О Берсимбаеве Р.И., Бектурганове Н.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 882
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Берсимбаева Рахметкажи Искендировича вице-министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от этой должности Бектурганова Нуралы Султановича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Р.Е.Берсімбаев, Н.С.Бектұрғанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 882 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Рахметқажы Ескендірұлы Берсімбаев Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Нұралы Сұлтанұлы Бектұрғанов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі