О распределении сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета 2004 года на образование
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2004 года N 155
В соответствии со статьей 30 Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования;
распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год на содержание вновь вводимых объектов образования;
распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год на выплату денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного (переданных) патронатным воспитателям;
распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных
исполнительных органов.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить целевое использование бюджетных средств и до 15 числа месяца, следующего за отчетным, представлять в Министерство образования и науки Республики Казахстан, Министерство здравоохранения Республики Казахстан
соответствующий отчет об использовании выделенных целевых трансфертов.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2004 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 155
Распределение сумм целевых трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на 2004 год на обеспечение содержания типовых
штатов государственных учреждений общего
среднего образования
____________________________________________________________________
N !       Наименование             ! Количество !    Сумма,
п/п!                                ! штатных    !  тыс. тенге
!                                ! единиц     !
--------------------------------------------------------------------
1 !             2                  !     3      !      4
--------------------------------------------------------------------
Всего                             16 334        2 731 921
1.  Акмолинская область                1 306          179 717

2004 жылғы республикалық бюджеттен бiлiм беруге арналған мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 ақпандағы N 155 қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы Заңының 30-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк жалпы орта бiлiм беру мекемелерiнiң үлгi штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге 2004 жылға арналған мақсатты трансферттердiң сомасын бөлу;
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын бiлiм беру объектiлерiн ұстауға 2004 жылға арналған мақсатты трансферттердiң сомасын бөлу;
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне патронаттық тәрбиешiлерге берiлген сәбидi (балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражатты төлеуге 2004 жылға арналған мақсатты трансферттердiң сомасын бөлу;
облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде орта кәсiптiк оқу орындарында оқитын студенттердiң стипендияларының мөлшерiн арттыруға 2004 жылға арналған мақсатты трансферттердiң сомасын бөлу бекiтiлсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi бюджет қаражатын мақсатты пайдалануды қамтамасыз етсiн және есептi айдан кейiнгi айдың 15-күнiне дейiн бөлiнген мақсатты трансферттердiң пайдаланылуы туралы Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлігіне, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне тиісті есепті ұсынсын.
3. Осы қаулы 2004 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 155 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік жалпы орта
бiлiм беру мекемелерiнің үлгі штаттарын ұстауды
қамтамасыз етуге 2004 жылға арналған мақсатты
трансферттердiң сомасын бөлу
__________________________________________________________________
P/c|                 Атауы                 |Штаттық  | Сомасы,
N |                                       |бiрлiктер|мың теңге
|                                       |   саны  |
__________________________________________________________________
1                      2                       3         4
__________________________________________________________________
Барлығы                                16 334     2 731 921
1.  Ақмола облысы                          1 306      179 717

2.  Актюбинская область                  556           94 332
3.  Алматинская область                2 287          390 064
4.  Атырауская область                   447           73 914
5.  Восточно-Казахстанская область       680          120 151
6.  Жамбылская область                 1 379          235 727
7.  Западно-Казахстанская область        589          105 327
8.  Карагандинская область               948          160 369
9.  Костанайская область               1 107          190 530
10. Кызылординская область             1 511          309 241
11. Мангистауская область                312           49 152
12. Павлодарская область                 759          128 776
13. Северо-Казахстанская область       1 509          213 811
14. Южно-Казахстанская область         2 257          393 622
15. Город Алматы                         687           87 188
16. Город Астана                       дополнительных средств
не требуется
--------------------------------------------------------------------
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 155
Распределение сумм целевых трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы
на 2004 год на содержание вновь вводимых
объектов образования
____________________________________________________________________
N !       Наименование             !         Сумма,
п/п!                                !       тыс. тенге
!                                !
--------------------------------------------------------------------
1 !             2                  !             3
--------------------------------------------------------------------
Всего                                    1 141 080
1.  Акмолинская область                        142 083
2.  Актюбинская область                         65 040
3.  Алматинская область                         81 506
4.  Атырауская область                         114 931
5.  Восточно-Казахстанская область              26 012
6.  Жамбылская область                          41 169
7.  Западно-Казахстанская область                7 325
8.  Карагандинская область                      27 885
9.  Костанайская область                         9 981
10. Кызылординская область                      79 358
11. Мангистауская область                       60 098
12. Павлодарская область                        39 496
13. Северо-Казахстанская область                68 878
14. Южно-Казахстанская область                 213 678
15. Город Алматы                                49 433
16. Город Астана                               114 207
-------------------------------------------------------------------
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 155
Распределение сумм целевых трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год
на выплату денежных средств на содержание ребенка
(детей), переданного (переданных)
патронатным воспитателям
____________________________________________________________________
N !       Наименование             !         Сумма,
п/п!                                !       тыс. тенге
!                                !
--------------------------------------------------------------------
1 !             2                  !             3
--------------------------------------------------------------------

2.  Ақтөбе облысы                          556        94 332
3.  Алматы облысы                          2 287      390 064
4.  Атырау облысы                          447        73 914
5.  Шығыс Қазақстан облысы                 680        120 151
6.  Жамбыл облысы                          1 379      235 727
7.  Батыс Қазақстан облысы                 589        105 327
8.  Қарағанды облысы                       948        160 369
9.  Қостанай облысы                        1 107      190 530
10. Қызылорда облысы                       1 511      309 241
11. Маңғыстау облысы                       312        49 152
12. Павлодар облысы                        759        128 776
13. Солтүстiк Қазақстан облысы             1 509      213 811
14. Оңтүстік Қазақстан облысы              2 257      393 622
15. Алматы қаласы                          687        87 188
16. Астана қаласы                          қосымша қаражат
талап етiлмейдi
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 155 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне жаңадан iске қосылатын
бiлiм беру объектілерiн ұстауға 2004 жылға арналған
мақсатты трансферттердiң сомасын бөлу
__________________________________________________________________
P/c|                 Атауы                   |   Сомасы,
N |                                         |  мың теңге
__________________________________________________________________
1                      2                           3
__________________________________________________________________
Барлығы                                   1 141 080
1.  Ақмола облысы                               142 083
2.  Ақтөбе облысы                                65 040
3.  Алматы облысы                                81 506
4.  Атырау облысы                               114 931
5.  Шығыс Қазақстан облысы                       26 012
6.  Жамбыл облысы                                41 169
7.  Батыс Қазақстан облысы                        7 325
8.  Қарағанды облысы                             27 885
9.  Қостанай облысы                               9 981
10. Қызылорда облысы                             79 358
11. Маңғыстау облысы                             60 098
12. Павлодар облысы                              39 496
13. Солтүстiк Қазақстан облысы                   68 878
14. Оңтүстік Қазақстан облысы                   213 678
15. Алматы қаласы                                49 433
16. Астана қаласы                               114 207
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 155 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне патронаттық тәрбиешiлерге берiлген сәбидi
(балаларды) ұстауға арналған ақшалай қаражатты төлеуге
2004 жылға арналған мақсатты трансферттердiң
сомасын бөлу
__________________________________________________________________
P/c|                 Атауы                   |   Сомасы,
N |                                         |  мың теңге
__________________________________________________________________
1                      2                           3
__________________________________________________________________

Всего                                      244 682
1.  Акмолинская область                         29 471
2.  Актюбинская область                          4 553
3.  Алматинская область                          7 984
4.  Атырауская область                           4 838
5.  Восточно-Казахстанская область               5 565
6.  Жамбылская область                           4 838
7.  Западно-Казахстанская область                3 146
8.  Карагандинская область                       7 984
9.  Костанайская область                        32 506
10. Кызылординская область                      39 066
11. Мангистауская область                        3 321
12. Павлодарская область                         7 368
13. Северо-Казахстанская область                32 681
14. Южно-Казахстанская область                  45 393
15. Город Алматы                                 7 984
16. Город Астана                                 7 984
-------------------------------------------------------------------
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 февраля 2004 года N 155
Распределение сумм целевых трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на 2004 год на увеличение
размера стипендий студентам, обучающимся в средних
профессиональных учебных заведениях на основании
государственного заказа местных
исполнительных органов
____________________________________________________________________
N !       Наименование        !               Сумма,
п/п!                           !            тыс. тенге
!                           !------------------------------------
!                           !  Всего  !   в том числе
!                           !         !--------------------------
!                           !         !Министерство!Министерство
!                           !         !образования !здравоохране-
!                           !         !и науки     !ния
!                           !         !Республики  !Республики
!                           !         !Казахстан   !Казахстан
--------------------------------------------------------------------
1 !             2             !     3   !      4     !      5
--------------------------------------------------------------------
Всего                        219 006    190 533       28 473
1.  Акмолинская область           14 408     13 343        1 065
2.  Актюбинская область           11 735     10 407        1 328
3.  Алматинская область            5 916      4 593        1 323
4.  Атырауская область             6 335      5 233        1 102

Барлығы                                   244 682
1.  Ақмола облысы                              29 471
2.  Ақтөбе облысы                               4 553
3.  Алматы облысы                               7 984
4.  Атырау облысы                               4 838
5.  Шығыс Қазақстан облысы                      5 565
6.  Жамбыл облысы                               4 838
7.  Батыс Қазақстан облысы                      3 146
8.  Қарағанды облысы                            7 984
9.  Қостанай облысы                            32 506
10. Қызылорда облысы                           39 066
11. Маңғыстау облысы                            3 321
12. Павлодар облысы                             7 368
13. Солтүстiк Қазақстан облысы                 32 681
14. Оңтүстік Қазақстан облысы                  45 393
15. Алматы қаласы                               7 984
16. Астана қаласы                               7 984
__________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 9 ақпандағы
N 155 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк
тапсырысы негiзiнде орта кәсiптiк оқу орындарында оқитын
студенттердiң стипендияларының мөлшерiн арттыруға
2004 жылға арналған мақсатты трансферттердiң
сомасын бөлу
__________________________________________________________________
P/c|           Атауы               |   Сомасы, мың теңге
N |                               |______________________________
|                               |Барлығы| оның ішінде
|                               |       |______________________
|                               |       |Қазақстан  |Қазақстан
|                               |       |Республи.  |Республи.
|                               |       |касының    |касының
|                               |       |Білім және |Денсаулық
|                               |       |   ғылым   |  сақтау
|                               |       |министрлігі|министрлігі
__________________________________________________________________
1                2                    3        4           5
__________________________________________________________________
Барлығы                        219 006    190 533   28 473
1.  Ақмола облысы                   14 408     13 343    1 065
2.  Ақтөбе облысы                   11 735     10 407    1 028
3.  Алматы облысы                    5 916      4 593    1 323
4.  Атырау облысы                    6 335      5 233    1 102

5.  Восточно-
Казахстанская область         19 692     17 442        2 250
6.  Жамбылская область            12 361      9 593        2 768
7.  Западно-
Казахстанская область         12 884     10 930        1 954
8.  Карагандинская область        25 152     23 081        2 071
9.  Костанайская область          13 088     11 163        1 925
10. Кызылординская область         9 652      7 552        2 100
11. Мангистауская область          6 846      5 861          985
12. Павлодарская область          10 881      9 825        1 056
13. Северо-Казахстанская область   6 561      5 814          747
14. Южно-Казахстанская область    24 539     19 011        5 528

5.  Шығыс Қазақстан облысы          19 692     17 442    2 250
6.  Жамбыл облысы                   12 361      9 593    2 768
7.  Батыс Қазақстан облысы          12 884     10 930    1 954
8.  Қарағанды облысы                25 152     23 081    2 071
9.  Қостанай облысы                 13 088     11 163    1 925
10. Қызылорда облысы                 9 652      7 552    2 100
11. Маңғыстау облысы                 6 846      5 861      985
12. Павлодар облысы                 10 881      9 825    1 056
13. Солтүстiк Қазақстан облысы       6 561      5 814      747
14. Оңтүстік Қазақстан облысы       24 539     19 011    5 528

15. Город Алматы                  28 419     27 325        1 094
16. Город Астана                  10 537      9 360        1 177
-------------------------------------------------------------------

15. Алматы қаласы                   28 419     27 325    1 094
16. Астана қаласы                   10 537      9 360    1 177
__________________________________________________________________