О Жашибекове Г.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2004 года N 468
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Жашибекова Габдул хакима Балташевича председателем Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ғ.Б.Жәшібеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 сәуірдегі N 468 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ғабдол хакім Балташұлы Жәшібеков Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі