О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2004 года N 245
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение
Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнений в распоряжение
Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43; N 25, ст. 258; N 40, ст. 406; 2003 г., N 27, ст. 251) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, утвержденный указанным распоряжением Президента Республики Казахстан:
Айтекенова                - вице-министра экономики и бюджетного
Кайрата Медыбаевича         планирования Республики Казахстан,
Сайденова                 - Председателя Национального Банка
Анвара Галимуллаевича       Республики Казахстан;
после строки:
"Ахметов                  - Премьер-Министр
Даниал Кенжетаевич          Республики Казахстан, председатель"
дополнить строкой следующего содержания:
"Марченко                 - Первый заместитель Премьер-Министра
Григорий Александрович      Республики Казахстан, заместитель
председателя";
строку:
"Есимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович         Республики Казахстан - Министр
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместитель"
дополнить словом "председателя";
строки:
"Султанов                 - директор департамента бюджетной
Бахыт Турлыханович          политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь",
"Коржова                  - первый вице-министр экономики и
Наталья Артемовна           бюджетного планирования Республики
Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Султанов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович          планирования Республики Казахстан,
секретарь",
"Коржова                  - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна           планирования Республики Казахстан";
строку:
"Марченко                 - Председатель Национального Банка
Григорий Александрович      Республики Казахстан"
исключить;
вывести из состава указанной Комиссии: Павлова Александра Сергеевича, Дунаева Армана Галиаскаровича, Орынбаева Ербола Турмахановича.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерістер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 ақпандағы N 245 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiміне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат; N 25, 258-құжат; N 40, 406-құжат; 2003 ж., N 27, 251-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң көрсетiлген өкiмiмен бекiтiлген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгізiлсiн:
Әйтекенов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медiбайұлы            Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi,
Сәйденов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әнуар Ғалимоллаұлы           Банкiнiң Төрағасы;
мынадай:
"Ахметов                   - Қазақстан Республикасының
Даниал Кенжетайұлы           Премьер-Министрi, төраға"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Марченко                  - Қазақстан Республикасы
Григорий Александрович       Премьер-Министрiнің бiрiншi
орынбасары, төрағаның орынбасары"
мынадай:
"Есiмов                    - Қазақстан Республикасы
Ахметжан Смағұлұлы           Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрi, орынбасар"
деген жолдағы "орынбасар" деген сөз "төрағаның орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай:
"Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы            Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлiгi бюджет саясаты және
жоспарлау департаментінің директоры,
хатшы",
"Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
бiрiншi вице-министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, хатшы",
"Коржова                   - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi",
мынадай:
"Марченко                  - Қазақстан Республикасының
Григорий Александрович       Ұлттық Банкiнің Төрағасы"
деген жол алынып тасталсын;
көрсетiлген Комиссия құрамынан: Павлов Александр Сергеевич,
Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Орынбаев Ербол Тұрмаханұлы шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi