О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 514
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 926 "Об Индикативном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы" следующие изменения:
1) в разделе 1 "Доклад о состоянии и перспективах социально-экономического развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы", в главе 3 пункт 3.3 исключить;
2) раздел 4 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
3) раздел 5 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 514
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N 926
Раздел 4. Государственные регуляторы социально-экономического
развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы
___________________________________________________________________
N !      Наименование         ! 2004 год  !       Прогноз
п/п!                           ! оценка    !-----------------------
!                           !           !  2005 год  !  2006 год
-------------------------------------------------------------------
1 !           2               !     3     !     4      !     5
--------------------------------------------------------------------
1  Минимальный размер
заработной платы, тенге      6600         6930         7277
2  Минимальный размер пенсий,
тенге                        5800         6200         6479
3  Прожиточный минимум, тенге   5405         5675         5931
4  Минимальный расчетный
показатель, тенге             919          965         1008
5  Квота на импорт рабочей
силы (без учета трудящихся-
мигрантов, привлекаемых
для осуществления трудовой
деятельности на сельско-
хозяйственных работах в
приграничных областях
Республики Казахстан),
в %*                         0,21         0,21         0,21
--------------------------------------------------------------------
* прогноз квоты на привлечение иностранной рабочей силы рассчитывается как 0,21% от численности экономически активного населения Республики Казахстан, с учетом трудящихся мигрантов
Расчетные постоянные
мировые цены на сырьевые товары на 2004-2006
____________________________________________________________________
N ! Наименование  !Удельный вес! Единица   ! Средняя  ! Расчетные
п/п! товара        !в структуре ! измерения ! мировая  ! постоянные
!               !экспорта в  !           ! цена в   ! мировые
!               !2003 году   !           ! 2004 году! цены на
!               !            !           !          ! 2004-2006
!               !            !           !          ! годы
--------------------------------------------------------------------

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 926 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 514 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған индикативтiк жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 926  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған жай-күйi мен перспективалары туралы баяндама" деген 1-бөлiмде 3-тарауда 3.3-тармақ алынып тасталсын;
2) көрсетiлген қаулыға 4-бөлiм осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3) көрсетiлген қаулыға 5-бөлiм осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 514 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 926 қаулысымен
бекітілген
4-бөлім. Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2004-2006 жылдарға арналған мемлекеттік
реттеуіштері
Астана-2004
____________________________________________________________________
р/с|         Атауы              |2004 жыл |         Болжам
N |                            | бағалау |_________________________
|                            |         | 2005 жыл  |  2006 жыл
____________________________________________________________________
1             2                     3         4            5
____________________________________________________________________
1   Жалақының ең төменгі           6600       6930         7277
мөлшері, теңге
2   Зейнетақының ең төменгі        5800       6200         6479
мөлшері, теңге
3   Күн көрістің ең төменгі        5405       5675         5931
мөлшері, теңге
4   Ең төменгі есептік көрсеткіш,  919        965          1008
теңге
5   Жұмыс күшінің импортына квота  0.21       0.21         0.21
(Қазақстан Республикасының
шекаралас облыстарында ауыл
шаруашылық жұмыстарында еңбек
қызметін жүзеге асыру үшін
тартылатын жұмыскер-мигрант.
тарды есепке алмағанда),
%-да*
____________________________________________________________________
* жұмыскер-мигранттарды ескере отырып, шетелдік жұмыс күшін тартуға квота болжамы Қазақстан Республикасының экономикалық белсенді халқының санынан 0,21% ретінде есептеледі
2004-2006 жылдарға арналған шикізат
тауарларына есептік тұрақты әлемдік бағалар
___________________________________________________________________
р/с|    Тауар атауы     |2002 жылғы|  Өлшеу   |2003 жылғы|2004-2006
N |                    | экспорт  | бірлігі  |  орташа  |жылдарға
|                    |құрылымын.|          |  әлемдік |арналған
|                    |дағы үлес |          |    баға  |есептік
|                    | салмағы  |          |          |тұрақты
|                    |          |          |          |әлемдік
|                    |          |          |          |бағалар
___________________________________________________________________

1 !      2        !     3      !     4     !    5     !     6
--------------------------------------------------------------------
1  Нефть сырая                  Долл.США/     25-28         19
(смесь BRENT)       54,4     баррель
2  Медь                         Долл.США/    2100-2300    2100
рафинированная       4,8     тонна
3  Цинк                         Долл.США/     850-1000     850
необработанный       1,1     тонна
4  Свинец                       Долл.США/      420-500     420
рафинированный       0,4     тонна
--------------------------------------------------------------------
Прогноз предельного роста цен и тарифов
на продукцию и услуги предприятий - естественных
монополистов на 2004-2006 годы
____________________________________________________________________
N!Государствен- !Декабрь!Cредне- !Декабрь!Средне- !Декабрь!Cредне-
!ные регуляторы!2004г.,!годовой,!2005г.,!годовой,!2006г.,!годовой,
!              !к де-  !2004/   !к де-  !2005/   !к де-  !2006/
!              !кабрю  !2003, в !кабрю  !2004, в !кабрю  !2005, в
!              !2003г.,!%,оценка!2004г.,!%, прог-!2005г.,!%, прог-
!              !% оцен-!        !% прог-!ноз     !%, прог!ноз
!              !ка     !        !ноз    !        !ноз    !
--------------------------------------------------------------------
1 !      2       !   3   !   4    !   5   !   6    !   7   !   8
--------------------------------------------------------------------
1 Передача
электрической
энергии по
электрическим
сетям регио-
нального уровня 139,9*   111,9   115,2*   139,2   108,7   110,2
2 Передача
электрической
энергии по
электрическим
сетям меж-
регионального
уровня           97,0     98,6   108,0    106,0   103,4    104,5
3 Техническая
диспетчеризация
отпуска в сеть
и потребление
электрической
энергии          99,0     99,0   106,7    105,0   105,1    105,5
4 Транспортировка
газа и (или)
газового кон-
денсата:
по магистраль-
ным трубо-
проводам        100,0    100,0   100,0    100,0   100,0    100,0
по распреде-
лительным
трубопроводам   117,9*   131,9   105,2    108,0   104,6    104,7
5 Транспортировка
нефти по маги-
стральным
трубопроводам    99,9     99,9   100,0    100,0   100,0    100,0
6 Производство,
передача и
(или) распре-
деление тепло-
вой энергии     104,2    105,7   107,1    108,7   104,2    104,7
7 Услуги водо-
хозяйственной
системы
(с учетом суб-
сидирования):
подача воды по
магистральным
трубопроводам
и (или) каналам  98,2    98,6   100,0     99,5    100,0    100,0
подача воды по
распределитель-
ным трубо-
проводам        109,3   108,7   109,0    114,2    109,3    109,2
8 Отведение
сточных вод     107,9   107,2   108,4    106,0    109,4    106,3
9 Услуги
магистральной
железнодорожной
сети            100,0           100,0    100,0    100,0    100,0

1 |        2           |    3     |    4     |    5     |   6
___________________________________________________________________
1  Шикі мұнай               54,4    АҚШ долл./   25-28     19
(BRENT қоспасы)                   баррель
2  Тазартылған мыс          4,8     АҚШ долл./ 2100-2300   2100
тонна
3  Өңделмеген мырыш         1,1     АҚШ долл./ 850-1000    850
тонна
4  Тазартылған қорғасын     0,4     АҚШ долл./  420-500    420
тонна
___________________________________________________________________
2004-2006 жылдарға арналған табиғи монополист
кәсіпорындардың өнім мен қызмет көрсетуге бағалар
мен тарифтердің шекті өсу болжамы
____________________________________________________________________
р/|                         |2003ж.|Орта.|2004ж.|Орта.|2005ж.|Орташа
с |      Мемлекеттік        | жел. | ша  | жел. | ша  |жел.  |жыл.
N |      реттеуіштер        |тоқса.| жыл.|тоқса.|жыл. |тоқса.|дық,
|                         | нына | дық,| нына |дық, |нына  |2006/
|                         |2004ж.|2004/|2005ж.|2005/|2006ж.|2005,
|                         | жел. |2003,| жел. |2004,|жел.  | %,
|                         |тоқса.|  %, |тоқса.|  %, |тоқса.|болжам
|                         |ны, %,| баға|ны, %,| бол.|ны, %,|
|                         | баға |     |болжам| жам |болжам|
____________________________________________________________________
1|            2            |   3  |  4  |   5  |  6  |  7   |   8
____________________________________________________________________
1  Өңірлік деңгейдегі электр 139,9* 111,9  115,2* 139,2 108,7  110,2
желілері бойынша электр
энергиясын жiберу
2  Өңiраралық деңгейдегi     97,0   98,6   108,0  106,0 103,4  104,5
электр желiлерi бойынша
электр энергиясын жiберу
3  Электр энергиясын желiге  99,0   99,0   106,7  105,0 105,1  105,5
босатуды техникалық
диспетчерлендiру және
пайдалану
4  Газды және (немесе)
газды конденсатты
тасымалдау:
бас тұрба құбырлары     100,0  100,0  100,0  100,0  100,0  100,0
бойынша
бөлу тұрба құбырлары    117,9* 131,9  105,2  108,0  104,6  104,7
бойынша
5  Бас тұрба құбырлары      99,9   99,9   100,0  100,0  100,0  100,0
бойынша мұнайды
тасымалдау
6  Жылу энергиясын          104,2  105,7  107,1  108,7  104,2  104,7
өндiру, жiберу және
(немесе) бөлу
7  Су шаруашылығы
жүйесiнiң қызметi
(субсидиялауды
ескере отырып):
Суды бас тұрба           98,2    98,6  100,0  99,5  100,0  100,0
құбырлары және
(немесе) арналар
арқылы жiберу
Суды бөлу тұрба құбыр.
лары арқылы жiберу       109,3  108,7  109,0  114,2  109,3  109,2
8  Сарқынды суларды бұру    107,9  107,2  108,4  106,0  109,4  106,3
9  Бас темiржол желiсiнiң   100,0         100,0  100,0  100,0  100,0
қызметi

10 Услуги портов    97,5    98,1   100,0     99,3    100,0    100,0
11 Услуги
аэропортов:
услуги по
обеспечению
взлета и посадки
(приема и
выпуска)
воздушного
судна           101,4   100,4   100,0    101,0    100,4    100,3
услуги по
обеспечению
авиационной
безопасности    102,5    87,9   103,1    102,1    101,3    120,5
12 Абонентская
плата за
основной
телефонный
аппарат:
для хозяйствую-
щих субъектов
для населения в 101,4  101,1      100    100,3     95,3     98,8
городской
местности       107,8  102,1     115,6   109,8    112,8    114,8
сельской
местности       100,0  100,0     100,0   100,0    100,0    100,0
13 Общедоступные
услуги почто-
вой связи:
пересылка
простого
письма          102,0  106,5     105,5   102,9    106,5    105,8
пересылка
простой
карточки        102,0  106,5     105,5   102,9    106,5    105,8
пересылка
простой
бандероли       102,0  106,5     105,5   102,9    106,5    105,8
--------------------------------------------------------------------
*) в связи с изменением методологии расчета тарифов, при этом тариф для конечных потребителей (на электроэнергию и газоснабжение) увеличится по оценке на 5,6 % и 3 %, соответственно.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 мая 2004 года N 514
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 12 сентября 2003 года N 926
Раздел 5. Основные показатели социально-экономического
развития Республики Казахстан на 2004-2006 годы
___________________________________________________________________
Показатели  ! 2003 г.! 2004 г.!   Прогноз      ! 2004 г.! 2006 г.
! отчет  ! оценка !----------------! в % к  ! в % к
!        !        !2005 г.! 2006 г.! 2003 г.! 2004 г.
-------------------------------------------------------------------
1        !   2    !    3   !   4   !   5    !    6   !   7
-------------------------------------------------------------------
Социально-демографические показатели
Общая
численность
населения,
тыс.чел.          14953,9  15197,9 15479,9  15875,9   101,6   104,5
Численность
занятых в
экономике,
тыс.чел           6975,2   7126,6  7267,2   7400,9   102,2   103,8
Численность
пенсионеров
(среднегодовая),
тыс.чел.          1672,8   1634,6  1591,3    1549,1   97,7    94,8
Среднемесячный
размер пенсий,
тенге             7277,0   8696,0  9252,0    9668,3  119,5   111,2
Реальная
заработная плата
(с учетом малых
предприятий),
в % к преды-
дущему году        106,7    107,1   104,3     104,1
--------------------------------------------------------------------
___________________________________________________________________
Показатели  ! 2003 г.! 2004 г.!   Прогноз      ! 2005 г.! 2006г.
! отчет  ! оценка !----------------! в % к  ! в % к
!        !        !2005 г.! 2006 г.! 2004 г.! 2004 г.
-------------------------------------------------------------------
1        !   2    !    3   !   4   !   5    !    6   !   7
-------------------------------------------------------------------
Важнейшие макро-экономические показатели
Валовой
внутренний
продукт,

10 Порт қызметi             97,5   98,1   100,0  99,3   100,0  100,0
11 Әуежай қызметi:
әуе кемесiнiң ұшуын     101,4  100,4  100,0  101,0  100,4  100,3
және қонуын (қабылдауын
және шығаруын) қамтама.
сыз ету бойынша
қызметтер
авиациялық қауiпсiз.     102,5  87,9   103,1  102,1  101,3  120,5
дiктi қамтамасыз ету
бойынша қызметтер
12 Негiзгi телефон
аппаратына абоненттiк
төлем:
Шаруашылық жүргiзушi     101,4  101,1  100    100,3  95,3   98,8
субъектiлер үшiн
Қалалық тұрғындар үшiн   107,8  102,1  115,6  109,8  112,8  114,8
Ауылдық тұрғындар үшiн    100,0  100,0  100,0  100,0  100,0  100,0
13 Жалпы қол жетiмдi почта
байланысының қызметi:
- жай хатты жiберу       102,0  106,5  105,5  102,9  106,5  105,8
- жай карточканы жiберу  102,0  106,5  105,5  102,9  106,5  105,8
- жай бандерольдi жiберу 102,0  106,5  105,5  102,9  106,5  105,8
____________________________________________________________________
*) тарифтердi есептеу әдiснамасының өзгеруiне байланысты, бұл ретте соңғы тұтынушылар үшін (электр энергиясы мен газбен жабдықтау) тарифi бағалау бойынша тиiсiнше 5,6% және 3% ұлғаяды
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 7 мамырдағы
N 514 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі
N 926 қаулысымен
расталған
5-бөлім. Қазақстан Республикасының 2004-2006 жылдарға
арналған әлеуметтік-экономикалық дамуының негізгі
көрсеткіштері
Астана-2004
___________________________________________________________________
Көрсеткіштер  |2003 ж.|2004 ж.|     Болжам       |2003  |2004
|есеп   | баға  |__________________|ж. %- | ж. %-
|       |       |  2005   |  2006  |бен   |бен
|       |       |   ж.    |   ж.   |2004ж.|2006ж.
___________________________________________________________________
1           2        3        4         5      6       7
___________________________________________________________________
Әлеуметтік
демографиялық
көрсеткіштер
Халықтың жалпы
саны, мың адам     14953,9 15197,9  15479,9  15875,9  101,6  104,5
Экономикадағы
жұмыспен
қамтылғандардың
саны, мың адам     6975,2  7126,6   7267,2   7400,9   102,2  103,8
Зейнеткерлердің
(орташа жылдық)
саны, мың адам     1672,8  1634,6   1591,3   1549,1   97,7   94,8
Зейнетақының
орташа айлық
мөлшері, теңге     7277,0  8696,0   9252,0   9668,3   119,5  111,2
Бұрынғы жылға
%-бен (шағын
кәсіпорындарды
ескере отырып)
нақты жалақы        106,7   107,1   104,3    104,1
Маңызды
макроэкономикалық
көрсеткiштер
Жалпы iшкi өнiм,

млрд. тенге     4449,8    5083     5700    6494      112      128
в % к
предыдущему
году             109,2   108,1    106,9   108,2             115,7
ВВП на душу
населения,
долл. США       1997,2  2450,0   2840,9  3243,8      116      132
Отраслевая
структура ВВП,    100     100      100    100
%
Производство
товаров            43    40,3     39,6    38,9
в том числе:
промышленность   29,5    27,8     26,9    26,1
сельское
хозяйство         7,3     7,0      6,8     6,4
строительство     6,2     5,5      5,9     6,4
Производство
услуг            51,5    54,2     55,0    55,5
Чистые налоги     6,9     6,9        7     7,2
ВВП методом
образования
доходов, %        100     100      100     100
Оплата труда
работников       33,9      34     34,2    34,5
Чистые налоги на
производство
и импорт          8,9       9      9,2       9
налоги на
продукты
и импорт          6,9     7,1      7,3       7
другие налоги
на производство     2       2      1,9       2
Валовая прибыль
и валовые,
смешанные
доходы           57,2      57     56,6    56,6
Потребление
основного
капитала         15,8    15,9       16      16
Чистая прибыль
и чистые,
смешанные
доходы           41,4    41,1     40,6    40,5
ВВП методом
конечного
использования,
%                 100     100      100     100
Расходы на
конечное
потребление      68,1    71,7       72    73,1
домашних
хозяйств         55,2      59     59,6    58,9
органов
государственного
управления       11,5    11,7     11,3      13
некоммерческие
организации,
обслуживающих
домашние
хозяйства         1,4     1,4      1,1     1,2
Валовое
накопление       26,6    26,1     25,3    25,9
накопление
основного
капитала         23,9      23     22,3    23,5
изменение
запасов
материальных
оборотных
средств           2,7     3,1        3     2,4
Чистый экспорт
товаров и услуг   6,2     5,9      3,7     2,3
Денежная база,
млрд. тенге       317   406,9    486,2   559,5     119     138
Денежная масса,
млрд. тенге     969,9  1198,4   1439,2  1692,5     120     141
Уровень
монетизации
экономики, %     21,8    23,6     25,3    26,1
Официальная
ставка рефинан-
сирования
Национального
Банка,
на конец года     7,5       7      6,5       6
Золотовалютные
резервы
Национального
Банка,
млн. долл. США   4962    6216     6871    7290     111     117
Индекс
потребительских
цен, в %
в среднем за год  6,4     5-7      4-6     4-6
Инвестиции в
основной капитал,
в % к
предыдущему году 110,6    110      112     115            128,8
Экспорт товаров
(ФОБ),
млн. долл. США 13201,4  13655    13702 14714,8     100    107,8
Импорт товаров
(ФОБ),
млн. долл. США  9030,7 10401,0 11457,4 12956,4     110    124,6
Торговый баланс,

млрд. теңге        4449,8   5083    5700     6494     112    128
бұрынғы жылға %    109,2   108,1   106,9    108,2           115,7
Жан басына
шаққанда ЖIӨ,
АҚШ долл.          1997,2  2450,0   2840,9  3243,8    116    132
ЖIӨ салалық
құрылымы, %         100    100      100     100
Тауарлар өндірісі  43     40,3     39,2    38,9
соның iшiнде:
өнеркәсiп         29,5   27,8     26,9    26,1
ауыл шаруашылығы  7,3     7,0     6,8      6,4
құрылыс           6,2     5,5     5,9      6,4
қызмет көрсету
өндiрiсi           51,5    54,2    55,0    55,5
Таза салықтар      6,9     6,9       7      7,2
Кiрiстердi құру
әдiсiмен ЖIӨ, %     100    100      100     100
Қызметкерлердiң
еңбекақысын төлеу  33,9    34      34,2    34,5
Өндiрiс пен
импортқа таза
салықтар           8,9     9      9,2      9
өнiм мен импортқа
салықтар           6,9    7,1      7,3      7
өндiрiске басқа
да салықтар         2       2      1,9     2
Жиынтық пайда
және жиынтық,
аралас кiрiстер      57,2    57     56,6    56,6
Негiзгi
капиталды тұтыну    15,8    15,9   16      16
Таза табыс және
таза, аралас
кiрiстер            41,4    41,1   40,6    40,5
Соңғы тұтыну
әдiсiмен ЖIӨ, %      100     100    100     100
соңғы тұтынуға
шығыстар:          68,1    71,7    72     73,1
үй шаруашылығының  55,2     59     59,6   58,9
мемлекеттiк
басқару
органдарының        11,5    11,7   11,3    13
үй шаруашылығына
қызмет көрсететiн
коммерциялық
емес ұйымдарға
шығыстар             1,4     1,4    1,1     1,2
Жиынтық жинақтау      26,2    26,1   25,3    25,9
негiзгi капиталды
жинақтау            23,9     23    22,3    23,5
материалдық
айналым
қаражатының
қорларын өзгерту      2,7     3,1    3       2,4
Тауарлар мен
қызмет
көрсетулердiң
таза экспорты        6,2     5,9    3,7     2,3
Ақша базасы,
млрд. теңге          317    406,9  486,2    559,5    119   138
Ақша массасы,
млрд. теңге          969,9  1198,4  1439,2  1692,5   120   141
Экономиканың моне.
талау деңгейi, %     21,8    23,6   25,2    26,1
Жылдың соңына Ұлттық
Банктiң ресми қайта
қаржыландырудың
ставкасы              7,5     7      6,5      6
Ұлттық Банктiң
алтын-валюта
қорлары, млн.
АҚШ долл.            4962    6216   6871     7290     111   117
Тұтыну бағаларының
индексi, %
жылына орташа       6,4     5-7   4-6      4-6
есеппен
Бұрынғы жылға %
негізгі капиталға
инвестициялар        110,6    110    112     115          128,8
Тауарлар экспорты
(ФОБ),млн. АҚШ долл. 13201,4  13655  13702  14714,8   100  107,8
Тауарлар импорты
(ФОБ),млн. АҚШ долл. 9030,7  10401,0 11457,4 12956,4  110  124,6
Сауда балансы,

млн.долл.США    4170,7  3254,0  2244,6  1758,4      69     54,0
Объем
промышленной
продукции
(работ, услуг),
млрд.тенге      2794,4  2958,3  3186,0  3602,5     108    121,8
в % к пре-
дыдущему году    108,8   107,8   105,5   108,5            114,5
Валовая
продукция
сельского
хозяйства,
млрд. тенге      606,7   648,6   701,9   757,2     108    116,7
в % к
предыдущему
году             101,4   102,8   103,3   103,4            106,8
Строительство,
млрд. тенге      446,9   570,0   689,7   849,7     121    149,1
в % к предыдущему
году             109,3   116,4   110,0  112,0             123,2
Транспорт,
млрд. тенге      880,0   969,4  1063,0 1181,8      110    121,9
в % к
предыдущему
году             107,8   108,0   107,5  109,0             117,2
Связь,
млрд. тенге      144,0   184,5   222,7  269,0      121    145,8
в % к
предыдущему
году             125,0   127,5   115,0  115,0             132,3
Торговля,
млрд. тенге     1191,8  1417,8  1622,7 1901,2      114    134,1
в %
к предыдущему
году             109,4   109,0   109,0  109,5             119,4
-----------------------------------------------------------------
на конец периода
___________________________________________________________________
Показатели  ! 2003 г.! 2004 г.!   Прогноз      ! 2005 г.! 2006г.
! отчет  ! оценка !----------------! в % к  ! в % к
!        !        !2005 г.! 2006 г.! 2004 г.! 2004 г.
-------------------------------------------------------------------
1        !   2    !    3   !   4   !   5    !    6   !   7
-------------------------------------------------------------------                        Финансовый сектор
Депозиты
резидентов в
банковской
системе,
млрд. тенге      731,2     881     1059    1252     120,2   142,1
Кредиты банков
экономике,
млрд.тенге       978,1   1224,6  1503,8   1815,4    122,8   148,2
Средневзвешенная
ставка воз-
награждения по
срочным тенговым
депозитам физи-
ческих лиц, %    10,9   9,0-10,5  8,0-10   7,5-9
Средневзвешенная
ставка воз-
награждения по
тенговым кредитам,
выданным юриди-
ческим лицам, %  14,9   13-15    12-14   11,5-13,5
--------------------------------------------------------------------

млн. АҚШ долл.      4170,7  3254,0  2244,6  1758,4   69   54,0
Өндірістік өнімінің
(жұмыстардың,
қызмет көрсету.
лердің) көлемі,
млрд. теңге          2794,4  2958,3  3186,0  3602,5   108  121,8
бұрынғы жылға %      108,8   107,8   105,5   108,5        114,5
Ауыл шаруашылығы.
ның жиынтық өнімі,
млрд. теңге          606,7   648,6    701,9  757,2    108  116,7
бұрынғы жылға %     101,4   102,8    103,3  103,4         106,8
Құрылыс, млрд.
теңге                446,9   570,0    689,7  849,7    121  149,1
бұрынғы жылға %     109,3   116,4    110,0  112,0         123,2
Көлік, млрд.теңге    880,0   969,4   1063,0  1181,8   110  121,9
бұрынғы жылға %     107,8   108,0   107,5   109,0         117,2
Байланыс, млрд.
теңге                144,0   184,5   222,7   269,0    121  145,8
бұрынғы жылға %     125,0   127,5   115,0   115,0         132,3
Сауда, млрд. теңге   1191,8  1417,8  1622,7  1901,2   114  134,1
бұрынғы жылға %     109,4   109,0   109,0   109,5         119,4
Қаржы секторы
Банк жүйесіндегі
резиденттердің
депозиті, млрд.
теңге                731     881     1059    1252    120,2  142,1
Экономикаға
банктердің
кредиттері,
млрд. теңге          978,1  1224,6  1503,8  1815,4   122,8  18,2
Жеке тұлғалардың
мерзімдік теңгелік
депозиті бойынша
сыйақының орташа
мөлшері, %           10,9  9,0-10,5   8,0-10  7,5-9
Заңды тұлғаларға
берілген теңге
түріндегі
кредиттер бойынша
сыйақының орташа
мөлшері, %            14,9  13-15   12-14  11,5-13,5