О присоединении к Метрической Конвенции
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2004 года N 557
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Присоединиться к Метрической Конвенции от 20 мая 1875 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Метрлік Конвенцияға қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 19 мамырдағы N 557 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1875 жылғы 20 мамырдағы Метрлік Конвенцияға қосылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі