О возложении исполнения обязанностей вице-министра финансов на председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 31. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 марта 2004 г. N 340 (P040340)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Возложить на Искакова Марлена Нурахметовича - председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан исполнение обязанностей вице-министра финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрінің міндетін атқаруды Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасына жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 31 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.03.18. N 340 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Қаржы вице-министрінің міндетін атқару Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасы Марлен Нұрахметұлы Ысқақовқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі