О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 и от 27 мая 1999 года N 659
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 454
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акмолинская область" строки, порядковые номера 5, 13-1, исключить;
в разделе "г. Астана":
строки, порядковые номера 15, 21-5, исключить;
строку, порядковый номер 21-28 (ЗАО "Республиканская корпорация "Телевидение и радио Казахстана"), изложить в следующей редакции:
"21-28 СТЛ-000337 ЗАО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан";
в разделе "Алматинская область" строки, порядковые номера 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, исключить;
в разделе "г.Алматы":
строки, порядковые номера 70, 97, 109, 118, 119, 121, 123-2, 123-8, 123-30, 123-54, 123-77, 123-78, 123-79, 123-80, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 123-89, 123-90, 123-91, 123-92, 123-93, 123-94, следующего содержания:
"123-89 АЛА-005032 ЗАО "ТрансПетролеум"
123-90 СТЛ-000538  ЗАО "Накопительный пенсионный фонд "Коргау"
123-91 АЛА-005413  АО "Фонд гарантирования страховых выплат"
123-92 АЛА-005430  АО "Казахстанский фонд гарантирования
ипотечных кредитов"
123-93 СТЛ-000559  ОАО"Альянс Банк"
123-94 АЛА-005036  ОАО"Алматыхиммаш",
в разделе "Актюбинская область" строку,порядковый номер 129, исключить;
в разделе "Атырауская область" строки, порядковый номера 134, 135, исключить;
в разделе "Восточно-Казахстанская область" строку, порядковый номер 147, исключить;
в разделе "Жамбылская область" строки, порядковые номера 169, 174, 177, 180, исключить;
в разделе "Карагандинская область" строки, порядковые номера 196, 197, 207, 208, 209, 210, 211, 214-4, исключить;
в разделе "Костанайская область" строки, порядковые номера 222, 229-5, исключить;
в разделе "Мангистауская область" строку, порядковый номер 236-7, исключить;
в разделе "Павлодарская область" строки, порядковые номера 237, 238, исключить;

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405 және 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 22 сәуiрдегi N 454 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлiк қоғамдар мен шаруашылық серiктестiктердiң тiзбесiнде:
"Ақмола облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 5, 13-1-жолдар алынып тасталсын;
"Астана қаласы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 15, 21-5-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 21-28-жол ("Қазақстан теледидары мен радиосы" республикалық корпорациясы" ЖАҚ) мынадай редакцияда жазылсын:
"21-28    СТЛ-000337    "Қазақстан" республикалық
телерадиокорпорациясы" ЖАҚ";
"Алматы облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38-жолдар алынып тасталсын;
"Алматы қаласы" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 70, 97, 109, 118, 119, 121, 123-2, 123-8, 123-30, 123-54, 123-77, 123-78, 123-79, 123-80-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 123-89, 123-90, 123-91, 123-92, 123-93, 123-94-жолдармен толықтырылсын:
"123-89  АЛА-005032      "ТрансПетролеум" ЖАҚ
123-90  СТЛ-000538      "Қорғау" жинақтаушы зейнетақы
қоры" ЖАҚ
123-91  АЛА-005413      "Сақтандыру төлемдерiне кепiлдiк
беру қоры" АҚ
123-92  АЛА-005430      "Қазақстандық ипотекалық кредиттерге
кепiлдiк беру қоры" АҚ
123-93  CTЛ-000559      "Альянс Банк" AAҚ
123-94  АЛА-005036      "Алматыхиммаш" AAҚ";
"Ақтөбе облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 129-жол алынып тасталсын;
"Атырау облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 134, 135-жолдар алынып тасталсын;
"Шығыс Қазақстан облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 147-жол алынып тасталсын;
"Жамбыл облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 169, 174, 177 180-жолдар алынып тасталсын;
"Қарағанды облысы" деген бөлiмде peттiк нөмiрлерi 196, 197, 207, 208, 209, 210, 211, 214-4-жолдар алынып тасталсын;
"Қостанай облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 222, 229-5-жолдар алынып тасталсын;
"Маңғыстау облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 236-7-жол алынып тасталсын;
"Павлодар облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 237, 238 жолдар алынып тасталсын;

в разделе "Северо-Казахстанская область" строки, порядковые номера 272, 277, 280-1, 280-2, исключить;
в разделе "Южно-Казахстанская область" строки, порядковые номера 282, 294, 295, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан":
в строке, порядковый номер 2, слово "ОАО" заменить словом "ЗАО";
строки, порядковые номера 9, 12, 15, исключить;
в разделе "Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" строки, порядковые номера 122, 157, 160-9, исключить;
в разделе "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 168, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 205-12, следующего содержания:
"205-12 СТЛ-000578 ОАО "Казахстантрактор";
в разделе "Министерству финансов Республики Казахстан" строку, порядковый номер 217-3, исключить;
в разделе "Министерству юстиции Республики Казахстан" строку, порядковый номер 218, исключить;
в разделе "Министерству образования и науки Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 222-2, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 222-27, 222-28, следующего содержания:
"222-27   АЛА-001192    ЗАО "Алматинский технологический                                                           университет"
222-28    АЛА-005048    ЗАО "Хозяйственное управление Министерства образования и                                   науки Республики Казахстан";
в разделе "Министерству информации Республики Казахстан" строку, порядковый номер 224-2 (ЗАО "Алматы-Болашак"), исключить;
в разделе "Министерству здравоохранения Республики Казахстан" строку, порядковый номер 226-4, исключить;
раздел "Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту" и строки, порядковые номера 228, 228-3, исключить;
в разделе "Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан" строки, порядковые номера 236-1, 236-4, 236-6, 236-12, 236-13, 236-14, 237-3, 237-4, 237-5, 237-6, 237-7, 237-8, 237-9, 237-10, 237-11, 237-12, исключить;
раздел "Комитету национальной безопасности Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 242-1, следующего содержания:
"242-1   СТЛ-000040   ОАО "СП Нурсат".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Солтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 272, 277, 280-1, 280-2-жолдар алынып тасталсын;
"Оңтүстiк Қазақстан облысы" деген бөлiмде реттiк нөмiрлерi 282, 294, 295-жолдар алынып тасталсын;
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "ААҚ" деген сөз "ЖАҚ" деген сөзбен ауыстырылсын;
peттік нөмiрi 9, 12, 15-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 122, 157, 160-9-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 168-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 205-12-жолмен толықтырылсын:
"205-12 СТЛ-000578 "Қазақстантрактор" ААҚ";
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 217-3-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 218-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгi" деген бөлiмде:
реттiк нөмiрi 222-2-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 222-27, 222-28-жолдармен толықтырылсын:
"222-27   АЛА-001192   "Алматы технологиялық
университетi" ЖАҚ
222-28    АЛА-005048    "Қазақстан Республикасы Бiлiм және
ғылым министрлiгiнiң шаруашылық
басқармасы" ЖАҚ";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 224-2-жол ("Алматы-Болашақ" ЖАҚ) алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк көмiрi 226-4-жол алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөнiндегi агенттiгiне" деген бөлiм және реттiк нөмiрлерi 228, 228-3-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 236-1, 236-4, 236-6, 236-12, 236-13, 236-14, 237-3, 237-4, 237-5, 237-6, 237-7, 237-8, 237-9, 237-10, 237-11, 237-12-жолдар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiне" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 242-1-жолмен толықтырылсын:
"242-1    СТЛ-000040    "Нұрсат БК" ААҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі