О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2004 года N 127
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2004 года N 127
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 13 ноября 1991 года N 701 "Об утверждении Положения о ценных бумагах".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 июня 1993 года N 537 "О внесении изменений и дополнения в постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 13 ноября 1991 года N 701" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 24, ст. 301).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июля 1993 года N 658 "О внесении изменений и дополнений в Положение о ценных бумагах" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 31, ст. 360).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 ақпандағы N 127 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 3 ақпандағы
N 127 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң күші жойылды ден танылған
шешiмдерiнiң тiзбесi
1. Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң "Бағалы қағаздар туралы ережені бекiту туралы" 1991 жылғы 13 қарашадағы N 701 қаулысы.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақ ССР Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 13 қарашадағы N 701 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгізу туралы" 1993 жылғы 24 маусымдағы N 537 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 24, 301-құжат).
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Бағалы қағаздар туралы ережеге өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1993 жылғы 30 шілдедегі N 658 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 31, 360-құжат).