О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2004 года N 419. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1112 (P041112)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 154) следующее изменение:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, утвержденном указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Юридический адрес Агентства: 473000, город Астана, улица Бейбитшилик, 22".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 481 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі N 419 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1112 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі N 481  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 15, 154-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі туралы ережеде:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Агенттіктің заңды мекен-жайы: 473000, Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 22".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі