Об Ибраимове Р.А., Сарсенове А.У.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 448
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция):
Ибраимова Рустама Анваровича - первым заместителем Председателя, освободив от ранее занимаемой должности;
Сарсенова Аниятуллу Умирзакулы - заместителем Председателя.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Р.Ә.Ыбырайымов, А.Ө.Сәрсенов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 448 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Экономикалық және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес жөніндегі агенттігіне (қаржы полициясы) мыналар тағайындалсын:
Ыбырайымов Рүстем Әнуарұлы - төрағаның бірінші орынбасары, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын;
Сәрсенов Аниятолла Өмірзақұлы - төрағаның орынбасары.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі