О Калмурзаеве С.С., Булгакбаеве Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 356
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Калмурзаева Сарыбая Султановича Председателем Агентства Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция), освободив от этой должности Булгакбаева Болатбека Акылбаевича.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

C.C.Қалмырзаев, Б.А.Бұлғақбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 356 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Сарыбай Сұлтанұлы Қалмырзаев Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы болып тағайындалсын, бұл қызметтен Болатбек Ақылбайұлы Бұлғақбаев босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі