О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 845
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2004 года N 721. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 марта 2005 г. N 209
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2004 года N 721 утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 марта 2005 г. N  209 (N  209 у.с.).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 845 "Об утверждении сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" следующие изменения и дополнения:
в Составе сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий (комитетов, советов) и их подкомиссий по сотрудничеству с зарубежными странами, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"Казахстанско-российская подкомиссия  - Мамин Аскар Узакбаевич -
по приграничному сотрудничеству          первый вице-министр
индустрии и торговли
Республики Казахстан"
"Казахстанско-российская подкомиссия  - Мамин Аскар Узакбаевич -
по военно-техническому сотрудничеству    первый вице-министр
индустрии и торговли
Республики Казахстан"
"Казахстанско-венгерская комиссия по  - Симачев Василий Васильевич -
сотрудничеству в борьбе с                первый вице-министр
организованной преступностью,            внутренних дел
терроризмом, незаконным оборотом         Республики Казахстан"
наркотических средств и психотропных
веществ
"Казахстанско-греческая комиссия по   - Ашимов Нургали Садвакасович -
экономическому и технологическому       первый вице-министр
сотрудничеству                          энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан
Совет сотрудничества "Республика      - Есимов Ахметжан Смагулович-
Казахстан - Европейский Союз"           Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан"
"Межправительственная казахстанско-   - Досаев Ерболат Аскарбекович -
испанская комиссия по торгово-          Министр финансов Республики
экономическому сотрудничеству           Казахстан"
"Казахстанско-китайская               - Джаксыбеков Адильбек
межправительственная комиссия по        Рыскельдинович -
торгово-экономическому сотрудничеству   Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
"Казахстанско-польская комиссия по    - Нигматулин Нурлан
торгово-экономическому                  Зайруллаевич -
сотрудничеству                          вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Казахстанско-румынская комиссия по    - Мамин Аскар Узакбаевич -
торгово-экономическому и научно-        первый вице-министр
техническому сотрудничеству             индустрии и торговли
Республики Казахстан
Казахстанско-саудовская комиссия по   - Досмухамбетов Темирхан
торгово-экономическому, научно-         Мынайдарович -
техническому и культурному              аким города Астаны"
сотрудничеству
"Казахстанско-финская комиссия по     - Досаев Ерболат Аскарбекович -
торгово-экономическому                  Министр финансов Республики
сотрудничеству                          Казахстан"
"Казахстанско-чешская комиссия по     - Мамин Аскар Узакбаевич -
торгово-экономическому                  первый вице-министр
сотрудничеству                          индустрии и торговли
Республики Казахстан
"Казахстанско-эмиратская совместная   - Есимов Ахметжан Смагулович -
комиссия по торгово-экономическому      Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                          Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Казахстанско-российская подкомиссия  - Смагулов Болат Советович -
по приграничному сотрудничеству         вице-министр индустрии и
торговли Республики
Казахстан"
"Казахстанско-российская подкомиссия  - Амрин Госман Каримович -
по военно-техническому сотрудничеству   первый вице-министр
индустрии и торговли
Республики Казахстан"
"Казахстанско-венгерская комиссия по  - Отто Иван Иванович -
сотрудничеству в борьбе с               первый вице-министр
организованной преступностью,           внутренних дел
терроризмом, незаконным оборотом        Республики Казахстан"
наркотических средств и психотропных
веществ
"Казахстанско-греческая комиссия по   - Измухамбетов Бактыкожа
экономическому и технологическому       Салахатдинович -
сотрудничеству                          первый вице-министр
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан
Совет сотрудничества "Республика      - Есимов Ахметжан Смагулович -
Казахстан - Европейский Союз"           Заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан"
"Межправительственная казахстанско-   - Дунаев Арман Галиаскарович -
испанская комиссия по торгово-          Министр финансов Республики
экономическому сотрудничеству           Казахстан"
"Подкомитет по торгово-               - Смагулов Болат Советович -
экономическому сотрудничеству           вице-министр индустрии и
Казахстанско-китайского комитета по     торговли Республики
сотрудничеству                          Казахстан"
"Казахстанско-польская комиссия по    - Мусайбеков Сакен
торгово-экономическому                  Жунусбекович -
сотрудничеству                          вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Казахстанско-румынская комиссия по    - Амрин Госман Каримович -
торгово-экономическому и научно-        первый вице-министр
техническому сотрудничеству             индустрии и торговли
Республики Казахстан
Казахстанско-саудовская комиссия по   - Джаксыбеков Адильбек
торгово-экономическому, научно-         Рыскельдинович -
техническому и культурному              Министр индустрии и
сотрудничеству                          торговли Республики
Казахстан"
"Казахстанско-финская комиссия по     - Досаев Ерболат Аскарбекович -
торгово-экономическому                  Министр здравоохранения
сотрудничеству                          Республики Казахстан"
"Казахстанско-чешская комиссия по     - Исекешев Асет Орентаевич -
торгово-экономическому                  вице-министр индустрии и
сотрудничеству                          торговли Республики
Казахстан"
"Казахстанско-эмиратская совместная   - Есимов Ахметжан Смагулович -
комиссия по торгово-экономическому      Заместитель Премьер-Министра
сотрудничеству                          Республики Казахстан";
после строки:
"Казахстанско-украинская комиссия по  - Школьник Владимир Сергеевич -
экономическому сотрудничеству           Министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Казахстанско-австрийская             - Джаксыбеков Адильбек
межправительственная комиссия по        Рыскельдинович -
торгово-экономическому                  Министр индустрии и
сотрудничеству                          торговли Республики
Казахстан";
после строки:
"Казахстанско-катарская совместная    - Абдрахманов Сауытбек -
комиссия на высоком уровне              Министр информации
Республики Казахстан"
дополнить строкой следующего содержания:
"Казахстанско-китайский комитет по    - Есимов Ахметжан Смагулович -
сотрудничеству                          Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан"
после строки:
"Казахстанско-китайская               - Джаксыбеков Адильбек
межправительственная комиссии по        Рыскельдинович -
торгово-экономическому сотрудничеству   Министр индустрии и
торговли Республики
Казахстан";
дополнить строками следующего содержания:
"Подкомитет по транспортному          - Лавриненко Юрий Иванович -
сотрудничеству Казахстанско-            первый вице-министр
китайского комитета по                  транспорта и
сотрудничеству                          коммуникаций Республики
Казахстан
Подкомитет по сотрудничеству между    - Ержанов Аманияз Касымович -
пунктами пропуска и в области           первый заместитель
таможенного дела Казахстанско-          Председателя Агентства
китайского комитета по сотрудничеству   таможенного контроля
Республики Казахстан
Подкомитет по научно-техническому     - Бектурганов Нуралы
сотрудничеству Казахстанско-            Султанович - вице-министр
китайского комитета по сотрудничеству   образования и науки
Республики Казахстан
Подкомитет по сотрудничеству в        - Киинов Ляззат Кетебаевич -
области энергетики Казахстанско-        вице-министр энергетики и
китайского комитета по сотрудничеству   минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Подкомитет по сотрудничеству в        - Ужкенов Болат Султанович -
области геологии и охраны недр          председатель Комитета
Казахстанско-китайского комитета по     геологии и охраны недр
сотрудничеству                          Министерства энергетики  и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Подкомитет по культурно-              - Аманшаев Ермек Амирханович -
гуманитарному сотрудничеству            вице-министр культуры
Казахстанско-китайского комитета по     Республики Казахстан
сотрудничеству
Подкомитет по сотрудничеству в        - Абусеитов Кайрат Хуатович -
области безопасности Казахстанско-      первый вице-министр
китайского комитета по сотрудничеству   иностранных дел Республики
Казахстан
Подкомитет по финансовому             - Таджияков Бисенгали
сотрудничеству Казахстанско-            Шамгалиевич - заместитель
китайского комитета по                  Председателя Национального
сотрудничеству                          Банка Республики
Казахстан.".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 845 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 маусымдағы N 721 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.04. N 209 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегі бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың (комитеттердiң, кеңестердiң) және олардың кiшi комиссияларының қазақстандық бөлігінiң тең төрағаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 тамыздағы N 845  қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi бiрлескен үкiметаралық комиссиялардың (комитеттердiң, кеңестердiң) және олардың кiшi комиссияларының қазақстандық бөлiгi тең төрағаларының құрамында:
мынадай:
"Қазақстан-ресей шекара      - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасының Индустрия
кiшi комиссия                  және сауда бiрiншi вице-министрi"
"Қазақстан-ресей әскери-     - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
техникалық ынтымақтастығы      Қазақстан Республикасының Индустрия
жөніндегі кiшi комиссия        және сауда бiрiншi вице-министрi"
"Қазақстан-венгр ұйымдасқан  - Симачев Василий Васильевич -
қылмыспен, терроризммен,       Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
есiрткi құралдары мен          бiрiншi вице-министрi"
психотроптық заттардың
заңсыз айналымына қарсы
күрестегi ынтымақтастық
жөніндегі комиссия
"Қазақстан-грек экономикалық - Әшiмов Нұрғали Сәдуақасұлы -
және технологиялық             Қазақстан Республикасының Энергетика
ынтымақтастығы жөнiндегi       және минералдық ресурстар бiрiншi
комиссия                       вице-министрi
"Қазақстан Республикасы -    - Есiмов Ахметжан Смағұлұлы -
Еуропалық Одақ"                Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық кеңесi           Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрi"
"Қазақстан-испан             - Досаев Ерболат Асқарбекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының Қаржы
ынтымақтастығы жөніндегі       министрi"
Yкiметаралық комиссия
"Қазақстан-қытай             - Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының Индустрия
ынтымақтастығы жөнiндегi       және сауда министрi"
үкiметаралық комиссия
"Қазақстан-поляк             - Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының Көлiк және
ынтымақтастығы жөнiндегі       коммуникациялар вице-министрi
комиссия
Қазақстан-румын              - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының Индустрия
және ғылыми-техникалық         және сауда бiрiншi вице-министрi
ынтымақтастығы жөнiндегi
комиссия
Қазақстан-сауд               - Досмұхамбетов Темiрхан Мыңайдарұлы -
сауда-экономикалық,            Астана қаласының әкiмi"
ғылыми-техникалық және
мәдени ынтымақтастығы
жөніндегі комиссия
"Қазақстан-фин               - Досаев Ерболат Асқарбекұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының Қаржы
ынтымақтастығы жөніндегi       министрі"
комиссия
"Қазақстан-чех               - Мамин Асқар Ұзақбайұлы -
сауда-экономикалық             Қазақстан Республикасының Индустрия
ынтымақтастығы жөніндегі       және сауда бiрiншi вице-министрi"
комиссия
"Қазақстан-әмiрлiк сауда-    - Есiмов Ахметжан Смағұлұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасы
жөніндегі бiрлескен комиссия   Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан-ресей шекара      - Смағұлов Болат Советұлы -
ынтымақтастығы жөнiндегі       Қазақстан Республикасының Индустрия
кiшi комиссия                  және сауда вице-министрi"
"Қазақстан-ресей әскери-     - Әмрин Ғұсман Кәрiмұлы -
техникалық ынтымақтастығы      Қазақстан Республикасының Индустрия
жөнiндегi кiшi комиссия        және сауда бiрiншi вице-министрi"
"Қазақстан-венгр ұйымдасқан  - Отто Иван Иванович -
қылмысқа, терроризмге,         Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
есiрткi құралдары мен          бiрiншi вице-министрі"
психотроптық заттардың
заңсыз айналымына қарсы
күрестегі ынтымақтастық
жөнiндегі комиссия
"Қазақстан-грек экономикалық - Iзмұхамбетов Бақтықожа
және технологиялық             Салахатдинұлы -
ынтымақтастығы жөнiндегі       Қазақстан Республикасының Энергетика
комиссия                       және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi"
"Қазақстан Республикасы -    - Есiмов Ахметжан Смағұлұлы -
Еуропалық Одақ"                Қазақстан Республикасы
ынтымақтастық кеңесi           Премьер-Министрiнiң орынбасары"
"Қазақстан-испан сауда-      - Дунаев Арман Ғалиасқарұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Қаржы
жөнiндегі үкiметаралық         министрi"
комиссия
"Қазақстан-қытай             - Смағұлов Болат Советұлы -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасының Индустрия
комитетiнiң сауда-             және сауда вице-министрi"
экономикалық ынтымақтастығы
жөнiндегі кiшi комитетi
"Қазақстан-поляк сауда-      - Мұсайбеков Сәкен Жүнiсбекұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Көлiк және
жөнiндегі комиссия             коммуникациялар вице-министрi
Қазақстан-румын сауда-       - Әмрин Ғұсман Кәрімұлы -
экономикалық және ғылыми-      Қазақстан Республикасының Индустрия
техникалық ынтымақтастығы      және сауда бiрiншi вице-министрi
жөніндегі комиссия
Қазақстан-сауд сауда-        - Жақсыбеков Әділбек Рыскелдіұлы -
экономикалық, ғылыми-          Қазақстан Республикасының Индустрия
техникалық және мәдени         және сауда министрі"
ынтымақтастық жөнiндегi
комиссия
"Қазақстан-фин сауда-        - Досаев Ерболат Асқарбекұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Денсаулық
жөнiндегi комиссия             сақтау министрi"
"Қазақстан-чех сауда-        - Исекешев Әсет Өрентайұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Индустрия
жөнiндегi комиссия             және сауда вице-министрi"
"Қазақстан-әмiрлiк сауда-    - Есiмов Ахметжан Смағұлұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасы
жөніндегі бiрлескен комиссия   Премьер-Министрiнiң орынбасары"
мынадай:
"Қазақстан-украин            - Школьник Владимир Сергеевич -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Энергетика
жөніндегі комиссия             және минералдық ресурстар министрi"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан-австрия сауда-    - Жақсыбеков Әділбек Рыскелдіұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Индустрия
жөніндегі үкiметаралық         және сауда министрi"
комиссия
мынадай:
"Қазақстан-катар жоғары      - Абдрахманов Сауытбек -
деңгейдегі бiрлескен           Қазақстан Республикасының Ақпарат
комиссия                       министрi"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан-қытай             - Есiмов Ахметжан Смағұлұлы -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасы
комитет                        Премьер-Министрiнiң орынбасары"
мынадай:
"Қазақстан-қытай сауда-      - Жақсыбеков Әділбек Рыскелдіұлы -
экономикалық ынтымақтастығы    Қазақстан Республикасының Индустрия
жөніндегі үкiметаралық         және сауда министрi"
комиссия
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан-қытай             - Лавриненко Юрий Иванович -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасының Көлiк және
комитетінің көлiк              коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
ынтымақтастығы жөнiндегi
кiшi комитетi
Қазақстан-қытай              - Ержанов Аманияз Қасымұлы -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасының Кедендiк
комитетiнiң өткiзу пункттерi   бақылау агенттігі төрағасының бiрiншi
арасындағы және кеден iсi      орынбасары
саласындағы ынтымақтастық
жөніндегі кiшi комитет
Қазақстан-қытай              - Бектұрғанов Нұралы Сұлтанұлы -
ынтымақтастығы жөнiндегі       Қазақстан Республикасының Бiлiм және
комитетiнiң ғылыми-            ғылым вице-министрi
техникалық ынтымақтастығы
жөнiндегі кiшi комитеті
Қазақстан-қытай              - Қиынов Ләззат Кетебайұлы -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасының Энергетика
комитетінiң энергетика         және минералдық ресурстар
саласындағы ынтымақтастық      вице-министрi
жөніндегі кiшi комитетi
Қазақстан-қытай              - Үжкенов Болат Сұлтанұлы -
ынтымақтастығы жөніндегі       Қазақстан Республикасының Энергетика
комитетiнiң геология және      және минералдық ресурстар
жер қойнауын қорғау            министрлiгiнiң Геология және жер
саласындағы ынтымақтастық      қойнауын қорғау комитетiнiң төрағасы
жөнiндегі кіші комитеті
Қазақстан-қытай              - Аманшаев Ермек Әмiрханұлы -
ынтымақтастығы жөнiндегі       Қазақстан Республикасының Мәдениет
комитетінiң мәдени-            вице-министрi
гуманитарлық ынтымақтастық
жөніндегі кiшi комитетi
Қазақстан-қытай              - Әбусейітов Қайрат Қуатұлы -
ынтымақтастығы жөнiндегі       Қазақстан Республикасының Сыртқы
комитетiнiң қауiпсiздiк        iстер бiрiншi вице-министрi
саласындағы ынтымақтастық
жөнiндегi кiшi комитетi
Қазақстан-қытай              - Тәжияқов Бисенғали Шамғалиұлы -
ынтымақтастығы жөнiндегі       Қазақстан Республикасының Ұлттық
комитетiнiң қаржы              Банкi Төрағасының орынбасары.".
ынтымақтастығы жөнiндегі
кiшi комитетi

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі