Некоторые вопросы республиканских государственных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2004 года N 668
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать республиканские государственные казенные предприятия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан путем преобразования в республиканские государственные предприятия на праве хозяйственного ведения Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Предприятия) согласно приложению.
2. Определить Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан органом государственного управления создаваемых Предприятий.
3. Определить основным предметом деятельности Предприятий осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки.
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан уставы Предприятий;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятий в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 июня 2004 года N 668
Перечень республиканских государственных
казенных предприятий Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан реорганизуемых путем преобразования
в республиканские государственные предприятия на праве
хозяйственного ведения Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________________________________________________________
N !Наименование республиканских    !Наименование вновь созданных в !
п/п!государственных казенных        !результате реорганизации путем !
!предприятий реорганизуемых путем!преобразования республиканских !
!преобразования в предприятия на !государственных предприятий на !
!праве хозяйственного ведения    !праве хозяйственного ведения   !
--------------------------------------------------------------------!
1 !              2                 !               3               !
--------------------------------------------------------------------!
1.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве
"Аркалыкская сельскохозяйственная хозяйственного ведения
опытная станция"                  "Аркалыкская сельскохозяйственная
опытная станция"

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының кейбiр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 маусымдағы N 668 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорындарына (бұдан әрi - Кәсiпорындар) қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi құрылатын Кәсiпорындардың мемлекеттiк басқару органы болып белгiленсiн.
3. Кәсiпорындар қызметiнiң негiзгi мән-жайы ғылым саласындағы өндiрiстiк-шаруашылық қызметтi жүзеге асыру болып белгіленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
1) Кәсiпорындардың жарғыларын Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне бекiтуге енгiзсiн;
2) Кәсiпорындардың әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 18 маусымдағы
N 668 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк
кәсiпорындарына қайта құру жолымен қайта ұйымдастырылатын
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң
республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындарының
тiзбесi
___________________________________________________________________
P/c|Шаруашылық жүргiзу құқығындағы |Қайта құру жолымен қайта
N |кәсiпорындарына қайта құру жо. |ұйымдастыру нәтижесiнде жаңадан
|лымен қайта ұйымдастырылатын   |құрылған шаруашылық жүргiзу
|республикалық мемлекеттiк қазы.|құқығындағы республикалық
| налық кәсiпорындардың атауы   |мемлекеттiк кәсiпорындардың
|                               |             атауы
___________________________________________________________________
1                    2                            3
___________________________________________________________________
1.  "Арқалық ауыл шаруашылық        "Арқалық ауыл шаруашылық
тәжiрибе станциясы"             тәжiрибе станциясы" шаруашылық
республикалық мемлекеттiк       жүргізу құқығындағы республи.
қазыналық кәсiпорны             калық мемлекеттік кәсіпорны

2.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве хозяйственного
"Красноводопадская селекционная   ведения "Красноводопадская
опытная станция"                  селекционная опытная станция"
3.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве хозяйственного
"Махтааральская                   ведения "Махтааральская
сельскохозяйственная опытная      сельскохозяйственная опытная
станция"                          станция"
4.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Северо-     предприятие на праве хозяйственного
Казахстанская                     ведения "Северо-Казахстанская
сельскохозяйственная опытная      сельскохозяйственная опытная
станция"                          станция"
5.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве хозяйственного
"Каскеленское опытное хозяйство"  ведения "Каскеленское опытное
хозяйство"
6.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Зыряновское предприятие на праве хозяйственного
опытное хозяйство"                ведения "Зыряновское опытное
хозяйство"
7.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Опытное     предприятие на праве хозяйственного
хозяйство масличных культур"      ведения "Опытное хозяйство
масличных культур"
8.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Опытное     предприятие на праве хозяйственного
хозяйство "Меркенский"            ведения "Опытное хозяйство
"Меркенский"
9.  Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Опытное     предприятие на праве хозяйственного
хозяйство "Тогускенский"          ведения "Опытное хозяйство
"Тогускенский"
10. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Опытное     предприятие на праве хозяйственного
хозяйство "Заречное"              ведения "Опытное хозяйство
"Заречное"
11. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Опытное     предприятие на праве хозяйственного
хозяйство "Иртышское"             ведения "Опытное хозяйство
"Иртышское"
12. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Опытное     предприятие на праве хозяйственного
хозяйство "Акдалинский"           ведения "Опытное хозяйство
"Акдалинский"

2.  "Красноводопад селекциялық      "Красноводопад селекциялық
тәжiрибе станциясы"             тәжiрибе станциясы" шаруашылық
республикалық мемлекеттiк       жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
3   "Мақтаарал ауыл шаруашылық      "Мақтаарал ауыл шаруашылық
тәжiрибе станциясы"             тәжiрибе станциясы" шаруашылық
республикалық мемлекеттiк       жүргізу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
4.  "Солтүстiк Қазақстан ауыл       "Солтүстiк Қазақстан ауыл
шаруашылық тәжiрибе             шаруашылық тәжiрибе станциясы"
станциясы" республикалық        шаруашылық жүргiзу құқығындағы
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
5.  "Қаскелең тәжiрибе шаруашылығы" "Қаскелең тәжiрибе шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк       шаруашылық жүргізу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
6.  "Зырянов тәжiрибе шаруашылығы"  "Зырянов тәжiрибе шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк       шаруашылық жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
7.  "Май дақылдары тәжiрибе         "Май дақылдары тәжiрибе
шаруашылығы" республикалық      шаруашылығы" шаруашылық жүргiзу
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
8.  "Мерке" тәжiрибе шаруашылығы"   "Мерке" тәжiрибе шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк       шаруашылық жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
9.  "Түгiскен тәжiрибе шаруашылығы" "Түгiскен тәжiрибе шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк       шаруашылық жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
10. "Заречное" тәжiрибе шаруашы.    "Заречное" тәжiрибе
лығы" республикалық мемлекеттiк шаруашылығы" шаруашылық жүргiзу
қазыналық кәсiпорны             құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
11. "Ертiс" тәжiрибе шаруашылығы"   "Ертiс" тәжiрибе шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк       шаруашылық жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
12. "Ақдала" тәжiрибе шаруашылығы"  "Ақдала" тәжiрибе шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк       шаруашылық жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны

13. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие "Элитно-     предприятие на праве хозяйственного
семеноводческое хозяйство         ведения "Элитно-семеноводческое
"Карабау"                         хозяйство "Карабау"
14. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве хозяйственного
"Помологический сад"              ведения "Помологический сад"
15. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве хозяйственного
"Кондратовский опытно-            ведения "Кондратовский опытно-
показательный лесопитомник"       показательный лесопитомник"
16. Республиканское государственное   Республиканское государственное
казенное предприятие              предприятие на праве хозяйственного
"Карагандинский научно-           ведения "Карагандинский научно-
исследовательский институт        исследовательский институт
растениеводства и селекции"       растениеводства и селекции"
___________________________________________________________________________

13. "Қарабау" элиталы тұқым         "Қарабау элиталы тұқым
шаруашылығы" республикалық      шаруашылығы" шаруашылық жүргізу
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
14. "Помологиялық бақ"              "Помологиялық бақ" шаруашылық
республикалық мемлекеттiк       жүргiзу құқығындағы
қазыналық кәсiпорны             республикалық мемлекеттік
кәсiпорны
15. "Кондратов тәжiрибе көрсететiн  "Кондратов тәжiрибе көрсететiн
орман питомнигi" республикалық  орман питомнигi" шаруашылық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны жүргiзу құқығындағы
республикалық мемлекеттiк
кәсіпорны
16. "Қарағанды өсiмдiк шаруашылығы  "Қарағанды өсiмдiк шаруашылығы
және селекциялар ғылыми-зерттеу және селекциялар ғылыми-зерттеу
институты" республикалық        институты" шаруашылық жүргiзу
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны құқығындағы республикалық
мемлекеттiк кәсіпорны
___________________________________________________________________