Кадровые вопросы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 447
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство здравоохранения Республики Казахстан:
Аканова Айкана Акановича - первым вице-министром;
Амангельдиева Ардака Амангельдиевича - вице-министром;
Белонога Анатолия Александровича - вице-министром, Главным государственным санитарным врачом Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 447 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Ақанов Айқан Ақанұлы - бірінші вице-министр;
Аманкелдиев Ардақ Аманкелдіұлы - вице-министр;
Белоног Анатолий Александрович - вице-министр, Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитарлық дәрігері, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі