Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиционной деятельности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2004 года N 645
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам инвестиционной деятельности", внесенный в Мажилис Парламента Республики Казахстан постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2004 года N 252.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне инвестициялық қызмет мәселелерi бойынша толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 маусымдағы N 645 қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 1 наурыздағы N 252 қаулысымен Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Мәжiлiсiне енгiзiлген "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне инвестициялық қызмет мәселелерi бойынша толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентiнен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі