О Выборове А.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2004 года N 482
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Выборова Анатолия Николаевича вице-министром - председателем Комитета по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

А.Н.Выборов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 сәуірдегі N 482 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Анатолий Николаевич Выборов Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі - Есірткі бизнесіне қарсы күрес және есірткі айналымын бақылау жөніндегі комитеттің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі