О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1194
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 278. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 148
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.03.2016 № 148 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2003 года N 1194 "Об утверждении типовых договоров на предоставляемые услуги (товары, работы), относящиеся к сфере естественной монополии" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 45, ст. 493) следующие изменения и дополнения:
1) в Типовом договоре на оказание услуг по технической диспетчеризации отпуска электроэнергии с шин энергоисточника, утвержденном указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Типовой договор на оказание услуг по технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
в преамбуле договора слова "электроэнергии с шин энергоисточника" заменить словами "в сеть и потребления электрической энергии";
в пункте 1:
в абзаце пятом слова "электрической мощности," исключить;
в абзаце десятом слова "мощности и" исключить;
в абзаце одиннадцатом слова "мощности и/или" исключить;
в абзаце тринадцатом слова "электрической мощности и" исключить;
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"фактический объем - объем электрической энергии, отпущенной (импортируемой) Заказчиком в сети (по сетям) всех классов напряжений, независимо от принадлежности сетей, в том числе в сети Заказчика;";
в пункте 3 слова "электроэнергии с шин энергоисточника" заменить словами "в сеть и потребления электрической энергии";
в пункте 6 слово "мощности" заменить словом "энергии";
в пункте 8 слова "величины выдачи" заменить словом "значения";
в абзаце втором пункта 10:
после слова "отпуска" дополнить словами "в сеть и потребления электрической энергии";
слово "электроэнергии" исключить;
в пункте 14 слово "поставку" заменить словами "оказание услуг по технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления";
в пункте 15:
в подпункте 2) слово "энергоснабжения" заменить словами "на оказание услуг по технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
в подпункте 3) слово "электроэнергии" заменить словами "оказания услуг по технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
в пункте 16:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) соблюдать утвержденный суточный график отпуска в сеть и потребления электрической энергии;";
подпункт 4) исключить;
в пункте 17:
в подпункте 1) слова "контрактных поставок с шин энергоустановок Заказчика" заменить словами "договорных величин отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
в подпунктах 2) и 3):
слова "с шин энергоустановок" заменить словами "в сеть";
слова "шестьдесят минут" заменить словами "двадцать минут";

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1194 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 278 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 148 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.03.2016 № 148 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. "Табиғи монополия саласына жататын, ұсынылатын қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған үлгi шарттарды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 қарашадағы N 1194  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 45, 493-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Энергия көздерi шинынан электр энергиясын берудi техникалық диспетчерлендiру жөнiндегi қызметтер көрсетуге арналған үлгі шартта:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды техникалық диспетчерлендiру жөнiндегi қызметтер көрсетуге арналған үлгi шарт";
шарттың кiрiспесiндегі "энергия көздерi шинынан электр энергиясын берудi" деген сөздер "электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
бесiншi абзацтағы "электр қуатын," деген сөздер алынып тасталсын;
оныншы абзацтағы "қуаты мен" деген сөздер алынып тасталсын;
он бiрiншi абзацтағы "қуатын және/немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
он үшiншi абзацтағы "электр қуаты мен" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы он төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"нақты көлемi - желiлердiң тиесілілігіне қарамастан, кернеулердiң барлық сыныптарының желiсiне (желiлерi арқылы), оның ішінде Тапсырысшының желiсiне Тапсырысшы берген (импорттайтын) электр энергиясының көлемi;";
3-тармақтағы "Энергия көздерi шинынан электр энергиясын берудi" деген сөздер "Электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "қуатын" деген сөз "энергиясын" деген сөзбен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "қуатын беру шамасының" деген сөздер "қуаты маңызының" деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақтың екінші абзацында:
"Электр энергиясын берудің" деген сөздерден кейін "желiге берудiң және тұтынудың" деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақтағы "жеткiзiп берудi" деген сөздер "желiге берудi және тұтынуды техникалық диспетчерлендiру жөнiндегі қызметтер көрсетудi" деген сөздермен ауыстырылсын;
15-тармақта:
2) тармақшадағы "электр энергиясымен жабдықтау" деген сөздер "электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды техникалық диспетчерлендiру жөнiндегi қызметтер көрсету" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "электр энергиясын беруде" деген сөздер "электр энергиясын желiге беруде және тұтынуда техникалық диспетчерлендiру жөнiндегi қызметтер көрсетудi" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақта:
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) электр энергиясын желiге берудiң және тұтынудың бекiтiлген тәулiктік кестесiн сақтауға;";
4) тармақша алынып тасталсын;
17-тармақта:
1) тармақшадағы "Тапсырысшының энергия құрылғылары шинынан келiсiм-шарттық жеткiзiлiмiн" деген сөздер "электр энергиясын желiге берудiң және тұтынудың шартты шамасын" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) және 3) тармақшаларда:
"энергия құрылғылары шинынан" деген сөздер "желiге" деген сөзбен ауыстырылсын;
"алпыс минут" деген сөздер "жиырма минут" деген сөздермен ауыстырылсын;

в подпункте 11) пункта 19 слово "киловатт" заменить словом "киловольт";
в пункте 20:
в подпункте 1):
после слов "на поставку" дополнить словами "и/или потребление";
слова "своим потребителям" исключить;
в подпункте 5) слова "с шин энергоустановок" заменить словами "в сеть";
в абзаце втором пункта 24 и в пункте 25 слова "отпущенной электроэнергии" заменить словами "оказанных услуг";
в пункте 28 слова "передаче электроэнергии" заменить словами "технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
в пункте 30 слова "по передаче электрической энергии по сетям межрегионального уровня" заменить словами "по технической диспетчеризации отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
в пункте 38:
слова "электроэнергии с шин энергоисточника" заменить словами "в сеть и потребления электрической энергии";
слово "Потребителем" заменить словом "Заказчиком";
в пункте 42:
после слов "технической диспетчеризации" дополнить словами "отпуска в сеть и потребления электрической энергии";
после слов "заявит об этом" дополнить словами "и оформляется дополнительным соглашением к Договору";
2) в Типовом договоре на оказание услуг по передаче электрической энергии по сетям межрегионального уровня, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1:
абзац седьмой после слов "Исполнителя и Заказчика" дополнить словами ", и/или третьих лиц";
в абзаце пятнадцатом слово "киловатт" заменить словом "киловольт";
в абзаце шестнадцатом слова "мощности и" исключить;
в абзацах семнадцатом и двадцать первом слова "и мощности" исключить;
в абзаце двадцатом слова "электрической мощности и" исключить;
пункт 12 исключить;
в подпункте 1) пункта 26 слова "потребляемой мощности" исключить;
в подпункте 2) пункта 27 и пункте 32 слова "и мощности" исключить;
в пункте 46 слова "электрической мощности и" исключить;
в пункте 49 слово "Потребителем" заменить словом "Заказчиком";
абзац первый пункта 50 исключить;
в абзаце втором пункта 51:
слово "расторгнут" заменить словом "расторгнуть";
слова "иных случаях в" заменить словом "порядке".

19-тармақтың 11) тармақшасындағы "киловатт" деген сөз "киловольт" деген сөзбен ауыстырылсын;
20-тармақта:
1) тармақшада:
"беруге" деген сөзден кейiн "және/немесе тұтынуға" деген сөздермен толықтырылсын;
"өзiнiң тұтынушыларына" деген сөздер алынып тасталсын;
5) тармақшадағы "энергия құрылғы шинынан" деген сөздер "желiге" деген сөзбен ауыстырылсын;
24-тармақтың екiншi абзацындағы және 25-тармақтағы "берiлген электр энергиясы", "берiлген электр энергиясының" деген сөздер "көрсетілген қызметтердiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
28-тармақтағы "Электр энергиясын беру" деген сөздер "Электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды техникалық диспетчерлендiру" деген сөздермен ауыстырылсын;
30-тармақтағы "электр энергиясын өңiраралық деңгейдегi желiлер арқылы беру жөнiндегі" деген сөздер "электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды техникалық диспетчерлендiру жөнiндегi" деген сөздермен ауыстырылсын;
38-тармақта:
"Энергия көзi шинынан электр энергиясын берудi" деген сөздер "Электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Тұтынушымен" деген сөз "Тапсырысшымен" деген сөзбен ауыстырылсын;
42-тармақта:
"техникалық диспетчерлендiру" деген сөздердiң алдынан "электр энергиясын желiге берудi және тұтынуды" деген сөздермен толықтырылсын;
"ұзартылады" деген сөзден кейiн "және Шартқа қосымша келiсiммен ресiмделедi" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Электр энергиясын өңiраралық деңгейдiң желiлерi арқылы беру жөнiнде қызметтер көрсетуге арналған үлгi шартта:
1-тармақта:
жетiншi абзац "Орындаушы мен Тапсырысшының" деген сөздерден кейiн "және/немесе үшіншi тұлғалардың" деген сөздермен толықтырылсын;
он бесiншi абзацтағы "киловатт" деген сөз "киловольт" деген сөзбен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "қуаты мен" деген сөздер алынып тасталсын;
он жетiншi және жиырма бiрiншi абзацтардағы "мен қуатын энергияны", "мен қуатын" деген сөздер алынып тасталсын, он жетiншi абзацтағы "энергиясы" деген сөз "энергиясын" деген сөзбен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы "электр қуаты мен" деген сөздер алынып тасталсын;
12-тармақ алынып тасталсын;
26-тармақтың 1) тармақшасындағы "тұтынылған қуатының" деген сөздер алынып тасталсын;
27-тармақтың 2) тармақшасындағы және 32-тармақтағы "мен қуатын" деген сөздер алынып тасталсын, "энергиясы" деген сөз "энергиясын" деген сөзбен ауыстырылсын;
46-тармақтағы "электр қуаты мен" деген сөздер алынып тасталсын;
49-тармақтағы "Тұтынушымен" деген сөз "Тапсырысшымен" деген сөзбен ауыстырылсын;
50-тармақтың бiрiншi абзацы алынып тасталсын;
51-тармақтың екiншi абзацында:
"өзге жағдайларда" деген сөздер "тәртiппен" деген сөзбен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі