О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2004 года N 804
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в  Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730
Постановляю:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года N 730 "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 38, ст. 488) следующие изменения:
в Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
в разделе 1. "Паспорт Программы":
в строке "Источники финансирования":
цифры "254902,3", "1580,1" заменить соответственно цифрами "233618,0", "1613,3";
в приложении 2 к указанной Государственной программе:
в таблице 8:
в разделе 1. Шесть основных маршрутов (8258 километров):
в строке "Реконструкция, в том числе:" графы "Дороги и виды работ" слова "- автодорога Астана - Петропавловск" заменить словами "- автодорога Астана - Боровое - Кокшетау - Петропавловск - граница Российской Федерации (на Курган)";
в графе "Объем" цифры "2446", "538" заменить соответственно цифрами "2 525", "617";
в графе "Ориентировочные затраты (миллионов тенге)":
цифры "75 190" заменить цифрами "77 618";
в строке "Итого:" цифры "166241,3" заменить цифрами "168669,3";
в разделе 2. "Другие дороги международного и республиканского значения (14753 километра)":
строку "Реконструкция, в том числе:" дополнить строками следующего содержания:
____________________________________________________________________
|-автодорога Жаксы - Есиль - Бузулук - Сурган -|км|339 | 9 746
|Аулиеколь - Костанай                          |  |    |
|-автодорога Алматы - Усть-Каменогорск         |км|1079| 50223
___|______________________________________________|__|____|_________
в графе "Объем" цифры "371" заменить цифрами "1789";

"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730 Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 шілдедегі N 807 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы 28  қарашадағы N 730  Жарлығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2001 жылғы
28 қарашадағы N 730 Жарлығына өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 28 қарашадағы N 730  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 38, 488-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасында:
"Бағдарламаның паспорты" деген 1-бөлiмде:
"Қаржыландыру көздерi" деген жолда:
"254902,3", "1580,1" деген сандар тиiсiнше "233618,0", "1613,3" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетiлген Мемлекеттік бағдарламаның 2-қосымшасында:
8-кестеде:
"Алты негiзгi бағыттар (8258 км)" деген 1-бөлімде:
"Жолдар және жұмыс түрлерi" деген бағанның "қайта жаңарту" деген жолындағы "- автожол Астана - Петропавл" деген сөздер "- автожол Астана - Бурабай - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясының шекарасы (Қорғанға)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Көлемi" деген бағанда "2446", "538" деген сандар тиiсiнше "2 525", "617" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шамамен алған шығындар (млн. теңге)" деген бағанда:
"75 190" деген сандар "77 618" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны:" деген жолда "166241,3" деген сандар "168669,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"Басқа да халықаралық және республикалық маңызы бар жолдар (14753 км)" деген 2-бөлімде:
"Қайта жаңарту" деген жол мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
___________________________________________________________________
| - автожол Жақсы - Есiл - Бұзылық - Сұрған - | км | 339 |  9746
|Әулиекөл - Қостанай                          |    |     |
| - автожол Алматы - Өскемен                  | км | 1079| 50223
___________________________________________________________________
"Көлемi" деген бағанда "371" деген сандар "1789" деген сандармен ауыстырылсын;

в графе "Ориентировочные затраты (миллионов тенге)" цифры "10666" заменить цифрами "70635";
в строке "Итого:" цифры "86 375" заменить цифрами "146344";
в строке "Всего:" цифры "252 616,3" заменить цифрами "315013,3";
в таблице 11:
в графах "Всего 2001-2005 годы", "2004 год", "2005 год":
в строках "Республиканский бюджет, в том числе:" цифры "254902,3", "1580145,3", "62094,0", "372713,0", "435394,9" заменить соответственно цифрами "233618,0", "1613329,2", "40809,7", "295081,0", "546210,8";
в строках "текущий ремонт и содержание" цифры "12900,0", "80077,8" "3000,0", "18007,2", "21608,6" заменить соответственно цифрами "13321,4", "92309,4", "3421,4", "24739,0", "27108,4";
в строках "капитальный и средний ремонт" цифры "46214,0", "283771,7" "12000,0", "72028,8", "104735,9" заменить соответственно цифрами "40614,0", "284676,3", "6400,0", "46276,2", "131393,1";
в строках "строительство и реконструкция" цифры "105233,0", "644912,0" "27540,0", "165306,1", "261164,5" заменить соответственно цифрами "91931,3", "649029,2", "14238,3", "102952,3", "327635,5";
в строках "реабилитация" цифры "88269,3", "556652,5" "19494,0", "117010,8", "47525,8" заменить соответственно цифрами "84811,3", "567688,7", "16036,0", "115950,8", "59622,0";
в строках "прикладные научные исследования в дорожной отрасли" цифры "286,0", "1794,7" "60,0", "360,1", "360,1" заменить соответственно цифрами "340,0", "2350,6", "114,0", "824,3", "451,8";
в строке "приобретение дорожной техники":
в графе "Всего 2001-2005 годы" цифры "2000,0", "12936,6" заменить соответственно цифрами "2600,0", "17275,0";
графу "2004 год" дополнить соответственно цифрами "600,0", "4338,4";
в строках "Расчетный курс доллар/тенге":
в графах "2004 год", "2005 год" цифры "166,6", "166,6" заменить соответственно цифрами "138,3", "132,8".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

"Шамамен алған шығындар (млн. теңге)" деген бағанда "10666" деген сандар "70635" деген сандармен ауыстырылсын;
"ЖИЫНЫ:" деген жолда "86 375" деген сандар "146344" деген сандармен ауыстырылсын;
"БАРЛЫҒЫ" деген жолда "252 616,3" деген сандар "315013,3" деген сандармен ауыстырылсын;
11-кестеде:
"2001-2005 жылдары барлығы", "2004 жыл", "2005 жыл" деген бағандарда:
"Республикалық бюджет, соның iшiнде:" деген жолда "254902,3", "1580145,3", "62094,0", "372713,0", "435394,9" деген сандар тиiсiнше "233618,0", "1613329,2", "40809,7", "295081,0", "546210,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"ағымдағы жөндеу және күтiп ұстау" деген жолда "12900,0", "80077,8", "3000,0", "18007,2", "21608,6" деген сандар тиiсiнше "13321,4", "92309,4", "3421,4", "24739,0", "27108,4" деген сандармен ауыстырылсын;
"күрделі және орташа жөндеу" деген жолда "46214,0", "283771,7", "12000,0", "72028,8", "104735,9" деген сандар тиiсiнше "40614,0", "284676,3", "6400,0", "46276,2", "131393,1" деген сандармен ауыстырылсын;
"салу және қайта жаңарту" деген жолда "105233,0", "644912,0", "27540,0", "165306,1", "261164,5" деген сандар тиiсiнше "91931,3", "649029,2", "14238,3", "102952,3", "327635,5" деген сандармен ауыстырылсын;
"оңалту" деген жолда "88269,3", "556652,5", "19494,0", "117010,8", "47525,8" деген сандар тиiсiнше "84811,3", "567688,7", "16036,0", "115950,8", "59622,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"жол саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" деген жолда "286,0", "1794,7", "60,0", "360,1", "360,1" деген сандар тиiсiнше "340,0", "2350,6", "114,0", "824,3", "451,8" деген сандармен ауыстырылсын;
"жол техникасын сатып алу" деген жолда:
"2001-2005 жылдары барлығы" деген бағанда "2000,0", "12936,6" деген сандар тиiсiнше "2600,0", "17275,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"2004 жыл" деген баған тиiсiнше "600,0", "4338,4" деген сандармен толықтырылсын;
"есеп бағамы доллар/теңге" деген жолда:
"2004 жыл", "2005 жыл" деген бағандарда "166,6", "166,6" деген сандар тиісінше "138,3", "132,8" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті