О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1962 и от 9 июля 2003 года N 676
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2004 года N 285
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1962 "Об утверждении Программы совершенствования государственной системы по обеспечению безопасности перевозок пассажиров и грузов";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2003 года N 676 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1962".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1962 және 2003 жылғы 9 шілдедегі N 676 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 наурыздағы N 285 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Жолаушылар мен жүктерді тасымалдаудың қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі мемлекеттік жүйені жетілдіру бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1962 қаулысы ;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1962 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 шілдедегі N 676 қаулысы .
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі