О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2004 года N 847
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
по администратору 619 "Агентство таможенного контроля Республики Казахстан":
программу 004 "Строительство объектов таможенного контроля и таможенной инфраструктуры" изложить в следующей редакции:
"004 Строительство объектов таможенного контроля
и таможенной инфраструктуры                                2821350
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство единого контрольно-пропускного пункта
"Гани Муратбаева" Южно-Казахстанской области                218000
Строительство единого контрольно-пропускного пункта
"Убаган" Костанайской области                               215031
Строительство единого контрольно-пропускного пункта
"Ауыл" Восточно-Казахстанской области                       249360
Строительство единого контрольно-пропускного пункта
"Каракога" Северо-Казахстанской области                     219897
Строительство единого контрольно-пропускного пункта
"Шарбакты" Павлодарской области                             219500
Строительство международного железнодорожного
таможенного терминала "Достык" на станции "Дружба"
в Алматинской области                                       372000
Электроснабжение таможенного поста "Ертыс"
Павлодарской области                                          7099
Электроснабжение таможенного поста "Найза"
Павлодарской области                                         14100
Строительство питомника на 10 собак в городе Актау
Мангистауской области                                        31420
Строительство зала таможенного оформления таможни
"Бахты" Восточно-Казахстанской области                       33230
Строительство таможенного поста "Актобе-Центр
таможенного оформления"                                      85562
Строительство досмотровой площадки и склада
временного хранения таможни "Достык"                         50000
Строительство учебно-методического центра в городе
Алматы                                                      500000

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 847 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету" 01 функционалдық топта:
"Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi" 619 әкiмшiсi бойынша:
"Кедендiк бақылау және кедендік инфрақұрылым объектілерiн салу" 004 бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
004  Кедендiк бақылау және кедендiк инфрақұрылым
объектiлерін салу                                     2821350
соның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Оңтүстік Қазақстан облысы "Ғани Мұратбаев" бiрыңғай
бақылау-өткiзу пунктін салу                            218000
Қостанай облысы "Обаған" бiрыңғай бақылау-өткізу
пунктiн салу                                           215031
Шығыс Қазақстан облысы "Ауыл" бiрыңғай бақылау-өткізу
пунктін салу                                           249360
Солтүстік Қазақстан облысы "Қарақоға" бiрыңғай
бақылау-өткiзу пунктін салу                            219897
Павлодар облысы "Шарбақты" бiрыңғай бақылау-өткiзу
пунктiн салу                                           219500
Алматы облысы "Дружба" станциясындағы "Достық"
халықаралық темiр жол кеден терминалын салу            372000
Павлодар облысы "Ертiс" кеден бекетiн электрмен
жабдықтау                                                7099
Павлодар облысы "Найза" кеден бекетiн электрмен
жабдықтау                                               14100
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында 10 иттік
мөлдек салу                                             31420
Шығыс Қазақстан облысы "Бақты" кеденiнiң кедендiк
ресiмдеу залын салу                                     33230
"Ақтөбе - Кедендiк ресiмдеу орталығы" кеден
бекетiн салу                                            85562
"Достық" кеденінiң тексеру алаңын және уақытша
сақтау қоймасын салу                                    50000
Алматы қаласында оқу-әдiстемелiк орталық салу          500000

Строительство общежития на 100 мест в городе Астане         289950
Строительство жилья для работников таможенной службы
таможни "Достык"                                            248000
Завершение строительства таможенного поста "Центр
таможенного оформления в городе Астане"                      34897
Строительство пристройки к таможенному посту - Центр
таможенного оформления в городе Павлодаре                   33304";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 408  к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Строительство таможенного поста "Актобе - Центр таможенного оформления" (заключение госэкспертизы к рабочему проекту N 6-506/03 от 28 ноября 2003 года);";
дополнить пунктами 11 и 12 следующего содержания:
"11. Завершение строительства таможенного поста - Центр таможенного оформления в городе Астана" (заключение госэкспертизы к рабочему проекту N 2-163/04 от 23 апреля 2004 года);
12. Строительство пристройки к таможенному посту - Центр таможенного оформления в городе Павлодаре" (заключение госэкспертизы по сметной документации N 16-111/04 от 13 апреля 2004 года).";
в пункте 7 "Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы":
в абзаце первом:
слова "пристройки к административному зданию Департамента таможенного контроля по Актюбинской области," исключить;
после слов "таможни "Достык" Алматинской области" дополнить словами ", таможенного поста - Центр таможенного оформления в городе Астане, пристройки к таможенному посту - Центр таможенного оформления в городе Павлодаре";
абзац второй дополнить словами ", по строительству таможенного поста "Актобе - Центр таможенного оформления" (75 % от сметной стоимости).".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Астана қаласында 100 орынға арналған жатақхана салу    289950
"Достық" кеденi кеден қызметiнiң қызметкерлерi үшiн
тұрғын үй салу                                         248000
"Астана қаласындағы кедендік ресiмдеу орталығы"
кеден бекетiнiң құрылысын аяқтау                        34897
Павлодар қаласындағы Кедендiк ресiмдеу орталығы -
кеден бекетiне жапсаржай салу                          33304";
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  408-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Ақтөбе - Кедендiк ресiмдеу орталығы" кеден бекетiнің құрылысын салу" (жұмыс жобасына мемлекеттiк сараптаманың 2003 жылғы 28 қарашадағы N 6-506/03 қорытындысы);";
мынадай мазмұндағы 11 және 12-тармақтармен толықтырылсын:
"11. Астана қаласындағы кеден бекетінің - Кедендiк ресiмдеу орталығының құрылысын аяқтау" (жұмыс жобасына мемлекеттiк сараптаманың 2004 жылғы 23 сәуiрдегі N 2-163/04 қорытындысы);
12. Павлодар қаласындағы кеден бекетiне - Кедендiк ресiмдеу орталығына жапсаржайдың құрылысын салу" (сметалық құжаттама бойынша мемлекеттiк сараптаманың 2004 жылғы 13 сәуiрдегi N 16-111/04 қорытындысы).
"Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер" деген 7-тармақта:
бiрiншi абзацта:
"Ақтөбе облысы бойынша Кедендiк бақылау департаментiнiң әкiмшілiк ғимаратына жапсаржайдың" деген сөздер алынып тасталсын;
"Алматы облысы "Достық" кеденiнiң тексеру алаңы мен уақытша сақтау қоймасының" деген сөздерден кейiн ", Астана қаласындағы кеден бекетiнiң - Кедендiк ресiмдеу орталығының, Павлодар қаласындағы кеден бекетiне - Кедендiк ресiмдеу орталығына жапсаржайдың" деген сөздермен толықтырылсын;
екiншi абзац "Достық" кедендiк темiржол терминалының құрылысын салу бойынша (сметалық құнының 70%)" деген сөздерден кейiн ", Ақтөбе - Кедендiк ресiмдеу орталығы" кеден бекетiнiң құрылысын салу бойынша" (сметалық құнының 75%)" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы