О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 и от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 663. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 июня 1997 года N 1031 "О лицензировании импорта этилового спирта и алкогольной продукции (кроме пива) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 263):
в заголовке, преамбуле и пунктах 1, 2 слова "(кроме пива)" исключить;
в пункте 2 слова "Таможенному комитету Министерства государственных доходов" заменить словами "Налоговому комитету Министерства финансов";
пункт 3, 4 исключить;
в Правилах лицензирования импорта этилового спирта и алкогольной продукции (кроме пива) в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и тексте слова "(кроме пива)" исключить;
в абзаце втором пункта 3 слово "Министерством" заменить словами "Налоговым комитетом Министерства";
пункт 4 дополнить предпоследним абзацем следующего содержания:
"Документы, указанные в подпункте ж), импортерами пива не представляются.";
пункт 8 исключить;
в приложениях 1 и 2 к указанным Правилам в пункте 20 слово "Министерство" заменить словами "Налоговый комитет Министерства";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266):
в пунктах 2, 3, 4 слова "(кроме пива)" исключить;
в пункте 4 слово "Министерству" заменить словами "Налоговому комитету Министерства";
в приложении 5 к указанному постановлению:
слова "Министерство финансов" заменить словами "Налоговый комитет Министерства финансов";
после строки:
"Составные спиртовые
полуфабрикаты, кроме
продуктов на основе душистых
веществ, используемые при

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 және 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 маусымдағы N 663 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 ( (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) "Қазақстан Республикасында этил спиртi мен алкогольдi өнiмдер (сырадан басқа) импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 27 маусымдағы N 1031 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 263-құжат):
тақырыбында, кiрiспесiнде және 1, 2-тармақтарда "(сырадан басқа)" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақта "Мемлекеттік кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi" деген сөздер "Қаржы министрлiгінiң, Салық комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
3, 4-тармақтар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында этил спиртi мен алкогольдi өнiмдер (сырадан басқа) импортын лицензиялаудың тәртiбiнде:
тақырыбында және мәтiнiнде "(сырадан басқа)" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақтың екiншi абзацында "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтың соңғы абзацының алдынан мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"ж) тармақшасында көрсетiлген құжаттарды сыра импорттаушылар ұсынбайды.";
8-тармақ алынып тасталсын;
көрсетiлген Тәртiпке 1 және 2-қосымшаларда 20-тармақтағы "министрлiгi" деген сөз "министрлiгiнiң Салық комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат):
2, 3, 4-тармақтарда "(сырадан басқа)" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақта "министрлiгi" деген сөз "министрлiгiнiң Салық комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"Сусындарды өндiру кезiнде
пайдаланылатын жұпар иістi
заттардың негiзiндегi
өнімдерден басқа, құрамдас

производстве напитков            2106 90 200 0"
дополнить строкой следующего содержания:
"Пиво солодовое                       2203 00".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

спирттiк шала өнiмдер                          2106 90 200 0"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Уытты сыра                                    2203 00".
2. Осы қаулы ресми түрде жарияланған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі