О Пак Ларисе Юн-Боевне
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2004 года N 593
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Пак Ларису Юн-Боевну председателем Комитета фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Л.Ю.Пак туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 мамырдағы N 593 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Лариса Юн-Боевна Пак Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсібі комитетінің төрайымы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі