Об отзыве лицензий на право пользования недрами в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2004 года N 414
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Отозвать лицензии на право пользования недрами в Республике Казахстан в связи с неустранением в установленный срок причин, вызвавших ранее приостановление действия лицензий, и нарушением условий лицензий о сроках заключения контрактов на проведение операций по недропользованию согласно прилагаемому перечню.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры по исполнению настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 апреля 2004 года N 414
Перечень отзываемых лицензий на право
пользования недрами в Республике Казахстан
____________________________________________________________________
N !Лицензия (серия,!Недропользователь!Наименование лицензии,!Примечание
п/п!номер, дата     !                 !местонахождение       !(нарушение
!выдачи)         !                 !объектов недропользо- !лицензионных
!                !                 !вания (по состоянию   !условий)
!                !                 !на момент выдачи)     !
--------------------------------------------------------------------------
1 !      2         !       3         !           4          !      5
--------------------------------------------------------------------------
1  Серия ГКИ N 1515 Товарищество с    Разведка и добыча      Не выполнена
(нефть) от 5     ограниченной      углеводородного сырья  минимальная
октября 1998     ответственностью  на структуре Байрам-   программа
года             "Мартлет"         Кзыладыр в пределах    работ
блока XXXVIII-12-F     (пункт 6)
(частично) в
Каракиянском районе
Мангистауской области
--------------------------------------------------------------------------
2  Серия АИ N 1566  Товарищество с    Разведка и добыча      Не выполнена
от 9 сентября    ограниченной      углеводородного сырья  минимальная
1999 года        ответственностью  на месторождении       рабочая
"Мартлет"         Тамды в Мангистауской  программа и
области                не
осуществлены
затраты на
социальные
программы
области
(пункт 6)
--------------------------------------------------------------------------
3  Серия МГ N       Акционерное      Добыча подземных вод    Не заключен
10155            общество         на участке скважины N   контракт на
(подземные воды) совместное       1Ф Алма-Атинского       добычу
от 20 октября    предприятие      месторождения в         (подпункт
1997 года        "Белкамит"       г. Алматы.              7.1)
--------------------------------------------------------------------------
4  Серия МГ N       Талдыкорганское  Добыча пресных          Не заключен
10104 (подземные государственное  подземных вод на        контракт на
воды) от 4       коммунальное     участке скважин N 71,   добычу
декабря 1997     производственное 71а Талды-Курганского   (подпункт
года             объединение      месторождения в         7.1)
"Гортеплоком-    Таддыкорганском районе
мунэнерго"       Алматинской области.
--------------------------------------------------------------------------
5  Серия АИ N       Акционерное      Добыча подземных вод    Не заключен
10403 (подземные общество         на участке скважины N   контракт на
воды) от 30 июля открытого типа   130 Каскеленского       добычу

Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияларды қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 сәуірдегі N 414 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес бұрын қолданылуын тоқтата тұруды туындатқан себептердiң белгiленген мерзiмде жойылмауына және жер қойнауын пайдалану жөнiндегi операцияларды жүргiзуге келiсiм-шарттарды жасасу мерзiмдерi туралы лицензиялар шарттарының бұзылуына байланысты Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензиялар қайтарып алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi осы қаулының орындалуы жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 14 сәуірдегі
N 414 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалану
құқығына қайтарып алынатын лицензиялардың тізбесі
___________________________________________________________________
Р/с| Лицензия  | Жер қойнауын |    Лицензияның атауы, |Ескерту
N | (сериясы, | пайдаланушы  |    жер қойнауын пай.  |(лицензия
|  нөмiрi,  |              |    далану объектіле.  |шарттарының
| берiлген  |              |    рiнiң орналасқан   |бұзылуы)
|   күнi)   |              |    жерi (лицензияны   |
|           |              |    беру сәтiндегі     |
|           |              |    жағдай бойынша)    |
___________________________________________________________________
1        2            3                   4                5
___________________________________________________________________
1  Сериясы ГКИ  "Мартлет" жа.  Маңғыстау облысының     Жұмыстың
N 1515       уапкершілiгi   Қарақия ауданындағы     шағын
(мұнай)      шектеулi       Байрам-Қызыл адыр       бағдарламасы
1998 жылғы   серiктестігi   құрылымының             орындалмаған
5 қазан                     ХХХVIII-12-Ғ (ішінара)  (6-тармақ)
блогы шегiнде көмiрсу.
тектi шикiзатты барлау
және өндiру
2  Сериясы АИ   "Мартлет" жа.  Маңғыстау облысындағы   Жұмыстың
N 1566       уапкершiлiгі   Тамды кен орнында       шағын бағ.
1999 жылғы   шектеулi       көмiрсутектi шикiзатты  дарламасы
9 қыркүйек   серiктестiгі   барлау және өндiру      орындалмаған
және
облыстың
әлеуметтiк
бағдарламала.
рына арнал.
ған шығындар
жүзеге
асырылмаған
(6-тармақ)
3  Сериясы МГ   "Белкамит"     Алматы қаласындағы      Өндiруге
N 10155      бiрлескен      Алматы кен орнының      арналған
(жер асты    кәсiпорны      N 1Ф ұңғымасының        келiсім-шарт
сулары)      акционерлiк    учаскесінде жер         жасалмаған
1997 жылғы   қоғамы         асты суларын өндiру     (7.1-тар.
20 қазан                                            мақша)
4  Сериясы МГ   "Қалажылуком.  Алматы облысының        Өндiруге
N 10104      мунэнерго"     Талдықорған ауданын.    арналған
(жер асты    Талдықорған    дағы Талдықорған кен    келiсiм-шарт
сулары)      мемлекеттiк    орнының NN 71, 71a      жасалмаған
1997 жылғы   коммуналдық    ұңғымаларының учаске.   (7.1-тар.
4 желтоқсан  өндiрiстік     сінде жер асты тұщы     мақша)
бірлестігi     суларын өндiру
5  Сериясы АИ   "Арал" сана.   Алматы облысының        Өндiруге
N 10403      торий-профи.   Қаскелең кен орнының    арналған
(жер асты    лакторийi"     N 130 ұңғымасының       келiсiм-шарт
сулары)      ашық үлгiдегi  учаскесiнде жер         жасалмаған

1999 года        "Санаторий-      месторождения в         (пункт 5)
профилакторий    Алматинской области.
"Арал"
--------------------------------------------------------------------------
6  Серия МГ N 63    Товарищество с   Добыча пресных подземных Не заключен
(подземные воды) ограниченной     вод на участке скважины  контракт на
от 4 марта 1997  ответственностью N 162 Талды-Курганского  добычу
года             "Фирма "Амиров"  месторождения в          (подпункт
г. Талдыкоргане          7.1)
Талдыкорганской области
--------------------------------------------------------------------------
7  Серия ГКИ N      Товарищество с   Добыча подземных вод     Не заключен
10288 (подземные ограниченной     на участке скважины      контракт на
воды) от 15 июня ответственностью N 1 Алматинского         добычу
1998 года        "Сандугаш"       месторождения в          (пункт 5)
Алматинской области
--------------------------------------------------------------------------
8  Серия МГ N 66    Акционерное      Добыча подземных вод     Не заключен
(подземные воды) общество         на участке скважин       контракт на
от 4 марта 1997  открытого типа   N 53,160 Талды-          добычу
года             "Талдыкорганский Курганского              (подпункт
завод            месторождения в          7.1)
железобетонных   г. Талдыкоргане
опор"            Талдыкорганской области
--------------------------------------------------------------------------
9  Серия МГ N 65    Акционерное      Добыча подземных вод     Не заключен
(подземные воды) общество         на участке скважины      контракт на
от 4 марта 1997  закрытого типа   N 1 Талды-Курганского    добычу
года             "Арай"           месторождения в          (подпункт
г.Талдыкоргане           7.1)
Талдыкорганской области
--------------------------------------------------------------------------
10  Серия ГКИ N      Государственное  Добыча подземных вод     Не заключен
10379 от         коммунальное     в северной части         контракт на
30 декабря 1998  предприятие      Талас-Ассинского         добычу
года             "Предприятие по  месторождения в          (пункт 5)
тепловодоснаб-   Жамбылской области.
жению и
канализации"
г. Каратау
--------------------------------------------------------------------------
11  Серия МГ N       Товарищество с   Добыча подземных вод     Не заключен
10044            ограниченной     Ащилинского              контракт на
(подземные врды) ответственностью месторождения в          добычу
от 10 февраля    "Анис и К"       Жанааркинском районе     (подпункт
1997 года                         Жезказганской области    7.1)
--------------------------------------------------------------------------
12  Серия АИ N 10454 Закрытое         Разведка и добыча        Не заключен
(подземные воды) акционерное      технических подземных    контракт на
от 30 июля 1999  общество         вод на месторождении     разведку и
года             "Сазанкурак"     Сазанкурак в             добычу
Атырауской области.      (пункт 5)
--------------------------------------------------------------------------
13  Серия МГ N 10011 Акционерное      Добыча подземных вод     Не заключен
(подземные воды) общество         месторождения            контракт на
от 21 января     "Акбакайский     "Сарыбулак-2" в          добычу
1997 года        ГОК"             Мойынкумском районе      (подпункт
Жамбылской области.      12.2)
--------------------------------------------------------------------------
14  Серия ГКИ N 10143 Акционерное     Добыча подземных вод на  Не заключен
(подземные воды)  общество        участке скважины N 201-Д контракт на
от 8 декабря 1997 открытого типа  в г. Алматы.             добычу
года              "Пластик"                                (подпункт
7.1)
--------------------------------------------------------------------------
15  Серия АИ N 10473 Товарищество с   Разведка и добыча        Не заключен
(подземные воды) ограниченной     минеральных подземных    контракт на
от 14 декабря    ответственностью вод на Кремнюшинском     разведку и
1999 года        "Геоинцентр"     участке в Восточно-      добычу
Казахстанской области.   (пункт 5)
--------------------------------------------------------------------------
16  Серия ГКИ N      Товарищество с   Добыча подземных вод на  Не заключен
10306 от 20 мая  ограниченной     участке скважины         контракт на

1999 жылғы   акционерлiк    асты суларын өндiру     (5-тармақ)
30 шiлде     қоғамы
6  Сериясы МГ   "Амиров"       Талдықорған облысының   Өндiруге
N 63 (жер    фирмасы"       Талдықорған қаласында.  арналған
асты         жауапкерші.    ғы Талдықорған кен      келiсiм-шарт
сулары)      лiгi шектеулi  орнының N 162 ұңғыма.   жасалмаған
1997 жылғы   серiктестігi   сының учаскесiнде жер   (7.1-тар.
4 наурыз                    асты тұщы суларын       мақша)
өндiру
7  Сериясы ГКИ  "Сандуғаш" жа. Алматы облысының        Өндiруге
N 10288      уапкершiлiгі   Алматы кен орнының      арналған
(жер асты    шектеулi       N 1 ұңғымасының учас.   келiсiм-шарт
сулары)      серiктестігi   кесiнде жер асты        жасалмаған
1998 жылғы                  суларын өндiру          (5-тармақ)
15 маусым
8  Сериясы МГ   "Талдықорған   Талдықорған облысының   Өндiруге
N 66         темiр-бетон    Талдықорған қаласын.    арналған
(жер асты    тіректер       дағы Талдықорған кен    келiсiм-шарт
сулары)      зауыты"        орнының NN 53, 160      жасалмаған
1997 жылғы   ашық үлгідегі  ұңғымаларының учаске.   (7.1-тар.
4 наурыз     акционерлік    сiнде жер асты суларын  мақша)
қоғамы         өндiру
9  Сериясы МГ   "Арай" жабық   Талдықорған облысының   Өндiруге
N 65         үлгідегi       Талдықорған қаласында.  арналған
(жер асты    акционерлiк    ғы Талдықорған кен      келiсiм-шарт
сулары)      қоғамы         орнындағы N 1 ұңғыма.   жасалмаған
1997 жылғы                  сының учаскесiнде       (7.1-тар.
4 наурыз                    жер асты суларын өндiру мақша)
10 Сериясы ГКИ  "Жылусумен     Жамбыл облысының        Өндiруге
N 10379      жабдықтау және Талас-Ассы кен орнының  арналған
1998 жылғы   кәрiз жөнiн.   солтүстiк бөлiгiнде     келiсiм-шарт
30 желтоқсан дегі кәсіпор.  жер асты суларын өндiру жасалмаған
ны" мемлекет.                          (5-тармақ)
тік коммунал.
дық кәсіпорны,
Қаратау қаласы
11 Сериясы МГ   "Анис және К"  Жезқазған облысының     Өндіруге
N 10044      жауапкершілігі Жаңаарқа ауданындағы    арналған
(жер асты    шектеулi       Ащылы кен орнында жер   келiсiм-шарт
сулары)      серiктестiгі   асты суларын өндіру     жасалмаған
1997 жылғы                                          (7.1-тар.
10 ақпан                                            мақша)
12 Сериясы АИ   "Сазанқұрақ"   Атырау облысының        Барлауға
N 10454      жабық акцио.   Сазанқұрақ кен орнының  және өндi.
(жер асты    нерлік қоғамы  техникалық жер асты     руге
сулары)                     суларын барлау және     арналған
1999 жылғы                  өндiру                  келiсiм-шарт
30 шiлде                                            жасалмаған
(5-тармақ)
13 Сериясы МГ   "Ақбақай ТБК"  Жамбыл облысының        Өндiруге
N 10011      акционерлiк    Мойынқұм ауданындағы    арналған
(жер асты    қоғамы         "Сарыбұлақ-2" кен       келiсiм-шарт
сулары)                     орнында жер асты        жасалмаған
1997 жылғы                  суларын өндiру          (12.2-тар.
21 қаңтар                                           мақша)
14 Сериясы ГКИ  "Пластик"      Алматы қаласындағы      Өндiруге
N 10143      ашық үлгiдегi  N 201-Д ұңғымасының     арналған
(жер асты    акционерлiк    учаскесiнде жер асты    қелiсiм-шарт
сулары)      қоғамы         суларын өндiру          жасалмаған
1997 жылғы                                          (7.1-тар.
8 желтоқсан                                         мақша)
15 Сериясы АИ   "Геоинцентр"   Шығыс Қазақстан облы.   Барлауға
N 10473      жауапкершілiгi сында Кремнюшинск       және
(жер асты    шектеулi       учаскесiнде минералды   өндiруге
сулары)      серiктестігi   жер асты суларын        арналған
1999 жылғы                  барлау және өндiру      келiсiм-шарт
14 жел.                                             жасалмаған
тоқсан                                              (5-тармақ)
16 Сериясы ГКИ  "Альф" жауап.  Шығыс Қазақстан облы.   Өндіруге
N 10306      кершілігі      сының Дайыр кен         арналған