О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 598
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2004 года N 94
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2003 года N 598 "О возложении исполнения обязанностей председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 маусымдағы N 598 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қаңтардағы N 94 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Орман және аңшылық шаруашылығы комитетi төрағасының мiндетiн атқаруды жүктеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 23 маусымдағы N 598 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі