О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 668
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2004 года N 742. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 25.03.2011 № 272.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года N 668 "Об утверждении Перечня товаров, временно ввозимых с полным освобождением от уплаты таможенных пошлин и налогов и временно вывозимых с полным освобождением от уплаты таможенных пошлин" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 276) следующее дополнение:
Перечень товаров, временно ввозимых с полным освобождением от уплаты таможенных пошлин и налогов и временно вывозимых с полным освобождением от уплаты таможенных пошлин, утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 21 следующего содержания:
"21. Гражданские воздушные суда для выполнения полетов по авиамаршрутам, права на использование которых предоставлены уполномоченным органом в области государственного регулирования гражданской авиации".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 шiлдедегi N 668 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 шілдедегі N 742 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 272 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.25 № 272 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Кедендiк баждар мен салықтар төлеуден толық босатыла отырып, уақытша әкелiнетін және кедендік баждар төлеуден толық босатыла отырып, уақытша әкетiлетiн тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 8 шiлдедегi N 668  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 276-құжат) мынадай толықтыру енгiзілсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Кедендiк баждар мен салықтар төлеуден толық босатыла отырып, уақытша әкелiнетiн және кедендік баждар төлеуден толық босатыла отырып, уақытша әкетілетiн тауарлардың тiзбесi:
мынадай мазмұндағы 21-тармақпен толықтырылсын:
"21. Азаматтық авиацияны мемлекеттiк реттеу саласындағы уәкiлеттi орган пайдалануға құқық берген авиабағыттар бойынша ұшуға арналған азаматтық әуе кемелері".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi