О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2004 года N 61
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963 "Об утверждении Программы государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 631) следующее изменение:
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в графе "наименование проекта" строки, порядковый номер 16-1, слово "Реконструкция" заменить словом "Строительство".
2. Министерству финансов Республики Казахстан, закрытому акционерному обществу "Национальная компания "КазМунайГаз" осуществить мероприятия, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 қаңтардағы N 61 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасына 3-қосымшада:
"Жоба атауы" деген бағанның реттік нөмірі 16-1 жолында "қайта жаңарту" деген сөз "салу" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі, "Қазмұнайгаз" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамы осы қаулыдан туындайтын іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі