О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2004 года N 586
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О местном государственном управлении
в Республике Казахстан"
Статья 1. Внести в  Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 г. "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2001 г., N 3, ст. 17; N 9, ст. 86; N 24, ст. 338; 2002 г., N 10, ст. 103) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 27 дополнить подпунктом 19-1) следующего содержания:
"19-1) доводит до районного (города областного значения) акимата установленный Правительством Республики Казахстан общий лимит штатной численности исполнительных органов, финансируемых из районного (городского) бюджета;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2005 года.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасындағы жергіліктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 мамырдағы N 586 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжілісінің қарауына енгізiлсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi
мемлекеттік басқару туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 ж. 23 қаңтардағы  Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2001 ж., N 3, 17-құжат; N 9, 86-құжат; N 24, 338-құжат; 2002 ж., N 10, 103-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
27-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 19-1) тармақшамен толықтырылсын:
"19-1) аудандық (қалалық) бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген штат санының жалпы лимитiн аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмдiкке жеткiзедi;".
2-бап. Осы Заң 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті