О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2004 года N 583
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
слова "детском оздоровительном лагере" заменить словами "учебно-оздоровительном центре";
слова "республиканского научно-практического центра социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами развития" заменить словами "Национального научно-практического центра коррекционной педагогики";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 197  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в программе 010:
в графе 7 слова "Республиканский детский оздоровительный лагерь "Балдаурен" заменить словами "Республиканский учебно-оздоровительный центр "Балдаурен";
в приложении 198  к указанному постановлению:
в программе 011:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5:
слова "детском оздоровительном лагере" заменить словами "учебно-оздоровительном центре";
слова "Республиканского научно-практического центра социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии" заменить словами "Национального научно-практического центра коррекционной педагогики";
в графе 7 слова "Республиканский научно-практический центр социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии" заменить словами "Национальный научно-практический центр коррекционной педагогики";
в пункте 7:
слова "детского оздоровительного лагеря" заменить словами "учебно-оздоровительного центра";
слова "Республиканского научно-практического центра социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии" заменить словами "Национального научно-практического центра коррекционной педагогики";
в приложении 203  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в программе 016:
в графе 7 слова "Республиканский научно-практический центр социальной адаптации и профессионально-трудовой реабилитации детей и подростков с проблемами в развитии" заменить словами "Национальный научно-практический центр коррекционной педагогики".

Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 мамырдағы N 583 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
04 "Бiлiм" функционалдық тобында:
225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша:
011 "Бiлiм беру және ғылым объектiлерiн салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"балаларды сауықтыру лагерiнiң" деген сөздер "оқу-сауықтыру орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби еңбек арқылы оңалтудың республикалық ғылыми-практикалық орталығының" деген сөздер "Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына :
көрсетiлген қаулыға 197-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
010-бағдарламада:
7-бағандағы "Балдәурен" республикалық балаларды сауықтыру лагерi" деген сөздер "Балдәурен" республикалық оқу-сауықтыру орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға  198-қосымшада :
011-бағдарламада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағанда:
"балалар сауықтыру лагерiнiң" деген сөздер "оқу-сауықтыру орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жетiлу проблемасы бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiптiк еңбекпен оңалтудың республикалық ғылыми-тәжiрибе орталығының" деген сөздер "Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-бағандағы "Жетiлу проблемасы бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiби еңбекпен оңалтудың республикалық ғылыми-тәжiрибе орталығы" деген сөздер "Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"балалар сауықтыру лагерiнiң" деген сөздер "оқу-сауықтыру орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Жетiлу проблемасы бар балалар мен жасөспiрiмдердi әлеуметтiк бейiмдеу және кәсiптiк еңбекпен оңалтудың республикалық ғылыми-тәжiрибе орталығының" деген сөздер "Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығының" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға  203-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
016-бағдарламада:
7-бағанда "Мүмкiндiгi шектеулi балаларды әлеуметтiк-педагогикалық қолдаудың ғылыми-практикалық орталығы" деген сөздер "Түзету педагогикасының ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" деген сөздермен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi