О реорганизации Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Саркандский хозрасчетный ремонтный участок-72" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 858
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать Республиканское государственное предприятия на праве хозяйственного ведения "Саркандский хозрасчетный ремонтный участок-72" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Предприятие) путем присоединения к нему Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жетысумелиосервис".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) внести на утверждение в Комитет государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан Устав Предприятия;
2) обеспечить государственную регистрацию Предприятия в органах юстиции;
3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегі комитетiнiң "Сарқант шаруашылық есептегі жөндеу 72-учаскесi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 858 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң "Сарқант шаруашылық есептегi жөндеу 72-учаскесi" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорны (бұдан әрi - Кәсiпорын) оған "Жетiсумелиосервис" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсiпорнын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiне Кәсiпорынның Жарғысын бекiтуге енгiзсiн;
2) әділет органдарында Кәсiпорынның мемлекеттік тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
мiндетiн атқарушы