О Кунаеве Э.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2004 года N 425
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кунаева Эльдара Аскаровича заместителем Председателем Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Э.А.Қонаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 сәуірдегі N 425 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Эльдар Асқарұлы Қонаев Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі