О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2004 года N 755
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 290 "О государственных закупках зерна в 2004 году" следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце первом слова "до 478317 (четыреста семьдесят восемь тысяч триста семнадцать) тонн" заменить словами "до 479751 (четыреста семьдесят девять тысяч семьсот пятьдесят одна) тонн";
в подпункте 1):
в абзаце втором слова "в объеме до 199000 (сто девяносто девять тысяч) тонн зерна продовольственной мягкой пшеницы на сумму 2650680000 (два миллиарда шестьсот пятьдесят миллионов шестьсот восемьдесят тысяч) тенге" заменить словами "в объеме до 213334 (двести тринадцать тысяч триста тридцать четыре) тонн продовольственной мягкой пшеницы на сумму 2841600000 (два миллиарда восемьсот сорок один миллион шестьсот тысяч) тенге";
в абзаце третьем слова "в объеме до 30000 (тридцать тысяч) тонн зерна продовольственной твердой пшеницы на сумму 444000000 (четыреста сорок четыре миллиона) тенге" заменить словами "в объеме до 17100 (семнадцать тысяч сто) тонн зерна продовольственной твердой пшеницы на сумму 253080000 (двести пятьдесят три миллиона восемьдесят тысяч) тенге".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 290 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 шілдедегі N 755 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "2004 жылғы астықты мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 9 наурыздағы N 290  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1-тармақта:
бiрiншi абзацта "478317 (төрт жүз жетпiс сегiз мың үш жүз он жетi) тоннаға дейiнгi" деген сөздер "479751 (төрт жүз жетпiс тоғыз мың жетi жүз елу бip) тоннаға дейiнгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
1) тармақшада:
екiншi абзацта "2650680000 (екi миллиард алты жүз елу миллион алты жүз сексен мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушiлер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 199000 (бip жүз тоқсан тоғыз мың) тоннаға дейiнгi көлемде азық-түлiктік жұмсақ бидай астығы" деген сөздер "2841600000 (екi миллиард сегiз жүз қырық бiр миллион алты жүз мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушілер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушілер үшiн қосылған құн салығын есептемей франко-элеватор шартымен 213334 (екi жүз он үш мың үш жүз отыз төрт) тоннаға дейiнгi көлемде азық-түлiктiк жұмсақ бидай астығы" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшіншi абзацта "444000000 (төрт жүз қырық төрт миллион) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушiлер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушілер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 30000 (отыз мың) тоннаға дейiнгi көлемде азық-түлiктiк қатты бидай астығы" деген сөздер "253080000 (екi жүз елу үш миллион сексен мың) теңге сомасына және қосылған құн салығын төлеушілер болып табылмайтын бiрыңғай жер салығын төлеушiлер үшiн қосылған құн салығын есептемей, франко-элеватор шартымен 17100 (он жетi мың бiр жүз) тоннаға дейiнгi көлемде азық-түлiктiк қатты бидай астығы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі