О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 и от 2 декабря 1999 года N 1843
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 2004 года N 11. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2005 г. N 467 (P050467)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 "Об образовании Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 482):
в заголовке и преамбуле слово "иностранных" исключить;
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений инвесторов:
Джаксыбекова                      - Министра индустрии и торговли
Адильбека Рыскельдиновича           Республики Казахстан,
председателем
Смагулова                         - вице-министра индустрии и
Болата Советовича                   торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя
Аринова                           - председателя Комитета по
Ерлана Асатаевича                   инвестициям Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, секретарем
Тлеуберди                         - вице-министра иностранных дел
Мухтара Бескеновича                 Республики Казахстан
Бекжанова                         - вице-министра охраны окружающей
Жамбула Лесбековича                 среды Республики Казахстан
Бекбосунова                       - вице-министра юстиции
Сабыржана Мадиевича                 Республики Казахстан
Ашитова                           - вице-министра труда и
Батыржана Заирхановича              социальной защиты населения
Республики Казахстан
Искакова                          - председателя Налогового
Марлена Нурахметовича               комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Утепова                           - первого заместителя
Эдуарда Карловича                   председателя Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Мынбаева                          - заместителя Председателя
Алмаса Саятовича                    Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
(по согласованию)
Тена                              - начальника Департамента
Игоря Викторовича                   таможенных доходов Агентства
таможенного контроля
Республики Казахстан
Учкемпирову                       - заместителя директора
Айгул Маулетовну                    Департамента недропользования
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии: Абыкаева Нуртая Абыкаевича, Айтекенова Кайрата Медыбаевича, Альжанова Тлека Кабыкеновича, Андрющенко Александра Ивановича, Елеманова Болата Далдаевича, Идрисова Ерлана Абильфаизовича, Кузутбаеву Ажар Килмбековну, Нурпеисова Кайрата Айтмухамбетовича, Раханова Максудбека Смагуловича, Умбеталиеву Дану Шекербековну, Умербаева Адильхана Абдрахмановича;
в пункте 2:
в абзаце втором и третьем слово "иностранных" исключить;
в абзаце четвертом после слова "деятельности" слово "иностранных" исключить;
в пункте 3 слова "иностранных дел" заменить словами "индустрии и торговли";

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 және 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 қаңтардағы N 11 қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.17. N 467 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Шетелдiк инвесторлардың өтiнiштерiн қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 482-құжат):
атауындағы және кiрiспедегi "Шетелдiк" деген сөз алынып тасталсын;
1-тармақта:
Инвесторлардың өтiнiштерiн қарау жөнiнде ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жақсыбеков                      - Қазақстан Республикасы Индустрия
Әдiлбек Рыскелдiұлы               және сауда министрi, төраға
Смағұлов                        - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы                    Индустрия және сауда
вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Арынов                          - Қазақстан Республикасының
Ерлан Асатайұлы                   Индустрия және сауда министрлiгi
Инвестициялар жөнiндегi
комитетiнiң төрағасы, хатшы
Тілеубердi                      - Қазақстан Республикасының
Мұхтар Бескенұлы                  Сыртқы істер вице-министрi
Бекжанов                        - Қазақстан Республикасының
Жамбыл Лесбекұлы                  Қоршаған ортаны қорғау
вице-министрi
Бекбосынов                      - Қазақстан Республикасының
Сабыржан Мәдиұлы                  Әділет вице-министрi
Әшитов                          - Қазақстан Республикасының
Батыржан Зайырқанұлы              Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Ысқақов                         - Қазақстан Республикасының
Марлен Нұрахметұлы                Қаржы министрлiгi Салық
комитетiнiң төрағасы
Өтепов                          - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлұлы                    министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк
және жекешелендiру комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Мыңбаев                         - Қазақстан Республикасының Табиғи
Алмас Саятұлы                     монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгi төрағасының орынбасары
Тен                             - Қазақстан Республикасының
Игорь Викторович                  Кедендiк бақылау агенттiгi
Кедендiк кiрiстер департаментiнiң
бастығы
Yшкемпiрова                     - Қазақстан Республикасы Энергетика
Айгүл Мәулетқызы                  және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Жер қойнауын
пайдалану департаментi
директорының орынбасары;
көрсетiлген комиссияның құрамынан: Әбiқаев Нұртай Әбiқайұлы, Әйтекенов Қайрат Медiбайұлы, Әлжанов Тiлек Қабыкенұлы, Андрющенко Александр Иванович, Еламанов Болат Далдайұлы, Ыдырысов Ерлан Әбiлфайызұлы, Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы, Нүрпейiсов Қайрат Айтмұхамбетұлы, Раханов Мақсұтбек Смағұлұлы, Yмбетәлиева Дана Шекербекқызы, Өмiрбаев Әдiлхан Әбдiрахманұлы шығарылсын;
2-тармақта:
екiншi және үшiншi абзацтардағы "шетелдiк" деген сөз алынып тасталсын;
төртiншi абзацтағы "салған" деген сөзден кейiнгi "шетелдiк" деген сөз алынып тасталсын;
3-тармақтағы "Сыртқы iстер" деген сөздер "Индустрия және сауда" деген сөздермен ауыстырылсын;

2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1843 "Об утверждении Положения о Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 524):
в заголовке, преамбуле и пункте 1 слово "иностранных" исключить;
в Положении о Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке, пунктах 1 и 2, подпунктах 1), 2) и после слова "деятельности" в подпункте 4) пункта 4 слово "иностранных" исключить;
в пункте 5 слова "иностранных дел" заменить словами "индустрии и торговли";
в пунктах 8 и 11 слово "иностранных" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2) "Шетелдiк инвесторлардың өтiнiштерiн қарау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 1843  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 524-құжат):
атауындағы, кiрiспедегi және 1-тармақтағы "Шетелдiк" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шетелдiк инвесторлардың өтiнiштерiн қарау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
атауындағы, 1 және 2-тармақтардағы, 4-тармақтың 1), 2) тармақшаларындағы және 4) тармақшадағы "салатын" деген сөзден кейiнгi "шетелдiк" деген сөз алынып тасталсын;
5-тармақтағы "Сыртқы iстер" деген сөз "Индустрия және сауда" деген сөздермен ауыстырылсын;
8 және 11-тармақтардағы "шетелдiк" деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі