О государственной закупке товара, имеющего важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2004 года N 140
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" для обеспечения аэронавигационного обслуживания в районе аэропорта города Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить закрытое акционерное общество "Эйр Казахстан" поставщиком стратегически важного товара - здания по адресу: город Алматы, улица Майлина, дом 38, N А - для нужд Республиканского государственного предприятия "Казаэронавигация".
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Стратегиялық мәнi бар маңызды тауарларды сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 ақпандағы N 140 қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының 21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әуежайы ауданында аэронавигациялық қызмет көрсетудi қамтамасыз ету үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Эйр Қазақстан" жабық акционерлік қоғамы "Қазаэронавигация" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының мұқтаждары үшiн Алматы қаласы, Майлин көшесi, 38 үй, N А мекен-жайы бойынша орналасқан ғимаратты-стратегиялық мәнi бар маңызды тауарды берушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi