Об утверждении Красной книги Республики Казахстан (Том I. Животные. Часть 2. Беспозвоночные животные)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2004 года N 622
В соответствии с постановлением  Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 сентября 1995 года N 1258 "Об утверждении Положения о Красной книге Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить 3-е издание Красной книги Республики Казахстан (Том I. Животные. Часть 2. Беспозвоночные животные).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Қызыл кітабын бекіту туралы (І том. Жануарлар. 2-бөлім. Омыртқасыз жануарлар)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 маусымдағы N 622 қаулысы
"Қазақстан Республикасының Қызыл кітабы туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 13 қыркүйектегі N 1258  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қызыл кітабының 3-басылымы (І том. Жануарлар. 2-бөлім. Омыртқасыз жануарлар) бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі