О Камалиеве Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2004 года N 776
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Камалиева Берика Сайлауовича советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Б.С.Камалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 шілдедегі N 776 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Берік Сайлауұлы Камалиев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі