    15-күні
лер мен әлем             және            нiң    мате
елдерiнiң                басқа да        жеке.  риалдары
әлеуметтiк-              статис.         леген
экономикалық             тикалық         өңiр.
даму үрдiсiн             ведомс.         лерi.
және өзектi              тволар          нiң
мәселелерiн              дерек.          елдерi
талдау                   терi
17 Кеден Одағы      тоқ.    ТМД      01     Макро. талдау   20 ақпан
туралы Шартқа    сандық  стат.           эконо. мате.    20 мамыр
(ЕуроАЗЭО)               комите.         мика.  риалдары 20 тамыз
қатысушы -               тiнiң           лық             20
мемлекеттер              дерек.          көр.            қараша
экономикасының           терi            сет.
даму мониторингi                         кiштер
18 Әлемдік тауар    айлық   Бүкіл    01     Өнім.  талдау    15-күні
рыноктарының             әлемдік         нің    мате.
конъюнктурасы            банк            жеке.  риалдары
дерек.          леген
тері            түр.
лері
бо.
йынша
____________________________________________________________________
15. Статистикалық тiркелiмдер және кәсiпорындар статистикасы
15.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Респуондент.|Өңірлік   |Бастапқы
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |    тердің  |басқарма. |есеп.
|  байқаулардың  |      |тика. |бастапқы де.| лардың   |тердің
|     атауы      |      |лық   |ректерді та.|деректер. |жиынтық
|                |      |нысан.|быс ету мер.|   ді ҚР  |базасын
|                |      |дар   |зімдері (кү.|Статистика|қалып.
|                |      |      |ні, айы, жы.|жөніндегі |тастыруды
|                |      |      |лы, есепті  |агентті.  |аяқтау
|                |      |      |  кезеңнен  |гіне табыс|мерзімі
|                |      |      |кейінгі күн)|ету мер.  |(күні,
|                |      |      |            |зімдері   |айы,
|                |      |      |            |(күні,    |жылы,
|                |      |      |            |айы, жылы,|есепті
|                |      |      |            |есепті    |кезеңнен
|                |      |      |            |кезеңнен  |кейінгі
|                |      |      |            |кейінгі   |күн)
|                |      |      |            |   күн)   |
___________________________________________________________________

1 |      2       |    3   |       4    |     5     |    6    |     7
---------------------------------------------------------------------------
1  Обследование    годовая  ф.1-РЕГ      1 ноября   1 декабря  26 декабря
предприятий
(средних и
крупных)
2  Структурное     годовая  ф.1-пред-   по отдель-  по отдель-  по отдель-
обследование             приятие     ному плану  ному плану  ному плану
предприятий              единовре-
менное
3  Обследование    годовая  анкета      1 ноября   1 декабря  26 декабря
некоммерческих           W-002
организаций
15.2. Другие статистические работы
------------------------------------------------------------------------
N |Наименование   |Перио-  |Статистичес-|Сводные|Виды    |Форма|Сроки
пп|статистических |дичность|кие формы   |данные |группи -|завер|завер-
|работ          |        |            |(01 -  |ровок   |шения|шения
|               |        |            |по рес-|(по клас|     |(дата,
|               |        |            |публи- |сифика- |     |день
|               |        |            |ке; 02-|торам,  |     |после
|               |        |            |по об- |другое) |     |отчет-
|               |        |            |ластям;|        |     |ного
|               |        |            |03 - по|        |     |периода;
|               |        |            |райо-  |        |     |при сов-
|               |        |            |нам)   |        |     |падении
|               |        |            |первая |        |     |сроков
|               |        |            |строка |        |     |с празд-
|               |        |            |- на   |        |     |ничными
|               |        |            |респуб-|        |     |и выход-
|               |        |            |ликан- |        |     |ными
|               |        |            |ском   |        |     |днями
|               |        |            |уровне,|        |     |срок пе-
|               |        |            |вторая |        |     |реходит
|               |        |            |строка-|        |     |на ближай-
|               |        |            |на реги|        |     |щий рабо-
|               |        |            |ональ- |        |     |чий день)
|               |        |            |ном    |        |     |
|               |        |            |уровне |        |     |
------------------------------------------------------------------------
1 |       2       |    3   |      4     |    5  |    6   |  7  |   8
------------------------------------------------------------------------
1  Ведение Госу-   месяч-         -          -   все      ре-    15 числа
дарственного    ная                           класси-  гистр
статистичес-                                  фика-
кого регистра                                 торы
2  Взаимодействие
статистического
регистра с
другими государ-
ственными реги-
страми                                   _
а) РНиОН        месяч-        -         |_|   ОКЭД,    ре-   20 числа
ная                     | |   КАТО,    гистр
-    КРП,
КФС,
КОПФ,
СЭ
б) ГБД ЮЛ,      в текущем     -          -    ОКЭД,    ре-   -
другие       порядке                       КАТО,    гистр
регистры                                   КРП

1 |       2        |   3  |   4  |       5    |     6    |  7
___________________________________________________________________
1  Кәсiпорындарды   жылдық  1-ӨҢIР  1 қараша    1 жел.     26 жел.
(орташа және             нысаны              тоқсан     тоқсан
ipi) зерттеу
2  Кәсiпорындарды   жылдық  1-бiр.  жеке        жеке       жеке
құрылымдық               жолғы   жоспар      жоспар     жоспар
зерттеу                  кәсiп.  бойынша     бойынша    бойынша
орын
нысаны
3  Коммерциялық     жылдық  W-002    1 қараша   1 жел.     26 жел.
емес ұйымдарды           сауал.              тоқсан     тоқсан
зерттеу                  намасы
___________________________________________________________________
15.2. Басқа статистикалық жұмыстар
____________________________________________________________________
р/с|                |Кезең.|Ста.  |Жиынтық |Топтас.|Аяқ. |Аяқтау
N | Статистикалық  |ділігі|тис.  |деректер| тыру  |тау  |мерзім.
|  жұмыстардың   |      |тика. |(01-рес.| түр.  |ныса.| дері
|     атауы      |      |лық   |публика | лері  |ны   |(күні,
|                |      |нысан.|бойынша;|(сынып.|     |айы, жылы,
|                |      |дар   |02-об.  |тауыш. |     |есепті
|                |      |      |лыcтар  | тар   |     |кезеңнен
|                |      |      |бойынша;|бойын. |     |кейінгі
|                |      |      |03-ау.  |  ша,  |     | күн;
|                |      |      |дандар  | басқа |     |аяқтау
|                |      |      |бойынша)|  да)  |     |мерзімде.
|                |      |      |бiрiншi |       |     |рі мереке
|                |      |      | жол -  |       |     | және
|                |      |      |респуб. |       |     |демалыс
|                |      |      |ликалық |       |     |күндеріне
|                |      |      |деңгей. |       |     |сәйкес
|                |      |      |  де,   |       |     |келген
|                |      |      |екiншi  |       |     |жағдайда
|                |      |      |жол     |       |     |сол күн.
|                |      |      |- өңiр. |       |     |дерден
|                |      |      | лiк    |       |     |кейінгі
|                |      |      |деңгей. |       |     |жұмыс
|                |      |      |  де    |       |     |күніне
|                |      |      |        |       |     |ауысады
___________________________________________________________________
1 |       2        |   3  |   4  |   5    |  6    |  7  |  8
___________________________________________________________________
1  Мемлекеттiк      айлық   -        -      барлық тiркелiм 15-күні
статистикалық                            сынып.
тiркелiм жүргiзу                         тауышта
Р
2  Статистикалық
тiркелiмнiң
басқа
мемлекеттiк
тiркелiмдермен
әрекеттестiгi
а) СТ және СОТ   айлық   -        -      ЭҚЖС,  тiркелiм 20-күні
ӘАОС,
КМС,
МНС,
ШҰҚКС,
ЭС
б) ЗТ, ДМБ,      ағым.   -         -     ЭҚЖС,  тiркелiм  -
басқа да         дағы                    ӘАОС,
тiркелiмдер      тәр.                    КМС
тiппен

3  Присвоение      годовая       -          -    ОКЭД,    ре-   23 января
в статисти-                                   КРП,     гистр
ческом                                        КПОП
регистре
классифи-
кационных
кодов на
начало года
4  Оценка каче-    годовая       -          -    все      ре-    22 марта
ства статис-                                  класси-  гистр
тического                                     фика-
регистра                                      торы
5  Актуализация
статистического
регистра
а) по спискам   годовая       -          -    ОКЭД,  регистр  5 мая
лицензиаров                                КАТО
от государ-
ственных
органов
б) по данным    годовая       -          -    все      ре-    30 июля
годовых                                    класси-  гистр
статисти-                                  фика-
ческих                                     торы
отчетов
в) по данным    годовая    1-РЕГ         -    все      ре-    26декабря
обследо-                                   класси-  гистр
вания                                      фика-
предприя-                                  торы
тий
(средних
и крупных)
г) по данным    годовая    анкета        -    все      ре-    26декабря
обследо-                W-002              класси-  гистр
вания                                      фика-
некоммер-                                  торы
ческих
организа-
ций
д) по первич-   месяч-       -           -    ОКЭД,    ре-    20 числа
ным данным   ная                           КАТО     гистр
налоговых
органов об
индивиду-
альных пред-
принимателях
е) по сводным
отчетам
налоговых
органов об
индивидуаль-
ных предпри-
нимателях:
- о деятель-  квар-      -         01-02   ОКЭД,   ре-    26 марта
ности ИП    тальная              02-03   КАТО    гистр  26 июня
26сентября
26 декабря
- по ИП,
применя-
ющим от-
дельные
виды
режимов
налого-
обложе-
ния
полу-      -        01-02   ОКЭД,  регистр 16 апреля
годовая             02-03   КАТО           16 октября
годовая    -        01-02   ОКЭД,  регистр 30 марта
02-03   КАТО
годовая    -        01-02   ОКЭД,  регистр 10 июля
02-03   КАТО
6  Ведение          квар-      -          -     КАТО   регистр 26 января
регистр          тальная                                    26 апреля
жилого                                                      26 июля
фонда                                                       26 октября
годовая
-          -     ОКЭД   регистр 20 февраля
7  Актуализация
регистра
жилого фонда
а) по данным     полу-    бланк        -     харак- регистр 22 апреля
бланка        годовая  обследо-           терис-         1 октября
обследова-             вания              тики
ния о вве-             ввода              домов
денных и               в дей-
выбывших               ствие
домах                  (выбытия)
жилых
помеще-
ний
б) по данным     полу-       -         -     харак- регистр 26 марта
акимата о     годовая                     терис-         26 сентября
ветхих и                                  тики
аварийных                                 домов
домах
в) по данным     полу-       -         -     харак- регистр 20 мая
похозяй-      годовая                     терис-         20 ноября
ственных                                  тики
книг                                      домов
г) по данным     полу-       -         -     харак- регистр 26 июня
РГП "Центр    годовая                     терис-         26 декабря
недвижимос-                               тики
ти" и других                              домов
источников о
городском
жилом фонде

3  Статистикалық    жылдық  -         -     ЭҚЖС,  тiркелiм 23
тiркелiмде жыл                           КМС,            наурыз
басына сыныптау                          ӨККC
кодтарын алу
4  Статистикалық    жылдық  -         -     барлық тiркелiм 22
тiркелiмнiң                              сынып.          наурыз
сапасын бағалау                          тауышта
Р
5  Статистикалық
тiркелiмдi
жаңғырту
а) мемлекеттiк   жылдық  -         -     ЭҚЖС,  тiркелiм 5 мамыр
органдардан                              ӘАОС
алынған
лицензиарлар
тiзiмi бойынша
б) жылдық        жылдық  -         -     барлық тiркелiм 30 шiлде
статистикалық                            сынып.
eceптep                                  тауыш.
деректерi                                та
бойынша                                  р
в) кәсіпорын.    жылдық  1-ӨҢIР    -     барлық тiркелiм 26 жел.
дарды (орташа            нысаны          сынып.          тоқсан
және ipi)                                тауыш.
зерттеу                                  та р
деректерi
бойынша
г) коммерциялық  жылдық  W-002-    -     барлық тiркелiм 26 жел.
емес ұйымдарды           сауал.          сынып.          тоқсан
зерттеу                  намасы          тауыш.
деректерi                                та р
бойынша
д) салық ор.     айлық     -       -     ЭҚЖС,  тiркелiм 20-күні
гандарының жеке                          ӘАОС
кәсiпкерлер
туралы бастапқы
деректерi
бойынша
e) салық орган.
дарының жеке
кәсiпкерлер
туралы
жиынтық есептерi
бойынша:
- ЖК қызметi     тоқ.    -         01-02 ЭҚЖС,  тiркелiм 26
туралы           сандық            02-03 ӘАОС            наурыз,
26
маусым
26 қыр.
күйек
26 жел.
тоқсан
- салық салу     жарты   -         01-02 ЭҚЖС,  тiркелiм 16 сәуiр
тәртiптемеле.    жылдық            02-03 ӘАОС            16 қазан
рiнiң жекелеген
түрлерiн қол.
данатын ЖК
бойынша
- ЖК-ден бюджет. жылдық  -         01-02 ЭҚЖС,  тiркелiм 30
ке түскен түсiм                    02-03 ӘАОС            наурыз
сомасы бойынша
жалпы белгiлен.  жылдық  -         01-02 ЭҚЖС,  тiркелiм 10 шілде
ген тәртiпте                       02-03 ӘАОС
бюджетпен есеп
айырысуды жүзеге
асыратын ЖК
бойынша
6  Тұрғын үй        тоқ.    -         -     ӘАОС   тiркелiм 26
қорының тiркелi. сандық                                  қаңтар
мiн жүргiзу                                              26 сәуiр
26 шiлде
26 қазан
жылдық  -        -      ӘАОС   тіркелім 20 ақпан
7  Tұрғын үй қоры.
ның тіркелімін
жаңғырту
а) iске қосылған жарты   Тұрғын    -     үй.    тiркелiм 22 сәуір
және iстен шыға. жылдық  жайларды        лер.            1 қазан
рылған үйлердi           iске            дiң
зерттеу блан.            қосуды          си.
кiсiнiң дерек.           (iстен          пат.
терi бойынша             шығаруды)       тама.
зерттеу         лары
бланкiсi
б) ескі және     жарты   -         -     үйлер. тiркелiм 26
апатты үйлер     жылдық                  дің             наурыз
туралы әкімдік                           сипат.          26 қыр.
деректері                                тама.           күйек
бойынша                                  лары
в) әрбiр шаруа.  жарты   -         -     үйлер. тiркелiм 20 мамыр
шылыққа арналған жылдық                  дің             20
кiтаптар дерек.                          сипат.          қараша
терi бойынша                             тама.
лары
г) қалалық       жарты   -         -     үйлер. тiркелiм 26
тұрғын үй қоры   жылдық                  дің             маусым
туралы "Жылжы.                           сипат.          26 жел.
майтын мүлiк                             тама.           тоқсан
орталығы" PMК                            лары
деректерi және
басқа да көздер
бойынша